PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه با يه فرد متجاوز قوي هيكل مقابله كنيم؟؟

روانپریش
21-12-2017, 23:03
سلام دوستان
همه ماها از دعوا و درگيري بيزار هستيم اما بعضي وقتا يه شرايطي پيش مياد كه مجبوريم از خودمون دفاع كنيم
ميخواستم بدون چجوري در مقابل يه فرد قوي هيكل از خودمون دفاع كنيم يا حتي بتونيم بهش غلبه كنيم؟

kenzu
22-12-2017, 00:08
فرار کن . اگه نشد اسپری فلفل ببر

روانپریش
22-12-2017, 00:57
فرار کن . اگه نشد اسپری فلفل ببر

اسپري فلفل كه غير قانوني هست روش هاي ديگه رو ميخوام بدونم

sunshineboy
22-12-2017, 02:31
ببخشید ولی این سوالا چیه میپرسی ! از دختر پسر بچه 12 ساله تا مرد 50 ساله میاد اینجا همچین سوالایی جالب نیست.شما اگرم همچین مشکلی بود نمیخواد کاری کنی بهش میگی دس بهم بزنی یک ساعت بعد با مامور کلانتری پاشنه خونتون میکنم اون مرد متجاوز هم مسلما کاری نمیتونه انجام بده از ترسشم ک شده..تازه اگرم کاری نکرد بازم برو کلانتری نیرو انتظامی ما تو این چیزا خیلی خوبه! اگه میشناسیش این راهشه! اگرم نمیشناسیش ک فرار کن لازم نیس مواجه بشی حتما باهاش ک یا کلا پیشگری کن از این موضوع جایی نرو ک تو خطر مرد متجاوز باشه.شکر برقی بخر بزار تو کیفت غیر قانونی هم باشه مشکلی نداره وقتی ک طرف داره کار غیر قانونی میکنه نمیتونه ک ازت شکایت کنه ک.ی شوکربرقی خوب بخر 200 هزار تومن یا همون اسپری فلفل.

vahidreza2007
22-12-2017, 03:01
بهترين تاكتيك ورود از در مهر و محبت هستش :n02: هر جور حساب كني نهايت بتونيد به ضربه يا دو ضربه بهش بزنيد ولي اون يكي بزنه ناكار ميكنه ! ولي بنظرم تو هر درگيري از در منطق و سياست وارد بشيد همه چي ختم بخير ميشه !

فكر كنم ديگه دوره دعوا تموم شده !

shangil
22-12-2017, 08:26
بهترين تاكتيك ورود از در مهر و محبت هستش :n02: هر جور حساب كني نهايت بتونيد به ضربه يا دو ضربه بهش بزنيد ولي اون يكي بزنه ناكار ميكنه ! ولي بنظرم تو هر درگيري از در منطق و سياست وارد بشيد همه چي ختم بخير ميشه !

فكر كنم ديگه دوره دعوا تموم شده !

با توجه به اینکه دختر هستن بله این روش بهتر جواب میده !

shangil
22-12-2017, 08:27
سلام دوستان
همه ماها از دعوا و درگيري بيزار هستيم اما بعضي وقتا يه شرايطي پيش مياد كه مجبوريم از خودمون دفاع كنيم
ميخواستم بدون چجوري در مقابل يه فرد قوي هيكل از خودمون دفاع كنيم يا حتي بتونيم بهش غلبه كنيم؟
سلام
با توجه به امضاتون عمل کنین و همچنین بهش یادآوری کنین که اسم پروفایل تون چیه تا جرات نکنه نزدیک بشه

روانپریش
22-12-2017, 11:53
حالا به هر حال يه وقتي ميبين پيش اومد
كجاي بدنش ظربه بزنم حداقل يه چند دقيقه بي حركت بشه

AMHSIN
22-12-2017, 12:05

بین پاها یا روی ران، البته باید قبلش ضربات رو یاد گرفته باشید

Spectero
22-12-2017, 12:22
اگر طرف مقابل رو که دربارش کنجکاوید چطور تنبیه و مجازات کنید مرتب می بینید و به نوعی در زندگی اتان هست و نشانی و هویت شما را می داند حتی اگر ضربه و آسیبی به وی بزنید به احتمال بسیار زیاد جایی در یک موقعیت مناسب تلافی می کند و ممکن است تلافی وی برابر با ضربه و آسیب شما نباشد و زندگی اتان را نابود کند. مثلا شما با چیزی به سر اون طرف می زنید و سرش می شکنه بعد از یه مدت یا سالی خودش یا کسی با چیز خطرناکی مثل چاقو یا اسید تلافی می کند که دیگر نمی توانید جبرانش کنید. حتما نمی توانید و نمی خواهید اینجا توضیح دهید این مورد متجاوز کیست و شرایط چطور است. باید بسنجید. گاهی با سیاست طرف رو می توانید آرام کنید تا یه جوری در زمان مناسب از شرش راحت شوید؛ گاهی اینطور نیست و شرایط جهنم می شود و چاره ای جزء پناه به قانون بردن نیست که اون هم در این مملکت مرده و زیاد شانسی نیست به علاوه اینکه باز طرف کینه و انتقام خود را برایتان محفوظ نگه می دارد. اگر شوهرتان هست و دست بزن دارد تردید نکنید و به سمت طلاق بروید؛ هر چند برای یک زن اقدام به طلاق از شوهر با توجه به مملکت و قانونهایش مشکلات خودش را دارد ولی با سرسختی و پوست کلفتی می توانید به نتیجه برسید.
به هر حال بیشتر افراد از مامور، زندان، بازداشت، تحقیر شدن در زندان و به باد رفتن عمر و حیثیت، دادگاهی شدن، شلاق، قصاص، خسارات دادن و... ترس دارند و فراری اند مگر اینکه طرف "روانپریش:n02:" باشد و سرش بوی قرمه سبزی بدهد یا اینکه خودش جزء سیستم پاک و مطهر قضائی باشد که دنبال باج گیری و سوء استفاده باشد و توجهی به قانون نیم بند و آبکی نکند.

اگر دختر تنها هستید یک دوست پسر و مردی که دوستتان دارد برای خودتان پیدا کنید و چنان عاشقش کنید که برایتان جانفشانی بکند و خودش را برایتان به خطر بندازد مثل یک محافظ. اگر امکانش نیست و این نوع ارتباط را حرام و غیر شرعی می دانید در این جنگل بی قانون و دنیای آخرالزمانی باید خودتان برای بقا از خودتان محافظت کنید.
گفتید ظربه!؟ (ضربه صحیح است). اگر با کنار دست ضربه ای به گلوی طرف بزنید به حال خفگی می افتد و فرصت فرار دارید:n04::n02:. زیاد محکم نزنید که طرف به دیار باقی برود و شما هم که بخاطر محافظت از جان و ناموستان از خود دفاع کرده اید باید بروید زندان و شاید بدتر چون قانون شما را مقصد و مجرم می داند بخصوص اینکه زن هم هستید و دستتان به هیچ بند نیست.
اگر می توانید به نقطه دیگر از شهر برای زندگی بروید یا حتی شهر دیگر بروید تا دیگر نتواند شما را پیدا کند و خود را برای سالها پنهان کنید تا فراموشتان کند. ولی به هر حال این قانون زندگی است که همیشه شکار و شکارچی وجود دارد و تولید می شود پس باید فوت و فن بقا را آموخت.

vahidreza2007
22-12-2017, 12:49
در مورد نقاط حساس اقايون كه اگر نياز شد كه ضربه زده بشه اين موارد رو ميتونيد در نظر بگيريد ! 1- بين پاها (ضربه بيش از حد ميتونه منجر به عقيمي طرف و مشكلات ديگه بشه )

2- اگر كف دستتون كمي قوي هستش اگر بتونيد به صورت شلاقي روي ران پاي طرف بزنيد حدود 5-10 ثانيه طرف رو ميبره تو شوك ( البته مطمئن نيست ضربه يه خانم كه ناوارد به اصول دفاعي هستش بتونه موثر باشه )

3- باز ضربه شلاقي و غافلگيرانه با كف دست به صورت طرف نزديك گوشش كه به طرف شوك وارد ميكنه !

ولي همه اينا نياز به تمرينات مختلف داره و به اين راحتي نيست !

در هر صورت بنده همون ماچ و بوسه سازش كارانه رو توصيه ميكنم و ورود از در اينكه طرف رو به ليست داداشيا اضافه كنيد بهتر باشه ( شوخي )

ولي توصيه اصلي من تا ميتونيد حتي اگر بدونيد از طرف خيلي خيلي خيلي قويتر هستش از درگيري دوري كنيد ! و البته حضور تو كلاس هاي دفاع شخصي ميتونه براي مواردي كه چاره اي نداريد مفيد باشه !

shangil
22-12-2017, 17:41
عمیقا توصیه دارم برا سلامتی پیش روان شناس برین
سوالای که شما میپرسین واقعا جای تفکر زیاری داره!

The Respina
22-12-2017, 23:13
عمیقا توصیه دارم برا سلامتی پیش روان شناس برین
سوالای که شما میپرسین واقعا جای تفکر زیاری داره!

دقیقا
حتی قبلا بحث شده و چندتا از کاربران منجمله من حاضر شدیم هزینه روان‌پزشک شون رو بدیم اما حاضر به قبول مشکل‌شون نشدن.

shangil
23-12-2017, 00:41
دقیقا
حتی قبلا بحث شده و چندتا از کاربران منجمله من حاضر شدیم هزینه روان‌پزشک شون رو بدیم اما حاضر به قبول مشکل‌شون نشدن.

واللا به خاطر خودش میگم
ببینید این چیزایی که مینویسن اگر برا دلخوشیه که خب حرفی ندارم! ولی اگر اونطوری نیس واقعا بهتره کمی ریشه ای وارد قضیه بشن!

روانپریش
07-09-2018, 00:05
واللا به خاطر خودش میگم
ببینید این چیزایی که مینویسن اگر برا دلخوشیه که خب حرفی ندارم! ولی اگر اونطوری نیس واقعا بهتره کمی ریشه ای وارد قضیه بشن!

نه مطمعن باشين براي دلخوشي نيست و واقعا دغدغه فكري و ذهني من هستن
در مورد هزينه روانپزشك جدي گفتين؟

C4lm
07-09-2018, 08:13
سلام دوستان
برو آیکیدو یاد بگیر برای همین وقتاست
تهیه ی یک شوکر دسته بلند هم بد نیست
البته من یکی برای خودم ساختم و با یک باتری نیم قلمی هم میتونه حدود ۱۵۰۰۰ ولت خروجی بده

silvermanhhh
07-09-2018, 09:55
پیشنهاد روباه پیر،استاد هنر های رزمی در ژاپن:
یدونه کاتانا بگیر بزار زیر چادر ،بکشونش کوچه خلوتی ظهر ساعت ۳ ،با یه فن slash بالاتنشو به دو نیم تقسیم میکنی،درس عبرتی میشه برای اونایی که قلدری یا با عرض معذرت گنده گو.زی میکنن.
فقط خاستی کاتانا بگیری مدل uchigatana رو بگیر برا من تو بازی dark souls که خوب جواب داد،ادم که هیچ ،اربابان تاریکی رو هم به گ.ا میده:n25:

hamid3369
07-09-2018, 14:02
بهترین راه حل اینه نترسی و وسیله دفاعی ابزار داشته باشی رزمی بی فایده است و اینم بگم شما وسواس فکری داری من تو شرارتی جای ایران بزرگ شدم تاحالا ندیدم یکی بزور جلوی ناموس کسیو بگیره مگر با رضایت طرفین تا خودتون این افکار رو دارید این اتفاقات بهتون نزدیک تره ... اگرم پیش اومد ابزار الات با خودت داشته باشه یا جیغ کمک بکش و دورش بچرخ کلا شب ها بیرون نگرد تنها نگرد حجاب درست حسابی داشته باشی زیاد تو چشم مردم نری مشکل نمیاد فقط بهش فکر نکن کیف بزرگ تو چشم برو نبر با خودت تا جای امکان :n16: