PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه جلوگیری از دسترسی برنامه های ویندوز به اینترنت در آنتی ویروس BitDefender

ata72
26-10-2017, 10:09
با سلام
یه سوال خیلی مهم داشتم
بنده آنتی ویروسم قبلیم **** Nod 32 بود
اونجا یه قسمتی بود به اسم NetWork
از اونجا میتونستی از حالت Automatic به حالت interactive سوئیچ کرد و هر برنامه ای که میخواست به نت دسترسی داشته باشه بهش اجازه میدادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما جدیدا یه اکانت BitDefender Total Security 2018 خریدم
اما حالا نمیدونم تو بیت دیفندر چطوری به حالت interactive یا حالتی شبیه اون سوئیچ کنم
از اونجایی که من کارم با محصولات Adobe هستش و از اونجاییم که محصولات ادوب رو فقط با معرفی کردن به آنتی ویروس نمیشه متوقف کرد .
من تو نود 32 وقتی رو حالت interactive میذاشتم آنتی ویروس رو هر برنامه ای که تو پس زمینه میخواست به نت دسترسی داشته باشه رو به راحتی میتونستم جلوش رو بگیرم اما الان نمیدونم تو بیت دیفندر چطور این کار رو انجام بدم تا کرک محصولات ادوب نپره
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. با تشکر

radarz
19-03-2018, 15:17
نسخه هایی که فایروال دارن این ویژگی رو دارن /// شما میتونی با فایروال ویندوز هم همینکارو کنی :n17: