PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن سیستم

sistani14
29-01-2018, 07:49
سلام دوستان
سیستم من ویروسی شده تا حالا 2 یا 3 بار ویندوز عوض کردم اما مجدد ویروسی شده اسم ویروس هم win32/sality. NAM virus
ممنون میشم کمک کنید.

samanapp
09-02-2018, 11:29
سلام دوستان
سیستم من ویروسی شده تا حالا 2 یا 3 بار ویندوز عوض کردم اما مجدد ویروسی شده اسم ویروس هم win32/sality. NAM virus
ممنون میشم کمک کنید.

ویندوز را که ریختید اولین برنامه ای که باید نصب کنید آنتی ویروس است.

تقریبا همه ی آنتی ویروس ها توان مقابله با sality را دارند. حتی آنتی ویروس ایرانی پادویش هم این بدافزار را مهار میکند. فقط باید اگر پیغامی از سوی آنتی ویروس مبنی بر شناسایی sality دیدید، یکبار سیستم را اسکن کامل کنید. در زمانی که سیستم سالم باشد، آنتی ویروس های بروز شده و آپدیت، نمیگذارند sality پخش شود.

pa13
09-02-2018, 15:01
سلام دوستان
ممنون میشم کمک کنید.
شما باید از دیسک نجات انتی ویروسها استفاده کنید درحالت بوت
پس از نصب ویندوز جدید آنتی ویروس های نسخه جدید رو نصب و اپدیت کنید و مشکلی نخواهید داشت

akpa
13-02-2018, 14:46
یه نود با اپدیت نصب کنید مشکلتون برطرف میشه

esmiz
13-02-2018, 21:58
سلام دوستان
ممنون میشم کمک کنید.شما یه بار ویندوز رو عوض کن و کل درایور ها و هارد رو کاملا فرمت کن و ویندوز جدید نصب کن و بعد از نصب ویندوز اولین چیزی که نصب می کنید آنتی ویروس باشه مشکل باید کاملا رفع بشه هر چیزی هم می خوای بریزی توی کامپیوتر قبل از انتقال اسکن کن تا خیالت مطمئن باشه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk