PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در assigning drive letter

reza bastani
13-12-2017, 22:42
سلام دوستان
من اخیراً یک مشکلی برای فلشم پیش اومده. وقتی فلش رو به کامپیوترم متصل میکنم به محتویاتش دسترسی ندارم و هیچ چیز در بخش my computer ظاهر نمیشه. وقتی به disk management میرم فلش رو میتونم ببینم؛ اما نمیتونم فرمتش کنم. وقتی رو گزینه فرمت کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه:

Windows cannot format the volume because the volume is offline. Please try to online the volume by assigning a drive letter or path to the volume first.
وقتی میخوام یک drive letter رو assign کنم و گزینه Change drive letter and paths ... رو انتخاب میکنم پیغام زیر داده میشه:
Virtual Disk Manager
---------------------------
The system cannot find the file specified.
از برخی برنامه های مربوط به فرمت فلش هم استفاده کردم؛ اما نتیجه ای حاصل نشده.

تا حالا به این مشکل برخورد کردید؟ و آیا راه حلش رو میدونید؟

متشکر از توجهتون.

ata.royalfalcon
19-12-2017, 07:57
سلام دوستان
من اخیراً یک مشکلی برای فلشم پیش اومده. وقتی فلش رو به کامپیوترم متصل میکنم به محتویاتش دسترسی ندارم و هیچ چیز در بخش my computer ظاهر نمیشه. وقتی به disk management میرم فلش رو میتونم ببینم؛ اما نمیتونم فرمتش کنم. وقتی رو گزینه فرمت کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه:

Windows cannot format the volume because the volume is offline. Please try to online the volume by assigning a drive letter or path to the volume first.
وقتی میخوام یک drive letter رو assign کنم و گزینه Change drive letter and paths ... رو انتخاب میکنم پیغام زیر داده میشه:
Virtual Disk Manager
---------------------------
The system cannot find the file specified.
از برخی برنامه های مربوط به فرمت فلش هم استفاده کردم؛ اما نتیجه ای حاصل نشده.

تا حالا به این مشکل برخورد کردید؟ و آیا راه حلش رو میدونید؟

متشکر از توجهتون.

سلام .
در پیغام نوشته volume is offline . از طریق Disk management ویندوز (طبق عکس زیر) online کنید و سپس اگر letter نگرفت بطور دستی یک حروف غیر تکراری بدید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza bastani
19-12-2017, 10:04
سلام .
در پیغام نوشته volume is offline . از طریق Disk management ویندوز (طبق عکس زیر) online کنید و سپس اگر letter نگرفت بطور دستی یک حروف غیر تکراری بدید .

سلام و ممنون از وقت که گذاشتید

اون قسمتی که شما فرمودید آنلاین هست. مشکل از اونجا نیست. بحث سر اینه که وقتی میخوام به فلش نام بدم (H, F, ...) پیغام خطا میده به تصاویر زیر توجه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])