PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلیل شما برای تخلیه نکردن از یه شرکت بد؟

hamidzaeri
30-12-2017, 12:37
سلام
چرا بعضی دوستان ترجیح میدن با یه شرکت اینترنت که ضعیف کار میکنه بمونن و تخلیه نکنن؟

otfbax
30-12-2017, 14:01
سلام
فکر می کنم بزرگترین دلیلش ترس از مدت جمع آوری و رانژه مجدد هست و برای بعضی دوستان سخت هست که اینترنت نداشته باشن چند روز و ممکنه منطقشون پوشش خوبی از اینترنت موبایل نداشته باشه که البته خدا رو شکر دیگه کمتر جایی هست این روزا که سرعت اینترنت موبایلش خوب نباشه

اما به شخصه به نظرم مرگ یه بار شیون یه بار تخلیه رو بزنید مطمئن باشید اون مدت زمان خیلی سریعتر از چیزی که فکر کنید می گذره و بعدا می گید چه کار خوبی کردم که تخلیه کردم الان یه سری شرکتا مثل صبانت و آسیاتک واقعا یه لحظه موندن داخلشون هم اشتباهه چون نشون دادن فقط قصدشون دزدی و چاپیدن مردم هست

hassan-mm
30-12-2017, 16:11
یکی از دلایل اصلی اینه ک جز مخابرات چیزی سرویس نمیده به ما

fn-twilight
30-12-2017, 16:20
دلیل من مطمئن نبودن از سرویس شرکتای دیگه س
یسری میگن شاتل و پارس انلاین و ... دزدن و کیفیتشون پائینه و بدرد نمیخورن.
یسری میگن شرکتائی مثه پیشگامان و فن آوا پهنای باند کم میارن و سرعت پائین تر میبندن و ارزش ندارن.
مشکل من چنروز استفاده از دیتای موبایل نیست، میگم شاید عوض کنم بدتر شه، بازم مجبور شم عوض کنم
و از همه مهمتر اصلا حوصله چونه زدن با پشتیبانی و معطلی پشت خط ندارم.

toriko
30-12-2017, 17:06
من خودم میخوام از پارس آنلاین برم فن آوا چون کف سرعت هاش همه 128 نیست و گرنه از پارس آنلاین راضیم خطم بیشتر از 2مگ نمی کشه ولی حداقل وقتی حجمم تموم بشه میدونم که دیگه لازم نیست دوباره حجم بخرم چون به شدت سرعت نتم پایین میاد

Bensonw3x
30-12-2017, 18:19
انـــــحصار

vegas
30-12-2017, 18:39
من خودم میخوام از پارس آنلاین برم فن آوا چون کف سرعت هاش همه 128 نیست و گرنه از پارس آنلاین راضیم خطم بیشتر از 2مگ نمی کشه ولی حداقل وقتی حجمم تموم بشه میدونم که دیگه لازم نیست دوباره حجم بخرم چون به شدت سرعت نتم پایین میاد
سرعت های فن اوا در حالت معمولی هم کف هستند یک نگاه به تاپیکش بنداز ببین چند نفر ناراضی هستند ...

esmiz
30-12-2017, 21:18
واسه من یکیش اینه که الان از تعرفه شرکتم راضی نیستم ولی کیفیت خدماتش خوبه و می ترسم برم شرکت دیگه کیفیتش این طوری نباشه یکی دیگه از دلایل هم اینه که ممکنه فرایند خروج از این شرکت و ورود به شرکت دیگه زمان بر باشه و هم مخابرات سنک بندازه و هم شرکت مقصد پورت خالیش تموم شده باشه و حسابی معطل شیم تازه یه سری ها می گن ما تا درخواست دادیم برای تخلیه خط رو به pcm تبدیل کرده اند

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

ahwazp30
31-12-2017, 00:53
دلایل من ایناس :

1-عدم تخلیه به موقع
2-مشخص نبودن کیفیت سرویس دهنده جدید و ریسک بالای ان
3-نداشتن پورت خالی سرویس دهنده جدید و طولانی شدن پروسه

L.utus
31-12-2017, 02:58
چون فیبرنوری هستیم و مجبوریم فقط از مخابرات بگیریم و گرنه تا حالا صددفعه تخلیه کرده بودم

bernybeast
31-12-2017, 08:09
کابل برگردون یا همون فیبر نوری از اسیاتک برم میوفتم تو مخابرات باز به اسیاتک بیشتر امید دارم تعرفه هاشو عوض کنه

toriko
31-12-2017, 08:33
سرعت های فن اوا در حالت معمولی هم کف هستند یک نگاه به تاپیکش بنداز ببین چند نفر ناراضی هستند ...

یعنی دروغ گفته که کف سرعتها ش متفاوته و همه 128 نیست

MMDFullHD
14-01-2018, 00:51
دلایل من ایناس :

1-عدم تخلیه به موقع
2-مشخص نبودن کیفیت سرویس دهنده جدید و ریسک بالای ان
3-نداشتن پورت خالی سرویس دهنده جدید و طولانی شدن پروسه

عدم تخلیه هم که بستگی به شرکت داره ولی همه تخلیه میکنن موقع نداره کش دادان داره که الان کمتر شده شکایت بزن بعد تخلیه درجا تخلیه میشه ولی بازم حق با شماس که کارشکنی میکنن
دومین علت هم حق کاملا با شماس
سومیش کاملا اشتباهاس شما باید قبل خرید با پشتیبانی تماس بگیرین از وضعیت پورت مرکزتون مطلع بشین
شخصا به شاتل زنگ زدم با واحد فروش و همینطور های وب برای مرکز حکمت شعار گفتش که پورت نداریم سرویس نمیتونیم ارایه بدیم بهتون
طولانی بودن رو میتونید از واحد فروش بپرسین باید در جریان بذارن :n09:

MMDFullHD
14-01-2018, 00:53
شخصا رو شاتلم
بسته های اخری که داده واسه من عالیه
شاتلند هم تا الان کلی کمکم کرده:n09:
سرعت خوب پینگ خوب تک کانکشن خوب پشتیبانی مودب و بدون معطلی
من که راضیم
امیدوارم فقط به vdsl اشون:n09: که راش بندازن تو کل ایران