PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته نامحدود اینترنت نسل چهار ثابت TD-LTE ایرانسل (بزودی)

Karmand707
30-10-2017, 14:45
آبدیت تاپیک

دوستان الان برای همه کاربران ازطریق کد #8*555* یا برنامه ایرانسل من امکان خرید بسته نامحدود هست.
شرایط سرعت زمان خرید از ایرانسل من توضیح داده شده

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوستان
قبل از هرچیز خودمو معرفی کنم کوتاه (اولین تاپیک هست که باز میکنم) بنده کارمند 707 ایرانسل هستم

طبق اطلاع رسانی که شده بسته های نامحدود اینترنت نسل چهار ثابت ایرانسل به زودی فعال میشه و امکان فعال سازی برای کاربران مقدور میشه ( از طریق ایرانسل من)

فقط تا همین حد بگم که به صورت ماهانه و هفتگی هست که در اول 2 بسته ماهانه و 2 بسته هفتگی داره ولی قیمتاشو که دیدم مقرون به صرفه هستن اما البته اینم بگم در صورت استفاده از بسته نامحدود سرعت استفاده اینترنت شما محدودیت هایی پیدا می کنه
سوالی بود در خدمتم ( سوالی که امکان پاسخ از طرف بنده باشه جواب داده خواهد شد)
موفق باشید
---------------------------------------------------------------------------------------------------

B3NYAMIN
30-10-2017, 14:54
سوالی بود در خدمتم ( سوالی که امکان پاسخ از طرف بنده باشه جواب داده خواهد شد)

خـُـب قیـمتـارو اعلام کنیـد.

Karmand707
30-10-2017, 14:58
خـُـب قیـمتـارو اعلام کنیـد.

سلام
فعلا معذور هستم
بعد از اعلام رسمی شرکت حتما ( نهایت تا چند روز آینده)

vahidreza2007
30-10-2017, 15:24
خوشبختم منم مامور 007 باند هستم جيمز باند :n02:

آخه مرد مومن اين چه نوع خبر رساني هستش ! مثل اين ميمونه شما به يه تشنه بطري اب نشون بدي بعد بگي فعلا نگاش كن تا بعد ببينم چي ميشه !

شما راحت ميتونستي يه حدود قيمت بگي كه عدول از مقررات و ... هم نكرده باشي

Karmand707
30-10-2017, 15:39
خوشبختم منم مامور 007 باند هستم جيمز باند :n02:

آخه مرد مومن اين چه نوع خبر رساني هستش ! مثل اين ميمونه شما به يه تشنه بطري اب نشون بدي بعد بگي فعلا نگاش كن تا بعد ببينم چي ميشه !

شما راحت ميتونستي يه حدود قيمت بگي كه عدول از مقررات و ... هم نكرده باشي

سلام آقا وحید عزیز
بنده برخی از مسائل رو واقعا نمی تونم اعلام کنم و حضورم اینجا هم فقط اعلام خبر های جدید و کمک به دوستان هست
قیمتاش مناسبه . طوری هست که خودم بعد از متوجه شدن قیمتش گفتم چقدر خوبه

بزودی انشاا... اعلامش میکنم

vahidreza2007
30-10-2017, 15:52
سلام آقا وحید عزیز
بنده برخی از مسائل رو واقعا نمی تونم اعلام کنم و حضورم اینجا هم فقط اعلام خبر های جدید و کمک به دوستان هست
قیمتاش مناسبه . طوری هست که خودم بعد از متوجه شدن قیمتش گفتم چقدر خوبه

بزودی انشاا... اعلامش میکنم

سلام

در كل خبر خوبيه انشالله كه به زودي راه بيافته و اينطور كه شما ميگيد قيمتش هم مناسب باشه كه خيلي خوب ميشه . در كل ممنون بابت خبر :n16:

Mohammaddms
30-10-2017, 16:02
مهم اینه چقدر محدودیتتت ؟؟؟؟
مثلا سرعت دانلود روی 4 مگ هم بمونه خوبه

Karmand707
30-10-2017, 16:04
مهم اینه چقدر محدودیتتت ؟؟؟؟
مثلا سرعت دانلود روی 4 مگ هم بمونه خوبه

در صورت استفاده از بسته نامحدود سرعت محدود میشه که جزئیات بیشتر بعدا خدمتتان اعلام می کنم

soheilsh
30-10-2017, 16:17
سلام و ممنون از بابت اطلاع رسانی ، من نماینده ایرانسل کرج هستم تا چند وقت پیش سیم کارت TDLTE رو داخل مودم FD که میذاشتیم فقط به شبکه فورجی وصل میشد الان هرکار میکنیم در کرج وصل نمیشه ، ایرانسل محدود کرده؟
دوم اینکه برنامه ایرانسل واسه گسترش شبکه TD دقیقا چیه چون وضع شبکه خیلی خرابه سرعت پایین و عدم پوشش دهی مشکل اصلی شبکست

Karmand707
30-10-2017, 16:27
سلام و ممنون از بابت اطلاع رسانی ، من نماینده ایرانسل کرج هستم تا چند وقت پیش سیم کارت TDLTE رو داخل مودم FD که میذاشتیم فقط به شبکه فورجی وصل میشد الان هرکار میکنیم در کرج وصل نمیشه ، ایرانسل محدود کرده؟
دوم اینکه برنامه ایرانسل واسه گسترش شبکه TD دقیقا چیه چون وضع شبکه خیلی خرابه سرعت پایین و عدم پوشش دهی مشکل اصلی شبکست

سلام آقا سهیل
در مورد سوال اول عرض کنم که سیمکارت TDD بر روی فرکانس 3500 وصل میشه و هر دستگاهی (موبایل ، مودم و ...) که این فرکانس داشته باشه با سیمکارت TDD امکان استفاده داره اینکه محدود کرده باشن خیر
سوال دوم اینکه طبق اطلاع رسانی هایی که میشه هر روز پوشش شبکه گسترده تر میشه و قطعا مشکلات این چنینی بر طرف می شود

موفق باشید

mehrdad84
30-10-2017, 17:24
سلام بنده نماینده فروش ایرانسلم دوست گرامی برای تعویض سیم کارت , یا تغییر مالکیت طاهرا راهی نیست چون تو پرتال فقط اس میاد و این سیم کارت هم که همه کارهاش با ایمیله ممنون میشم خصوصی جواب بدید

Karmand707
30-10-2017, 17:34
سلام بنده نماینده فروش ایرانسلم دوست گرامی برای تعویض سیم کارت , یا تغییر مالکیت طاهرا راهی نیست چون تو پرتال فقط اس میاد و این سیم کارت هم که همه کارهاش با ایمیله ممنون میشم خصوصی جواب بدید

سلام اقا مهرداد
در مورد تغییر مالکیت و دریافت اون رمز تایید چیزی اعلام نشده اما مراکز خدمات ایرانسل فکر میکنم دسترسی داشته باشن واسه تغییر مالکیت و تعویض

enimonte
30-10-2017, 18:14
به نظرم جالب نیست

سرعت بسته‌های نامحدود بنا به انتخاب شما «تا یک مگابیت برثانیه» یا «تا دو مگابیت بر ثانیه» است.
بسته‌‌های نامحدود با در نظر گرفتن خط مشی استفاده منصفانه، از حجمی نامحدود برخوردار هستند.
طبق خط مشی استفاده منصفانه در صورت استفاده بیش از «سقف استفاده منصفانه»، حداکثر سرعت اینترنت شما به 256 کیلوبیت بر ثانیه کاهش می‌یابد. سقف استفاده منصفانه برای بسته های مختلف عبارت است از:
- بسته 1 مگابیت بر ثانیه هفتگی 30 گیگابایت
- بسته 2 مگابیت هفتگی 60 گیگابایت
- بسته 1 مگابیت ماهانه 50 گیگابایت
- بسته 2 مگابیت ماهانه 100 گیگابایت
امکان خرید همزمان بیش از یک بسته نامحدود وجود ندارد.
اگر در حساب خود بسته حجمی دارید، پس از پایان آن برای خرید بسته های نامحدود اقدام کنید زیرا در زمان خرید همزمان بسته‌های نامحدود و حجمی، صرفنظر از تاریخ پایان بسته، ابتدا بسته‌های حجمی و سپس بسته‌های نامحدود مصرف می‌شوند .همچنین، تاریخ شروع بسته از زمان خرید درنظر گرفته می‌شود. بنابراین مسئولیت خرید بسته‌های متعدد بر عهده مشترک است.
در صورت خرید بسته‌های حجمی و نامحدود به صورت همزمان، سرعت بسته‌ها متفاوت خواهد بود. بدین‌صورت‌ که تا زمانی که مشترک از بسته حجمی استفاده می‌کند سرعت بدون سقف خواهد بود اما در زمان استفاده از بسته نامحدود، سرعت به 1 یا 2 مگابیت بر ثانیه کاهش می‌یابد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr.arbab28
30-10-2017, 19:57
یکی میشه نامحدود رو برام توضیح بده؟ این نامحدود که میگی ۱۰۰ گیگ حجم داره پهنای باند مثلاً دو مگ داره خوبه آفرین معنی نامحدود رو هم فهمیدیم همه ایرانسل رو تشویق کنید دست بزنین هورا بکشیم !!!
باو جنس کن ملتو چی فرض کرده ایرانسل؟ نفهم؟ بی سواد؟ فازشو درک نمیکنم !!!

Sent from my VIBEUI X using Tapatalk

anti-military
30-10-2017, 20:26
بسته نامحدودی که محدودیت سرعت داشته باشه به چه دردی میخوره؟ افرادی که بسته نامحدود نیاز دارن یعنی پر مصرف هستن و کسی هم که پرمصرف باشه محدودیت سرعت براش مهم تره تا محدودیت حجم.

t2download
30-10-2017, 23:50
دوستان برام وب گردی و باز شدن سریع صفحات مهمه وایمکس ایرانسل داشتم خوب نبود مبین نت گرفتم خوبه الان ال تی ای ایرانسل بهتره یا با وایمکس مبین نت سر کنم ؟

فعلأ شش روزه تماس میگیرم و با ۷۰۷ و از نفر دوم میرم هفتم و پانزدهم و قطع میشه و ..
کسی پاسخگو نیست و تو تلگرامم چت میگن چند روزه وایمکس در حال بروز رسانیه و نمیتونیم چک کنیم .
خطا میده توی اضافه کردن کد ملی و اطلاعات برای تعویض مودم که شماره ملی با شماره ثبت شده در پرونده وایمکس تطابق ندارد .
وحشتناکه چند روزه کسی پاسخگو نیست ولی مبین نت پاسخگویی سریع هست صدای مشتری

اما تلفن هم میگذارم کسی پاسخگو نیست ایرانسل
کجا شکایت کنم از عدم تعویض مودمم توسط ایرانسل

شرکتی که توانایی نداره چرا این کار رو میکنه و دروغ و پشتیبانی فاجعه

مبین نت حتی نظرسنجی از اپرانور نظر کم بدی فرداش تماس میگیرند و دلیلش رو میپرسند ایرانسل ۶ روزه مسخرم کردند و دروغ تعویض مودم ....

shifter
31-10-2017, 00:29
یعنی معنی کلمه نامحدود به خاک و خون کشیده شد:n02::n02:
این چه نامحدودی هست که هم محدودیت حجم و سرعت داره!
نامحدود یعنی سرعت و حجم بدون محدودیت !!

greatpouya
01-11-2017, 01:30
سلام آقا سهیل
در مورد سوال اول عرض کنم که سیمکارت TDD بر روی فرکانس 3500 وصل میشه و هر دستگاهی (موبایل ، مودم و ...) که این فرکانس داشته باشه با سیمکارت TDD امکان استفاده داره اینکه محدود کرده باشن خیر
سوال دوم اینکه طبق اطلاع رسانی هایی که میشه هر روز پوشش شبکه گسترده تر میشه و قطعا مشکلات این چنینی بر طرف می شود

موفق باشیدسلام، خسته نباشید جناب، این VoLTE ایرانسل کی در تهران فعال میشه؟ ۲ ساله تست کرده هفته پیشم تو نمایشگاه باز هی تست کرد، همش هی تست میکنه
کاش شما در تاپیک های دیگر هم حاضر باشید، تا سوالات رو راحت بپرسیم.
Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Karmand707
01-11-2017, 14:09
سلام، خسته نباشید جناب، این VoLTE ایرانسل کی در تهران فعال میشه؟ ۲ ساله تست کرده هفته پیشم تو نمایشگاه باز هی تست کرد، همش هی تست میکنه
کاش شما در تاپیک های دیگر هم حاضر باشید، تا سوالات رو راحت بپرسیم.
Sent from my SM-G950F using Tapatalk

سلام دوست عزیز
از نظر زمانی واقعا مشخص نیست اما این امید بهتون میدم خیلی زود (طبق اخباری که شنیدم:n39:)

اینجا تایپک زیاده
اگر مدیران یه تاپیک واحد برای این موضوع ایجاد میکردند عالی بود

amin1374
01-11-2017, 20:25
سلام دوست عزیز
از نظر زمانی واقعا مشخص نیست اما این امید بهتون میدم خیلی زود (طبق اخباری که شنیدم:n39:)

اینجا تایپک زیاده
اگر مدیران یه تاپیک واحد برای این موضوع ایجاد میکردند عالی بود

اقا یک چیزی اون مشکل سرعت مودم های i40 حل شد ؟
و اینکه مودم z6000 دارم مشکل قطعی دارم فایلشو از کجا بگیرم آپدیتش کنم حل بشه ؟

t2download
01-11-2017, 20:56
۷ روزه نمیتوانم درخواست در فروشگاه ایرانسل تعویض مودم انجام دهم .
نه ۷۰۷ نه آنلاین توانایی رفع مشکل را ندارند .
خدایا این شرکت چرا مدیر نداره پیگیر باشه .
خدایا
خطا میده که شماره ملی وارد شده با شماره موجود در پرونده همخوانی ندارد و گفتند کامپیوتر مرورگر عوض کن با کروم موزیلا اکسپلورر اپرا تبلت کامپیوتر هیچ راهی نداره و ۷۰۷ میگه ما نمیتوانیم کاری کنیم .
مدیر هم نداره .

t2download
01-11-2017, 20:58
شماره پرونده که میگویند همه چیز درست هست ولی مورد پابرجاست ، ۱۴۶۰۲۵۱۲۹

t2download
02-11-2017, 13:51
۷۰۷ دروغگوو هشت روزه هیچ کاری نکرده شرکتم صاحب نداره

t2download
06-11-2017, 22:31
دیروز ثبت درخواست تعویض مودم دادم و امروز ۵:۵۴ عصر زنگ زدند نمایندگی ایرانسل اهوازیم کپی کارت ملی و ۸ هزار تومان برای پیک آماده کنید تا یک الی دو ساعت دیگه درب منزل تحویل بگیرید و گفتم پول ۸ هزار چی من نمیدهم گفت اجباره
زنگ زدم ۷۰۷ گفت نه نباید بدهید و زنگ زدم نمایندگی اهواز و با ناراحتی گفت حالا شما نمیخوای نده و من رفتم کپی گرفتم ۵ ساعت موندم منتظر و دیدم ارسال نشد بخاطر ندادن پول زور مودم رو نفرستاد .

و تعجبم یک روزه مودم ارسال شده ولی نمایندگی نمیدهد .
ثبت شکایت کردم ایمیل صدای مشتری ایرانسل

ALIRK
07-11-2017, 14:23
دیروز ثبت درخواست تعویض مودم دادم و امروز ۵:۵۴ عصر زنگ زدند نمایندگی ایرانسل اهوازیم کپی کارت ملی و ۸ هزار تومان برای پیک آماده کنید تا یک الی دو ساعت دیگه درب منزل تحویل بگیرید و گفتم پول ۸ هزار چی من نمیدهم گفت اجباره
زنگ زدم ۷۰۷ گفت نه نباید بدهید و زنگ زدم نمایندگی اهواز و با ناراحتی گفت حالا شما نمیخوای نده و من رفتم کپی گرفتم ۵ ساعت موندم منتظر و دیدم ارسال نشد بخاطر ندادن پول زور مودم رو نفرستاد .

و تعجبم یک روزه مودم ارسال شده ولی نمایندگی نمیدهد .
ثبت شکایت کردم ایمیل صدای مشتری ایرانسل

سلام نمیگم پول زور بدید و وضیفشون هست.

اما بجای 8تومن میگفتی 4یا5تومن میدم تخفیف بده بیارش :n09: اینجوری با تماس و وقتی که گذاشتی همون مبلغ شد ..... ضمناحالا باز اگر شما تو خونه نباشی و کسی دیگری باشه میتونه تحویل نده و بازم حیرونت کنه بگه برو کارت اصل ملیتو بیار خودشخص هم باشه وووو:n02:

t2download
07-11-2017, 14:35
بلاخره صبح مودم به دستم رسید و پیک میگفت ۸ هزار بدهید و گفتم شکایت کردم صدای مشتری گفت ایرانسل هیچ کاری نمیکنه و گفت شما نمیخوای بدی نده
الان مودم ۵۱۴۲ اومد سیم گذاشتم سیم کارتو شناخت فقط آنتن ثابت نمیشه تنظیمات نیازه یا باید سیم کارت ثبت نام بشود ؟
یا جای مودم تغییر کند ؟

soheilsh
07-11-2017, 15:30
بلاخره صبح مودم به دستم رسید و پیک میگفت ۸ هزار بدهید و گفتم شکایت کردم صدای مشتری گفت ایرانسل هیچ کاری نمیکنه و گفت شما نمیخوای بدی نده
الان مودم ۵۱۴۲ اومد سیم گذاشتم سیم کارتو شناخت فقط آنتن ثابت نمیشه تنظیمات نیازه یا باید سیم کارت ثبت نام بشود ؟
یا جای مودم تغییر کند ؟

سه چهار روز طول میکشه فعال بشه

t2download
07-11-2017, 15:36
سه چهار روز طول میکشه فعال بشه

۴ روز

t2download
09-11-2017, 12:43
۴ روز

اتفاقأ صبح ساعت ۱۱ رسید دستم و ساعت ۱۱ شب فعال شده بود .
با یک آنتن بدترین جا ۱۳ مگ
با سه آنتن ۲۵ مگ
جایی دیگه چک نکردم ببینم پنج آنتن میاد یا خیر
فقط تو اتاقم رو میز کامپیوتر چک کردم .
لود صفحات همه میگفتند خوب نیست ...
اتفاقأ عالیه لود صفحات
توی تاپیک ایرانسل تست ها رو گذاشتم .
ممنونم ایرانسل

p.shahryar1368
26-12-2017, 15:02
سلام دوستان اینترنت نامحدود با سرعت 2 مگ که ایرانسل برای مودم های tdd گذاشته 125 تومن سرعتش خوبه برای دانلود ؟ ارزش خرید داره ؟؟

Karmand707
11-02-2018, 20:17
۷ روزه نمیتوانم درخواست در فروشگاه ایرانسل تعویض مودم انجام دهم .
نه ۷۰۷ نه آنلاین توانایی رفع مشکل را ندارند .
خدایا این شرکت چرا مدیر نداره پیگیر باشه .
خدایا
خطا میده که شماره ملی وارد شده با شماره موجود در پرونده همخوانی ندارد و گفتند کامپیوتر مرورگر عوض کن با کروم موزیلا اکسپلورر اپرا تبلت کامپیوتر هیچ راهی نداره و ۷۰۷ میگه ما نمیتوانیم کاری کنیم .
مدیر هم نداره .

سلام دوست من
شما می توانید تماس بگیرید از خط ایرانسل به 600 و سایر خطوط به 0936000000 به صورت تلفنی درخواست تعویض بدید

Karmand707
11-02-2018, 21:10
اقا یک چیزی اون مشکل سرعت مودم های i40 حل شد ؟
و اینکه مودم z6000 دارم مشکل قطعی دارم فایلشو از کجا بگیرم آپدیتش کنم حل بشه ؟

سلام عذرمیخوام دیر جواب دادم
مودم i40 چه مشکلی داشته؟

تنها مودمی که برای اپدیت اومد 5142 هستش و مودم های دیگر اپدیتی ندارن

Negar.rbt
18-06-2018, 01:57
سلام ببخشید چجوری میشه برای دستگاه tdlte برنامه ایرانسل من نصب کرد مگه نباید شماره ای بدی که بهش پیامک بیاد خب خط tdlteکه داخل دستگاه هستش نمیشه پیامکی بهش داده بشه

silvermanhhh
18-06-2018, 07:42
سلام ببخشید چجوری میشه برای دستگاه tdlte برنامه ایرانسل من نصب کرد مگه نباید شماره ای بدی که بهش پیامک بیاد خب خط tdlteکه داخل دستگاه هستش نمیشه پیامکی بهش داده بشه

ایرانسل من رو روی گوشی نصب کن شماره سیم کارت td رو بزن بسته و چیزای دیگه روش اعمال میکنی،رو مودم که نصب نمیشه داش

silvermanhhh
18-06-2018, 07:44
این نامحدودا بهترن یا همون بسته ها ساعتی خط های معمولی؟کدوم بصرفه تره؟

Karmand707
28-06-2018, 12:43

سلام دوست من
برای سیمکارت TDD که بخواین ایرانسل من فعال کنید می بایست با استفاده از ادرس ایمیل که در پرونده هنگام ثبتنام درج شده درخواست رمز یک بار مصرف کنید
اگ ایمیل اشتباه یا درج نشده باشه به پشتیبانی 707 تماس بگیرید (مالک شماره) تا ثبت کنند

موفق باشید

Karmand707
28-06-2018, 12:44
این نامحدودا بهترن یا همون بسته ها ساعتی خط های معمولی؟کدوم بصرفه تره؟

این ها ماهانه هستش و اونا ساعتی
خب قطعا اینا بهتر هستند

yaghoob_11608
14-07-2018, 16:52
اگه واقعا نامحدود باشه دیگه مشخصه کدوم بهتره