PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هارد اکسترنال برای آرشیو

milad_heartsick
30-10-2017, 12:56
سلام دوستان واسه یک سری عکس مهم و فیلم و عکس عروسی یه هارد میخوام نه سرعت مهمه نه چیزه دیگه چون نه قراره حمل بشه نه اطلاعات رد و بدل بشه فقط بتونم اطلاعات مهم م رو عمری با خیال راحت داشته باشم.
ممنونم دوستان

Sent from my HTC EVA_UTL using Tapatalk

Dr.Hate
31-10-2017, 01:21
بودجه؟
در ضمن به هیچ عنوان برای اطلاعات مهم از یک هارد استفاده نکن دو هارد بگیر و یکیش رو بکاپ کن

milad_heartsick
31-10-2017, 08:23
بودجه؟
در ضمن به هیچ عنوان برای اطلاعات مهم از یک هارد استفاده نکن دو هارد بگیر و یکیش رو بکاپ کن
سلام ممنون از پاسخ
هم تو کامپیوتر هم تو لپ تاپم ‌کپی خواهم کرد.
بودجه خودم تعیین نکردم چون با توجه به قیمت نظر میدن مثلا میگفتم ۱ تومن همه میگفتن لسی بخر شاید اصلا لزومی به این همه خرج کردن نمی بود.

milad_heartsick
02-11-2017, 11:19
دوستان لطفا کمک کنید

*Forgotten*
03-11-2017, 14:29
اینکه یه هارد چقد عمر کنه فقط به خود هارد بستگی نداره
باید عواملی مثل نوسنات برق ،پاور سیستم ، ویروس ها ، نحوه استفاده رو هم مثل کابل های غیر استاندارد و خراب و غیره در نظر بگیرید
مثلا من خودم چنتا سیستم دارم و 400 تومن هم پول یه استابلایزر(تنظیم کننده نوسانات برق) دادم و خیالم از این بابت راحت کردم

شما ترجیحا فقط از برند های وسترن و یا سیگیت استفاده کنید (بالاترین مدل این دو برند رو انتخاب کنید چون قطعات الکترونیکی بکار رفته در اونها عمر و مقاومت بیشتری دارند )
و ضمنا مدل های اکسترنال رو انتخاب کنید (چون مقاومت بیشتری در برابر حرکت و جابجایی دارند) و باید توجه کنید که توی مشخصات هارد گزینه هایی مثل مقاومت در برابر شک و ضربه پذیری و ... داشته باشه

من خودم یه هارد اکسترنال 320 وسترن دارم که الان حدود 7 سالی میشه که هنوز ازش استفاده میکنم و مشکلی تا حالا باهاش نداشتم

و نکات دیگری که بنظر من میرسه اینکه :
1.کلا استفاده از محافظ های برق معمولی رو بندازید دور
2.هارد رو هم در مواقعی که بهش نیاز ندارید کلا از برق بکشید

milad_heartsick
04-11-2017, 09:21
اینکه یه هارد چقد عمر کنه فقط به خود هارد بستگی نداره
باید عواملی مثل نوسنات برق ،پاور سیستم ، ویروس ها ، نحوه استفاده رو هم مثل کابل های غیر استاندارد و خراب و غیره در نظر بگیرید
مثلا من خودم چنتا سیستم دارم و 400 تومن هم پول یه استابلایزر(تنظیم کننده نوسانات برق) دادم و خیالم از این بابت راحت کردم

شما ترجیحا فقط از برند های وسترن و یا سیگیت استفاده کنید (بالاترین مدل این دو برند رو انتخاب کنید چون قطعات الکترونیکی بکار رفته در اونها عمر و مقاومت بیشتری دارند )
و ضمنا مدل های اکسترنال رو انتخاب کنید (چون مقاومت بیشتری در برابر حرکت و جابجایی دارند) و باید توجه کنید که توی مشخصات هارد گزینه هایی مثل مقاومت در برابر شک و ضربه پذیری و ... داشته باشه

من خودم یه هارد اکسترنال 320 وسترن دارم که الان حدود 7 سالی میشه که هنوز ازش استفاده میکنم و مشکلی تا حالا باهاش نداشتم

و نکات دیگری که بنظر من میرسه اینکه :
1.کلا استفاده از محافظ های برق معمولی رو بندازید دور
2.هارد رو هم در مواقعی که بهش نیاز ندارید کلا از برق بکشید

ممنون از پاسخ کامل شما
من هارد رو فقط و فقط واسه نگهداری عکس و فیلم های بسیار ارزشمندم میخوام تا عمری نگهشون دارم.و فوقش سالی یکبار بشینم تماشا کنم.

aaligoli
06-11-2017, 09:08
سلام دوستان واسه یک سری عکس مهم و فیلم و عکس عروسی یه هارد میخوام نه سرعت مهمه نه چیزه دیگه چون نه قراره حمل بشه نه اطلاعات رد و بدل بشه فقط بتونم اطلاعات مهم م رو عمری با خیال راحت داشته باشم.
ممنونم دوستان

یک ترابایت وسترن دیجیتال بگیرید.
قیمتش مناسبه کیفیتش هم عالی
adata و اینا نخرید. نظر شخصی *