PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن سیستم بعد از اتصال هارد جدید

bardia206
16-11-2017, 00:32
سلام .سیستمی دارم .ده ساله .چند وقت پیش هارد دستگاه دچار مشکل شد .یه هارد جدید گرفتم و ویندوز نصب کردم .بعد چن وقت پاور سیستم مشکل پیدا کرد و عوضش کردم . سیستم کار میکرد تا اینکه جدیدا سیستم رو عکس مادربرد زیاد میمونه و باید چند بار ریست بشه تا بالا بیاد .گاهی هم با وجود اتصال هارد disk boot failture میاد . باتری مادربردم عوض کردم . جالبه که وقتی هارد از سیستم جدا میکنم عکس مادربرد زودتر رد میشه .به نظرتون مشکل از کجاست ؟

ata.royalfalcon
16-11-2017, 09:09
سلام .سیستمی دارم .ده ساله .چند وقت پیش هارد دستگاه دچار مشکل شد .یه هارد جدید گرفتم و ویندوز نصب کردم .بعد چن وقت پاور سیستم مشکل پیدا کرد و عوضش کردم . سیستم کار میکرد تا اینکه جدیدا سیستم رو عکس مادربرد زیاد میمونه و باید چند بار ریست بشه تا بالا بیاد .گاهی هم با وجود اتصال هارد disk boot failture میاد . باتری مادربردم عوض کردم . جالبه که وقتی هارد از سیستم جدا میکنم عکس مادربرد زودتر رد میشه .به نظرتون مشکل از کجاست ؟
سلام
احتمالاً مشکل از هارد دیسک هست ولی برای اینکه مطمئن بشید هارد دیسک رو روی سیستم دیگه تست کنید یا اینکه از هارد دیسک دیگه ای که مطمئن هستید سالم هست روی سیستم نصب و تست کنید .

bardia206
04-01-2018, 22:13
با تشکر از جوابتون .
هارد رو بردم جایی تست کردم و مثه اینکه کلا دیگه اصلا نمیچرخه و سوخته
به نظرتون علت سوختتنش ممکنه از پاور باشه ؟؟؟چون پاور نو نگرفتم یه پاور قدیمی گذاشتم روشو مدتی با اون کار کردم
.اما وقتی فلش بوتیبل لینوکس لایو میزارم میتونم باهاش کار کننم .من احساس میکنم مادر بردم مشکل پیدا کرده .لطفا راهنمااییی کنین .نمیتونم سیستم جدیدی بخرم