PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنلاک کردن مودم GP-2101 ایرانسل

onr
03-01-2018, 01:06
سلام دوستان کسی راه حلی برای آنلاک کردن مودم GP-2101 (greenpacket) ایرانسل داره ؟

ALIRK
03-01-2018, 08:11
سلام این سری مودمها انلاک نمیشه و انلاک شدنش هم بدرد هیچی نمیخوره

onr
04-01-2018, 03:59
سلام این سری مودمها انلاک نمیشه و انلاک شدنش هم بدرد هیچی نمیخوره

چرا بدرد نمیخوره این مودم سیم کارت معمولی ایرانسل هم جواب میده و متصل میشه. با سیم کارت های دیگه هم میشناسه ولی لاک هست که بشه بجای مودم 4g استفاده کرد.

srx190d
04-01-2018, 09:31
آنلاک هم بشه سیم دیگه جواب نمی‌دهد
فقط فرکانس ۳۵۰۰ داره که دست ایرانسل و مبین نت
مبین نت مودم متفرقه ریجستر نمیکنه احتمالا
یعنی آنلاک بشه فقط میتونی سیم مبین نت بندازی اونم احتمالا جواب نمی‌دهد
همراه اول و رایتل که بزار کنار کلا

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk by JAVAD

onr
05-02-2018, 03:36
:(...............

Hamid1920
21-04-2018, 20:02
کسی فریمور اصلی این مودمو داره؟ یا میدونه برا چه شرکتیه من تو سایت گرین پکت این مدل رو اصلا نتونسیتم پیدا کنم

OMID-FX
19-02-2019, 01:31
سلام

مدل اصلی این مودم یعنی GP-2101 اینه green packet dt-360

behzad20120
19-02-2019, 19:57
گرین پاکت خودش تولید کننده نیست اونهم سفارش از شرکتها میگیره چیپ اینها حتی باندهای دیگر و هم ساپورت میکنه که باید فعال بشه الان رو فریمور رو ۳۵۰۰ قفل شده.
من خودم مودم ایر مستر ۳۱۰۰ مبینت رو آنلاک کردم تمامی سیم کارتهارو ساپورت میکنه در حالی که همه میگفتن فقط باند ۳۵۰۰ رو پوشش میده.

rezajahani
19-02-2019, 22:45
گرین پاکت خودش تولید کننده نیست اونهم سفارش از شرکتها میگیره چیپ اینها حتی باندهای دیگر و هم ساپورت میکنه که باید فعال بشه الان رو فریمور رو ۳۵۰۰ قفل شده.
من خودم مودم ایر مستر ۳۱۰۰ مبینت رو آنلاک کردم تمامی سیم کارتهارو ساپورت میکنه در حالی که همه میگفتن فقط باند ۳۵۰۰ رو پوشش میده.

خب به ما هم یاد بده چجوری انلاکش کنیم ^_^

ALIRK
19-02-2019, 23:57

محبت کنید بزارید ما هم انلاک کنیم

saber73
20-02-2019, 01:00
خب به ما هم یاد بده چجوری انلاکش کنیم ^_^

محبت کنید بزارید ما هم انلاک کنیم

ما به کارهای ایشون عادت کردیم و ایشون همیشه همه چی رو بلد هستن و انجام دادن و میان در انجمن میگن فلان کار رو کردم یا بلدم انجام بدم ولی بعدش دیگه خبری از یاد دادن اون به دیگران نیست . بیخودی وقت خودتون رو تلف نکنید و دنبال این جور کاربرها نباشید .

behzad20120
20-02-2019, 02:07
عجله نکنید اعلام میکنم هم آیر مستر ۳۱۰۰ رو آماده میکنم و هم ca60 هم آنلاک و هم تعمیر من دیگه سودش رو کردم بابت زحمتی که کشیده بودم انشالله چند روز دیگه آموزش کامل تصویری رو ارسال میکنم.

saber73
20-02-2019, 02:31
عجله نکنید اعلام میکنم هم آیر مستر ۳۱۰۰ رو آماده میکنم و هم ca60 هم آنلاک و هم تعمیر من دیگه سودش رو کردم بابت زحمتی که کشیده بودم انشالله چند روز دیگه آموزش کامل تصویری رو ارسال میکنم.

ببینیم و تعریف کنیم . هر چند ما حاضر شدیم بابت انلاک ca60 هزینه بپردازیم و عاجزانه از شما درخواست انلاک کردن این مودم رو خواستار بودیم ولی شما ما رو مورد بی مهری خودتون قرار دادید .

ONLY_NOKIA
08-04-2019, 10:35
2 ماه گذشته کو پس آموزشت؟ :|

ONLY_NOKIA
08-04-2019, 10:37
دو ماه گذشته ! چی شد آموزش؟!

saber73
08-04-2019, 14:11
2 ماه گذشته کو پس آموزشت؟ :|

من گفتم خبری از آموزش نیست دیگه . ایشون خودشون رفتن تو کار قبول سفارش و انلاک مودم و هیچ وقت نمیان راز کار خودشون رو اینجا عمومی کنن . البته هر کی باشه این کار رو نمیکنه و پیش خودش نگه میداره بلاخره زحمت کشیده و روش کار کرده . انشاالله در آینده نزدیک بعد پایان سود دهی و تقریبا آنلاک شدن همه مودم های موجود :n02: در بازار روش رو میان اینجا برا همه آموزش میدن و عمومی میکنن .

MH.Mousavi
08-04-2019, 14:33
دو ماه گذشته ! چی شد آموزش؟!
واقعا انتظار داشتی بهراد چیزی بلد باشه؟ در صورتی هم که بلد باشه بیاد اموزش بده؟؟؟
من مودم Air Master 3100 رو هم دادم حمید انلاک کرد ولی فقط همون فرکانس 3500 رو ساپورت میکرد برام مودم رو باز هم کرد آنتن ها رو نشونم داد فقط دو تا انتن برای فرکانس 3300 تا 3500 داشت و 2 تا انتن برای وایفای توی سایت سازندش هم چک کنید گفته فقط TD-LTE هست ولی باندهاش برای اپراتورها قابل سفارش هست که مبین نت باند 42-43 رو سفارش داده نهایتا با انلاک این مودم میتونید سیم ایرانسل بندازید توش واقعا بهزاد که این چیزارو نمیدونه چطوری فکر میکنید روش انلاک بلد باشه اگر هم واقعا مودم CA60 رو انلاک میکنه که من برای نمونه هم ندیدم از کسی قبول کنه انلاک کنه احتمالا روشش رو خریده

ALIRK
08-04-2019, 17:57
واقعا انتظار داشتی بهراد چیزی بلد باشه؟ در صورتی هم که بلد باشه بیاد اموزش بده؟؟؟
من مودم Air Master 3100 رو هم دادم حمید انلاک کرد ولی فقط همون فرکانس 3500 رو ساپورت میکرد برام مودم رو باز هم کرد آنتن ها رو نشونم داد فقط دو تا انتن برای فرکانس 3300 تا 3500 داشت و 2 تا انتن برای وایفای توی سایت سازندش هم چک کنید گفته فقط TD-LTE هست ولی باندهاش برای اپراتورها قابل سفارش هست که مبین نت باند 42-43 رو سفارش داده نهایتا با انلاک این مودم میتونید سیم ایرانسل بندازید توش واقعا بهزاد که این چیزارو نمیدونه چطوری فکر میکنید روش انلاک بلد باشه اگر هم واقعا مودم CA60 رو انلاک میکنه که من برای نمونه هم ندیدم از کسی قبول کنه انلاک کنه احتمالا روشش رو خریده

محبت کنید انلاک مستر 3100 مبین نت رو بزارید یا فریمور اصلی که سیم ایرانسل هم ساپورت کنه

MH.Mousavi
08-04-2019, 18:13
محبت کنید انلاک مستر 3100 مبین نت رو بزارید یا فریمور اصلی که سیم ایرانسل هم ساپورت کنه
فایل انلاک رو من ندارم ولی رو همون فریمور مبین نت برام انلاک کرد اگر میخواید باید با حمید هماهنگ کنبد براتون انلاک کنه
سیم معمولی و TD ایرانسل رو بعد انلاک ساپورت میکنه

ALIRK
08-04-2019, 22:26
فایل انلاک رو من ندارم ولی رو همون فریمور مبین نت برام انلاک کرد اگر میخواید باید با حمید هماهنگ کنبد براتون انلاک کنه
سیم معمولی و TD ایرانسل رو بعد انلاک ساپورت میکنه

از محیط انلاک با سیمکارت ایرانسل عکس بزارید ممنون میشم

MH.Mousavi
09-04-2019, 00:39
از محیط انلاک با سیمکارت ایرانسل عکس بزارید ممنون میشم
متاسفانه مودم رو فروختم بدردم نمیخورد td-lte با خریدار تماس میگیرم اگر همکاری کرد میگم از منو lte configuration عکس بگیره بفرسته

MH.Mousavi
09-04-2019, 08:30
خدمت علی آقای گل
یه عکس رو با واتس اپ گرفتم یکیرو تلگرام یفیت واتس اپیه یخورده پایینتره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALIRK
09-04-2019, 17:08
خدمت علی آقای گل
یه عکس رو با واتس اپ گرفتم یکیرو تلگرام یفیت واتس اپیه یخورده پایینتره

ممنون دوست عزیز :n16:
از عکسها مشخصه فریمور اورجیناله اما کامل تغیرات دستکاری شده و ورژن فعلی ایرمستر اینجوری نیست میشه بفرمایید چقدر هزینه براتون داشته حالا یا اینجا یا خصوصی فرقی نمیکنه

MH.Mousavi
09-04-2019, 17:44
ممنون دوست عزیز :n16:
از عکسها مشخصه فریمور اورجیناله اما کامل تغیرات دستکاری شده و ورژن فعلی ایرمستر اینجوری نیست میشه بفرمایید چقدر هزینه براتون داشته حالا یا اینجا یا خصوصی فرقی نمیکنه
از اول همین وب یو آی رو مودم بود تغییری رو وب ندادن
من با حمید حساب کتاب دارم پولی بابت این ازم نگرفت اگر میخواید انلاک کنید و تهران باشید میتونید با حمید هماهنگ کنید برید پیشش براتون آنلاک کنه
میتونید از پنل خودتونم عکس بدید ببینم چه فرقی میکنه؟

ALIRK
09-04-2019, 20:45
از اول همین وب یو آی رو مودم بود تغییری رو وب ندادن
من با حمید حساب کتاب دارم پولی بابت این ازم نگرفت اگر میخواید انلاک کنید و تهران باشید میتونید با حمید هماهنگ کنید برید پیشش براتون آنلاک کنه
میتونید از پنل خودتونم عکس بدید ببینم چه فرقی میکنه؟
مهندس این مودم من ...
و اینکه مودم شما دیگه وایمکس نیست درسته؟
و در اخر هم اینکه ورژن اصلی روی مودم شما قرار داره

MH.Mousavi
09-04-2019, 20:49
مهندس این مودم من ...
و اینکه مودم شما دیگه وایمکس نیست درسته؟
و در اخر هم اینکه ورژن اصلی روی مودم شما قرار داره

علی جان مودم شما air master 3000 هست برا من 3100 بود

ALIRK
09-04-2019, 21:57
علی جان مودم شما air master 3000 هست برا من 3100 بود

مگه مبین نت مدل 3100هم داره میشه عکسی از خود مودم بدید

MH.Mousavi
09-04-2019, 22:19
بله

ALIRK
10-04-2019, 13:36
بله

ممنون. این مودم همون 2101 ایرانسله که منو مودمو تغیر دادن شده مبیننت که 1قرون نمی ارزه :n19: خودش 100هزار 2ماه پیش دوستان خرید فروش میکردن الان 200اکبند قیمتش هست بیایی هزینه کنی بابت انلاک این مدل :n31: که هیچی نداره
داداش مودم ایر مستر 3000 ی مودم عالی و حرفی برای گفتن نداره این مدل ارزش انلاک داره
مودم شما با تغیر فریمور و فلش شدن مشکل انلاکش برطرف میشه
با اینحال ممنونم زحمت کشیدی:n12:

MH.Mousavi
10-04-2019, 14:20
ممنون. این مودم همون 2101 ایرانسله که منو مودمو تغیر دادن شده مبیننت که 1قرون نمی ارزه :n19: خودش 100هزار 2ماه پیش دوستان خرید فروش میکردن الان 200اکبند قیمتش هست بیایی هزینه کنی بابت انلاک این مدل :n31: که هیچی نداره
داداش مودم ایر مستر 3000 ی مودم عالی و حرفی برای گفتن نداره این مدل ارزش انلاک داره

بله واقعا بدرد نخوره منم ردش کردم رفت
منم برای اینکه صحت حرفهایی که بهزاد زده بود مشخص شه دادم انلاک
ولی با GP-2101 فرق داره این دو تا مودم برای دو تا شرکت متفاوته

MH.Mousavi
12-04-2019, 11:46
راستی air master 3000 چه فرقی با مودمای td دیگه داره که ازش تعریف میکنید میشه ییشتر توضیح بدی؟

saber73
12-04-2019, 14:12
راستی air master 3000 چه فرقی با مودمای td دیگه داره که ازش تعریف میکنید میشه ییشتر توضیح بدی؟

AIR MASTER 3000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MH.Mousavi
12-04-2019, 14:29
AIR MASTER 3000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا چیز خاصی که بگه مودم فوق العاده ایه نداش علی میگفت مودم فوق العاده ایه میخواستم ببینم چیز خاصی داره کلا مودم tdlte بدرد نمیخوره گفتم شاید این یکی فرق کنه

anobanini
30-04-2019, 11:51
آقا صابر شما میدونید فایل ipk مودم B5142 رو چجوری میشه باز و ویرایش کرد ؟ من میخوام اگه بشه دستکاری کنم و قابلیت voip که غیر فعال شده رو فعال کنم .

saber73
30-04-2019, 14:42
آقا صابر شما میدونید فایل ipk مودم B5142 رو چجوری میشه باز و ویرایش کرد ؟ من میخوام اگه بشه دستکاری کنم و قابلیت voip که غیر فعال شده رو فعال کنم .
با این مودم کار نکردم و ندارم .

reline6
13-06-2019, 15:32
کسی تا حالا مودم GP-2101 plus انلاک کرده این مودم مال کمپانی Gemtek ولی ایرانسل زده Greenpacket ،فایل فریمور شو کسی دارع؟ اسم اصلی این مدم GEMTEK WLTFSM

reza.riskware
18-06-2019, 08:26
سلام اقا صابر خسته نباشید
امکانش هست یه فایل فریمور آنلاک از این مودم(GP-2101) یااورجینال خود ایرانسل که روی مودم هاس بهم معرفی کنید با آموزششو؟ ممنون میشم

Ali2100Z
16-08-2019, 15:35
آقا نتیجه ای گرفتید؟
از دوستان کسی فریمور اورجینال این مودمو داره؟

mohandes
19-08-2019, 20:19
این زاغارتو یکی دو سال پیش با ۷۰ یا ۱۰۰ گیگ خریدم حدود ۱۵۰ هزار تومن . حالا فقط مودمشو دارن بالای ۶۰۰ هزار تومن میفروشن :n29:

بیشتر از یه ساله افتاده یه ور خاک میخوره !! :n28:

ای کاش حداقل میشد آنلاکش کرد و از 4G روش استفاده کرد که نخوایم توی این دزدبازار یکی دو میلیون پول مودم 4G بدیم :n35:

MH.Mousavi
21-08-2019, 14:27
این زاغارتو یکی دو سال پیش با ۷۰ یا ۱۰۰ گیگ خریدم حدود ۱۵۰ هزار تومن . حالا فقط مودمشو دارن بالای ۶۰۰ هزار تومن میفروشن :n29:

ای کاش حداقل میشد آنلاکش کرد و از 4G روش استفاده کرد که نخوایم توی این دزدبازار یکی دو میلیون پول مودم 4G بدیم :n35:
داداش اگر پستارو بخونی متوجه میشی که این مودمای TD-LTE اغلبشون بصورت سخت افزاری قابلیت ساپورت باندهای دیگه بجز 42/43 رو ندارن وگرنه ایرانسل چه کرمی داشت مثل i60 باز میزاشت و گرونتر میفروخت مودمشو
البته با حمید قبلا حرف زده بودم میگفت امکانش هست مودمی وجود داشته باشه که باندها رو بصورت سخت افزاری ساپورت کنه و نرم افزاری محدودش کرده باشن ولی با توجه به همون دلیلی که گفتم فکر نمیکنم اینایی که ایرانسل اورده باشه اینطوری باشه

Hossein jabbar
21-08-2019, 16:54

دادا این مودم اصلا از باند های fdd پشتیبانی نمیکنه و فقط میشه سیم فورجی ایرانسل رو بندازی که رو با ند42 خط میده
ارزش انلاک زو نداره چون در ایران با سیم اسیاتک مبین نت وایرانسل استفاده می توانید استفاده رو داره
بی خیال بشید

saber73
21-08-2019, 17:17
دادا این مودم اصلا از باند های fdd پشتیبانی نمیکنه و فقط میشه سیم فورجی ایرانسل رو بندازی که رو با ند42 خط میده
ارزش انلاک زو نداره چون در ایران با سیم اسیاتک مبین نت وایرانسل استفاده می توانید استفاده رو داره
بی خیال بشید

مودم 2101 از سیم کارتهای معمولی 4g ایرانسل هم پشتیبانی میکند ولی یک قانون دارد اونم اینکه حتما باید در محدوده پوشش tdd باشید . حالا معلوم نیست این چه نوع خدماتی هست که ایرانسل رو این مودم داره میده ؟ با سیم کارت معمولی fdd در ناحیه تحت پوشش tdd مودم اینترنت هم میگیرد و سیم کارت هم انتن میگیرد و اینترنت هم قابل استفاده هست ولی در منطقه ای که پوشش tdd وجود ندارد امکان استفاده با سیم کارت fdd وجود ندارد .

Hossein jabbar
21-08-2019, 17:28
مودم 2101 از سیم کارتهای معمولی 4g ایرانسل هم پشتیبانی میکند ولی یک قانون دارد اونم اینکه حتما باید در محدوده پوشش tdd باشید . حالا معلوم نیست این چه نوع خدماتی هست که ایرانسل رو این مودم داره میده ؟ با سیم کارت معمولی fdd در ناحیه تحت پوشش tdd مودم اینترنت هم میگیرد و سیم کارت هم انتن میگیرد و اینترنت هم قابل استفاده هست ولی در منطقه ای که پوشش tdd وجود ندارد امکان استفاده با سیم کارت fdd وجود ندارد .
بخاطر همین که ارزش انلاک رو نداره

mohandes
06-09-2019, 18:48

مبین نت هم یه طرح داره بنام ۳۶۰ و در اون در مناطقی که پوشش td-lte مبین نت وجود نداره ، در تنظیمات مودم لاک شدۀ هوآوی b612 خودش ، network mode رو از گزینۀ tdd به fdd تغییر میده و به آنتن های همراه اول وصل میشه ! چیزی شبیه همین استفاده از سیم کارت fdd ایرانسل بر روی مودم مورد بحث این تاپیک .

adel28
21-10-2019, 22:50
تا اونجایی که پست ها رو خوندم، مودم 2101Plus ایرانسل آنلاک نمیشه؟
درسته؟

onr
15-12-2019, 00:56
درسته؟

بله نمیشه...

MH.Mousavi
15-12-2019, 16:40
درسته؟
انلاک بشه هم فقط میتونی سیم مبین نت بندازی برا همین کسی دنبالش نمیره

korgholi2020
14-10-2020, 16:52
باسلام این بهزاد رو خیلی وقته من میشناسم!تو دوستان معروفه به پیر پکاچکی!!!میدونین که چی میگم؟!!!همش بلوف ودروغ!!هیچی بارش نیست!!!

robimax9
13-05-2021, 08:44
آقا سلام
مودم من قطع ارتباط میشه یه دفعه
GP-2101
آخرین فریمورش مال کی هست؟
کسی داره؟؟؟

silverlight
13-06-2021, 12:27
انلاک بشه هم فقط میتونی سیم مبین نت بندازی برا همین کسی دنبالش نمیره

با سلام و عرض ارادت. من این مدل (GP 2101 Plus) رو دارم و ایرانسل با وقاحت تمام نزدیک به ۵ ماهه که دکل نزدیک به خونه ما رو برداشته و هربار هم پیگیری میکنیم هیچ جوابی نمیگیریم. خط تلفن ایرانسل و اینترنت TD-LTE این شرکت توی خونه‌ی ما دیگه کار نمیکنه.

شرکتی به نام تک نت (taknet.ir) مدعی این هستش که سیم کارتهاشون روی بیس باند ۳۵۰۰ کار میکنه و از دکل های همراه اول و ایرانسل برای پوشش دهی استفاده میکنه اما گفتند که چون مودم های ایرانسل لاک هستش متاسفانه سیمکارتشون روی مودم بنده فعال نمیشه.

حالا سوال این هستش که اگر من از سیم‌کارتهای این شرکت استفاده کنم آیا نیاز به آنلاک کردن مودم دارم (یعنی گفته‌ی اون شرکت صحت داره) یا اینکه این سیم کارت پشتیبانی میشه؟

اگر نیاز به آنلاک وجود داشته باشه چجوری و از کجا میتونم این کار رو انجام بدم.

MH.Mousavi
22-07-2021, 15:15
با سلام و عرض ارادت. من این مدل (GP 2101 Plus) رو دارم و ایرانسل با وقاحت تمام نزدیک به ۵ ماهه که دکل نزدیک به خونه ما رو برداشته و هربار هم پیگیری میکنیم هیچ جوابی نمیگیریم. خط تلفن ایرانسل و اینترنت TD-LTE این شرکت توی خونه‌ی ما دیگه کار نمیکنه.

شرکتی به نام تک نت (taknet.ir) مدعی این هستش که سیم کارتهاشون روی بیس باند ۳۵۰۰ کار میکنه و از دکل های همراه اول و ایرانسل برای پوشش دهی استفاده میکنه اما گفتند که چون مودم های ایرانسل لاک هستش متاسفانه سیمکارتشون روی مودم بنده فعال نمیشه.

حالا سوال این هستش که اگر من از سیم‌کارتهای این شرکت استفاده کنم آیا نیاز به آنلاک کردن مودم دارم (یعنی گفته‌ی اون شرکت صحت داره) یا اینکه این سیم کارت پشتیبانی میشه؟

اگر نیاز به آنلاک وجود داشته باشه چجوری و از کجا میتونم این کار رو انجام بدم.
همراه اول رو فرکانس 3500 سرویس نداره همون ایرانسل سرویس میگیره انلاک بدردتون نمیخوره به هرحال تا اونجا که میدونم مودمتون رو میشه انلاک کرد و فکر میکنم حمید انجام بده ولی هزینه الکیه و جواب نمیگیرید

mohamadreza26204
22-04-2022, 04:07
با سلام به دوستا با کمی تحقیق فهمیدم که مودم 2101 پلاس مودم
WLTFQT141GN Cat4 Indoor CPE Label Diagram Gemtek Technology[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]