PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمامی اطلاعاتم با پسوند GDCB. توسط باجگیر رمزنگاری شده اند. لطفا کمک کنید

rameshk
20-02-2018, 20:42
سلام

دوستان متوجه شدم که یه فایب txt با نام GDCB-DECRYPTتوی تمامی پوشه هام ایجاد شده و تمامی اطلاعاتم با پسوند GDCB. رمزنگاری شده و باز نمی شوند.

آیا راهی هست؟

Captain
21-02-2018, 12:31
سلام
دوستان متوجه شدم که یه فایب txt با نام GDCB-DECRYPTتوی تمامی پوشه هام ایجاد شده و تمامی اطلاعاتم با پسوند GDCB. رمزنگاری شده و باز نمی شوند.
آیا راهی هست؟
با سلام
ببخشید وقت نشد ترجمه کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
استفاده از کیت اضطراری امسی سافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استفاده از قفل گشای کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rameshk
23-02-2018, 11:00
فعلا تا این لحظه قفل گشا پیدا نشده....متاسفانه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sunshineboy
23-02-2018, 12:56
پیدا نشده....متاسفانه
متاسفانه اون وقت ک باید حواستون جمع میبوده نبوده.
اون دوتا لینک رو اگه از توش چیزی دانلود کنی مشکلت رو حل ک نمیکنه هیچ ممکنه مشکلت رو زیاد تر هم بکنه فقط جنبه تبلیغاتی داره .پس چیزی رو دانلود نکن مخصوصا اون لینکی ک مربط میشه به سایت enigma
واسه این باجگیر هنوز دیکریپتوری نیمده شما میتونی فایلات رو رو اگه واقعا بهش نیاز داری و بعدا هم به دردت میخوره بریزی رو یه هارد اکسترنال و بزاریش یه گوشه به سیستمی یا لپتاپی هم وصلش نکنی تا روزی ک یا خود اون شخصی ک درس کرده این باجگیر رو کلیدش رو منتشر کنه یا اینکه کسانی یا ی شرکت انتی ویروسی موفق بشن به اینکار.
یکار دیگم میتونید بکنید اینکه برید انتی ویروس دکتر وب بخرید دکتر وب واسه کاربراش ی سرویس داره ک اگه بتونن فایلهایی ک توسط باجگیر قفل شده رو میفرسی واسشون و بر میگردوند البته احتمالش خیلی خیلی کمه.
الان هم بهترین راه اینه ک هاردت رو کلا فرمت کنی ام بی ار هارد رو هم ریست بدی و همینطور از نو ریبلید کنی.

rameshk
26-03-2018, 08:19
بله باید حواسمو بیشتر جمع میکردم
الان فایلمو ریختم یه گوشه مانده و منتظرم ....

radarz
26-03-2018, 12:12
فایل هاتو پاک کن .... اگر تو ویندوز اینجوری شده تمام ویندوز و درایو ها رو مجدد پارتیشن بندی و نصب کن .... امیدی به برگشت فایل های رمزگذاری هم نداشته باش هیچوقت سالم نمیتونی از رمزگذاری درشون بیاری :n27: