PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاپ در vb6 خواهشا بخونيد

abo1524
21-12-2017, 18:01
سلام دوستان من مي خوام يه برنامه بنويسوم كه خروجي اون (چاپ)مثل شكل زير باشه و اعداد به ترتيبي كه من ميخوام چاپ بشه مثلا از 100تا 200 يكي يكي در جدول چاپ بشه و يك متن ثابت هم كنارش باشه و سلول هاي جدول هم از همديگه فاصله داشته باشند تا بعد از چاپ راحت بشه برش زد ممنون ميشم اگه كسي كمكم كنه و كدشو برام بزاره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abo1524
22-12-2017, 13:09
يه نفر با مرام پيدا نميشه كمكم كنه؟

n00b
22-12-2017, 18:44
سلام.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه رو براتون نوشتم می تونید از آدرس زیر دریافت کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با استفاده از کلید [ و ] می تونید اعداد رو تغییر بدید و با استفاده از کلید Enter می تونید از فرم پرینت بگیرید!.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای پرینت گرفتن از فرم کافیه تابع PrintForm فرمتون رو اجرا کنید.../// برنامه ی بالا یه قالب کلی هست و می تونید به اندازه ی مورد نظرتون بسطش بدید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abo1524
24-12-2017, 18:33
ممنون بابت پاسخ
حالا يه سوال من خواستم اعداد6 رقمي رو وارد كنم ولي نشد و خطا(overflow سر ريز اطلاعات) داد(بيشتر از 5 رقم رو قبول نميكنه) بايد چكار كنم:n12:

n00b
24-12-2017, 19:10
ممنون بابت پاسخ
حالا يه سوال من خواستم اعداد6 رقمي رو وارد كنم ولي نشد و خطا(overflow سر ريز اطلاعات) داد(بيشتر از 5 رقم رو قبول نميكنه) بايد چكار كنم:n12:
سلام../// خواهش می کنم// خوشحالم که تونستم کمکتون کنم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کافیه خط اول برنامه Dim num As Integer رو به Dim num As Long تغییر بدید.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abo1524
24-12-2017, 19:39
سلام../// خواهش می کنم// خوشحالم که تونستم کمکتون کنم../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کافیه خط اول برنامه Dim num As Integer رو به Dim num As Long تغییر بدید.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون دستت درد نكنه:n16::n16::n16::n40:

abo1524
24-10-2018, 20:12
ممنون دستت درد نكنه:n16::n16::n16::n40:

باز هم سلام و یه خواهش
می خواستم بگم که من با چاپ به مشکل بر خوردم من یه پیش نمایش درست کردم که دقیقا می خوام خروجی من که پرینت ازش میخوام مثل همین باشه ولی نمیدونم چکار باید بکنم
ممنون میشم اگه کمکم کنید

n00b
24-10-2018, 23:59
سلام.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پروژه زیر رو دانلود کنید.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابلیت Right To Left رو برای Label های فرم یک فعال کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abo1524
25-10-2018, 00:32
پروژه زیر رو دانلود کنید.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قابلیت Right To Left رو برای Label های فرم یک فعال کنید../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک دنیا ممنون بابت زحمتی که برام کشیدید:n12:
یه مشکل دیگه میمونه و اون اینکه میخوام دقیقا خروجی که می خوام پرینت بگیرم اندازه کاغذ A4باشه