PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کند شدن سیستم

sara.salary
25-12-2017, 19:20
با سلام من چند ماهه ویندوز 7 نصب کردم که بعد از نصب فهمیدم نسخه ویندوز فیک بوده الان کامپیوترم خیلی کند شده مدام هنگ میکنه و کامپیوتر خود به خود تصویر پس زمینه رو عوض میکنه و مشکی میشه آیا باید ویندوز رو دوباره عوض کنم یا نه؟ و اینکه ویندوز فیکه ممکنه برای سیستم مشکل جدی به وجود بیاره؟

EyupSems
28-02-2018, 01:08
:n05:اینکه همه ویندوزهای که توایران استفاده میشه فیکه!!!!!!!!!!!!!

Enemy Killer
28-02-2018, 09:02
با سلام من چند ماهه ویندوز 7 نصب کردم که بعد از نصب فهمیدم نسخه ویندوز فیک بوده الان کامپیوترم خیلی کند شده مدام هنگ میکنه و کامپیوتر خود به خود تصویر پس زمینه رو عوض میکنه و مشکی میشه آیا باید ویندوز رو دوباره عوض کنم یا نه؟
احتمالا مشکل از فعالسازی ویندوز هستش .
سمت چپ پایین دسکتاپ نوشته this copy of windows is not geniune ؟

و اینکه ویندوز فیکه ممکنه برای سیستم مشکل جدی به وجود بیاره؟

چون ویندوز اصل نیستش ، بروز رسانی های امنیتی روی اون نصب نمی شه که این ممکنه سیستم شما رو به خطر بندازه . البته این مشکل بیشتر برای افرادی پیش می یاد که با سیستم خودشون به شبکه وصل می شن .

v_a1900
28-02-2018, 21:47
سلام. اکثرا ویندوز فیک استفاده میکنن. خریدن یک ویندوز اورجینال با هزینه چند میلیونی توو ایران اصلا به صرفه و عاقلانه نیست. چون باید بعدش باید از نرم افزار های قانونی و اورجینال استفاده کنید در غیر این صورت فرقی با نصب ویندوز فیک نداره. این که کند شده میتونه دلایل زیادی داشته باشه. حتی نصب ویندوز روی ویندوز قبلی و فرمت نکردن درایو ویندوز قبلی میتونه دلیل بر کند شدن سیستم باشه و یا ویروس و نصب یک نرم افزار که روی رجیستری ویندوز اثر مخرب گذاشته باشه و ...
اینکه میگید عکس عوض میشه هم ربطی به فیک بودن نداره. تم ویندوز رو عوض کنید درست میشه. مشکی شدن لحظه ای صفحه میتونه مشکل از کارت گرافیک ، نصب نبودن یا بروز نبودن درایور نرم افزاریش باشه.

dione
08-03-2018, 16:37
با سلام من چند ماهه ویندوز 7 نصب کردم که بعد از نصب فهمیدم نسخه ویندوز فیک بوده الان کامپیوترم خیلی کند شده مدام هنگ میکنه و کامپیوتر خود به خود تصویر پس زمینه رو عوض میکنه و مشکی میشه آیا باید ویندوز رو دوباره عوض کنم یا نه؟ و اینکه ویندوز فیکه ممکنه برای سیستم مشکل جدی به وجود بیاره؟

نرم افزار های کمکی زیادی هستن ک ب کارتون میان

dione
08-03-2018, 16:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])