PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی مناسب حدود یک میلیون تا ۱۲۰۰ برای آقا

p6tr
31-01-2018, 20:27
سلام دوستان
لطفا یک گوشی مناسب در رنج قیمت یک میلیون تا یک و دویست برای یک آقا معرفی فرمایید ، حداقل رم ۳ گیگ، ترجیحا سونی، یا مارک معتبر دیگر
با تشکر فراوان

ardeshir n
31-01-2018, 21:25
سلام دوستان
لطفا یک گوشی مناسب در رنج قیمت یک میلیون تا یک و دویست برای یک آقا معرفی فرمایید ، حداقل رم ۳ گیگ، ترجیحا سونی، یا مارک معتبر دیگر
با تشکر فراوان
درود.
SONY Xperia XA1
ASUS ZenFone 4 selfie
ASUS ZenFone 4 max pro

mhda69
31-01-2018, 21:28
سلام دوستان
با تشکر فراوان
بستگی ب اولویت های شما داره،دوربین کیفیت صفحه امکانات جانبی حافظه داخلی اندروید و...هرکدوم میتونه اولویت باشه
اما کلا گوشی خاص و تک و البته با مشخصات و کیفیت خیلی خوب میخواین xiaomi mi1a رم۴ و حافظه ۶۴ و اندروید خام اصلی با ساپورت مستقیم گوگل و...حدود ۱.۰۵۰ تومن
همچنین xiaomi redmi 5 plus
در غیر اینصورت گزینه های رایج و مناسب دیگه ای هم هس مثل
samsung j7 pro
htc x10
sony xa1 ultra
و با ۱۰۰ تومن افزایش بودجه huawei mate 10 lite هم قابل بحثه...

p6tr
01-02-2018, 01:37
از راهنمایی های شما سپاسگزارم، ممنون میشم در مورد گوشی های ایسوس توضیح بفرمایید،آیا مشکل خاص یا هنگ ندارند؟

AMIRTELECOM
02-03-2018, 18:26
بستگی ب اولویت های شما داره،دوربین کیفیت صفحه امکانات جانبی حافظه داخلی اندروید و...هرکدوم میتونه اولویت باشه
اما کلا گوشی خاص و تک و البته با مشخصات و کیفیت خیلی خوب میخواین xiaomi mi1a رم۴ و حافظه ۶۴ و اندروید خام اصلی با ساپورت مستقیم گوگل و...حدود ۱.۰۵۰ تومن
همچنین xiaomi redmi 5 plus
در غیر اینصورت گزینه های رایج و مناسب دیگه ای هم هس مثل
samsung j7 pro
htc x10
sony xa1 ultra
و با ۱۰۰ تومن افزایش بودجه huawei mate 10 lite هم قابل بحثه...دوست عزیز بهترین انتخاب ها رو گفتند .
xiaomi mia1
redmi 5 plus
xiaomi mi5x
مطمن باشید در این رنج قیمت رقبا به هیچ عنوان تاب رقابت با این سه مدل را ندارند.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

irmacfa
02-03-2018, 20:24
Mi A1 شیائومی‌فوق العادس

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

radarz
04-03-2018, 18:40
هانور 7 ....

appleir
10-07-2018, 09:31
من مدل
redmi 5 plus رو دارم و خیلی ازش راضی هستم