PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کشف یک باگ بسیار ساده و استفاده از اینترنت کاملا رایگان

sajjads24
14-10-2017, 17:29
با سلام در ویدیو ها با توجه به پایان مدت زمان سرویس اینترنت مشاهده میکنیم که سایت p30world بدون مشکل باز شده و امکان استفاده و دانلود وجود دارد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MMDFullHD
16-10-2017, 00:45
با سلام در ویدیو ها با توجه به پایان مدت زمان سرویس اینترنت مشاهده میکنیم که سایت p30world بدون مشکل باز شده و امکان استفاده و دانلود وجود دارد :

سلام از چه سرویس دهنده ای استفاده میکنید
حدسم اینه شرکت خصوصی محلی هست و وایرلس هم باید باشه

sajjads24
17-10-2017, 18:06
سلام از چه سرویس دهنده ای استفاده میکنید حدسم اینه شرکت خصوصی محلی هست و وایرلس هم باید باشه سلام این روش فقط مخصوص سرویس دهنده ی خاصی نیست البته من ip ها رو شفاف توی فیلم گذاشتم و میتونید با whois متوجه بشید ولی این باگ رو همه ی سرویس دهنده های اینترنت در سراسر کشور دارن .

MMDFullHD
17-10-2017, 21:43
سلام این روش فقط مخصوص سرویس دهنده ی خاصی نیست البته من ip ها رو شفاف توی فیلم گذاشتم و میتونید با whois متوجه بشید ولی این باگ رو همه ی سرویس دهنده های اینترنت در سراسر کشور دارن .

اولن که هیچ ای پی معلوم نیست
دوم این روشتون هم اصلا رو سرویس دهنده های بزرگ احتمالا امکان پذیر نیست

Abolfazl-Star
18-10-2017, 01:47
دوست عزیز شدنی نیست همچین روشی .. شاید تو این شرکت های کوچیک بی در و پیکر بشه البته شاید !!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

sajjads24
18-10-2017, 07:29
روی پارس آنلاین و آسیاتک و شاتل و مبیننت و همچنین اپراتور همراه اول تست شده و بدون مشکل جواب داده حالا شما اگه روی وایمکس ایرانسل تست کردی بعد جواب نداد دلیل نمیشه که روی شرکت های بی دروپیکر و کوچیک جواب میده و... در ضمن من فقط این باگ رو گزارش کردم همین.

mr korash
18-10-2017, 09:50
روی پارس آنلاین و آسیاتک و شاتل و مبیننت و همچنین اپراتور همراه اول تست شده و بدون مشکل جواب داده حالا شما اگه روی وایمکس ایرانسل تست کردی بعد جواب نداد دلیل نمیشه که روی شرکت های بی دروپیکر و کوچیک جواب میده و... در ضمن من فقط این باگ رو گزارش کردم همین.

گرفتی مارو ؟ :n35: 50 مگ اینترنت رو الکی سوزوندیم که ببینیم شما یه vpn وصل میکنی شروع میکنی به دانلود ؟ :n29: الان این اموزش بود چی بود !؟

sajjads24
18-10-2017, 12:59
من فقط این باگ رو گزارش کردم همین.

ALIRK
18-10-2017, 13:52

دوست عزیز کدوم باگ......شما وی پی... زدی خوب ایپی که استفاده میکنی چی هست و به کجا متصل میشه خوب وقتی میگی باگ بایدی واسطه هم باشه همون v..p...-n
پس بی زحمت و. پ. ان. و نرم افزار مورد نیاز رو هم بزارید اینجا

arming900
18-10-2017, 14:05
من دیدم یه سایت دیگه هم این تاپیک رو زده اصلا دانلود نکردم از کامنت ها معلومه

فقط میخواد بگه من نت مجانی دارم شما ندارین همین، تاپیک بی محتوا اسپم

mr korash
18-10-2017, 15:18
:n35: برادر شما بعیده گزارشگر باشی ! :n27: ما که نفهمیدیم هدفت چی بود جز به هدر دادن 50 مگ اینترنت ما
بهتره همون در بدر دنبال مک باشی نمیخواد چیزی رو گزارش کنی :n01:

sajjads24
18-10-2017, 15:31
دوست عزیز کدوم باگ......شما وی پی... زدی خوب ایپی که استفاده میکنی چی هست و به کجا متصل میشه خوب وقتی میگی باگ بایدی واسطه هم باشه همون v..p...-n
پس بی زحمت و. پ. ان. و نرم افزار مورد نیاز رو هم بزارید اینجا

vpn به جایی زنده نمیشه که فکر کنید به یک کشوری یا سروری یا... این vpn به یک raspberry pi 3 زده میشه که همه گیر منم همین کانفیگ همین هست که نمیدونم مدیر اشیانه چطوری انجام داده و بعد از اتصال raspberry میبینید که ping برقرار میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه و باید از یک اتصال openvpn برای برای باز کردن صفحات وب و دانلود و... استفاده کنیم ولی همه مشکل من نحوه کانفیگ اون raspberry هست .

sajjads24
18-10-2017, 15:35
:n35: برادر شما بعیده گزارشگر باشی ! :n27: ما که نفهمیدیم هدفت چی بود جز به هدر دادن 50 مگ اینترنت ما
بهتره همون در بدر دنبال مک باشی نمیخواد چیزی رو گزارش کنی :n01:

مگه کسی گفته مک نبود ؟!
مگه کسی انکار کرده ؟!
چرا توهم میزنی ؟!
مشکل اینجاست که شما برای مک به یک نت ارسال نیاز داری ولی الان با این raspberry pi میتونی اون نت ارسال رو بدون اینکه شارژ کنی وصل بشی که همه ی گیر من همون طور که قبلا هم گفتم نحوه کانفیگ raspbery هست .

ALIRK
18-10-2017, 15:39
vpn به جایی زنده نمیشه که فکر کنید به یک کشوری یا سروری یا... این vpn به یک raspberry pi 3 زده میشه که همه گیر منم همین کانفیگ همین هست که نمیدونم مدیر اشیانه چطوری انجام داده و بعد از اتصال raspberry میبینید که ping برقرار میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه و باید از یک اتصال openvpn برای برای باز کردن صفحات وب و دانلود و... استفاده کنیم ولی همه مشکل من نحوه کانفیگ اون raspberry هست .

بی زحمت همونو اوپن وی پی ان که استفاده میکنید بزارید داخل ی اپلود سنتر لینک بدید

شما در بالا گفتید استفاده میکنید الان میگید مشکل کانفینگ دارید
خوب شاید رزبری پای رو امده روتر قرار داده

sajjads24
18-10-2017, 15:47
در پست های قبل گفتم که من اون موقع که این کانفیگ رو گرفتم این روش فقط در حد حرف بود ولی الان عملی شده ولی مدیر اشیانه الان نحوه کانفیگ رو پابلیک نمیکنه برای این میگم مشکل کانفیگ دارم ...

fanoostalaei
18-10-2017, 20:24
از زدن همچین تاپیک های بی محتوی خودداری کنید :n16: