PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ssd

sisili123456789
28-12-2017, 07:04
سلام
بعد از یکماه از خرید ssd حدود یک ترا اطلاعات روش نوشته شده.
چرا؟

idm هم تنظیم کردم روی هارد ... هم save to و هم temporary directory .
من دانلود زیاد میکنم . ولی حجم ssd افزایش پیدا نمیکنه ولی یک ترا نوشته رایت شده .
لطفا بگین دلیلش چیه؟

sayanermia
28-12-2017, 17:18
سلام
بعد از یکماه از خرید ssd حدود یک ترا اطلاعات روش نوشته شده.
چرا؟

idm هم تنظیم کردم روی هارد ... هم save to و هم temporary directory .
من دانلود زیاد میکنم . ولی حجم ssd افزایش پیدا نمیکنه ولی یک ترا نوشته رایت شده .
لطفا بگین دلیلش چیه؟

ممکنه نرم افزارهای کاربردی خاص دیگه ای مثل فتوشاپ روی درایو ssd نصب کرده باشید. در این صورت با هر بار کار کردن ، حافظه SSD شما کش این نرم افزار رو رایت میکنه و می خونه ! نصب بازی هم روی این درایو به همین صورت عمل میکنه و هارد شمارو به کار میندازه!
یا ممکنه ویندوز آپدیت روشن باشه و هر اپدیتی که میگیرد طبیعتا روی این درایو دانلود و نصب میشه اونم ممکنه باعثش بشه

sisili123456789
28-12-2017, 17:42
ممکنه نرم افزارهای کاربردی خاص دیگه ای مثل فتوشاپ روی درایو ssd نصب کرده باشید. در این صورت با هر بار کار کردن ، حافظه SSD شما کش این نرم افزار رو رایت میکنه و می خونه ! نصب بازی هم روی این درایو به همین صورت عمل میکنه و هارد شمارو به کار میندازه!
یا ممکنه ویندوز آپدیت روشن باشه و هر اپدیتی که میگیرد طبیعتا روی این درایو دانلود و نصب میشه اونم ممکنه باعثش بشه

خیلی ممنون
فتوشاپ نصب نیست . بازی هم اصلا نصب نیست . ولی اپدیت روشنه و همیشه اپدیت میشه ... ولی مگه چقدر میتونه حجمش باشه ؟ یک ترابایت اپدیت؟؟
من تقریبا مطمئنم idm داره اینکارو میکنه ...چون همونطوری که گفتم دانلودم زیاده ...ولی نمیدونم کدوم قسمتش داره اینکارو میکنه؟

sayanermia
28-12-2017, 19:30
خیلی ممنون
فتوشاپ نصب نیست . بازی هم اصلا نصب نیست . ولی اپدیت روشنه و همیشه اپدیت میشه ... ولی مگه چقدر میتونه حجمش باشه ؟ یک ترابایت اپدیت؟؟
من تقریبا مطمئنم idm داره اینکارو میکنه ...چون همونطوری که گفتم دانلودم زیاده ...ولی نمیدونم کدوم قسمتش داره اینکارو میکنه؟

در پنجره ی تنظیمات (Option) برنامه IDM در تب Save to یک قسمت دارید به عنوان Temporary Directory
مسیر اونم عوض کنید و یک مسیر روی HDD براش تعیین کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sisili123456789
29-12-2017, 07:31
در پنجره ی تنظیمات (Option) برنامه IDM در تب Save to یک قسمت دارید به عنوان Temporary Directory
مسیر اونم عوض کنید و یک مسیر روی HDD براش تعیین کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینکارم کرده بودم

SETIZEN
29-12-2017, 13:11
آیا فایل های دانلودی شما بیشتر فشرده هستند و بعد از دانلود از حالت فشرده خارجشون میکنی؟:n01: