PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترفندی برای نصب مدیا پلیر در ویندوز 10 نسخه N

dione
22-02-2018, 16:00
ویندوز 10 نسخه ان دارم راهی هست مدیا پلیر نصب کنم؟

sunshineboy
22-02-2018, 16:27
س̶ل̶ا̶م̶ ̶چ̶ن̶ی̶ن̶ ̶چ̶ی̶ز̶ی̶ ̶ا̶م̶ک̶ا̶ن̶ ̶ن̶د̶ا̶ر̶ه̶ ̶و̶ی̶ن̶د̶و̶ز̶ ̶1̶0̶ ̶ن̶س̶خ̶ه̶ ̶ا̶س̶ ̶ب̶ه̶ ̶خ̶ا̶ط̶ر̶ ̶م̶ب̶ا̶ح̶ث̶ ̶ا̶م̶ن̶ی̶ت̶ی̶ش̶ ̶ف̶ق̶ط̶ ̶ق̶ا̶ب̶ل̶ی̶ت̶ ̶ن̶ص̶ب̶ ̶ب̶ر̶ن̶ا̶م̶ه̶ ̶ا̶ز̶ ̶خ̶و̶د̶ ̶ا̶س̶ت̶و̶ر̶ ̶م̶ا̶ی̶ک̶ر̶و̶س̶ا̶ف̶ت̶ ̶ر̶و̶ ̶د̶ا̶ر̶ه̶ ̶و̶ ̶ش̶م̶ا̶ ̶ن̶م̶ی̶ت̶و̶ن̶ی̶ ̶ر̶و̶ش̶ ̶چ̶ی̶ز̶ی̶ ̶ن̶ص̶ب̶ ̶ک̶ن̶ی̶ ̶م̶گ̶ه̶ ̶ا̶ی̶ن̶ک̶ه̶ ̶ا̶ز̶ ̶د̶ا̶خ̶ل̶ ̶ا̶س̶ت̶و̶ر̶ ̶د̶ا̶ن̶ل̶و̶د̶ ̶ش̶د̶ه̶ ̶ب̶ا̶ش̶ه̶ ̶.
اون موقع اشتباه خوندم جملت رو فکر کردم ویندوز اس منظورت بوده. ویندوز ان به صورت سفارسی شده واسه بعضی کشورهاس و روش ویندوز مدیا پلیر و ی سری نرم افزار ها و امکانات اشغال مایکروسافت رو نداره و در کل ویندوز بهتریه. اگه منظورت از مدیا پلیر ی مدیا پلیره بله میشه روش نصب کرد چرا نشه؟ اگه منظورت مدیا پلیره خود ویندوز 10 ؟نمیدونم ولی گمون کنم بازم بشه نصبش کرد مشکلی نباید داشته باشه.

vissoto
23-02-2018, 08:25
ویندوز 10 نسخه ان دارم راهی هست مدیا پلیر نصب کنم؟
سلام
برای نصب شدن مدیا پلیر در نسخه N ویندوز 10 می توانید Media Feature Pack را نصب کنید.برای نصب شدن این برنامه سرویس Windows update نباید در حالت Disable باشد.
من برای ویندوز 10 نسخه 1709 از این لینک استفاده کردم و مشکلی نداشت ؛ نمی دانم برای نسخه های قدیمی ویندوز 10 جواب می دهد یا خیر.(در صورت باز نشدن سایت یا مشاهده ارور هنگام دانلود ؛ احتمالا باید از برنامه های تغییر IP استفاده کنید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک دانلود برای نسخه های قدیمی ویندوز 10 :

در میان سایت های فارسی زبان هم بسته موجود در سایت شاتل لند را چک کردم و در ویندوز 10(Home N) نسخه 1709 بدون مشکل نصب شد.

dione
25-02-2018, 10:08
ممنون از کمکتون این ویندوز دیگه چه ضعف هایی داره؟

dione
07-03-2018, 09:52
ممنون از کمکتون این ویندوز دیگه چه ضعف هایی داره؟

کسی نبود راهنمایی کنه؟

Enemy Killer
09-03-2018, 16:04
یکی از مشکلاتی که داره و خیلی از این مشکل شکایت شده مشکل در کپی کردن فایل های بزرگ و تعداد زیاد فایل هستش که ram و cpu زیادی مصرف می کنی و نهایتا Hang می کنه.

یکی دیگه از مشکلاتش windows defender و antimalware service هستش که خیلی از cpu و ram و hdd استفاده می کنه مخصوصا موقع اجرای برنامه و کپی فایل که باعث کم شدن سرعت می شه.

Cortana هم توی ایران بدون کاربرد هستش و فقط باعث افت سرعت میشه.

در کل نسبت به ویندوز 7 سنگین تره.
و...