PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم نمایش فونت در بعضی قسمت های بعضی نرم افزارها

SEDRASOUL
27-12-2017, 22:43
سلام خدمت دوستان
بنده چندتا مشکل دارم
اول از اینکه تو بعضی از قسمت های بعضی نرم افزارها نوشته ها به صورت ﺎﺎﺎﺎﺎﺎﺎ نمایش داده میشن(مثل تصویر زیر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم اینکه تو Region And language و تو تب Formats گزینه ای به اسم Persian ندارم!!!

سوم اینکه وقتی میرم تو تب Administrative و قسمت change system local و زبان رو روی persian انتخاب میکنم و ریستارت میکنم بعد از ریستارت برمیگرده به حالت قبل!!
چهارم اینکه تو قسمت انتخاب کیبورد هم گزینه Persian ندارم!!
به جاش از سافت گذار کیبورد فارسی دانلود کردم و در زیر تب زبان انگلیسی قسمت کیبورد زبان فارسی هم انتخاب کردم!!
فونت های اصلی رو از سی دی ویندوز 7 برداشتم و دوباره نصب کردم اما درست نشد!
کلا اینگار زبان فارسی ندارم!:n02::n02:

dione
28-12-2017, 09:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

این قسمت رفتی؟

SEDRASOUL
28-12-2017, 10:50
این قسمت رفتی؟

تو پست اول قسمت سوم توضیح دادم

سوم اینکه وقتی میرم تو تب Administrative و قسمت change system local و زبان رو روی persian انتخاب میکنم و ریستارت میکنم بعد از ریستارت برمیگرده به حالت قبل!!

اما مشکل اینجاس که سیستم برمیگرده به حالت قبل البته در اکثر مواقع ریستارت که میکنم پنجره startup Repair باز میشه و باید ی جوری با command رفعش کنم!!

dione
28-12-2017, 11:25
عزیز مشکلت تعمیر ویندوزه
Windows Repair

dione
28-12-2017, 11:26
اگه جواب نداد

عوض کردن ویندوز

SEDRASOUL
28-12-2017, 11:27
عزیز مشکلت تعمیر ویندوزه
Windows Repair

این مشکلم دارم اما وقتی سی دی که باهاش ویندوز رو نصب کردم میذارم رو سیستم و قسمت repair رو موقع بوت شدن باز میکنم سی دی ویندوز رو شناسایی نمیکنه و میگه ی نسخه دیگس!!!

SEDRASOUL
28-12-2017, 11:28
بعدا چند باری هم پیش اومده که کاملا ریپیر شده و ویندوز سالم بالا اومده اما همچنان این مشکلات برقرار بوده

dione
28-12-2017, 11:31
این مشکلم دارم اما وقتی سی دی که باهاش ویندوز رو نصب کردم میذارم رو سیستم و قسمت repair رو موقع بوت شدن باز میکنم سی دی ویندوز رو شناسایی نمیکنه و میگه ی نسخه دیگس!!!

این ویندوز ریپیر یه نرم افزار جامع هست نه ی دستور رفع عیب

dele_tanha 1
28-12-2017, 15:30
سلام خدمت دوستان
بنده چندتا مشکل دارم
اول از اینکه تو بعضی از قسمت های بعضی نرم افزارها نوشته ها به صورت ﺎﺎﺎﺎﺎﺎﺎ نمایش داده میشن(مثل تصویر زیر)

دوم اینکه تو Region And language و تو تب Formats گزینه ای به اسم Persian ندارم!!!

چهارم اینکه تو قسمت انتخاب کیبورد هم گزینه Persian ندارم!!
به جاش از سافت گذار کیبورد فارسی دانلود کردم و در زیر تب زبان انگلیسی قسمت کیبورد زبان فارسی هم انتخاب کردم!!
فونت های اصلی رو از سی دی ویندوز 7 برداشتم و دوباره نصب کردم اما درست نشد!
کلا اینگار زبان فارسی ندارم!:n02::n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام. هر عملیاتی انجام میدی بعد ری استارت برمیگرده به حالت اول یا فقط این اینجوریه؟

فرستاده شده از E6533ِ من با Tapatalk

SEDRASOUL
28-12-2017, 15:34
بعد ریستارت برمیگرده به حالت قبل!!
البته ریستارت نمیشه و پنجره startup repair میاد که بعد از گذشتن ازش که ویندوز بالا میاد دوباره همینطوریه!

dele_tanha 1
28-12-2017, 15:38
بعد ریستارت برمیگرده به حالت قبل!!
البته ریستارت نمیشه و پنجره startup repair میاد که بعد از گذشتن ازش که ویندوز بالا میاد دوباره همینطوریه!فک کردم نرم افزار deep freez رو سیستمت نصبه چون این نرم افزار اگه نصب باشه با ی ری استارت همه چیو برمیگردونه ب حالت اول انگار تازه ویندوز نصب کردی.

SEDRASOUL
28-12-2017, 15:39
فک کردم نرم افزار deep freez رو سیستمت نصبه چون این نرم افزار اگه نصب باشه با ی ری استارت همه چیو برمیگردونه ب حالت اول انگار تازه ویندوز نصب کردی.

نه ندارم چنین برنامه ای

SEDRASOUL
28-12-2017, 15:43
این کل برنامه های نصبی من

SEDRASOUL
28-12-2017, 17:16
بیشترین مشکل من با مورد اولی هست که گفتم
چیز جالب اینکه وقتی اون نوشته های ناخوانا در اون قسمت از برنامه رو کپی میکنم و در جای دیگه مثلا ی نوت پد پیس میکنم نوشته ها به صورت خوانا و مشخص هست اما در فلان تب از فلان برنامه اینطوریه!