PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش مموری و حذف فایلها

landscape
21-10-2017, 23:32
سلام به دوستان عزیز

این مشکلی که مطرح میکنم شاید تکراری باشه ، اما من هنوز از دستش خلاص نشدم

واقعا ممنون میشم یکی از دوستان قدم به قدم راهنمایی کنن که باید چجوری مشکلو حل کنم.

من هر فلشی رو که به لپ تاپم میزنم، فایلها رو shortcut میکنه و وقتی روش کلیک میکنم هیچی رو باز نمی کنه.

سپاسگزار میشم از پاسختون:n16:

landscape
16-11-2017, 18:11
دوستان کسی نمیدونه چطور این مشکل حل میشه؟

CafeNet999
16-11-2017, 22:30
با این اوصاف قطع به یقین سیستم ویروسی هستش.با آنتی‌ویروس سیستم رو بررسی کنید.
با کلید واژه Remove Shortcut Virus یه جستجویی انجام بدید، راه حل‌های مختلفی رو در اینترنت برای رفع این مشکل پیدا میکنید.

Captain
29-11-2017, 13:40
سلام به دوستان عزیز
این مشکلی که مطرح میکنم شاید تکراری باشه ، اما من هنوز از دستش خلاص نشدم
واقعا ممنون میشم یکی از دوستان قدم به قدم راهنمایی کنن که باید چجوری مشکلو حل کنم.
من هر فلشی رو که به لپ تاپم میزنم، فایلها رو shortcut میکنه و وقتی روش کلیک میکنم هیچی رو باز نمی کنه.
سپاسگزار میشم از پاسختون

با سلام
طبق مراحل زیر عمل نمائید.

CMD را از طریق RUN اجرا کنید.

کد دستور :F را بزنید تا به درایو فلش منتقل شوید. (f نام درایو فلش شماست. با توجه به نام فلش شما، آن را تغییر دهید.)

کد دستور attrib f:*.* /d /s -h -r -s را وارد کنید. (f نام درایو فلش شماست. با توجه به نام فلش شما، آن را تغییر دهید.)

regedit را از طریق RUN اجرا کنید.

به مسیر Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Wind ows\CurrentVersion\Run بروید و مقدارهایی که ناشناخته و مشکوک هستند را حذف کنید.

بعد از اتمام مراحل سیستم را ریستارت نمائید.

حتما آنتی ویروس خوب و آپدیت شده در سیستم داشته باشید و از آنتی ویروس های کرک شده استفاده نکنید.

سیستم خود را توسط کیت اضطراری امسی سافت یکبار به طور کلی اسکن کنید و تمام موارد یافت شده را حذف کنید.