PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL DIDEBAN NET/ دیده بان نت

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

dvb55
29-11-2017, 21:36
آدرس وب شرکت دیده بان نت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت
قیمت تومان
ترافیک
ترافیک داخلی

512 Kbps
۱۲،۵۰۰
۸ گیگابایت + ۷ گیگابایت شبانه
معادل ۳۰ گیگابایت ترافیک داخلی

1 Mbps
۲۰،۰۰۰
۲۰ گیگابایت + ۲۰ گیگابایت شبانه
معادل ۸۰ گیگابایت ترافیک داخلی

2 Mbps
۲۵،۰۰۰
۲۵ گیگابایت + ۲۵ گیگابایت شبانه
معادل ۱۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی

3 Mbps
۳۵،۰۰۰
۲۵۰ گیگابایت + ۲۰۰ گیگابایت شبانه
معادل ۱۰۲۴ گیگابایت ترافیک داخلی

4 Mbps
۴۰،۰۰۰
۳۰۰ گیگابایت + ۳۰۰ گیگابایت شبانه
معادل ۱۲۰۰ گیگابایت ترافیک داخلی

8 Mbps
۵۰،۰۰۰
۵۱۲ گیگابایت + ۵۱۲ گیگابایت شبانه
معادل ۲۰۴۸ گیگابایت ترافیک داخلی

16 Mbps
۸۰،۰۰۰
۱۰۲۴ گیگابایت + ۱۰۲۴ گیگابایت شبانه
معادل ۴۰۹۶ گیگابایت ترافیک داخلی

dvb55
29-11-2017, 21:55
چند نکته که بهش برخوردم
تمام قراردادهای تعرفه جدید یک ماهه هست
مثلا برای سرویس پایه 512 وقتی فاکتور می کنید 43500 تومان هزینه میزنه :n10: که با توجه به قرارداد یک ماهه..

naasr
29-11-2017, 23:38
سرویس 80 تومنیش هم 116 هزارتومن فاکتور میزنه

ho3in2012
30-11-2017, 14:24
چند نکته که بهش برخوردم
تمام قراردادهای تعرفه جدید یک ماهه هست
مثلا برای سرویس پایه 512 وقتی فاکتور می کنید 43500 تومان هزینه میزنه :n10: که با توجه به قرارداد یک ماهه..

سرویس 80 تومنیش هم 116 هزارتومن فاکتور میزنه

منم تست کردم
16 تومن بابت نصب و راه اندازی و 13 تومن بابت رانژه میگیره

shayan10-10
30-11-2017, 14:36
منم تست کردم
16 تومن بابت نصب و راه اندازی و 13 تومن بابت رانژه میگیره
خب اینا که هزینه های اولیه ست برای دفعه های بعد که دیگه اینارو نمیخواد درسته؟

black sabbath
30-11-2017, 14:38
خیلی قیمتاش بالاست که نسبت به سرکت های دیگه!!!!
دو مگ نامحدود 395 هزار!!!!!من با تعرفه های قبلی نامحدود شاتل آرت 5 ماهیانه 65 هزار میدادم
یا من اشتباه درک کردم!!

ویرایش:بله اشتباه کرده بودم
قسمت غیرحجمی رو دیدم قیمتاش خیلی خوبه

ho3in2012
30-11-2017, 14:46
خیلی قیمتاش بالاست که نسبت به سرکت های دیگه!!!!
دو مگ نامحدود 395 هزار!!!!!من با تعرفه های قبلی نامحدود شاتل آرت 5 ماهیانه 65 هزار میدادم
یا من اشتباه درک کردم!!

قسمت سرویس غیرحجمی رو نگاه کنین
تعرفه های جدید اونجاس

dvb55
30-11-2017, 17:13
خب اینا که هزینه های اولیه ست برای دفعه های بعد که دیگه اینارو نمیخواد درسته؟

نکته اصلی رو شما نگرفتین. قرارداد یکماهه یعنی اینکه هیچ تعهدی برای ارایه سرویس با اینقیمت ها برای ماههای بعد وجود نداره و این می تونه فقط یه ترفنده باشه برای جلب مشترک جدید . بعدش هم ...

black sabbath
30-11-2017, 20:28
@naasr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @alireza20202003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من الآن زنگ زدم پشتیبانی گفتن که تعرفه های یک ماهه فقط همون مرتبه اول هزینه رانژه و راه اندازی گرفته میشه و دفعه های بعد فقط باید هزینه بسته رو بدی

نکته اصلی رو شما نگرفتین. قرارداد یکماهه یعنی اینکه هیچ تعهدی برای ارایه سرویس با اینقیمت ها برای ماههای بعد وجود نداره و این می تونه فقط یه ترفنده باشه برای جلب مشترک جدید . بعدش هم ...
خب دوباره بر میگردیم به این شاتلِ...غیر اینه؟

k1ozil
30-11-2017, 20:42
@naasr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @alireza20202003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من الآن زنگ زدم پشتیبانی گفتن که تعرفه های یک ماهه فقط همون مرتبه اول هزینه رانژه و راه اندازی گرفته میشه و دفعه های بعد فقط باید هزینه بسته رو بدی

خب دوباره بر میگردیم به این شاتلِ...غیر اینه؟

شماره پشتیبانی چنده؟

black sabbath
30-11-2017, 20:43
شماره پشتیبانی چنده؟
پشتیبانی
۰۳۴-۳۶۹۰

2_ahmadzadeh
01-12-2017, 14:03
نه دیگه.اشتباهه.من با پشتیبانی صحبت کردم گفت شما میتونی درجه چندتا بخری مثلا 4 تا 8 مگ میخری.تا 4 ماه سرویس داری،480 گیگ بین الملل به 200 تومن.البته جدا از اون هزینه رانژه اولیه.
فقط من اخرش نفهمیدم مدل محاسبه ترافیک داخلی چطوریه.مثلا من الان 100 گیگ ترافیک دارم.2 گیگ داخلی دانلود کنم 1 گیگ از ترافیک کل من کم میشه؟

mrgspeed
02-12-2017, 01:29
منم میخوام بیام دیده بان نت
خب دوستان یعنی حتی ۱ نفرم نیست که از این شرکت استفاده کنه ؟! بگه چطوره شرایطش چجوریه ؟!

k1ozil
02-12-2017, 08:34
دوستان کسی از این شرکت گرفته ؟ کیفیتش چجوریه؟

daniel_1375
02-12-2017, 08:43
یه سوال دوستان این شرکت تو چه شهرهایی خدمات میده الان تمام شهر های اصلی رو این شرکت پوشش میده؟الان من تو مشهدم میخوام ببینم این شرکت تو مشهد هم اینترنت میده؟

naasr
02-12-2017, 09:40
باید بری تو سایتش تو قسمت درخواست adsl شماره تلفن با کد شهر رو وارد کنی اگه رفت برای انتخاب سرویس یعنی منطقه شما رو سرویس میده فقط اگه الان رو خطت سرویس داری باید یه شماره بزنی که خالی باشه مثل شماره همسایه یا شماره خودت رقم اخرش عوض کن

George Shelly
02-12-2017, 10:31
من درخواست تخلیه دادم به های وب میخوام برم دیده بان امیدوارم پشیمون نشم ......

paradisepersian
02-12-2017, 12:14
من خواستم ثبت نام کنم ارور میده تو استعلام شماره تلفن 021...... میزنم

George Shelly
02-12-2017, 13:14
من خواستم ثبت نام کنم ارور میده تو استعلام شماره تلفن 021...... میزنم

ارور چی میده ؟ میگه از جای دیگه اینترنت داری ؟
من الان از های وب دارم وقتی شمارمو میزنم رد میشه و لیست سرویس ها رو میاره حتی تا صفحه پرداختم میره بعد زنگ زدم پشتیبانی شون گفتم پس چرا ارور نمیده شما از جای دیگه اینترنت داری ؟ بعد گذاشت رو هولد منو رفت پرسید گفت برای بعضیا ثبت میشه ولی اخرش یه تکست میاد به گوشی که خط شما از جای دیگه نت روش هست تخلیه کنید .....

ALIRK
02-12-2017, 13:49
سلام دوستانی که میخواهن از این خریداری کنن صبر کنن تا درست مشخص بشه ....وقتی مسئول فروش وفنی بیت و بایت رو نمیدونه یا میدونه اشتباه میگه
سرعت های فوق همگی بعد از اتمام حجم اولیه روی سرعت های 128 256 512 لیمت میشه

paradisepersian
02-12-2017, 15:03
ارور چی میده ؟ میگه از جای دیگه اینترنت داری ؟
من الان از های وب دارم وقتی شمارمو میزنم رد میشه و لیست سرویس ها رو میاره حتی تا صفحه پرداختم میره بعد زنگ زدم پشتیبانی شون گفتم پس چرا ارور نمیده شما از جای دیگه اینترنت داری ؟ بعد گذاشت رو هولد منو رفت پرسید گفت برای بعضیا ثبت میشه ولی اخرش یه تکست میاد به گوشی که خط شما از جای دیگه نت روش هست تخلیه کنید .....

Error: تلفن داده شده با هیچ پیش شماره مطابقت ندارد [20]

George Shelly
02-12-2017, 16:08
تو اینستا یکی گفت گرفته خیلی خوبه هم سرعت و هم پینگ پشتیبانیش هم خوبه ......
فقط یه مشکلی هست که موقع پرداخت تیک "نصب و راه اندازی " رو نمیشه برداشت چون من خودم می تونم نصب کنم .....
15 تومن بابت همین اضافه شده ....

mahmoodsoft
02-12-2017, 18:04
تو اینستا یکی گفت گرفته خیلی خوبه هم سرعت و هم پینگ پشتیبانیش هم خوبه ......
فقط یه مشکلی هست که موقع پرداخت تیک "نصب و راه اندازی " رو نمیشه برداشت چون من خودم می تونم نصب کنم .....
15 تومن بابت همین اضافه شده ....

هزینه رانژه مخابرات هست فکر کنم

XENON24
02-12-2017, 18:13
پاک شود.....

George Shelly
02-12-2017, 18:18
هزینه رانژه مخابرات هست فکر کنم
آره پرسیدم گفتن هزینه نصب تو مخابراته ...
الانم اومدم 16 مگ 480 گیگ رو بخرم قسمت پرداخت رو رد نکرد چون خطم هنوز تخلیه نشده فقط قطع شده از سمت های وب .......

mahmoodsoft
02-12-2017, 19:59
آره پرسیدم گفتن هزینه نصب تو مخابراته ...
الانم اومدم 16 مگ 480 گیگ رو بخرم قسمت پرداخت رو رد نکرد چون خطم هنوز تخلیه نشده فقط قطع شده از سمت های وب .......

همه جای ایران سرویس میدن ؟

George Shelly
02-12-2017, 20:06
همه جای ایران سرویس میدن ؟
آره ......

albertxx
02-12-2017, 20:25
آره ......

تو سایتش چیز دیگه ای زده !
کرمان به اضافه اصفهان - بندرعباس - تهران - چالوس - بابلسر - الیگودرز و طبس

George Shelly
02-12-2017, 20:49
تو سایتش چیز دیگه ای زده !
کرمان به اضافه اصفهان - بندرعباس - تهران - چالوس - بابلسر - الیگودرز و طبس
اون لیست دفاتر نمایندگی هست من داشتم با مدیرش تو اینستا حرف میزدم همه جا تحت پوشش هست ولی دفاتر حضوری پشت هم داره اضافه میشه در کل کشور ...
شما هر شهری باشی سرویس ارائه میشه ولی فعلا تو هر شهری دفتر نیست ....
من الان خودم 116 تومن ریختم واسه 16 مگ 480 گیگ به محض اینکه مخابرات خطم رو خالی کنه که فردا می کنه اونا وصل می کنن ...

otfbax
02-12-2017, 20:57
اون لیست دفاتر نمایندگی هست من داشتم با مدیرش تو اینستا حرف میزدم همه جا تحت پوشش هست ولی دفاتر حضوری پشت هم داره اضافه میشه در کل کشور ...
شما هر شهری باشی سرویس ارائه میشه ولی فعلا تو هر شهری دفتر نیست ....
من الان خودم 116 تومن ریختم واسه 16 مگ 480 گیگ به محض اینکه مخابرات خطم رو خالی کنه که فردا می کنه اونا وصل می کنن ...

سلام دوست عزیز ممنون می شم اینترنتتون که وصل شد در مورد کیفیت و سرعت خطتون ما رو هم با خبر کنید:n16:

George Shelly
02-12-2017, 22:11
سلام دوست عزیز ممنون می شم اینترنتتون که وصل شد در مورد کیفیت و سرعت خطتون ما رو هم با خبر کنید:n16:

حتما اینکار خواهم کرد اگر فردا تخلیه کنه مخابرات پس فردا وصله ....
اینم پنل کاربریش :

daniel_1375
03-12-2017, 01:16
داداش یه سوال شما چجوری درخواست تخلیه پورتتو دادی؟ فقط زنگ زدی های وب گفتی خطتو خالی کنن اونا هم یه روزه کارتو راه انداختن؟ اخه من شاتل دارم یه بار که ازشون پرسیده بودم در مورد خالی کردن پورت گفت باید با کارت شناسایی بیای خود شرکت بعد پورتتو خالی میکنیمو این جرفا الان میخوام بدونم تو هم از همین کارا کردی یا نه؟

2_ahmadzadeh
03-12-2017, 01:54
دوستان دست نگه دارید.هرکسی هم عجله کرد و از هول حلیم افتاد تو دیگ ضرر کرد.ببینید فن اوا چه سرویسایی داده.گیگاش حدودا در حد همین دیدبانه بعلاوه شبانه!!!!!!!!
دیدبان از همون راهی که اسمش اومد بالا از همون راهم دوباره میره پایین:n08:

mrgspeed
03-12-2017, 03:38
من همین الان رفتم سایتش چک کردم ؛ اصلا قابل مقایسه با این شرکت دیدبان نت نیست چی میگی شما ؟!

George Shelly
03-12-2017, 09:33
دوستان دست نگه دارید.هرکسی هم عجله کرد و از هول حلیم افتاد تو دیگ ضرر کرد.ببینید فن اوا چه سرویسایی داده.گیگاش حدودا در حد همین دیدبانه بعلاوه شبانه!!!!!!!!
دیدبان از همون راهی که اسمش اومد بالا از همون راهم دوباره میره پایین:n08:

ببین همه چیز فقط ترافیک نیست اگر اینطور باشه پس شاتلم باید الان احساس خطر کنه به خاطر تعرفه های فن اوا و دوباره همه چیز رو عوض کنه ...
فن آوا 450 گیگ میده ولی دیده بان 480 گیگ ...
تازه معلوم نیست شبانه ش چی باشه اححتمالا سرعت پایین باشه ...
دیده بان اونایی که گرفته بودن چندتاشون تو اینستا بودن خیلی تعریف میکردن هم از پینگ و سرعت و هم از پشتیبانی ...
شبانه نداره ولی شاید اضافه کنه ...
حالا من یه ماه می گیرم ببینم چی میشه اگر بد بود باز عوض می کنم ....
دیده بان جدید نیست فقط یکساله مجوز کشوری گرفته .

- - - Updated - - -

داداش یه سوال شما چجوری درخواست تخلیه پورتتو دادی؟ فقط زنگ زدی های وب گفتی خطتو خالی کنن اونا هم یه روزه کارتو راه انداختن؟ اخه من شاتل دارم یه بار که ازشون پرسیده بودم در مورد خالی کردن پورت گفت باید با کارت شناسایی بیای خود شرکت بعد پورتتو خالی میکنیمو این جرفا الان میخوام بدونم تو هم از همین کارا کردی یا نه؟

نه هیچی فقط تماس گرفتم ثبت کردم درخواستم رو بعد زنگ زدن تاییدیه گرفتن ......

f_s10224
04-12-2017, 11:20
دیده بانت در برخی از مراکز از اسیاتک و پیشگامان استفاده می کند . انتخاب هم با خودتون هست که از کدام شرکت استفاده کنید .
این اطلاعات دقیقا از پنل ثبت نام بدست اوردم

ho3in2012
04-12-2017, 15:12
سلام دوستان
الان شبدیز تلکام هم طرح ارایه داده و یوزنت
بین دیده بان و شبدیز و یوزنت کدوم الان بهتره؟

cartesiba
04-12-2017, 19:05
سلام کسایی که از اینترنت دیده بان استفاده میکنند سرعتش خوبه یا افت داره؟

m123f
05-12-2017, 08:37
سلام دوستان
الان شبدیز تلکام هم طرح ارایه داده و یوزنت
بین دیده بان و شبدیز و یوزنت کدوم الان بهتره؟
سلام دوست عزیز...شبدیز حجمهایی رو که گذاشته تقسیم بر چهار میشه ....خودش زیر همین حجمها توضیح داده...یعنی اون سرویس 40 گیگ در ماه فقط 10 گیگش بین المللی هست

ho3in2012
05-12-2017, 12:16
سلام دوست عزیز...شبدیز حجمهایی رو که گذاشته تقسیم بر چهار میشه ....خودش زیر همین حجمها توضیح داده...یعنی اون سرویس 40 گیگ در ماه فقط 10 گیگش بین المللی هست
ممنون از توضیح شما
پس اگه اینطوری باشه دیده بان بهتره

ho3in2012
06-12-2017, 19:06
حتما اینکار خواهم کرد اگر فردا تخلیه کنه مخابرات پس فردا وصله ....
اینم پنل کاربریش :

سلام
سرویستون وصل شد یه نظر راجع به کیفیت این شرکت بدین؟

f_s10224
06-12-2017, 21:40
اینو تو تاپیک پارس انلاین گذاشته بودم ولی خب بد نیست اینجا هم بزارم ----

من شهر رفسنجان هستم نزدیک کرمان -
زمانی که خواستم وصل کنم دوتا گزینه برای من امد که کدام شرکت را به عنوان پروایدر می خواهید .که وصل شود اسیاتک یا پیشگامان که من پیشگامان رو انتخاب کردم . دیده بانت مثل اینکه از این دو شرکت استفاده می کند .تازه مرکز ما پیشگامان هم نبود از سوییچ و هاب اسیاتک استفاده کرد خود پیشگامان .
پشتیبانی هاشون نسبت به پارس کمترن و مقداری هم گیج تر ولی کار ادم رو راه می ندازن من حدود 20 دقیقه با یکیشون صحبت کردم که نسبت نویز رو به یه حدی تونستم برسونم که پینگ هم درست بشه .
پینگم در پارس با لوگزامبورگ(سرور گیمینگ استیم -غرب اروپا)105 بود که البته پاکت لاست کمی داشتم و بیشتر مواقع هم نداشتم . اما در این سرویس دیده بانت اولا بهم گفتن ما کلا زیر 200 رو تضمین می کنیم که برای من قابل قبول نبود خلاصه با کم و زیاد کردن اپ استریم و نویز پینگ رو به میزان 135 تا 140 با سرور لوگزامبورگ استیم رسونیدم که مقداری قابل بازی شد .
در مورد استریم در یوتوب هم روی 1080 می تونین خیلی راحت تماشا کنین مشکلی نداره اما در توییچ دقیقا مثل پارس انلاین عمل می کنه و تا حدود 720 می تونین تماشا کنین .
خط من در پارس انلاین 9 مگ کشش داشت اینجا تا 10 مگ هم کشیدن ولی خوب در ساعات مختلف نویز خط من بالا و پایین میره که خط الان به 9 مگ رسیده .....سرعت دانلود تا نهایت دان استریم بهتون داده میشه چه از لینک های خارجی چه داخلی از این نظر خیالتون راحت باشه ....دانلود شبانه نزده برام که احتمالا نداره و البته منم دانلود شبانه ندارم کلا مگه اینکه گیم بخوام بگیرم که میشه از سایت داخلی دانلود ها استفاده کرد . سرویس من 16 مگ 240 گیگه ....بهم گفتن بهتر بیای روی 8 مگ گفتم نه همین 16 مگ رو بخاطر حجمش می خوام که گفتن مشکلی نیست . (خودتون انتخاب می کنین )برای بازی pubg تقریبا مشابه پارس پینگ میده . استفاده از چیز پی ان ها خیلی خوب و مناسبه مشکلی نداره کلا . اگه یه حالت استیبل درست کنین با کمک پشتیبانی می تونین قطعی های حاصل از نویز هم از بینن ببرین .
نمی خوام بگم خیلی عالیه نه اصلا اینطور نیست ولی ناجور هم نیست ...مشابه پارسه با همون کیفیت ولی با این شرایط پینگ البته پاکت لاست هم در استیم داشتم (حدس می زنم بخاطر نویزه) .1 ماه دارم تست می کنم دقیقا ببینم چطوره .سرعتش هم در شب تست می کنم . راستی یسری بسته فشفشه در پنل من هست که تقریبا مشابه های وبه .... ولی خوب فکر نکنم فعلا بکارم بیاد . کارشناسش که به من گفت تضمین می کنیم تمام سرعت رو تا الان هم مشکلی نبوده ...حالا ببینیم بعدا چی میشه !!!!
بعد بر عکس پارس که کلا محدودیت بالا بردن دان استریم هست اینجا هیچ محدودیتی نیست بعد پلکه کانی با نظر خودتون دان استریم رو می تونین بگین عوض کنن مثلا بزارن 7 مگ یا 8 مگ یا 10 مگ یا 9 مگ ...همش دست خودتونه !!!!!!!!
پارس هم روز اول درخواست تخلیه دادم گفت 72 ساعت این حرفا ...شکایت دادم 195 از 0800 پارس بهم زنگ زدن و کلی هم حرف زد که اره 4 روز طول می کشه ....ولی خوب 2 ساعت بعدش قطع شد . دیده بانت هم انقدر پی گیری کردم حتی رفتم دفتر ام دی اف مرکز مخابراتمون که ساعت 2 امروز وصل شد خطم ......

George Shelly
06-12-2017, 22:12
سلام
سرویستون وصل شد یه نظر راجع به کیفیت این شرکت بدین؟
من رفتم فن آوا ....

k1ozil
07-12-2017, 14:24

زمانی که خواستم وصل کنم دوتا گزینه برای من امد که کدام شرکت را به عنوان پروایدر می خواهید .که وصل شود اسیاتک یا پیشگامان که من پیشگامان رو انتخاب کردم . دیده بانت مثل اینکه از این دو شرکت استفاده می کند .تازه مرکز ما پیشگامان هم نبود از سوییچ و هاب اسیاتک استفاده کرد خود پیشگامان .
پشتیبانی هاشون نسبت به پارس کمترن و مقداری هم گیج تر ولی کار ادم رو راه می ندازن من حدود 20 دقیقه با یکیشون صحبت کردم که نسبت نویز رو به یه حدی تونستم برسونم که پینگ هم درست بشه .
پینگم در پارس با لوگزامبورگ(سرور گیمینگ استیم -غرب اروپا)105 بود که البته پاکت لاست کمی داشتم و بیشتر مواقع هم نداشتم . اما در این سرویس دیده بانت اولا بهم گفتن ما کلا زیر 200 رو تضمین می کنیم که برای من قابل قبول نبود خلاصه با کم و زیاد کردن اپ استریم و نویز پینگ رو به میزان 135 تا 140 با سرور لوگزامبورگ استیم رسونیدم که مقداری قابل بازی شد .
در مورد استریم در یوتوب هم روی 1080 می تونین خیلی راحت تماشا کنین مشکلی نداره اما در توییچ دقیقا مثل پارس انلاین عمل می کنه و تا حدود 720 می تونین تماشا کنین .
خط من در پارس انلاین 9 مگ کشش داشت اینجا تا 10 مگ هم کشیدن ولی خوب در ساعات مختلف نویز خط من بالا و پایین میره که خط الان به 9 مگ رسیده .....سرعت دانلود تا نهایت دان استریم بهتون داده میشه چه از لینک های خارجی چه داخلی از این نظر خیالتون راحت باشه ....دانلود شبانه نزده برام که احتمالا نداره و البته منم دانلود شبانه ندارم کلا مگه اینکه گیم بخوام بگیرم که میشه از سایت داخلی دانلود ها استفاده کرد . سرویس من 16 مگ 240 گیگه ....بهم گفتن بهتر بیای روی 8 مگ گفتم نه همین 16 مگ رو بخاطر حجمش می خوام که گفتن مشکلی نیست . (خودتون انتخاب می کنین )برای بازی pubg تقریبا مشابه پارس پینگ میده . استفاده از چیز پی ان ها خیلی خوب و مناسبه مشکلی نداره کلا . اگه یه حالت استیبل درست کنین با کمک پشتیبانی می تونین قطعی های حاصل از نویز هم از بینن ببرین .
نمی خوام بگم خیلی عالیه نه اصلا اینطور نیست ولی ناجور هم نیست ...مشابه پارسه با همون کیفیت ولی با این شرایط پینگ البته پاکت لاست هم در استیم داشتم (حدس می زنم بخاطر نویزه) .1 ماه دارم تست می کنم دقیقا ببینم چطوره .سرعتش هم در شب تست می کنم . راستی یسری بسته فشفشه در پنل من هست که تقریبا مشابه های وبه .... ولی خوب فکر نکنم فعلا بکارم بیاد . کارشناسش که به من گفت تضمین می کنیم تمام سرعت رو تا الان هم مشکلی نبوده ...حالا ببینیم بعدا چی میشه !!!!
بعد بر عکس پارس که کلا محدودیت بالا بردن دان استریم هست اینجا هیچ محدودیتی نیست بعد پلکه کانی با نظر خودتون دان استریم رو می تونین بگین عوض کنن مثلا بزارن 7 مگ یا 8 مگ یا 10 مگ یا 9 مگ ...همش دست خودتونه !!!!!!!!
پارس هم روز اول درخواست تخلیه دادم گفت 72 ساعت این حرفا ...شکایت دادم 195 از 0800 پارس بهم زنگ زدن و کلی هم حرف زد که اره 4 روز طول می کشه ....ولی خوب 2 ساعت بعدش قطع شد . دیده بانت هم انقدر پی گیری کردم حتی رفتم دفتر ام دی اف مرکز مخابراتمون که ساعت 2 امروز وصل شد خطم ......

داداش سرویس های جدید رو نخریدی؟
اونا محدودیت سرعت دارن یا سرعت بالاتر میبندن؟

f_s10224
07-12-2017, 19:34
داداش سرویس های جدید رو نخریدی؟
اونا محدودیت سرعت دارن یا سرعت بالاتر میبندن؟
سرویس جدیده .رو16 مگ گرفتم

shahram83
11-12-2017, 15:27

محل سکونت تو در تهران نیست اما می خوام نظرت رو درباره ی این بدونم از آنجایی که پیشتر مشترک پارس آنلاین بوده ای؛
گزینش تو بین فن آوآ و دیده بان نت کدام یکی است؟ هم با در نظر گرفتن حجم اینترنت ( اینترنت داخلی یک مفهوم بطورفنی غلط است ) و هم با در نظر گرفتن زمان تأخیر در بازی ها! ( برای من مهم است اما چند میلی ثانیه بیشتر چندان مهم نیست )
فن آوا به نسبت دیده بان نت شناخته شده تر است هرچند که دیده بان نت 15 گیگابایت حجم بیشتری در سرعت 16 ارائه می ده.
طرح رایگان شبانه فن آوا برای من اهمیتی نداره چونکه بیش از این حوصله ی این مسخره بازی رو ندارم درنتیجه این مورد نادیده گرفته میشه.

ho3in2012
12-12-2017, 16:39
سرویس جدیده .رو16 مگ گرفتم
سلام
من الان اینترنتی ثبت نام کردم
بعد پرداخت فقط یه کد رهگیری داد
این کدو باید کجا وارد کنم تا وضعیت رو پیگیری کنم؟
و برای شما چند روزه وصل شد؟

f_s10224
12-12-2017, 18:20
سلام
من الان اینترنتی ثبت نام کردم
بعد پرداخت فقط یه کد رهگیری داد
این کدو باید کجا وارد کنم تا وضعیت رو پیگیری کنم؟
و برای شما چند روزه وصل شد؟
ببینید من خودم سریع پیگیری کردم که فرداش وصل شد
من یکشنبه در خواست دادم دو شنبه وصل شد . با پیگیری های خیلی زیاد .
ولی انقدر نا هماهنگ بودن که از تهران شنبه هفته بعد بهم زنگ زدن که سرویس و می خواستن وصل کنن (یعنی اگر پیگیری نکنین 3- 4 روز طول می کشه)

ho3in2012
13-12-2017, 21:42
ببینید من خودم سریع پیگیری کردم که فرداش وصل شد
من یکشنبه در خواست دادم دو شنبه وصل شد . با پیگیری های خیلی زیاد .
ولی انقدر نا هماهنگ بودن که از تهران شنبه هفته بعد بهم زنگ زدن که سرویس و می خواستن وصل کنن (یعنی اگر پیگیری نکنین 3- 4 روز طول می کشه)
خطم امروز رانژه شد و یوزر پسورد برام ارسال شد
با vpi 1 و vci 35 و یوزر پسوردی که فرستادن خواستم کانکت بشم، اینترنت وصل نشد
زنگ هم که میزنم میگن برای ما وضعیت خط رو زده در حال راه اندازی واسه همین وصل نمیشی
حالا تا فردا صبر میکنم ببینم چی میشه

George Shelly
13-12-2017, 22:09
خطم امروز رانژه شد و یوزر پسورد برام ارسال شد
با vpi 1 و vci 35 و یوزر پسوردی که فرستادن خواستم کانکت بشم، اینترنت وصل نشد
زنگ هم که میزنم میگن برای ما وضعیت خط رو زده در حال راه اندازی واسه همین وصل نمیشی
حالا تا فردا صبر میکنم ببینم چی میشه

فردا بگو کیفیت و پینگ چجوریه .

ho3in2012
14-12-2017, 01:03
فردا بگو کیفیت و پینگ چجوریه .
اگه فردا مخابرات تایید رانژه رو بفرسته وصل میشه
وگرنه باید تا شنبه صبر کنم:n27:

newsaber
15-12-2017, 10:01
حالا من یه ماه می گیرم ببینم چی میشه اگر بد بود باز عوض می کنم ....
دیده بان جدید نیست فقط یکساله مجوز کشوری گرفته .

سلام نتیجه چی شد؟ دیده بان چطوره؟

George Shelly
15-12-2017, 11:01
سلام نتیجه چی شد؟ دیده بان چطوره؟

من رفتم فن آوا .......

ho3in2012
16-12-2017, 21:32
امروز هم نتم وصل نشد :n35:
پشتیبانی گفت رانژه خط درست انجام نشده :n36:

George Shelly
16-12-2017, 21:36
پیشگامان زد جلو سایتش رو چک کنید ....

ho3in2012
19-12-2017, 17:00
این دیده بان نت سر کار گذاشته من رو فک کنم
حدود 5 روز هست خطم رانژه شده و همچنان اینترنتم وصل نشده!
احتمالا اگه بشه پولمو پس میگیرم میرم شرکت دیگه

RealFlow
20-12-2017, 03:37
این دیده بان نت سر کار گذاشته من رو فک کنم
حدود 5 روز هست خطم رانژه شده و همچنان اینترنتم وصل نشده!
احتمالا اگه بشه پولمو پس میگیرم میرم شرکت دیگهچرا شرکت قبلی تون رو عوض کردید؟؟حتما اینترنت موبایل استفاده میکنید کنار دی اس ال که اینهمه روز رو بدون دی اس ال سر کردید...

ho3in2012
20-12-2017, 23:18
همچنان اینترنتم رو وصل نکردن!:n34:
از شنبه هر روز دارم زنگ میزنم شرکت دیده بان نت
اونا میگن مشکل از تنطیمات مودمه بعد بهشون توضیح میدم که مودم درست کانفیگ شده و اسکرین شات براش میفرستم از تنظیمات مودم و اونا میگن پیگیری میکنیم
صبح روز بعدش زنگ میزنن میگن مشکل رفع شده میتونین وصل بشین
دوباره چک میکنم میبینم وصل نشده و تماس میگیریم
و این چرخه 7 روزه داره تکرار میشه:n35:
تو 195 موضوع شکایت رو چی بزنم تا خطم رو تخلیه کنن و پولم رو پس بدن؟

Bensonw3x
21-12-2017, 10:05
اینا همه به خاطر عجلس! من تو گروه تلگرام به دوستام گفتم بذارید قشنگ 1 ماه بگذره تا بیفته رو قلطک همه چی ، معلومه یه سریا عجله کردن و جو گیر شدن اومدن سمته یه isp که معلوم نی صابش کیه.

ho3in2012
21-12-2017, 18:00
اینا همه به خاطر عجلس! من تو گروه تلگرام به دوستام گفتم بذارید قشنگ 1 ماه بگذره تا بیفته رو قلطک همه چی ، معلومه یه سریا عجله کردن و جو گیر شدن اومدن سمته یه isp که معلوم نی صابش کیه.
بله
واقعا پشیمون شدم
تو 195 هم شکایت کردم بلکه پولمو پس بدن

f_s10224
26-12-2017, 19:19
ترافیک جدید دیده بانت (توی اینستاگرامشون گذاشتن)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

misam5526
28-12-2017, 00:06
ظاهرا دیده بان نت قصد داره سرویس شانزده مگ رو نامحدود اعلام کنه. مشابه کاری که داتک اعلام کرده.

پشتیبانیش در اینستا نوشته که دنبال نامحدود کردن این سرویسه

ALIRK
28-12-2017, 00:52
اگر اینکارو بکنند 80تومن خوبه

luches
28-12-2017, 01:05
این شرکتا بسیار زرنگتر از این حرفا هستن. خیلی خوب میدونن بالغ بر 80% و حتی بیشتر خطوط تلفن کشش 16 مگ رو ندارن ! و حتی اگر هم خطی داشته باشه به یک بهانه ای میگن کشش نداره و پایینتر میبندن ( این ترفند رو همین الان چند شرکت سر چند یوسر پیاده کردن در حالی که در پنل مودم تا 17 مگ جواب میده!). خلاصه مطلب دوستان عجول نباشید و بزارید این سرویسا جا بیافته و ببینید اینا واقعا سرعت واقعی رو ارائه میدن و یا ریگی به کفش دارن !

mazdak_121
28-12-2017, 12:35
دوستان موفق شديد از اين شركت سرويس بگيريد ؟كيفيت خدمات مطلوبه ؟ة

f_s10224
28-12-2017, 22:59
دوستان موفق شديد از اين شركت سرويس بگيريد ؟كيفيت خدمات مطلوبه ؟ة
بله من گرفتم . سرعتم رو 10 مگ بزور بسته شده .افت سرعت ندارم در طول روز . پینگش ولی معمولیه که برای گیم زدن از ال تی ایی ایرانسل استفاده می کنم .البته اینطور نیست با خودش نشه بازی کرد میشه . پشتیباناش هم خیلی جالب نیستن . احترام می زارن ولی متاسفانه اطلاعاتشون کمه

OnlyRealMadrid
29-12-2017, 03:55
متاسفانه این شرکت در تهران سرویس نمیده. حتما قبل از کوچ کردن، قبلش استعلام بگیرید ببینید برای شهرتون ارائه میشه یا خیر

david-ebi
29-12-2017, 11:53
بله من گرفتم . سرعتم رو 10 مگ بزور بسته شده .افت سرعت ندارم در طول روز . پینگش ولی معمولیه که برای گیم زدن از ال تی ایی ایرانسل استفاده می کنم .البته اینطور نیست با خودش نشه بازی کرد میشه . پشتیباناش هم خیلی جالب نیستن . احترام می زارن ولی متاسفانه اطلاعاتشون کمه

شما چه سرویسی گرفتی که روی 10 مگابیت برات بستن؟

George Shelly
29-12-2017, 12:20
شرکت مزخرفیه!!!!!!!

f_s10224
29-12-2017, 13:19
شما چه سرویسی گرفتی که روی 10 مگابیت برات بستن؟
16 مگ بستم

OnlyRealMadrid
30-12-2017, 06:26
متاسفانه این شرکت در تهران سرویس نمیده. حتما قبل از کوچ کردن، قبلش استعلام بگیرید ببینید برای شهرتون ارائه میشه یا خیر

در اینستاگرامشون گفتن که 10 ساله در کرمان سرویس میدادن و 2 ساله سراسری و تهران هم پوشش میدن. کلا همه شرکت ها در رقابتن جز آسیاتک و صبانت و مخابرات.

*K!nG*
31-12-2017, 14:15
سرویس هشت مگ .

George Shelly
31-12-2017, 14:51
سرویس هشت مگ .

میشه این پیج رو تست کنی ببینی با چند کیلوبایت بر ثانیه باز می کنه ؟
توش پر عکس هست و سنگینه .....
قبلش لطفا نرم افزار networx یا هرچی که خودت میدونی رو نصب کن ببین با چقدر میکشه ...
اگر خوب باشه باید با 600-700 کیلوبرثانیه باز کنه .....

*K!nG*
31-12-2017, 20:03
میشه این پیج رو تست کنی ببینی با چند کیلوبایت بر ثانیه باز می کنه ؟
توش پر عکس هست و سنگینه .....
قبلش لطفا نرم افزار networx یا هرچی که خودت میدونی رو نصب کن ببین با چقدر میکشه ...
اگر خوب باشه باید با 600-700 کیلوبرثانیه باز کنه .....

الان تست کردم تا 750 KB/s رفت و کامل لود شد

*K!nG*
31-12-2017, 20:09
اینم تک کانکش خارج

George Shelly
31-12-2017, 20:10
الان تست کردم تا 750 KB/s رفت و کامل لود شد

مال منم از ظهر درست شده سرعت صفحه م فوق العاده شده !

aminhitman
01-01-2018, 15:42
فردا بگو کیفیت و پینگ چجوریه .سلام
سرویس شما وصل شد اخرش ؟ ۱۶ مگ‌گرفته بودید؟ چقدر وقته منتظرین؟

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

George Shelly
01-01-2018, 15:49
سلام
سرویس شما وصل شد اخرش ؟ ۱۶ مگ‌گرفته بودید؟ چقدر وقته منتظرین؟

مال من دوشنبه قبل وصل شد!!!!
16 مگ گرفتم ولی رو 8 بستن!!!
کیفیتش فوق العاده ست !
همه چی عالیه!!
پینگ فوق العاده!
صفحه باز کردن بی نظیر!
پنل اینفوگرافیک و دقیق!
3000 گیگ حجم!

aminhitman
01-01-2018, 17:14
مال من دوشنبه قبل وصل شد!!!!
16 مگ گرفتم ولی رو 8 بستن!!!
کیفیتش فوق العاده ست !
همه چی عالیه!!
پینگ فوق العاده!
صفحه باز کردن بی نظیر!
پنل اینفوگرافیک و دقیق!
3000 گیگ حجم!خیلی زیاد وسوسه شدم برای سرویس هاش اگرچه که من سرویس ۴ مگ رو میخام ولی با این حساب اگه باشه میام
تا الان ترس افت کیفیت و کاهش سرعت داشتم که شما بیشتر علاقه مندم کردید

S M Λ S Ħ
04-01-2018, 10:56
سلام
چن تا سوال داشتم

کسی میدونه دیده بان نت مشهد هم سرویس میده یا نه؟

هر سرویسی که بگیری، عینا همون سرعت اسمی رو برات میزارن یا امکان بالاتر بستن سرعت تا یه حدی هست؟ مثلا سرویس 4 مگ بگیرم ولی پهنای باند رو روی 8 مگ بزارن.

سرویس 4 مگ و 8 مگ به ترتیب 300 و 512 گیگ "حجم بین الملل" دارن دیگه؟ با اینکه حتی عکس مقایسه زومیت هم دیدم، ولی چون دیدم خیلی با بقیه ISPها فرق میکنه گفتم بازم دوباره بپرسم ببینم خدایی همینقد حجم میده :دی

sina1112
05-01-2018, 12:40
سلام من تهرانم شما راضی هستی از سرویسی که گرفتی ؟ سرعت دانلودت چند کیلوبایت هست ؟

ja137
05-01-2018, 15:56
سلام
منم گرفتم از دیده بان تو کرج.نکته ای هست اینکه پورت رو از شرکت های دیگه تهیه میکنن ولی اینترنت واسه خودشونه
سرعت تک لینک و دانلود بسیار عالیه
من 8 مگ گرفتم در اکثر اوقات 900 کیلوبایت سرعت دانلود میده
ولی اگه واس پینگ خیلی عالی سراغ دیده بان میاید زیاد امیدوار نباشید
پینگ خارجی حول و حوش 140 هست و داخلی 50 هست که البته پینگ خوبیه ولی به نسبت پارس انلاین و شاتل خیلی برجسته نیست
ولی واقعا حجمی که ارایه میده خیلی عالیه

mr_prince
06-01-2018, 17:57
سلام دوستان

من الان از اسیاتک دارم خیلی از نظر حجم اوضاع اش داغونه فقط بخاطر پینگی که داره موندم تقریبن تو بازی 90 میده

میخواستم ببینم میشه کسی یه تست پینگ بگیره از دیده بان نت؟

ممنون میشم یکی تست پینگ بزاره:n12:

- - - Updated - - -

سلام دوستان

من الان از اسیاتک دارم خیلی از نظر حجم اوضاع اش داغونه فقط بخاطر پینگی که داره موندم تقریبن تو بازی 90 میده

ja137
06-01-2018, 18:19
سلام دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان

از چه ای پی پینگ میخواید؟؟

George Shelly
06-01-2018, 18:41
با 4224 و 8888 پینگ بزار لطفا+ تک کانکشن با IDM .

mr_prince
06-01-2018, 19:17
از چه ای پی پینگ میخواید؟؟
لطف میکنید اگه از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بزارید

ham33d
06-01-2018, 22:40
بین ۱۴۰ تا ۱۸۰ هستن

*K!nG*
06-01-2018, 22:51
تست پینگ رو قرار دادم . در مورد تک کانکشن(خارج) هم که به دلیل اتفاقات اخیر کم شده که البته گفتن درست میشه ولی با شیلترشکن تک کانکشن نهایت سرعت رو میگیره

ja137
06-01-2018, 23:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته پروفایل گیم داره که خط شما رو میزارن رو حالت fast و پینگ حدود 20 تا کم میشه.خط من رو 8 مگ بسته شده.چون رو گیم بود کامل 8 مگ رو نمیگرفت به درخواست خودم برداشتن

aminhitman
06-01-2018, 23:13
دوستان سلام خواستم یه راهنمایی ای راجب پشتیبانی این شرکت به کسایی ک قصد خرید (حداقل در اصفهان) رو دارن بدم
من ازشون سرویس ندارم ولی طی تماس هایی ک باهاشون گرفتم و باهام گرفتن خیلی خوش برخورد خیلی بااخلاق و همچنین با سواد بودن از سمت نمایندگی اصفهان باهام تماس گرفتند و تمام مزایا و معایب طرح ها همچنین راجب طریقه محاسبه ترافیک و خیلی چیزای دیگه باهاشون صحبت کردم حرف هاشون قانع کننده و کامل بود ضمنا یه شماره هم بهم دادن گفتن ۲۴ ساعته میتونی با این شماره تماس داشته باشی برای هر سوال یا پشتیبانی ضمن اینکه گفت حتما برات خطت رو بالاتر از سرعت اسمی میبندیم که سرعت دقیق اسمی با توجه به تلفات و نویز و غیره برسه به دستت به این معنی که اگر سرویس ۸ مگ بگیری روی ۹ مگ یا حداقل روی ۸۷۰۰ مگ بسته میشه خط حالا با توجه به اینکه نویز و snr خط چقدر هستش یعنی طوری تنظیم میکنن که سرعت دقیق برسه نه کمتر نه بیشتر که این خیلی خوبه چون مثلا مخابرات یا اکثر شرکت ها همونی ک میخری رو میدن نه یک کیلوبایت بیشتر نه یک کیلوبایت کمتر وقتی ام بگی سرعتم اون نیست میگن مال نویز و تلفات خط هستش و به مخابرات مربوط میشه نه ما
ولی دیده بان از این نظر خوبه پینگش هم با سرور خارجی همون موقع گرفت و گفت بین ۱۳۰ الی ۱۴۰ و با سافت۹۸ گفت ۵۵ هستش که اینم برای من قانع کنندست
گفتن دایری خط بین ۲۴ تا نهایتا ۷۲ ساعت طول میکشه بازم بسته به مرکز مخابراتی و غیره
خلاصه من از پشتیبانیشون خیلی خیلی راضی بودم من تو صفحه ی اینستاگرامشون دایرکت زدم و اونا باهام تماس گرفتن (از این نظر خسیس نبودن و تماس گرفتن با اینکه میتونست همونجا دایرکت پیام بده)
دارم متقاعد میشم برم سمت این شرکت و از این مخابرات تخلیه کنم
موفق باشین

*K!nG*
06-01-2018, 23:22
البته پروفایل گیم داره که خط شما رو میزارن رو حالت fast و پینگ حدود 20 تا کم میشه.خط من رو 8 مگ بسته شده.چون رو گیم بود کامل 8 مگ رو نمیگرفت به درخواست خودم برداشتن

یعنی برای شما پروفایل گیم رو فعال کرده بودند سرعت کاهش پیدا کرده بود ؟

aminhitman
06-01-2018, 23:38
یعنی برای شما پروفایل گیم رو فعال کرده بودند سرعت کاهش پیدا کرده بود ؟بله ی مقدار کاهش داره روی پروفایل گیم اینم ازشون پرسیدم

ehsanehsan007
06-01-2018, 23:58
دوستانی که از دیده بان سرویس دارن،این شرکت ریت خط رو روی همون سرعتی که میخری میبنده یا مثل فن آوا بالاتر؟در کل وضعیت سیگنالش چجوریه؟مثله پارس هست؟

mr_prince
07-01-2018, 00:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته پروفایل گیم داره که خط شما رو میزارن رو حالت fast و پینگ حدود 20 تا کم میشه.خط من رو 8 مگ بسته شده.چون رو گیم بود کامل 8 مگ رو نمیگرفت به درخواست خودم برداشتن

مرسی
با این وضع پینگ بنظرم بمونم با همینا بسازم بهتر باشه

درمورد این حالت گیم که میگید بازم پینگش از حالت غیر گیم اسیاتک بالاتر میشه
اسیاتک بدون کم کردن سرعت، گیم رو فعال کرد:n36:

aminhitman
07-01-2018, 01:28

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمیدونم میتونی این لطف رو در حقم بکنی یا نه
من چون DotA2 زیاد بازی میکنم
پینگ از سرور های این بازی برام‌مهمه
دوتا آی پی میزارم اگه لطف کنی ازشون پینگ بگیری و بزاری خیلی ممنونت میشم
کلا هرکی دیده بان داره این ۲ تا ایپی رو بگیره بزاره یا بفرسته برام خیلی عالی میشه اگه بدونم
Server Eroupe East : 185.25.182.1
Server Eroupe West : 146.66.158.1
مرسی

ja137
07-01-2018, 09:40
نمیدونم میتونی این لطف رو در حقم بکنی یا نه
من چون DotA2 زیاد بازی میکنم
پینگ از سرور های این بازی برام‌مهمه
دوتا آی پی میزارم اگه لطف کنی ازشون پینگ بگیری و بزاری خیلی ممنونت میشم
کلا هرکی دیده بان داره این ۲ تا ایپی رو بگیره بزاره یا بفرسته برام خیلی عالی میشه اگه بدونم
Server Eroupe East : 185.25.182.1
Server Eroupe West : 146.66.158.1
مرسی

از این دو تا ای پی اولیه حدود 150 تا 155
و دومی 145 تا 150 ایناس
ولی میگم چون واس من حالت گیم نیس یخورده بالاتره نسبت به اون حالت
شما با گیم احتمالا 130 تا 140 بده بهت

ja137
07-01-2018, 09:43
یعنی برای شما پروفایل گیم رو فعال کرده بودند سرعت کاهش پیدا کرده بود ؟
سرعت من واس اینکه خطم بیشتر از اون نمیکشید اومده بود پایین رو پروفایل گیم
وگرنه اگه کیفیت خط خوب باشه که مشکلی ایجاد نمیشه

misam5526
07-01-2018, 14:14
من هم از دید بان نت ناچاراً سرویس 2 مگ رو گرفتم حدود ده روز پیش. میگم ناچار چون قصد بازگشت به شاتل رو داشتم اما رفتم تو لیست انتظار!! شرکتهای دیگه هم اون موقع هنوز وضعیت مشخصی نداشتن... پیشگامان سرویس نداشت..فن اوا میگفت بزودی... اسیاتک که خیلی بد بود تعرفش...

تک کانکشن:
قطعا تک کانکشن این شرکت از پارس انلاین که تخلیه کردم به مراتب عقب تره... الان که اوضاع نت اروم گرفته باز تک کانکشن خارجی برای سرویس من حدود 200 -210 میشه تقریبا که برای پارس خود 250 رو میداد با تک کانکشن خارجی

پینگ:
الان برای 8.8.8.8 پینگم زیر 130 میشه که با پارسیکم بالاتر بود ولی در کل پینگش از پارس انلاین برای من بدتر نشده. تایم اوت اصلا نداشتم.

قطع و وصلی:
ابدا قطعی چه ناشی از نویز و چه به دلایل دیگه نداشتم. در حالی که برای شرکت پارس چند بار در هفته های اخر سرویسم پیش اومده بود که وصل بودم ولی نت نداشتم. یا برای های وب این پدیده ای عادی شده هر چند وقت یبار!

کیفیت استریم ویدئو:
از پارس انلاین قطعا ضعیفتره. من الان آپارت و یوتیوب 480 مشکلی ندارم ولی با 720 برای یوتیوب خیلی مشکل دارم و برای اپارات مشکل هست ولی کمتر. در حالی که با 2مگ پارس حداقل همین اپارت رو 720 مشکلی نداشتم.

پشتیبانی:
خیلی خوب و مودب بودن. البته برای وصل شدن 2 روز طول دادن بعد رانژه که من عصبانی بودم در مکالمات ولی اونها خیلی مودب پیگیری کردن و ختم بخیر شد. نسبت به پارس خیلی بهتر بوده تا اینجا.

قیمت سرویس ها:
وقتی من ثبت نام کردم سرویس 2 مگ گرفتم با 50 گیگ حجم که خیلی هم خوب بود. الان تعرفه ها عوض شده و ماه دیگه 3 مگ میگیرم با 250 گیگ حجم +200 گیگ شبانه (که نیاز البته ندارم) :n02: از این نظر خیلی رضایت من یکی جلب شد!! و شاید پولم رو که پیش پرداخت کردم برای شاتل پس بگیرم و بمونم...

ho3in2012
08-01-2018, 16:05
منم چن وقته از این شرکت سرویس 16 مگ گرفتم
یادم رفته بود نظرمو بگذارم:n02:
در کل کیفیت متوسط هست
10 روز کشید تا نتم رو وصل کردن اونم با زور شکایت 195
پهنای باند هم فکر کنم کم دارن و خطو روی ریت پایین تر از اون چیزی که خریدی میبندن!!!
اول خط من رو روی 2 مگابیت بسته بودن
بعد تماس با شرکت بستن رو 6 مگابیت و گفتن بیشتر از نمیکشه!!!( درحالی که خطم تا 15 مگ راحت میکشه)
بعد چندین بار تماس گذاشتن رو 12 مگ ولی باز روز بعدش ریت خطمو 10 مگ کردن :n27:
تماس هم میگیرم بزارین حداقل 12 مگ میگن گذاشتیم رو 12 مگ چن ساعت دیگه تغییرات اعمال میشه و سر کار میزارن ادم رو:n35:

تست از سایت testmynet

تست اسپید تست

دانلود تک کانکشن سرور ماکروسافت

misam5526
09-01-2018, 02:15
از دوستمون ho3in2012 ممنونم. انصافا برخلاف بعضی از کاربرا که از جواب دادن یه سوال ساده خودداری کردند، دو هفته پیش برای گرفتن سرویس از راهنمایی دریغ نکرد و کمکهای خوبی کرد:n16:

منم در ادامه پست قبلیم تصاویر تست ها رو قرار میدم. (سرویس 2 مگ)

تست تک کانکشن با سرور اپل:

اسپید تست با سرور داخلی:

اسپید تست با سرور خارجی:

MMDFullHD
09-01-2018, 03:21
از دوستمون ho3in2012 ممنونم. انصافا برخلاف بعضی از کاربرا که از جواب دادن یه سوال ساده خودداری کردند، دو هفته پیش برای گرفتن سرویس از راهنمایی دریغ نکرد و کمکهای خوبی کرد:n16:

منم در ادامه پست قبلیم تصاویر تست ها رو قرار میدم. (سرویس 2 مگ)

تست تک کانکشن با سرور اپل:

اسپید تست با سرور داخلی:

اسپید تست با سرور خارجی:

شرمنده اسپم میدم
داداش یه سوال واقعا ذهنمو الان مشغول کرد
ولی چیزی که خیلی برام جالبه اینه شما هنوز از ویندوز اکس پی استفاده میکنید؟؟؟:n38:
باور کنید من ۷ الی ۸ سالی هست که بوسیدمش گذاشتمش کنار ببخشید اگع فوضولیه ولی دلیل استفادتون چیه؟ تعصب دارید یا نه با نرم افزار خاصی سروکار دارید که اکس پی نیازمنده
:n03:

misam5526
09-01-2018, 04:55
شرمنده اسپم میدم
داداش یه سوال واقعا ذهنمو الان مشغول کرد
ولی چیزی که خیلی برام جالبه اینه شما هنوز از ویندوز اکس پی استفاده میکنید؟؟؟:n38:
باور کنید من ۷ الی ۸ سالی هست که بوسیدمش گذاشتمش کنار ببخشید اگع فوضولیه ولی دلیل استفادتون چیه؟ تعصب دارید یا نه با نرم افزار خاصی سروکار دارید که اکس پی نیازمنده
:n03:

صرفا علاقه شخصی و همراهی سیزده ساله با این سیستم عامل.

برخلاف پنتاگون، ارتش امریکا و نهادهای نظامی امنیتی خیلی از کشورها مثل ایران من هیچ دلیل فنی ندارم و فقط علاقه شخصیه. کلا سیستم عامل حرف گوش کنیه و خیلی اهل ریپورت دادن نیست اگه ازش بخوای دهنش رو ببنده :n02:

OnlyRealMadrid
12-01-2018, 01:33
صرفا علاقه شخصی و همراهی سیزده ساله با این سیستم عامل.

برخلاف پنتاگون، ارتش امریکا و نهادهای نظامی امنیتی خیلی از کشورها مثل ایران من هیچ دلیل فنی ندارم و فقط علاقه شخصیه. کلا سیستم عامل حرف گوش کنیه و خیلی اهل ریپورت دادن نیست اگه ازش بخوای دهنش رو ببنده :n02:

منم XP رو به 7 و 8 ترجیح میدادم ولی 8.1 و 10 عالی هستن و مستقیم از XP به 10 کوچ کردم ( البته همزمان هم بعد از 6 سال کامپیوترم رو عوض کردم )

ho3in2012
13-01-2018, 20:45
سلام
از دیشب تلگرام رو اینترنت دیده بان نت رفع فیلتر شده:n02:
برا بقیه هم همین طور هست؟

*K!nG*
13-01-2018, 21:04
سلام

سلام
برای من که فعلا اتفاقی نیافتاده

f_s10224
13-01-2018, 21:13
سلام
برا منم شده حالا نبندنش

ho3in2012
13-01-2018, 21:19
برا منم شده حالا نبندنش

اره خدا کنه دوباره فیلتر نکنن
از هر چی شیلترشکن هست خسته شدم :n35:

misam5526
13-01-2018, 21:28
برای من پنج شنبه و جمعه رفع چیلترو ازاد بود. امروز یه قطع و وصل کوتاه اتفاق افتاد بعد وصل شد به جرگه چیلترشده ها پیوست....

ولی چه اهمیتی داره وقتی ملت مثل قدیم انلاین نمیشن.... کانال ها هم خیلی کم فعالیت شدن

ho3in2012
13-01-2018, 21:41
برای من پنج شنبه و جمعه رفع چیلترو ازاد بود. امروز یه قطع و وصل کوتاه اتفاق افتاد بعد وصل شد به جرگه چیلترشده ها پیوست....

ولی چه اهمیتی داره وقتی ملت مثل قدیم انلاین نمیشن.... کانال ها هم خیلی کم فعالیت شدن
الان رو آسیاتک هم چک کردم رفع فیلتر شده
فکر کنم سراسری فیلتر رو برداشتن

misam5526
13-01-2018, 21:45
الان رو آسیاتک هم چک کردم رفع فیلتر شده
فکر کنم سراسری فیلتر رو برداشتن

حق با شماست.

الان چک کردم درست شده و تلگرام بدون مشکل کار میکنه. :n16::n16::n16:

ظارهرا برای اینترنت ثابت رفع فیلتر شده.

misam5526
14-01-2018, 14:38
پینگ من هم امروز خیلی خوب شده. حداقل برای 8.8.8.8 که به طرز محسوسی بهبود پیدا کرده نسبت قبل.

misam5526
14-01-2018, 17:57
به درخواست یکی از کاربرا از این سایت testmy هم یه تست گرفتم که تو تاپیک میزارم که برای بقیه هم قابل استفاده باشه.

سرویس 2 مگ:

n shh
17-01-2018, 20:13
دوستان یک سوال الان اگه من سرویس 512kb رو بگیرم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟

n shh
17-01-2018, 20:17
دوستان یک سوال الان اگه من سرویس 512kb رو بگیرم خطم رو روی همون 512kb میبندن یا بیشتر؟

ho3in2012
17-01-2018, 20:55
مهم نیس خطتون روی چند بسته بشه
سرعت شما روی 512 محدود خواهد شد

ALIRK
17-01-2018, 22:15
دوست عزیز یجا سوال میکردی نه تو تمام تاپیکها پست زدی

دیگه گذشت اون زمان که 512بخری 16مگ ببندن
512همون 512 رو بهت میدن
16مگ هم ببندن لیمت شده هستید روی 512

mohammad_1992
19-01-2018, 12:09
دوستان عزیز م می خوام شرکت ارائه دهنده اینترنتم رو عوض کنم ممنون میشم بگید سرعت تک کانکشن روی چند هست ؟

ahmaditt
19-01-2018, 14:25
دوستان سرویس اینترنت شرکت دیده بان نت در تهران چطوره؟ (مرکز سلمان فارسی)

لطفاً اگر تست سرعت و پینگ میذارید، بگید که از کدام شهر و منطقه هستین. تشکر

AMIR-AIRGUNNER
20-01-2018, 11:54
دوستان این دیده بان تعرفه های vdsl رو گذاشته یعنی روی بستر فیبر نوری هم میتونه سرویس ارائه بده ؟

misam5526
20-01-2018, 12:42
دوستان این دیده بان تعرفه های vdsl رو گذاشته یعنی روی بستر فیبر نوری هم میتونه سرویس ارائه بده ؟

خیر. این شرکت مجوز FCP رو که لازمه ورود به خدمات فیبر نوری هست نداره.

البته فناوری VDSL لزوماً نیازمند فیبر نیست و با کابل هم میشه ارتباط تا کافوی حاوی تجهیزات DSLAM رو برقرار کرد ولی با پیشرفت های حاصل در فیبر نوری امروز بی معنیه اینکارا دیگه. و اصولا خود VDSL هم دیگه معنای خودش رو از دست میده با ورود فیبر و وایرلس که هر روز پیشرفت میکنن و شرکتها حاضر به سرمایه گذاری در این بخش نیستند عموما.

nimakh
21-01-2018, 13:22
سلام
من هم دیده بان نت ثبت نام کردم البته به علت تاخیر از شرکت قبلی در تخلیه خط (الان حدود ده روز) هنوز وصل نشده
همه مراحل رو از طریق سایت انجام دادم و یک نفر پشتیبانی خیلی پیگیر هم هر روز تماس میگیره و پیگیر مراحل کار هست که خب تا حالا از شرکت های دیگه ندیدم

QSEVEN
21-01-2018, 20:07
دیده بان شیراز نیست که ؟؟؟؟:n35::n02:

nimakh
22-01-2018, 13:36
من دیروز خطم آماده شد برای اشتراک 8 مگ خط رو روی 10 مگ دانلود و 512 آپلود تنظیم کرده بودند که به پشتیبانی گفتم و آپلود رو گذاشت روی 1 مگ امروز هم اینترنت وصل شده ولی شب برم خونه ببینم چجوریه

vista_vz
23-01-2018, 14:26
من دیروز خطم آماده شد برای اشتراک 8 مگ خط رو روی 10 مگ دانلود و 512 آپلود تنظیم کرده بودند که به پشتیبانی گفتم و آپلود رو گذاشت روی 1 مگ امروز هم اینترنت وصل شده ولی شب برم خونه ببینم چجوریه

مبارک باشه...آغا حتما خبرشو بده منم میخام بگیرم...موندم شاتلو تخلیه کنم یا نه؟ چقد طول کشید تا وصل شه؟

Mrgoood
23-01-2018, 14:30
سلام من دو روزه گرفتم برای اون های که میخوان بدانند چه شکلی است
پینگ تا اروپا 150 است پینگ تا آمریکا 200 سرعت 8 مگابایت اپلد 512
سرویس تهران مرکز ولیعصر پورت اسیاتک

shahram83
23-01-2018, 17:20
اگر کسی از این شرکت سرعت های 16 یا 8 را خریداری کرده خواهش می کنم درباره ی سرعت تک کانکشن اطلاع رسانی کنه البته نه بصورت دانلود فایل بلکه در سایت twitch ویدیو با کیفیت 720p یا بالاتر را اجرا کنه و همزمان سرعتش رو در سربرگ networking پنجره task manager بررسی کنه.
زمان تأخیر و اتلاف بسته در این شرکت چطور است؟
پیشاپیش سپاس

FAR FAR251
24-01-2018, 01:30
سلام دوستان
کسی از شهر قم از دیده بان اینترنت گرفته ؟/
اگه کسی هست یکم در مورد اینکه چقد طول کشید نصب بشه و اینکه سرعت و قطعی چطوره ؟
ممنون میشم :n16::n16:

ja137
25-01-2018, 13:02
تک کانکشن
خط روی 8192 بسته شده

ho3in2012
25-01-2018, 13:17
سلام دوستان
کسی از شهر قم از دیده بان اینترنت گرفته ؟/
اگه کسی هست یکم در مورد اینکه چقد طول کشید نصب بشه و اینکه سرعت و قطعی چطوره ؟
ممنون میشم :n16::n16:
بنده از قم مرکز 19 دی از دیده بان سرویس گرفتم
خیلی اذیت شدم تا نتم وصل شد
حدود 24 ساعت بعد ثبت نام خطم رانژه شد اما تا 10 روز کشید تا بتونم کانکت بشم
اونم با پیگیری و تماس هر روزه با شرکت و شکایت تو 195 مجبور شدن کارمو پیگیری کنن
آخرم برا عذرخواهی کلا 2 گیگ به ترافیکم اضافه کردن برا سرویس 16 مگی که خودش اون زمان 240 گیگ حجم داشت
این ماه هم تمدید کردم سرویس 16 مگ رو و مثل اینکه ترافیک سرویس 16 مگ رو به 1026 گیگ تغییر دادن

ho3in2012
25-01-2018, 13:22
اگر کسی از این شرکت سرعت های 16 یا 8 را خریداری کرده خواهش می کنم درباره ی سرعت تک کانکشن اطلاع رسانی کنه البته نه بصورت دانلود فایل بلکه در سایت twitch ویدیو با کیفیت 720p یا بالاتر را اجرا کنه و همزمان سرعتش رو در سربرگ networking پنجره task manager بررسی کنه.
زمان تأخیر و اتلاف بسته در این شرکت چطور است؟
پیشاپیش سپاس
من سرویس 16 مگ دارم
ویدیو از سایت twitch رو با کیفیت 1080 و 60 فریم راحت پخش میکنه

تست پینگ و سرعت هم صفحات قبل گذاشتم
در کل کیفیت متوسط هست

nimakh
26-01-2018, 11:44
دیروز اینستاگرام رو برای من باز نمی کرد ولی با دیتای موبایل راحت باز میکرد. سرعت تا 8 مگ که اشتراکمه میره و مثل اینکه زور میزنه تا بخواد لود کنه. نمیدونم مشکل از کجاست. دوستان لطفاً DNS های خودشون رو اعلام کنن شاید فرقی کرد.
برای وصل شدن مشکلی نداشتم. همون روز که اینترنتی ثبت نام کردم درخواست رانژه فرستاده شده بود ولی منتظر تخلیه از شرکت قبلی بود که هر روز هم خودشون پیگیری میکردن و همون روز هم که خطم رانژه شده مودم رو تنظیم کردم ولی برای ثبت مک آدرس مودم تا روز بعد صبر کردم تا انجام شد. ( من شب انجام دادم و پشتیبانی گفت فردا صبح مک آدرس ثبت میشه)

viki28
28-01-2018, 14:32
سلام دوستان.تنظیمات مودم برای دیده بان نت چیه؟

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

ham33d
28-01-2018, 17:08
:n13::n13::n13:
سلام دوستان.تنظیمات مودم برای دیده بان نت چیه؟

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

nimakh
29-01-2018, 11:48
VPI 1 , VCI 35

ehsanehsan007
29-01-2018, 11:49

ehsanehsan007
29-01-2018, 11:55

George Shelly
29-01-2018, 12:17
اوضاع صفحه باز کردن چطوره ؟
مثلا یه سایت باز می کنید از کل پهنای باندتون استفاده می کنه ؟
کسی میتونه یه چک دقیق بکنه ؟ مثلا نرم افزار NETWORX رو نصب کنه بعد بره به سایت ASUS.COM ببینه وقتی باز می کنه با چند کیلوبایت بر ثانیه باز می کنه .......

ho3in2012
29-01-2018, 16:29
کسی میتونه یه چک دقیق بکنه ؟ مثلا نرم افزار NETWORX رو نصب کنه بعد بره به سایت ASUS.COM ببینه وقتی باز می کنه با چند کیلوبایت بر ثانیه باز می کنه .......
سلام
چند روزه اوضاع باز کردن صفحات وب زیاد تعریفی نداره
سرویس 16 مگ دارم
سرعت باز کردن صفحات سایت asus هم چک کردم حدود 4 مگابیت هست

f_s10224
29-01-2018, 17:17
سرعت صفحه باز کردنش خوبه نسبتا ولی من قدیم پارس داشتم خیلی کم از پارس کند تره ..... سرعت برای سایت ایسوس هم 1مگ بود و سریع همه صفحه البته لود شد من سرویسم رو پهنای باند 10 مگ بسته شده و نویز خطم زیاده کلا 9 مگ بهم میده حداکثر .
مشکل من با دیده بان فقط پینگه که 40 میلی سکند از بقیه شرکتا بیشتره و کمی هم برای من نوسان داره

George Shelly
29-01-2018, 17:34
سرعت صفحه باز کردنش خوبه نسبتا ولی من قدیم پارس داشتم خیلی کم از پارس کند تره ..... سرعت برای سایت ایسوس هم 1مگ بود و سریع همه صفحه البته لود شد من سرویسم رو پهنای باند 10 مگ بسته شده و نویز خطم زیاده کلا 9 مگ بهم میده حداکثر .
مشکل من با دیده بان فقط پینگه که 40 میلی سکند از بقیه شرکتا بیشتره و کمی هم برای من نوسان داره

یه تست با این سایت می گیری لطفا ؟
خیلی مهمه!
شاید بیام دیده بان!
اولین شرکتم واسه غیرحجمی دیده بان ثبت نام کردم بعدش کنسل کردم!

f_s10224
29-01-2018, 17:46
یه تست با این سایت می گیری لطفا ؟
خیلی مهمه!
شاید بیام دیده بان!
اولین شرکتم واسه غیرحجمی دیده بان ثبت نام کردم بعدش کنسل کردم!

خط من روی 10 مگ بسته شده که نویز شدیدی روشه و کلا 8 تا 9 مگ حداکثر جواب میده

George Shelly
29-01-2018, 17:50
خط من روی 10 مگ بسته شده که نویز شدیدی روشه و کلا 8 تا 9 مگ حداکثر جواب میده

خوب پس این پیشگامان آشغال مشکل داره و داره منو حرص میده!!!
1000 گیگ میزنم تو سرشون نخواستم !!!
فردا جمعش می کنم!!!
کاش همون دیده بان مونده بودم و کنسل نکرده بودم!
راستی این قضیه ثبت مک مودم چیه ؟ نمیشه هر وقت خواستیم مودم رو عوض کنیم ؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

من 16 مگ خریدم که اولا 16 مگ نیست و عملا 8 مگ هست!!!
شکایتم کردم گفتن فعلا همینه ولی می تونیم جاش بهتون 20 درصد تخفیف بدیم یعنی جای 80 تومن 60 بده!
منم قبول کردم!!!
ولی الان همون 8 مگم نیست و باز پایین تره!!!

f_s10224
29-01-2018, 17:53
خوب پس این پیشگامان آشغال مشکل داره و داره منو حرص میده!!!
1000 گیگ میزنم تو سرشون نخواستم !!!
فردا جمعش می کنم!!!
کاش همون دیده بان مونده بودم و کنسل نکرده بودم!
راستی این قضیه ثبت مک مودم چیه ؟ نمیشه هر وقت خواستیم مودم رو عوض کنیم ؟
عکس رو دوباره ویرایش کردم . سرعت با امریکا نداشت که دوباره تست گرفتم .
من چیزی در مورد ثبت مک مودم نشنیدم و اصلا هم کاری در مورد نکردم .
در ضمن من سیستم دیده بانتم از پیشگامان داره استفاده می کنه . مرکز ما خود دیده بان رو نداشت تو سایت موقع ثبت نام از من خواست بیت اسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کنم که پیشگامان زدم ولی پنل دیده بانت هست .

George Shelly
29-01-2018, 17:56
عکس رو دوباره ویرایش کردم . سرعت با امریکا نداشت که دوباره تست گرفتم .
من چیزی در مورد ثبت مک مودم نشنیدم و اصلا هم کاری در مورد نکردم .
در ضمن من سیستم دیده بانتم از پیشگامان داره استفاده می کنه . مرکز ما خود دیده بان رو نداشت تو سایت موقع ثبت نام از من خواست بیت اسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کنم که پیشگامان زدم ولی پنل دیده بانت هست .

پورتاش مال پیشگامانه ولی پهنای باند مال خودشونه!!!!

alireza20202003
29-01-2018, 22:53
دوستان دیده بان تک کانکشن واقعیش چطوره از ۹ تا ۱۲ شب ؟ لطفا با این تست بگیرید :

ham33d
31-01-2018, 15:54

افتضاحه...

f_s10224
31-01-2018, 17:55

* Could not reach our servers to perform the test. You may not be connected to the internet

فیلتر که نیست؟

shaahani
31-01-2018, 19:10
دیده بان پروفایل گیم داره که چند میلی ثانیه بشه از پینگ تایم کم کرد ؟

ham33d
31-01-2018, 19:28
خیر پینگش 170 هست
8.8.8.8
تایم اوت هم داره بعضی وختا

misam5526
31-01-2018, 19:41

تنظیمات بصورت پیشفزض در این شرکت fast path هست که پینگ بهتر بده. در پارس اینطور نیست و باید بگید پرفایل گیم ببندن تا fast ببندن.

shaahani
31-01-2018, 19:48
اول از همه یک ماه دیده بان میگیرم تست میکنم دیگه ببینم پینگ و سرعت دیدن ویدیو زنده از روی این isp چطور هست .
یا چقدر قدرت کشش خط من روی این isp میشه تنظیم کنن .
خوب بود موندگار میشم دیگه بدهم بود ماه بعد یک isp دیگه ، خوشبختانه مرکز محابراتی من اصلی و مرکزی هست ، تمام isp ها روی اون سرویس میدن
موندم از کدوم یکیشون بگیرم .
امروز درخواست تخلیه خط رو برای پارس آنلاین فرستادم.

omid_13
07-02-2018, 13:19
دوستان وضعیت پینگ چطوریه ؟ ( صفحات قبل رو دیدم ) :)

- - - Updated - - -

دوستان وضعیت پینگ چطوریه ؟ ( صفحات قبل رو دیدم ) :)

shaahani
07-02-2018, 18:34
زنگ زدم برای رانژه و ثبت نام ، نماینده فروششون یکم گیج میزد
شماره تلفن رو بهش دادم یعد وارد کرده ، اول میگه تا اینجا که مشکلی نیست ، بعدش میگه خطا میده نمیدونم خطای چیه !
احتمالا پشتیبانی نمیشه ، شماره دیگه ندارید ؟

گفتم تلفن من مربوط به فلان مرکز مخابرات در فلان شهر هست ، یارو اصلا اسم های مرکزهای مخابراتی که سرویس روش میدن رو نداشت .
بعد گفتم فرقی نداره دیگه شماره تلفن های دیگه منم مربوط به همین مرکز هست و حتما شما پشتیبانی نمیکنید دیگه که خطا میده .

درصورتی که من وقتی به سایت اونها مراجعه کرده بودم (didi.ir) اونجا بعد از دریافت شماره تلفن وارد بخش خرید سرویس شده بود ، یعنی اینکه به شماره ام سرویس میدن دیگه .
بعد با خودم گفتم واویلا اینا در چه حد شوت هستن و اگه ازشون سرویس بگیرم به باد فنا میرم خخخخ

بیخیال شدم گفتم ، پس معلومه سرویس ندارین دیگه برای خط من ، قطع کردم .
از ای اس پی دیگه گرفتم.

f_s10224
07-02-2018, 20:31
زنگ زدم برای رانژه و ثبت نام ، نماینده فروششون یکم گیج میزد
شماره تلفن رو بهش دادم یعد وارد کرده ، اول میگه تا اینجا که مشکلی نیست ، بعدش میگه خطا میده نمیدونم خطای چیه !
احتمالا پشتیبانی نمیشه ، شماره دیگه ندارید ؟

گفتم تلفن من مربوط به فلان مرکز مخابرات در فلان شهر هست ، یارو اصلا اسم های مرکزهای مخابراتی که سرویس روش میدن رو نداشت .
بعد گفتم فرقی نداره دیگه شماره تلفن های دیگه منم مربوط به همین مرکز هست و حتما شما پشتیبانی نمیکنید دیگه که خطا میده .

درصورتی که من وقتی به سایت اونها مراجعه کرده بودم (didi.ir) اونجا بعد از دریافت شماره تلفن وارد بخش خرید سرویس شده بود ، یعنی اینکه به شماره ام سرویس میدن دیگه .
بعد با خودم گفتم واویلا اینا در چه حد شوت هستن و اگه ازشون سرویس بگیرم به باد فنا میرم خخخخ

بیخیال شدم گفتم ، پس معلومه سرویس ندارین دیگه برای خط من ، قطع کردم .
از ای اس پی دیگه گرفتم.
کلا دوتا پشتیبان خوب داره به نقل بچه ها کرمان خود شرکت ...ولی تا اونجا که خبر دارم داره یسری دفتر هاشو تعطیل می کنه خصوصا در تهران بخاطر اینکه مشتری خیلی زیاد جذب کرده و توان نداره فعلا که افزایش ظرفیت بده و هزینه تهران براشون خیلی زیاد شده و دارن اذیتشون می کنن حسابی ...این شرکت وایرلس هم ارائه میده که از خود زیرساخت به صورت مستقیم پهنای باندشو می خره . از نظر پینگ و...برای گیم وایرلسش بسیار خوبه !!! ولی ای دی اس الش به درد گیم نمی خوره و کاریشم نمیشه کرد چون تحت فشارن اینطور که خودشون به من گفتن .

omid_13
07-02-2018, 22:18
دوستان منم قراره فردا از اینجا نت بگیرم. یه چندتا سوال داشتم
1. اینکه میگین اولش میگه بین آسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کن، فرقشون چیه؟ کدوم بهتره که انتخاب کنم؟
2. میشه از سرویسای کاهش پینگی که میفروشن استفاده کرد دیگه؟
3. من اگه بزنم که خودم مودم رو اوکی میکنم کسی هست اینجا کمک کنه :n02:

HeRcKoOl
08-02-2018, 00:20
دوستان کانفیگ مودمش قلق خاصی چیزی داره؟
من مودمو کانفیگ کردم ولی وصل نشد.زنگ زدم پشتیبانی گفت عکس مشخصاتو مودمو بفرست فرستادم بازم درست نشد.گفت ممکنه مغایرت از سمت مخابرات باشه!
کسی نظری نداره؟!
سرویس هم ۳مگابیت ولی خط رو ،رو ۴مگابیت بستن.

f_s10224
08-02-2018, 01:13
دوستان منم قراره فردا از اینجا نت بگیرم. یه چندتا سوال داشتم
1. اینکه میگین اولش میگه بین آسیاتک و پیشگامان یکی رو انتخاب کن، فرقشون چیه؟ کدوم بهتره که انتخاب کنم؟
2. میشه از سرویسای کاهش پینگی که میفروشن استفاده کرد دیگه؟
3. من اگه بزنم که خودم مودم رو اوکی میکنم کسی هست اینجا کمک کنه :n02:
جواب
1- منظورش اینه که از تجهیزات کدوم شرکت می خواین استفاده کنین ...فقط همین و کاملا همه باند دست خودشونه .
2- بله میشه ولی من خیلی تاثیری ندیدم و تفاوت خاصی برای من نکرد در کل اگه نویز خط کم باشه و مشکل قطعی نداشته باشید در پینگ توی این شرکت موثره ولی در بهترین حالت پینگ رو پایدار نمیده ولی ناجور هم نیست به اون شکل
3- مودمش کاری نداری تنظیم خاصی هم نداره ....

f_s10224
08-02-2018, 01:14
دوستان کانفیگ مودمش قلق خاصی چیزی داره؟
من مودمو کانفیگ کردم ولی وصل نشد.زنگ زدم پشتیبانی گفت عکس مشخصاتو مودمو بفرست فرستادم بازم درست نشد.گفت ممکنه مغایرت از سمت مخابرات باشه!
کسی نظری نداره؟!
سرویس هم ۳مگابیت ولی خط رو ،رو ۴مگابیت بستن.
vpi و vci چند گذاشتین ؟ نه کار خاصی نداره و همینه .... یوزر پسورد هم چک کنین ....

HeRcKoOl
08-02-2018, 01:43
vpi و vci چند گذاشتین ؟ نه کار خاصی نداره و همینه .... یوزر پسورد هم چک کنین ....

1/35
یوزرنیمم که شماره تلفن با کد شهری بدون صفر.پسوردم چک کردم همونه.

ham33d
08-02-2018, 18:51
1/35
یوزرنیمم که شماره تلفن با کد شهری بدون صفر.پسوردم چک کردم همونه.
احتمالا از طرف مخابرات رانژه کامل نشده

f_s10224
09-02-2018, 09:21
دیده بانت به استان فارس رسید

renfield
09-02-2018, 09:45
مبارکه <<>><

George Shelly
09-02-2018, 09:48
اینا که می گفتن ما تو کل کشور سرویس میدیم!

f_s10224
09-02-2018, 10:04
اینا که می گفتن ما تو کل کشور سرویس میدیم!

به نظرم فقط جاهایی که نمایندگی داره باید ازشون سرویس گرفت

omid_13
09-02-2018, 13:56
منم دیروز برای ماه اول 3 مگ گرفتم گفتن تا شنبه وصل نشد زنگ بزن (فقط اینکه نمیدونم از کجا بفهمم مخابرات خطم رو تخلیه کرده یانه ؟ اگه کسی میدونه یک کمکی کنه :) )
حالا هروقت وصل شد کیفیت و پینگ و ... رو تستشون رو میزارم

HeRcKoOl
10-02-2018, 14:31
خب برا منم بعد ۴،۵ روز وصل شد.اابته اگه با ملایمت حرف بزنید اصلا وصل نمیکنن،زنگ زدم گفتم اگه تا امروز وصل نکنید شکایت میکنم میرم یه شرکت دیگه بعدش وصل کردن!
پینگ داخلی که خیلی بده ۷۰-۸۰میلی ثانیس پینگ ۴.۲.۲.۴ هم بین ۱۴۵ تا ۱۶۰ متغیره.
تک کانکشن یوتیوب و توییچ واقعا افتضاحه تقریبا ۱/۶ سرعتی که ثبتنام کردم هستش.
بعداز ظهر تماس میگیرم باهاشون اگه درست نکردن ۱۹۵ شکایت میکنم چون واقعا کیفیت اینترنتش پایینه.

George Shelly
10-02-2018, 14:36
خب برا منم بعد ۴،۵ روز وصل شد.اابته اگه با ملایمت حرف بزنید اصلا وصل نمیکنن،زنگ زدم گفتم اگه تا امروز وصل نکنید شکایت میکنم میرم یه شرکت دیگه بعدش وصل کردن!
بعداز ظهر تماس میگیرم باهاشون اگه درست نکردن ۱۹۵ شکایت میکنم چون واقعا کیفیت اینترنتش پایینه.

آره!
همه میگن مزخرفه!
یه تست با اینجا بگیر لطفا .

shahram83
10-02-2018, 14:41

می تونی بیشتر توضیح بدی! آیا در همه ی ساعت های روز اینطور هست که می گید یا ساعت ها و روز های مشخصی؟! از چه مرکز مخابراتی اتصال دارید؟ چه سرعتی خریداری کرده اید و چه سرعتی به شما از طرف شرکت اختصاص داده شده است ( قابل دیدن در تنظیمات روتر )؟ وضعیت snr اتصال شما چطور است؟

HeRcKoOl
10-02-2018, 15:31
آره!
همه میگن مزخرفه!
یه تست با اینجا بگیر لطفا .
تو یوتیوب و توییچ نصف این سرعت میشه!

HeRcKoOl
10-02-2018, 15:35
می تونی بیشتر توضیح بدی! آیا در همه ی ساعت های روز اینطور هست که می گید یا ساعت ها و روز های مشخصی؟! از چه مرکز مخابراتی اتصال دارید؟ چه سرعتی خریداری کرده اید و چه سرعتی به شما از طرف شرکت اختصاص داده شده است ( قابل دیدن در تنظیمات روتر )؟ وضعیت snr اتصال شما چطور است؟
برا بنده امروز ظهر وصل شده و تست ها هم مربوط به امروزه.بنده مرکز مخابراتی اندیشه غرب استان تهران هستم که اینجا کلا isp ها شلوغ نیستن و پهنای باند خوبی باید داشته باشن.
سرعت ۳مگابیت که روی ۴مگابیت بستن.
وضعیت خط هم خوبه.

ALIRK
10-02-2018, 16:15

شماسرعت 3مگابیت داری اصلا ما میگم 4مگابیت اونوقت تواقع داری یوتوب رو برات درست باز کنه :n02:

من خودم از چندتا شرکت ....اشتراک 4مگ گرفتم همشون عین هم بودن .و هستن مخصوصا تک کانکشن افتضاح هست
بنده طرفدار هیچ شرکتی نیستم و هیچ کارم
دوم هم اینکه شما به مخابرات و تجهیزات مخابرات یا شرکتی که با اینها قرار داد دارن وصل شدی ..نه به خود شرکت و شرکتها
اینکه یک عده میان میگن فلان شرکت خوبه اصلا درست نیست تمام اینها بستگی به تجهزات استفاده شده در مخابرات هست و ریشه اصلی مخابراته

MOHAMMAD2010
10-02-2018, 16:51
شماسرعت 3مگابیت داری اصلا ما میگم 4مگابیت اونوقت تواقع داری یوتوب رو برات درست باز کنه :n02:

من خودم از چندتا شرکت ....اشتراک 4مگ گرفتم همشون عین هم بودن .و هستن مخصوصا تک کانکشن افتضاح هست
دوم هم اینکه شما به مخابرات و تجهیزات مخابرات یا شرکتی که با اینها قرار داد دارن وصل شدی ..نه به خود شرکت و شرکتها
اینکه یک عده میان میگن فلان شرکت خوبه اصلا درست نیست تمام اینها بستگی به تجهزات استفاده شده در مخابرات هست و ریشه اصلی مخابراته

البته سرعت 4 مگ اگه کیفیت تک کانکشن خوبی داشته باشه 720p رو هم اجرا میکنه !
تو تاپیک پارس انلاین دیدم یکی دو نفر جشنواره 3 مگ گرفتن ( که فکر کنم روی 4 مگ بسته شده ) و با 720p هم مشکلی نداشتن

HeRcKoOl
10-02-2018, 17:11

چه ربطی داره عزیز.سرعت تک کانکشن باید خوب باشه این وظیفه ispهست.
با سرعت ۳۵۰کیلوبیت راحت میشه ۷۲۰پی استریم کرد اگه نتم تک کانکشنش خوب باشه

ALIRK
10-02-2018, 17:26
البته سرعت 4 مگ اگه کیفیت تک کانکشن خوبی داشته باشه 720p رو هم اجرا میکنه !
تو تاپیک پارس انلاین دیدم یکی دو نفر جشنواره 3 مگ گرفتن ( که فکر کنم روی 4 مگ بسته شده ) و با 720p هم مشکلی نداشتن

چه ربطی داره عزیز.سرعت تک کانکشن باید خوب باشه این وظیفه ispهست.
با سرعت ۳۵۰کیلوبیت راحت میشه ۷۲۰پی استریم کرد اگه نتم تک کانکشنش خوب باشه

دوستان این نت تا بدست ما برسه میدونید که از چندین روتر باید عبور کنه
تجهیزات قدیمی و مشکلات ......
حالا مابین این همه مشکلات خط و نبود پهنای باند کافی و خرابی تک کانکشن
و میان سرعت 8مگ رو بین مثلا 2یا 4نفر شر میکنن
و مهم باز اینجا که باید از تحریم ش....استفاده بشه که باز خودش ی مساله جداگانه هست و کلا تو سرعت و لود شدن تاثیر میزاره

shahram83
10-02-2018, 17:44

می دونم که این مطلب قرار است به کجا ختم بشه. :n31: اینکه ISP ها گناهی ندارند و اونها اسیر دیو ددمنش مخابرات/زیرساخت هستند و از همه ی اون مبلغی که از مشترک می گیرند چیزی گیرشون نمی آد و بقدری فقیر شده اند که حتی اعضای خانواده خودشون رو هم می خورند تا زنده بمونند و اینکه مشترک ها گناهکار هستند و دارند ISP ها را آزار می دهند و ار اینجور چیز ها و در پایان لا به لای نون حلوا و از این مضخرفات.
یه چیزی بگو با عقل جور دربیاد. اینطور باشه من هم سیم های مسی لعنتی حرومزاده را مقصر همه ی این مشکلات می دونم که بصورت برنامه ریزی شده پهنای باند را کاهش می دهند. :n09:
من چند بار این مثال رو تکرار کرده ام، در بحث کمبود پهنای باند مقصر اصلی قطعاً و بدون شک ISP ها هستند. بطور مثال 10 بسته 16 مگابیت بر ثانیه وجود داره که باید به 10 مشترک فروخته بشه و نه حتی 11 مشترک اما به 60 مشترک بطور همزمان فروخته میشه حالا به من بگو تقصیر تجهیزات مخابراتی در این مشکل چیست! اون ISP دزد باید 50 تا بسته 16 مگابیت دیگه بخره بعد به 50 مشترک بیشتر بفروشه. این مصداق بارز دزدی و کلاهبرداری است. من در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای این مورد شکایت خواهم کرد و امیدوارم که دیگران هم انجام خواهند داد چونکه از این آشکارتر نمیشه دزدی کرد به استثنای سرقت از بانک.

HeRcKoOl
10-02-2018, 18:57
دوستان این نت تا بدست ما برسه میدونید که از چندین روتر باید عبور کنه
تجهیزات قدیمی و مشکلات ......
حالا مابین این همه مشکلات خط و نبود پهنای باند کافی و خرابی تک کانکشن
و میان سرعت 8مگ رو بین مثلا 2یا 4نفر شر میکنن
و مهم باز اینجا که باید از تحریم ش....استفاده بشه که باز خودش ی مساله جداگانه هست و کلا تو سرعت و لود شدن تاثیر میزاره

این به isp که پهنای باندش محدوده و میدونه وبازم مشترک میگیره و موقع ثبتنام میگه مشکل پهنای باند نداریم مربوطه.
درضمن قندشکن مشکلی نداره و حتی بدون قند شکن هم استریم انلاینش داغونه.
تو این چند ساعت که وصله واقعا اعصاب ادمو خرد میکنه.حتی سرعتش به ۵۰ کیلوبایت هم میرسه.
پشتبانیم زنگ زدم گفتم ،میگه باهاتون تماس میگیریم چند ساعت گذشتو تماس نگرفتن پشتیبانیشونم اصلا تعریفی نداره.۱۹۵شکایت میکنم.
حیف اون چند روزی که سر وصل شدن این isp صبر کردم ،اگه درست نشه میرم یه شرکت دیگه فریب حجمشو نخورید سرعتش واقعا داغونه و همچنین پینگش!!!
این isp فقط به درد دانلود چند کانکشنه با نرم افزارای دانلودر میخوره!

misam5526
10-02-2018, 19:10
از دیده بان نت سرویس 2 مگ داشتم که 1.7 تک کانکشن میداد و کیفیت خوبی هم داشت. بهتره دوستان مرکز مخابراتیشون رو ذکر کنند تا اگه مشکلی داره سایر کاربرایی که از اون مرکز هستن اگاه بشن و گرنه این شرکت در این حد داغون نیست (چیزیه که شخصا تجربش کردم)

الان چندتا از همشهری های خودم (کرمانشاه) از سرویس 8 مگ این شرکت که معرفی کردم بهشون استفاده میکنند و برای استریم انلاین واقعا مشکلی ندارند (اصلا با همین نیت خریدند) اینو میدونم چون خودم تی وی مثلا هوشمندشون رو ست کردن با مودم و دارن از کانال های fullHD خریداری شده استفاده ورزشی میکنند :n09:

ho3in2012
11-02-2018, 00:19
سلام
کسی تا حالا از این شرکت جمع آوری کرده؟
اذیت میکنن موقع جمع آوری و الکی طولش میدن یا نه ؟

ho3in2012
11-02-2018, 00:26
از دیده بان نت سرویس 2 مگ داشتم که 1.7 تک کانکشن میداد و کیفیت خوبی هم داشت. بهتره دوستان مرکز مخابراتیشون رو ذکر کنند تا اگه مشکلی داره سایر کاربرایی که از اون مرکز هستن اگاه بشن و گرنه این شرکت در این حد داغون نیست (چیزیه که شخصا تجربش کردم)

الان چندتا از همشهری های خودم (کرمانشاه) از سرویس 8 مگ این شرکت که معرفی کردم بهشون استفاده میکنند و برای استریم انلاین واقعا مشکلی ندارند (اصلا با همین نیت خریدند) اینو میدونم چون خودم تی وی مثلا هوشمندشون رو ست کردن با مودم و دارن از کانال های fullHD خریداری شده استفاده ورزشی میکنند :n09:
شما چرا از فعل گذشته استفاده میکنین ؟ :n02: جمع اوری کردین؟
والا میشه گفت وضعیت دیده بان نت تو اکثر مراکز مخابراتی داغونه
من خودم 16 مگ دارم خطمو بالای 10 مگ نمیبندن
جدیدا هم سرعت تک کانکشن به 4 مگابیت هم نمیرسه
قطعی وصلی ها هم زیاد شده و خیلی روی اعصابه

misam5526
11-02-2018, 00:37
شما چرا از فعل گذشته استفاده میکنین ؟ :n02: جمع اوری کردین؟
والا میشه گفت وضعیت دیده بان نت تو اکثر مراکز مخابراتی داغونه
من خودم 16 مگ دارم خطمو بالای 10 مگ نمیبندن
جدیدا هم سرعت تک کانکشن به 4 مگابیت هم نمیرسه
قطعی وصلی ها هم زیاد شده و خیلی روی اعصابه

خب من سرویس 2 مگ گرفته بودم که تعرفش رو یهو عوض کرد (حجمش رو تا25 گیگ کاهش داد). بعد برای 3 مگ حجم زیادی قرارداد... منم سبک سنگین کردم دیدم اگه قراره 3 مگ بگیرم خب پارس آنلاین با ماهی 17 هزار و 60 گیگ ماهانه سرویس داره (جشنواره) و منم همون 50 گیگ در ماه نهایت مصرفمه . گفتم دیگه چرا 35 هزار بدم! برای همین برگشتم پارس. :n02:

برای جمع اوری خیلی خوب برخورد کردن. شنبه تماس گرفتم ساعت نه تا ده (یک ساعت بعد) کارای اداریش انجام دادن و درخواست رو برای مخابرات فرستادن. مخابراتم تا اخر وقت اداری جمع کرد.

والا برای کیفیت فعلا این رفقای من راضین و دارن با ماهی 500 گیگشون حال میکنن. (مراکز آزادی و بعثت شهر کرمانشاه) البته اینا خیلی تخصصی به قضیه نگاه نمیکنن و همینکه استریم فول اچ دی بدون لگ باشه راضی راضی هستن. اگه مشکلاتش داره زیاد میشه احتمالا اینام کم کم بی نصیب نمونن. ادم میمونه چی بگه، اینده رو نمیتونم پیش بینی کنم!:n13:

f_s10224
11-02-2018, 01:11
من که استان کرمان هستم انقدرا هم بد نیست فعلا اون یکی خطم پارسه وانقدر این دو هفته اذیت کرده که خاموشه همش رو دیده بان هستم

ALIRK
11-02-2018, 15:05
من که استان کرمان هستم انقدرا هم بد نیست فعلا اون یکی خطم پارسه وانقدر این دو هفته اذیت کرده که خاموشه همش رو دیده بان هستم
کدوم بسته و سرعت رو خریداری کردید

f_s10224
11-02-2018, 16:18
کدوم بسته و سرعت رو خریداری کردید
سرویسه ۱۶ مگ‌ ولی نویز خطم زیاده رو ۱۰ بسته جالبه که پارس بود قبلا رو ۹ مگ بود و بالاتر نمی شد . چند صفحه قبل یسری تست هم گذاشتم . پینگ مناسب نیست ولی نت فلیکس و یوتوب برام فول اچ دی میشن که برام کافیه . توییچ هم ۷۲۰

ALIRK
11-02-2018, 16:59
سرویسه ۱۶ مگ‌ ولی نویز خطم زیاده رو ۱۰ بسته جالبه که پارس بود قبلا رو ۹ مگ بود و بالاتر نمی شد . چند صفحه قبل یسری تست هم گذاشتم . پینگ مناسب نیست ولی نت فلیکس و یوتوب برام فول اچ دی میشن که برام کافیه . توییچ هم ۷۲۰
خوب یعنی سرعت 8مگ رو هم اگر میخریدی فرق چندانی با الان از نظر سرعت نداشتی اختلافش فقط همون حجم ماهانه بود
شما 1ماهه خریداری کردید یا بلند مدت

f_s10224
11-02-2018, 17:48
خوب یعنی سرعت 8مگ رو هم اگر میخریدی فرق چندانی با الان از نظر سرعت نداشتی اختلافش فقط همون حجم ماهانه بود
شما 1ماهه خریداری کردید یا بلند مدت

نه فرق داشت . اول رو 8 مگ من ست کردم دیدم نت فلیکس مشکل پیدا می کنه البته مشکل یعنی فول اچ دی نمیشه برای همین نیاز داشتم کمی سرعتم بیشتر باشه توییچ هم کیفیتش بهتر شد .و دقیقا همین کمی سرعت بیشتر مشکل رو کامل رفع کرد . نه من طرح بلند مدت نمی خرم چون ممکنه بخوام تخلیه کنم اگر شرایط بهتر ببینم . جدا از همه اینا چند نفر هم هستن همراه من که دانلود سنگین دارن وقتایی که نستم ...کلا مصرف بالا رفته بد عادت شدن همه

f_s10224
11-02-2018, 17:50
من یه پیشنهاد کلی می کنم اگر حجم زیاد نمی خواهید . و کار خاصی ندارین بی خودی سمت ای دی اس ال نیاین ...از سرویس های پوینت تو پوینت وایرلس استفاده کنین که پینگ بسیار خوبی دارن سرعت تک کانکشن اکثرا بالا و خوبه و هنوزم سرویس های حجمی سرعت بالا و پایین خوبی دارن .

ham33d
11-02-2018, 18:32
من یه پیشنهاد کلی می کنم اگر حجم زیاد نمی خواهید . و کار خاصی ندارین بی خودی سمت ای دی اس ال نیاین ...از سرویس های پوینت تو پوینت وایرلس استفاده کنین که پینگ بسیار خوبی دارن سرعت تک کانکشن اکثرا بالا و خوبه و هنوزم سرویس های حجمی سرعت بالا و پایین خوبی دارن .
وایرلس هزینه اولیش 400 تومن هست
بعدش تعرفه ها وایرلس سه برابر adslگرون هست
بعدش مناطقی که پارازیت باشه بدرد وایرلس نمیخوره

misam5526
11-02-2018, 19:06
ارتباطی به شرکت دیده بان نداشت پستم. لطفا حذف بشه.

f_s10224
11-02-2018, 22:27
وایرلس هزینه اولیش 400 تومن هست
بعدش تعرفه ها وایرلس سه برابر adslگرون هست
بعدش مناطقی که پارازیت باشه بدرد وایرلس نمیخوره
من پارس انلاینم قدیم پینگ 105 می داد با غرب اروپا تو استیم که پینگ خیلی خوبیه . ولی خوب نمی دونم چرا بهم ریخت . در کل اگر شما کسی باشی که مصرف نداشته باشی و دنباله پینگ باشی وایرلس با هر هزینه ای که داره به صرفه تره البته من وایرلس همین دیده بانت رو که چک کردم قیمت تجهیزات اولیش رو 160 تومن میده و هر گیگ رو هم 3 تومن حساب می کنه مثل ای دی اس ال سابق و البته پشتیبانش به من گفت که فشفشه هم داره وایرلسش (مثل همون داستان های وب ) ....
الان ایرانی هایی که توییچ می کنن همه وایرلس دارن . با ای دی اس ال بهتر از این نت در نمیاد ....اول و اخرش همینه که می بینین . حالا یه شرکت 2% بهتره یکی 1% بدتره ...ولی همشون یکین ...از شاتل گرفته تا همین دیده بانت ...... من که خیلیاشونو تست کردم هیچکدوم به من ارامش ندادن !!!

losangeless
11-02-2018, 22:34
تهران سرویس نمیده؟

shaahani
11-02-2018, 22:55
وایرلس هم پینگ خوبی نمیده
بستگی داره کجا باشی .
الان تهران بعضی دوستان با وایرلس ایرانسل و همچنین خط های ADSL پینگ DNS گوگل براشون 80ms هست
اما من از مشهد با خط ADSL پارس آنلاین قدیم 110 و جدیدا 130 داشتم اما وضعیت همون پینگ به نوعی بود که خانواده نمیتونست بازی کنه .
الان اومدم پیشگامان بعضی وقت ها تایم اوت داره و این فاجعه است ، اما جالبیش اینجاست که وضعیت گیم فعال کردن و خانواده میگن بدون مشکل با پینگ 100 بازی میکنن.

حالا جالب ترش اینجاست که با خط 4.5G پینگ گوگل بصورت وایرلس 300 تا 400ms هست برای من ، این عجیبه .
در کل تا وقتی همه ایران فیبر نوری نشه و از طرف دیگه خطوط آزاد بدون کنترل و بدون فیلتر به کشور های دیگه نداشته باشیم ، امکان نداره پینگ پایین و خوبی در ایران دیده بشه.
خود همین کنترل دیتا و فیلترینگ کلی باعث افزایش پینگ هست و حداقل 80 میلی ثانیه به کلیه پینگ ها در ارتباطات اضافه میکنه.

f_s10224
12-02-2018, 11:55
وایرلس هم پینگ خوبی نمیده
بستگی داره کجا باشی .
الان تهران بعضی دوستان با وایرلس ایرانسل و همچنین خط های ADSL پینگ DNS گوگل براشون 80ms هست
اما من از مشهد با خط ADSL پارس آنلاین قدیم 110 و جدیدا 130 داشتم اما وضعیت همون پینگ به نوعی بود که خانواده نمیتونست بازی کنه .
الان اومدم پیشگامان بعضی وقت ها تایم اوت داره و این فاجعه است ، اما جالبیش اینجاست که وضعیت گیم فعال کردن و خانواده میگن بدون مشکل با پینگ 100 بازی میکنن.

حالا جالب ترش اینجاست که با خط 4.5G پینگ گوگل بصورت وایرلس 300 تا 400ms هست برای من ، این عجیبه .
در کل تا وقتی همه ایران فیبر نوری نشه و از طرف دیگه خطوط آزاد بدون کنترل و بدون فیلتر به کشور های دیگه نداشته باشیم ، امکان نداره پینگ پایین و خوبی در ایران دیده بشه.
خود همین کنترل دیتا و فیلترینگ کلی باعث افزایش پینگ هست و حداقل 80 میلی ثانیه به کلیه پینگ ها در ارتباطات اضافه میکنه.
رایرلس شرکت های خصوصی خوبن

Babak TechCom
15-02-2018, 12:55
سلام
دوستان این قضیه پورت آسیاتک دیدبان چیه؟
یعنی خودش پورت نداره؟ دیتای اختصاصی نداره؟
تا همین یه ماه پیش من نت آسیاتک داشتم ۱۶ مگ به زور روی ۹ مگ قفل میشد و می گفتن مشکل از خطه حتی از mdf مخابرات هم خطو چک کرده بودم هر راهی رو امتحان کرده بودم
ولی بعدش های وب گرفتم خطم بدون هیچ مشکلی روی ۱۶ مگ قفل شد با پینگ ۹۰ عالی ولی تک کانکشن مزخرف
الان می خوام بیام رو دیدبان به نظرتون وضعیت خطش با آسیاتک یکیه یا امکان بهبود هست؟ چون میگن رو پورت آسیاتک هست واسه همین میگم
misam5526
15-02-2018, 13:42
سلام
دوستان این قضیه پورت آسیاتک دیدبان چیه؟
یعنی خودش پورت نداره؟ دیتای اختصاصی نداره؟
تا همین یه ماه پیش من نت آسیاتک داشتم ۱۶ مگ به زور روی ۹ مگ قفل میشد و می گفتن مشکل از خطه حتی از mdf مخابرات هم خطو چک کرده بودم هر راهی رو امتحان کرده بودم
ولی بعدش های وب گرفتم خطم بدون هیچ مشکلی روی ۱۶ مگ قفل شد با پینگ ۹۰ عالی ولی تک کانکشن مزخرف
الان می خوام بیام رو دیدبان به نظرتون وضعیت خطش با آسیاتک یکیه یا امکان بهبود هست؟ چون میگن رو پورت آسیاتک هست واسه همین میگم
دیده بان نت در شهرهای خارج از کرمان، خودش تجهیزات نداره و از تجهیزات مستقر در mdf سایر شرکتها استفاده میکنه (پورت اجاره میکنه)

اگه اسیاتک در مرکز شما تجهیزات مناسبی نداشته و سرعت ارائه شده به شما مناسب نبوده درصورتی که دیده بان نت هم بگیرید و اون پورت اسیاتک به شما بده باز همون آش و همون کاسه. چون محدودیت فنی تجهیزات قدیمی یا دارای استانداردهای نا مناسب باقی خواهد بود.

mahan999
15-02-2018, 23:36
برا بنده امروز ظهر وصل شده و تست ها هم مربوط به امروزه.بنده مرکز مخابراتی اندیشه غرب استان تهران هستم که اینجا کلا isp ها شلوغ نیستن و پهنای باند خوبی باید داشته باشن.
وضعیت خط هم خوبه.

خط شما فیبر نوریه ؟ یا به مرکز مخابراتی خیلی نزدیک هستید؟ Ip شما مال کدوم شرکت هست ؟

- - - Updated - - -

وضعیت خط هم خوبه.

خط شما فیبر نوریه ؟ یا به مرکز مخابراتی خیلی نزدیک هستید؟ Ip شما مال کدوم شرکت هست ؟

HeRcKoOl
16-02-2018, 15:34

- - - Updated - - -

خیر فیبر نوری بود که فقط مخابرات میتونستم بگیرم!به مخابرات نزدیکیم.
شرکت پیشگامان زده isp رو.

mahan999
17-02-2018, 02:12
خیر فیبر نوری بود که فقط مخابرات میتونستم بگیرم!به مخابرات نزدیکیم.
شرکت پیشگامان زده isp رو.

گفتم شاید مثل شاتل با مخابرات قرارداد بسته و انحصار شکسته شده.
بعضی ها میگفتن isp رو خودتون میتونستید انتخاب کنید درسته ؟ بین آسیاتک و پیشگامان.

HeRcKoOl
17-02-2018, 20:45
گفتم شاید مثل شاتل با مخابرات قرارداد بسته و انحصار شکسته شده.
بعضی ها میگفتن isp رو خودتون میتونستید انتخاب کنید درسته ؟ بین آسیاتک و پیشگامان.
برا من همچین گزینه‌ای وجود نداشت موقع ثبتنام.

dadash42
17-02-2018, 23:59
سلام دوستان, قم هستم میخوام بخاطر حجم بیشتر از آسیاتک به دیدبان نت بیام
حدود 300گیگ در ماه دانلود دارم, حجم دیدبان نت برام بهتره

غیر از این از آسیاتک ناراضیم, فاصله به مخابرات بیش از 3 کیلومتر و 8مگ data-rate حداکثر. اما آسیاتک هر چند وقت سرعت روی 2 یا 4مگ میبنده, باید زنگ بزنم دوباره رو 8مگ بزارن

به نظرتان تغییر به دیدبان ارزش داره؟ از آسیاتک بهتره؟

ham33d
19-02-2018, 21:58
سلام دوستان, قم هستم میخوام بخاطر حجم بیشتر از آسیاتک به دیدبان نت بیام
حدود 300گیگ در ماه دانلود دارم, حجم دیدبان نت برام بهتره

غیر از این از آسیاتک ناراضیم, فاصله به مخابرات بیش از 3 کیلومتر و 8مگ data-rate حداکثر. اما آسیاتک هر چند وقت سرعت روی 2 یا 4مگ میبنده, باید زنگ بزنم دوباره رو 8مگ بزارن

به نظرتان تغییر به دیدبان ارزش داره؟ از آسیاتک بهتره؟
دیده بان پورت از اسیا تک میگیره
ای پی از پیشگامان
پینگش هم تعریفی نداره
کندی سرعت هم داره

dadash42
19-02-2018, 22:35
ممنون
پس کیفیت مثل آسیاتک با حجم بیشتر

ho3in2012
20-02-2018, 00:45
ممنون
پس کیفیت مثل آسیاتک با حجم بیشتر
من قم هستم
هم آسیاتک دارم هم دیده بان نت
آسیاتک در مقابل دیده بان نت کیفیتش خیلی بهتره

dadash42
20-02-2018, 07:18
من قم هستم
هم آسیاتک دارم هم دیده بان نت
آسیاتک در مقابل دیده بان نت کیفیتش خیلی بهتره

از چه منظور بهتره؟ سرعت, ping, قطعی, پشتیبانی تلفنی؟
من بازی online نمیکنم, ping برام واجب نیست. فقط دانلود و مرورگر و هم قطعی نباشه

ho3in2012
20-02-2018, 14:54
از چه منظور بهتره؟ سرعت, ping, قطعی, پشتیبانی تلفنی؟
من بازی online نمیکنم, ping برام واجب نیست. فقط دانلود و مرورگر و هم قطعی نباشه
سرعتش از آسیاتک کمتره (تک کانکشن افتضاحه تو دیده بان نت)
پینگش تقریبا یکیه با آسیاتک
قطعی خیلی داره (حداقل روزی دو بار قطع میشه برا پنج تا ده دقیقه) جدیدا هم هر هفته یبار کلا قطع میشه و تا زنگ نزنی پشتیبانی اینترنت وصل نمیشه!
پشتیبانیشون هم تا وقتی ازشون شکایت نکنی خیلی بد و سر بالا جوابتو میدن، موقع شکایت تو 195 مهربون میشن!
من فقط منتظرم سرویسم تموم شه جمع کنم

dadash42
20-02-2018, 15:15
مثل اینکه باید dsl کلا خط زد, اینترنت فقط با آپراتور بدونه نیاز خط تلفن بی کیفیت

ham33d
20-02-2018, 17:35
دیده بان چرته دوستان فریب شرکت های که حجم زیاد میدن نخورین

shahram83
21-02-2018, 16:51
دوستان من می خوام از این شرکت سرویس بگیرم. یک نکته جالب درباره این شرکت این است که یا کاربرها کاملاً خرسند هستند و یا کاملاً ناراضی و این هم یک روش است :n02:. من پارس آنلاین داشتم و بسیار افتضاح بود. بزودی بطور کامل با های وب ادغام خواهد شد و حذف خواهد شد و واقعاً نمی دونم از چه شرکتی سرویس adsl بخرم. برای من استریم ( داشتن پهنای باند خریداری شده بطور کامل ) و بازی های آنلاین اهمیت دارند و دانلود با مدیر دانلود کمتر انجام می دهم؛ در تماس یا بخش پشتیبانی این شرکت و گفتن اینکه اولویت های من چی ها هستند و مرکز مخابراتی من چیست و تکرار اینکه آیا در این مرکز کمبود پهنای باند دارید یا نه در پاسخ گفتند که کمبود پهنای باند نداریم و پهنای باند بطور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حالا مانده ام که آیا از این شرکت بخرم یا نه! چونکه حرف شرکت ها درباره این چندان قابل اعتماد نیست.
بگذارید اطلاعات کامل بدم شاید کسی تونست من را راهنمایی کنه؛
شهر: تهران
منطقه 7 شهرداری
مرکز مخابراتی نظری
هرچند گویا بایستی از روش آزمون و خطا به شرکت مناسب رسید.

HeRcKoOl
22-02-2018, 16:27
دوستان من می خوام از این شرکت سرویس بگیرم. یک نکته جالب درباره این شرکت این است که یا کاربرها کاملاً خرسند هستند و یا کاملاً ناراضی و این هم یک روش است :n02:. من پارس آنلاین داشتم و بسیار افتضاح بود. بزودی بطور کامل با های وب ادغام خواهد شد و حذف خواهد شد و واقعاً نمی دونم از چه شرکتی سرویس adsl بخرم. برای من استریم ( داشتن پهنای باند خریداری شده بطور کامل ) و بازی های آنلاین اهمیت دارند و دانلود با مدیر دانلود کمتر انجام می دهم؛ در تماس یا بخش پشتیبانی این شرکت و گفتن اینکه اولویت های من چی ها هستند و مرکز مخابراتی من چیست و تکرار اینکه آیا در این مرکز کمبود پهنای باند دارید یا نه در پاسخ گفتند که کمبود پهنای باند نداریم و پهنای باند بطور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حالا مانده ام که آیا از این شرکت بخرم یا نه! چونکه حرف شرکت ها درباره این چندان قابل اعتماد نیست.
بگذارید اطلاعات کامل بدم شاید کسی تونست من را راهنمایی کنه؛
شهر: تهران
منطقه 7 شهرداری
مرکز مخابراتی نظری
هرچند گویا بایستی از روش آزمون و خطا به شرکت مناسب رسید.
در تهران کلا کمبود پهنای باند دارند و واسه بازی انلاین و استریم دیده بان رو پیشنهاد نمیکنم.

misam5526
23-02-2018, 22:25
خب بالاخره اینترنت دیده بان نت برای رفقای من هم نابود شد!!...

امروز رفتم سر به یکیشون زدم دیدم حتی ساعات بعد از ظهر هم سرعت تک کانکشن سرویس 8 مگ به زحمت به 100 میرسه!....

فقط بدرد دانلود با IDM میخوره در حال حاضر....

ho3in2012
23-02-2018, 23:27
خب بالاخره اینترنت دیده بان نت برای رفقای من هم نابود شد!!...

امروز رفتم سر به یکیشون زدم دیدم حتی ساعات بعد از ظهر هم سرعت تک کانکشن سرویس 8 مگ به زحمت به 100 میرسه!....

فقط بدرد دانلود با IDM میخوره در حال حاضر....
به دوستتون هم بگین تو 195 شکایت کنه و پولش رو پس بگیره

rezamc
24-02-2018, 01:26
من خودم تازه سرویس گرفتم قبلا پارس انلاین بودم بخاطر حجم رفتم این شرکت اینم دانلود تک کانکشنش 3 مگ گرفتم برای کسی که دانلود میکنه خوبه سرعت شبانه با روزانه یکیه واسه من که ایتجوری بوده درسته بعضی موقه ها افت تک کانکشن داره این حل کنه عالیه

renfield
24-02-2018, 13:57
آخه کی با adsl دانلود میکنه..

George Shelly
24-02-2018, 14:03
آخه کی با adsl دانلود میکنه..
همه جا LTE سرعتش بالا نیست!

renfield
24-02-2018, 14:09
همه جا LTE سرعتش بالا نیست!

والا دوس گرامی دیده بان نت کارشو از همین کلانشهر ما شروع کرد و اولش نماینده پیش گامان بود. به جرات میتونم بگم مالی نیست. LTE ایرانسل اگه جواب نده LTE همراه اول هست که تا تو دارقوز آباد راه اندازی شده

misam5526
24-02-2018, 14:20
والا دوس گرامی دیده بان نت کارشو از همین کلانشهر ما شروع کرد و اولش نماینده پیش گامان بود. به جرات میتونم بگم مالی نیست. LTE ایرانسل اگه جواب نده LTE همراه اول هست که تا تو دارقوز آباد راه اندازی شده

کلانشهر شما اسمش چیه؟ چون اگه منظور کرمانه که کلانشهر نیست

در واقع در مناطق با پوشش جمعیتی متمرکز که ناشی از برجها و آسمانخراشهای مسکونی در مناطق خاص شهرهای بزرگه، دلبستن به LTE جهت دانلود شوخیه.

renfield
24-02-2018, 14:29
کلانشهر شما اسمش چیه؟ چون اگه منظور کرمانه که کلانشهر نیست

در واقع در مناطق با پوشش جمعیتی متمرکز که ناشی از برجها و آسمانخراشهای مسکونی در مناطق خاص شهرهای بزرگه، دلبستن به LTE جهت دانلود شوخیه.

حالا اصلا کلانشهر نه روستا و دهات.. دیده بان نت من خودم اولین مشتری ش بودم، خیلی مالی نیست یک، و دو اینکه با وجود LTE پلاس دانلود با دکل موبایل از adsl بهتره. من خودم یه جایی هستم که نه ایرانسل درست آنتن میده نه همراه اول با این حال یه گوشی cat16 دارم میزارم تو بالکن با کابل یو اس بی میارم تا کامپیوتر 120تا 150مگ یه ضرب داره..

renfield
24-02-2018, 14:34
تو تهران هم رفتن تو جردن یه دفتر زدن که ابراز وجود کنن آخه کی اسم سایتشو میزاره didi..

misam5526
24-02-2018, 14:44
حالا اصلا کلانشهر نه روستا و دهات.. دیده بان نت من خودم اولین مشتری ش بودم، خیلی مالی نیست یک، و دو اینکه با وجود LTE پلاس دانلود با دکل موبایل از adsl بهتره. من خودم یه جایی هستم که نه ایرانسل درست آنتن میده نه همراه اول با این حال یه گوشی cat16 دارم میزارم تو بالکن با کابل یو اس بی میارم تا کامپیوتر 120تا 150مگ یه ضرب داره..

طبیعتا یک برج مسکونی با 800 واحد مسکونی در روستا یا شهر کوچک وجود نداره... حتی اگه اپراتورهای همراه (چه ایرانسل و چه همراه اول) دکلهاشون رو در اون اطراف چند برابر کنند باز پهنای باند کم میشه و این بخاطر استفاده حجم بسیار بالای مشترکین در یک محدوده خاصه که بهش میگن connection density.

وقتی چگالی ارتباط (connection density) بخاطر تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ زیاد میشه عملا کارایی فرستنده های LTE در هر نسلی که باشه در حد زیادی کاهش پیدا میکنه. یعنی حتی اگه 300 مگ پهنای باند به یک دکل اختصاص بدن باز انلاین شدن و دانلود همزمان 50 نفر از همون مجتمع چندصد واحدی کافیه تا سرعت هر کدوم از افراد انلاین تا 6 مگابیت کاهش پیدا کنه که اصلا ارزش دانلود نداره. این مشکل 4G از ماهیتش نشات میگیره که در هر لحظه پهنای باند حمل شده توسط کل امواج رادیویی ارسال شده، بین مشترکین انلاین در اون لحظه تقسیم میشه و اشتراکی هست.

اما همین 800 واحد مسکونی اگه سرویس 16 مگ شاتل بگیرن و از شاتل لند استفاده کنند همشون میتونند ماهی5000 گیگ پهنای باند مصرف کنند بدون اینکه به دیگری اسیب برسونند!!!

پس ADSL هنوز کارایی خودش رو داره و هر گردی گردو نیست

shahram83
24-02-2018, 14:47
دوستان سعی کنید روی کیفیت سرویسی که ارائه می ده تمرکز کنید و مزیت ها و عیب هاشو بگید.
من با شاتل تماس گرفتم و کارمند فروششون به من گفت که سرویس ها اشتراک 1 به 8 هستند و شما با خرید 8 مگابیت در واقع 1 مگابیت می خرید. :n02:
تصمیم گیری برای گزینش شرکت جدید برای من خیلی سخت شده است. کلاً معلوم نیست کاربرا چی می گن.

misam5526
24-02-2018, 14:50
دوستان سعی کنید روی کیفیت سرویسی که ارائه می ده تمرکز کنید و مزیت ها و عیب هاشو بگید.
من با شاتل تماس گرفتم و کارمند فروششون به من گفت که سرویس ها اشتراک 1 به 8 هستند و شما با خرید 8 مگابیت در واقع 1 مگابیت می خرید. :n02:
تصمیم گیری برای گزینش شرکت جدید برای من خیلی سخت شده است. کلاً معلوم نیست کاربرا چی می گن.

اشتباه متوجه شدید احتمالا

کارمند مربوط خواسته فرق بیت و بایت رو توضیح بده و گفته سرویس 8 مگ بگیرید سرعت دانلودتون 1 مگابایته! وگرنه همین سرویس رو دوستای خودم دارن و سرعتشون از سرعت قرارداد در اکثر ساعاتی که میپرسم کمتر نیست.

دیده بان نت کیفیتش افتضاح شده و این خیلی جای شک نداره چون مجبور شدن در خیلی از مراکز سرعتهای بالا نفروشن که احتمالا ناشی از شکایت مشترک به سازمان تنظیم و پیگیری این سازمانه.

renfield
24-02-2018, 14:57
طبیعتا یک برج مسکونی با 800 واحد مسکونی در روستا یا شهر کوچک وجود نداره... حتی اگه اپراتورهای همراه (چه ایرانسل و چه همراه اول) دکلهاشون رو در اون اطراف چند برابر کنند باز پهنای باند کم میشه و این بخاطر استفاده حجم بسیار بالای مشترکین در یک محدوده خاصه که بهش میگن connection density.

وقتی چگالی ارتباط (connection density) بخاطر تمرکز جمعیت در شهرهای بزرگ زیاد میشه عملا کارایی فرستنده های LTE در هر نسلی که باشه در حد زیادی کاهش پیدا میکنه. یعنی حتی اگه 300 مگ پهنای باند به یک دکل اختصاص بدن باز انلاین شدن و دانلود همزمان 50 نفر از همون مجتمع چندصد واحدی کافیه تا سرعت هر کدوم از افراد انلاین تا 6 مگابیت کاهش پیدا کنه که اصلا ارزش دانلود نداره. این مشکل 4G از ماهیتش نشات میگیره که در هر لحظه پهنای باند حمل شده توسط کل امواج رادیویی ارسال شده، بین مشترکین انلاین در اون لحظه تقسیم میشه و اشتراکی هست.

اما همین 800 واحد مسکونی اگه سرویس 16 مگ شاتل بگیرن و از شاتل لند استفاده کنند همشون میتونند ماهی5000 گیگ پهنای باند مصرف کنند بدون اینکه به دیگری اسیب برسونند!!!

پس ADSL هنوز کارایی خودش رو داره و هر گردی گردو نیست

والا ما تهران هم خونه داریم و 800 واحد هم بیشتره.. اصلا همچین مشکلی نیست هم ایرانسل عالیه هم همراه اول

نکته دوم اینکه اگر ارتباط دکل با فیبر نوری باشه تا n کاربر هم ساپورت میکنه مثلا در همین روستای ما نزدیک فرودگاه آزمایشی فیبر زدن و یکی از دکل های موبایل فیبری هست همچین دکلی دیگه مشکل چگالی براش پیش نمیاد مثل دبی

renfield
24-02-2018, 14:59

شاتل با adsl ملت رو میدوشه پولشو میره سرمایه گذاری میکنه رو وایرلس و جدیدا شاتل موبایل و در آینده احتمالا فیبر نوری

misam5526
24-02-2018, 15:06
والا ما تهران هم خونه داریم و 800 واحد هم بیشتره.. اصلا همچین مشکلی نیست هم ایرانسل عالیه هم همراه اول

نکته دوم اینکه اگر ارتباط دکل با فیبر نوری باشه تا n کاربر هم ساپورت میکنه مثلا در همین روستای ما نزدیک فرودگاه آزمایشی فیبر زدن و یکی از دکل های موبایل فیبری هست همچین دکلی دیگه مشکل چگالی براش پیش نمیاد مثل دبی

ادم تو بحث به کلمه جلاله "الله" رجوع نکنه بهتره. خصوصا در بحث فنی که جای چون و چرا نداره و مستدل به مسائلیه که خیلی از دوستان آگاه هستند.

ارتباط همه دکلهای اپراتورها سالهاست که با فیبر نوری داره برقرار میشه!!

این محدودیت بخاطر فرستنده هاییه که با توجه به تکنولوژی مربوطه تا یک پهنای باند مشخصی در هر باند فرکانسی میتونند ارسال کنند و ربطی به فیبر شدن دکل نداره چرا که فیبر هستن در شهرها دکلهای ایرانسل و همراه اول!! تو خود امریکا هم بالاترین سرعتهای LTE در بهترین نسلش محدودیت کمتر از 1 گیگ داره فرستنده حتی اگه دکلشبه فیبر 10 Gbs متصل شده باشه!

renfield
24-02-2018, 15:10
آمریکا نماد قدرت هست ولی نماد سرعت اینترنت نیست. بیشترین سرعت مال هنگ کنگ و کره جنوبی و سپس رومانی هست

shahram83
24-02-2018, 15:13
اشتباه متوجه شدید احتمالا

کارمند مربوط خواسته فرق بیت و بایت رو توضیح بده و گفته سرویس 8 مگ بگیرید سرعت دانلودتون 1 مگابایته! وگرنه همین سرویس رو دوستای خودم دارن و سرعتشون از سرعت قرارداد در اکثر ساعاتی که میپرسم کمتر نیست.

دیده بان نت کیفیتش افتضاح شده و این خیلی جای شک نداره چون مجبور شدن در خیلی از مراکز سرعتهای بالا نفروشن که احتمالا ناشی از شکایت مشترک به سازمان تنظیم و پیگیری این سازمانه.
من با کارمند فروششون تقریباً 10 دقیقه حرف زدم و کلی براش توضیح دادم که چطور چنین چیزی ممکن است!؟ و کلاً موندم از شاتل بگیرم یا نه!؟ خیلی پرت و پلا گفت.

hamidrezaj
24-02-2018, 18:25
سلام دوستان سرعت دانلود 8 مگ توی دیده بان نت چقدر هست؟ چون از مخابرات به خاطر نداشتن شبانه میخواستم دربیام , الان یه طرح ویژه مهندسین هم توی تلگرام گذاشته به نظر جالب میاد

misam5526
24-02-2018, 23:08
سلام دوستان سرعت دانلود 8 مگ توی دیده بان نت چقدر هست؟ چون از مخابرات به خاطر نداشتن شبانه میخواستم دربیام , الان یه طرح ویژه مهندسین هم توی تلگرام گذاشته به نظر جالب میاد

در حال حاضر میتونه خیلی خیلی بد باشه و میتونه معمولی باشه ... و این ناشی از سیاست "نون رو به تنور بچسبون بعدش خدا بزرگه" ی این شرکت هست!

با حجمهایی که در همه سرویسهای بالای 3مگ داد می بایست پهنای باند کافی میخرید که شواهد نشون میده بقدر کافی نخریده و فقط با پورتهای اجاره ای مشترک جذب کرده...

این شرکت قرار نیست ظاهرا پیشرفتی واقعی کنه و فقط میخواد کمی بعد تبلیغاتی ایجاد کرده و جا پای خودش رو در همون استانی که هست محکم تر کنه. این وسط هم کمی پول جیب میزنه یه مدتت بعد تذکر میگیره و سرعت کابرا رو محدود به پهنای باند کم میکنه و مشترک هم تخلیه میکنه و بر میگرده سرخونه اولش با کمی سرمایه بیشتر از قبل.

سرویس هشت مگش الان ظرف کمتر از یک ماه تبدیل شده به سرویسی که در ساعات شلوغی 2 مگ هست و اکثر ساعات 4 مگ و مدتی هم 6 تا 8 مگ

f_s10224
25-02-2018, 08:53
برای من کرمان روی ۹۰۰ تا ۱ مگ

ho3in2012
25-02-2018, 16:09
طرح جدید اضافه کردن
۶ ماه ۶۱۴۴ گیگابایت ۸مگابیت

قیمتش هم 200 هزار تومنه

ALIRK
25-02-2018, 23:42
طرح جدید اضافه کردن
۶ ماه ۶۱۴۴ گیگابایت ۸مگابیت

قیمتش هم 200 هزار تومنه

جدید نیست در واقع این همون طرح 6ماه8مگ 512+512 ماهانه هست که 6ماهش میشه همین :n02:

George Shelly
02-03-2018, 13:38
بچه ها من دارم میام آماده باشید! :V2::V3::V5::V9::V23::V28:

.::Mohammad::.
02-03-2018, 17:12

پیشگامان و کاربرهای انجمن رو خفه کردی ار بس پست دادی! خسته نمیشی اینقدر الکی پست میدهی ؟:n05:
منطقه محابراتی شما کلا کمبود پهنای باند پیدا کرده و حاظرم شرط ببندم روی دیده بان هم مشکلات مقطعی و تک کانکشن خواهی داشت !

George Shelly
02-03-2018, 17:31
پیشگامان و کاربرهای انجمن رو خفه کردی ار بس پست دادی! خسته نمیشی اینقدر الکی پست میدهی ؟:n05:
منطقه محابراتی شما کلا کمبود پهنای باند پیدا کرده و حاظرم شرط ببندم روی دیده بان هم مشکلات مقطعی و تک کانکشن خواهی داشت !

الان تو تمام مشکلات زندگیت حل شده و فقط مونده به من گیر بدی ؟ :V2:
از بیکاری نمی دونی چیکار کنی .
چک کرد گفت پهنامون خوبه اونجا و می تونیم سرویس خوب بدیم بهت!
پیشگامان 16 مگ اسمی منو کرد 8 مگ من چیزی نگفتم بعدش کرد 6 مگ بازم گفتم همین 6 مگم خوبه چون حجمش زیاد بود کنار اومده بودم ولی از اونجایی که هرچی هیچ چی نگی بدتر میشه سرعتم شده بود در حد سرویس 265kbps حتی سه شنبه که می خواستم بهشون ایمیل بدم با LTE ایراسنل فرستادم انقدر کند بود! بعد یکی مثل تو میاد از پس گامان دفاع می کنه!

ho3in2012
02-03-2018, 19:02
من اول همین ماه میخواستم جمع کنم
ولی کیفیت اش خوب شد منصرف شدم:n02::n02:
دیگه 16 مگ تمدید نکردم همون 8 مگ گرفتم (هم سرعتش هم 500 گیگ حجمش برام کافیه)
امیدوارم منطقه شما هم همین طور شده باشه
چون این شرکت حد وسط نداره
یا خیلی خوبه یا خیلی بد

.::Mohammad::.
02-03-2018, 19:52
الان تو تمام مشکلات زندگیت حل شده و فقط مونده به من گیر بدی ؟ :V2:
از بیکاری نمی دونی چیکار کنی .
چک کرد گفت پهنامون خوبه اونجا و می تونیم سرویس خوب بدیم بهت!
پیشگامان 16 مگ اسمی منو کرد 8 مگ من چیزی نگفتم بعدش کرد 6 مگ بازم گفتم همین 6 مگم خوبه چون حجمش زیاد بود کنار اومده بودم ولی از اونجایی که هرچی هیچ چی نگی بدتر میشه سرعتم شده بود در حد سرویس 265kbps حتی سه شنبه که می خواستم بهشون ایمیل بدم با LTE ایراسنل فرستادم انقدر کند بود! بعد یکی مثل تو میاد از پس گامان دفاع می کنه!

من هفته ای یک بار میام پست ها رو میخونم و می روم. فکر میکنم تعریف بیکار بودن رو شما کلا عوض کردی. کسی بیکاره و همه مشکلاتش حل شده که هی میاد پست الکی میده، نه منی که گاهی فقط میام میخونم !
بعد اینکه شما مشکل داری و من هم قبول دارم مشکل داری ولی راهش این نیست که تو همه تاپیک های این بخش پست بدی و در ضمن من اصلا تا حالا نه از پیشگامان و نه از هیچ شرکت دیگه ای تا حالا تعریف نکردم و نمیکنم . این شمایی که دو روز که نت برات خوب میشه میایی تو بوق و کرنا میکنی که ای مردم نتم خوب شده و پیشگامان عالیه و سه روز بعدی که نت شما خراب میشه توی کل تاپیک های با ربط و بی ربط، پست میدهی و پیشگامان و بقیه شرکت ها رو اشغال میدونی.

L.utus
02-03-2018, 20:09

فکر کنم رکورد بیشترین تغییر isp در ایران دست شما باشه:n02:
از اذر تا حالا چهارمین باره که داری تغییر isp میدی
شرط میبندم از دیده بان نت هم ناراضی باشی و دو سه هفته دیگه تخلیه کنی :n02:
شما همش میری سراغ شرکت های گمنام و کوچیک که برای جذب مشتری در سرعت های بالا حجم ترابایتی میدن ولی مشکل کمبود پهنای باند دارن

f_s10224
02-03-2018, 20:22
به نظر من همه این شرکت ها عین هم هستن البته من از پارس انلاینم در کل بیشتر از دیده بانت راضی بودم خصوصا در پینگ درون بازی ها ولی خوب پارس چند وقت شد بازی در اورد و خیلی برخورد بدی کرد با ما در نتیجه تخلیه کردم . دیده بانت افت خیز هم داره مثلا زمان شلوغ سرعتش کم هم میشه به 5 6 مگ ولی در کل راضی کنندست البته باید مشخص کنین درجه راضی کنندگی دقیقا چقدر و انتظارتون چیه !!!!

misam5526
02-03-2018, 20:23
به دوستتون هم بگین تو 195 شکایت کنه و پولش رو پس بگیره

خب نتیجه نارضایتی رفقای من از نت شد جمع اوری. برای 2 تاشون 16 مگ فناوا رو گرفتم و یکیشون 8 مگ شاتل.

اینو بگم که اون تا که از فن اوا گرفتم براشون همون ماه پیش از دیده بان هم16 رو خواسته بودم براشون که نداد و گفت که نمیکشه و فلان (که دیگه این لالایی رو من خودم حفظم...)

اینی که شاتل گرفتم مرکزشون توسط فن اوا پشتیبانی نشد. بجاش از معدود مراکز شهر بود که شاتل پورت خالی داشت! و چون هم خودش و هم خانومش شاغل هستند حجم 175 گیگ هم براشون زیاد ه، برای همین شاتل رو گرفتم تا حداقل از کیفیتش لذت ببرند.

دیده بان نت که هر سه 8 مگ داشتند ماه اول خوب ولی ماه بعد تک کانکشن در عصر و سر شب به 1-2 مگابیت کاهش پیدا میکرد و افت زیادی بود که البته اگه از IDM استفاده میشد مشکل بر طرف میشد و ظاهرا سرعت 6-8 بود با دانلود منیجر، که بدرد این بندگان خدا نمیخورد.

shahram83
02-03-2018, 20:27
دوستان اینجا انجمن هست و دقیقاً برای ثبت نظرات کاربران ایجاد شده است و این بسیار خوب است که کاربرها نظراتشون را روزانه در اینجا ثبت کنند ( هیچ مشکلی نیست اگر دو روز خوب باشه و دو روز بد، همین می تونه به دیگران کمک کنه تا نمای کلی از یک شرکت داشته باشند ). نه تنها هیچ ایرادی نداره که از نظر من واقعاً می تونه یک تاریخ مدون از عملکرد شرکت ها ارائه بده. منتهی مشکل وقتی پیش می آد که یک شخص فقط به نظر بک کاربر توجه کنه که این یقیناً عمل اشتباهی است و امیدوارم که شما این اشتباه را نکرده باشید.

George Shelly
02-03-2018, 20:58
من هفته ای یک بار میام پست ها رو میخونم و می روم. فکر میکنم تعریف بیکار بودن رو شما کلا عوض کردی. کسی بیکاره و همه مشکلاتش حل شده که هی میاد پست الکی میده، نه منی که گاهی فقط میام میخونم !
بعد اینکه شما مشکل داری و من هم قبول دارم مشکل داری ولی راهش این نیست که تو همه تاپیک های این بخش پست بدی و در ضمن من اصلا تا حالا نه از پیشگامان و نه از هیچ شرکت دیگه ای تا حالا تعریف نکردم و نمیکنم . این شمایی که دو روز که نت برات خوب میشه میایی تو بوق و کرنا میکنی که ای مردم نتم خوب شده و پیشگامان عالیه و سه روز بعدی که نت شما خراب میشه توی کل تاپیک های با ربط و بی ربط، پست میدهی و پیشگامان و بقیه شرکت ها رو اشغال میدونی.

به نظرم یکم واسه خودت شخصیت و احترام قائل باشی بد نیست و مطمئنا میدونی که پست دادن کاربرای دیگه ربطی به شما نداره .
من فقط خواستم بگم پیشگامان چقدر نوسانی و بده و بقیه ضرر نکن و نیان و میدونم سر همین مساله خیلی ها پشیمون شدن چون به جز یک سری مراکز معدود تو بیشتر مراکز مشکل داره!
اینکه شما کلا یه مبلغ کمی رو احتمالا خرج نت می کنی ربطی به من نداره ولی من 80 تومن پول دادم و این پولو از تو کوچه پیدا نکردم و در قبالش انتظار سرویس خوب و با کیفیت داشتم!
شرکتی که مشتری 80 تومنی رو هیچ حساب می کنه شکی نیست که مشتری 20 تومنی رو اصلا به حساب نمیاره .
من هر وقت پست گذاشتم گفتم که اگر نت من خرابه دلیل نداره مال بقیه هم همین طور باشه نگفتم پیشگامان کلا بده گفتم نوسانیه .

George Shelly
02-03-2018, 21:02
فکر کنم رکورد بیشترین تغییر isp در ایران دست شما باشه:n02:
از اذر تا حالا چهارمین باره که داری تغییر isp میدی
شرط میبندم از دیده بان نت هم ناراضی باشی و دو سه هفته دیگه تخلیه کنی :n02:
شما همش میری سراغ شرکت های گمنام و کوچیک که برای جذب مشتری در سرعت های بالا حجم ترابایتی میدن ولی مشکل کمبود پهنای باند دارن

نه من همه isp ها رو تست نکردم فقط های وب بودم رفتم قناوا که کلا یه هفته شد بعدشم پیشگامان!
نتی که پیشگامان به من میداد چه در دانلود کلی با IDM و چه در تک کانکشن افتضاح بود یعنی اگر تک کانکشنش 300 هم بود من باز قبول میکردم ولی تو بیشتر مواقع بین 50 تا 100 کیلوبایت بود!

cartesiba
06-03-2018, 18:54
سلام دوستان از دیده بان راضی هستید؟ سرعتش خوبه ؟ من میخاستم از های وب برم انگار دیگه فایده نداره سرعت داغونه

George Shelly
06-03-2018, 20:16
سلام دوستان از دیده بان راضی هستید؟ سرعتش خوبه ؟ من میخاستم از های وب برم انگار دیگه فایده نداره سرعت داغونه

مال من قردا وصل میشه میگم چجوریه!
امروز قرار بود وصل شه که به خاطر خطای دیده بان اسم خودمو به جای مالک زده بودن و برگشت خورده بود!
الانم خط دایر شده منتها کارای نزم افزاریش مونده!
فردا صبح احتمال زیاد وصل میشه!

ninpo
06-03-2018, 22:41
دوستانی که دیده بان نت دارن یه تستایی بزارن از speedtest.net و testmy.net

George Shelly
07-03-2018, 11:52
مال من وصل شد!

حلاصه سرویس در چند کلمه :

پینگ / سرعت / کیفیت : عالی

ham33d
07-03-2018, 12:09
مال من وصل شد!

خب تک کانکشن از سرور خارجی شات بذار
موقع دانلود پینگ بگیر شات بذار توی همین تاپیک
4.2.2.4
8.8.8.8

ham33d
07-03-2018, 12:13
سلام دوستان از دیده بان راضی هستید؟ سرعتش خوبه ؟ من میخاستم از های وب برم انگار دیگه فایده نداره سرعت داغونهمن گرفتم افتضاح بود
دیده بان نه پورت ماله خودش هست نه نت ماله خودش هست
ای پی از پیشگامان
پورت از اسیا تک
تک کانکشن داغون
پینگ بالای 160
کندی سرعت
دیده بان برای کرمان هست

ninpo
07-03-2018, 14:43
مال من وصل شد!