PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی پسورد

salahisoft
04-02-2018, 11:47
سلام بچه ها من یکم عکس داشتم با وین رار زیپش کردم و اونو به حالت EXE در آوردم و روش پسورد گذاشتم حالا می خوام بازش کنم پسوردش یادم نمیاد کسی نمیتونه کمکم کنه

shaahani
04-02-2018, 14:30
WinRar نرم افزار دیکد نداره و برنامه یا روشی نیست که با خوندن فایل و پیدا کردن رمز انکریپت شده شما؛ اون رو بازگردانی کنه و رمز اصلی گذاشته شده شما رو بهتون بده.

کارهایی که میتونید بکنید اینه :
تمام رمز هایی که تا بحال در زندگی انتخاب کردین رو روی اون فایل وارد کنید ، اگه رمزی هست که از اون اطمینان دارید اما خطا میده در زمان ورود رمز زبان کیبرد را تغییر دهید، ممکن است در زمان قرار دادن رمز صفحه کلید شما در حالت انگلیسی نبوده است.

در نهایت نرم افزار هایی هستند که تک به تک ، تعداد بسیار زیادی رمز را روی یک فایل امتحان میکند که میشه از اونها کمک گرفت و یک لیست رمز بسیار طولانی و بزرگ را آمده کنید و به اون بدین تا همه رمز ها رو امتحان کنه (ممکنه انجام این کار روزها طول بکشه) ، ممکنه رمز مورد نظر شما در بین رمز های تست شده باشه و اون پیدا بشه.

haniey
30-08-2018, 10:11
نه دوست عزیز لطفا راهنمایی بد نکنید
برنامه های هست که بشه قفل رو شکوند

siava5h
30-08-2018, 10:32
سلام بچه ها من یکم عکس داشتم با وین رار زیپش کردم و اونو به حالت EXE در آوردم و روش پسورد گذاشتم حالا می خوام بازش کنم پسوردش یادم نمیاد کسی نمیتونه کمکم کنه

تنها پیشنهاد اینه که با این فایل خدافظی کنی. یه شیف دلت بزن تا اعصابت آروم شه. همین.

MRHArtsClube
10-11-2018, 04:02

سلام دوست عزیز
دوست خوبمون شاهانی جواب قشنگی دادن
متاسفانه روش سریع و یهویی ای برای برگردوندن پسورد فایل RAR نیست و باید به روش Brute Force همه رمزهای ممکن رو روش تست کنید.
تنها امیدی که میتونم بدم اینه که تعداد کاراکترهای رمزت نهایتا 4 یا 5 تا بوده باشه که با Brute Force خیلی طول نکشه ویا اینکه بدونی همه رمزت عدد بوده یا یه سری خاص کاراکترها.

بهترین پیشنهادم هم برای تست همه رمزهای موجود برنامه RAR Password Cracker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست یا برنامه cRARk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که با جی پی یو کار میکنه و اگه کارت گرافیکت قوی باشه سریعتر رمزگشایی میکندش.