PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید هارد اکسترنال

dawood41
29-09-2017, 01:19
سلام میخوام یه هارد اکسترنال بگیرم بین لنوو f309 و وسترن دیجیتال موندم میتونین راهنمایی بکنین کدومو بگیرم ممنون

hamid3369
29-09-2017, 11:08
وسترن بگیر گارانتی دار ایرانی

campuzlit
29-09-2017, 16:57
وسترن دیجیتال با گارانتی سازگار ارقام یا اگه پیدا نکردی آواژنک.

sasan.69
29-09-2017, 17:58
فقط وسترن دیجیتال

farshad0123
30-09-2017, 19:21
سلام دوستان میخواستم یک هارد اکسترنال 2 ترابایت وسترن المنتز از فروشگاه اینترنتی معروف با گارانتی سازگار بخرم ولی مثل اینکه میگن 2 مدل مالزی و تایلند داره میگن کیفیت ساخت مالزی با تایلند فرق داره و مالزی کیفیت ساختش پایینتره این موضوع صحت داره؟از اونجا که من نمیدونم اینی که تو سایت میفروشن مالزیه یا تایلند ایا ارزش ریسک کردن داره و اگه یوقت مالزی از اب دراومد مشکلی نداره؟میخوام بدونم که اگه کشور سازنده خیلی مهمه که بخاطر 10-20 تومن ارزونتر ریسک نکنم برم از بازار تایلندیشو بخرم

The Respina
30-09-2017, 19:24
سلام دوستان میخواستم یک هارد اکسترنال 2 ترابایت وسترن المنتز از فروشگاه اینترنتی معروف با گارانتی سازگار بخرم ولی مثل اینکه میگن 2 مدل مالزی و تایلند داره میگن کیفیتشون با هم فرق داره این موضوع صحت داره؟

سلام
به این مسائل توجه نکنید گارانتی‌دار و از جای معتبر تهیه کنید کافیه.
هیچ سایتی نمیزنه که موجودی ما مال کدام کشور هست چون مسئله بی اهمیتی هست.

farshad0123
30-09-2017, 19:53
نظرتون در مورد مدل مای پاسپورت چیه؟سرعت المنتز با مای پاسپورت فرق داره یا یکیه؟فامیلمون مدل مای پاسپورت داره سرعتش خیلی خوبه ولی بدنش براقه خیلی زود هم خط میفته روش بعد مثل اینکه رو تلویزیون هم خوب کار نمیکنه بخاطر همین گفتم من مدل المنتز بگیرم پسورد گذاری هم برام مهم نیست

The Respina
30-09-2017, 21:24
نظرتون در مورد مدل مای پاسپورت چیه؟سرعت المنتز با مای پاسپورت فرق داره یا یکیه؟فامیلمون مدل مای پاسپورت داره سرعتش خیلی خوبه ولی بدنش براقه خیلی زود هم خط میفته روش بعد مثل اینکه رو تلویزیون هم خوب کار نمیکنه بخاطر همین گفتم من مدل المنتز بگیرم پسورد گذاری هم برام مهم نیست

مدل المنتز رو بنده دارم و کاملا راضیم تنها نکته منفی اینه اگه از دست بیفته کارش تمومه مدل پاسپورت هم همچنین.
از این بابت اگه مطمئن نیستین مدلهای ضدضربه رو تهیه کنین.

amir_t6262
01-10-2017, 19:28
فرق اصلی این دو مدل در نرم افزارهایی است که در my passport هست و در element نیست.
البته ممکن است با توجه به کشور سازنده و سری ساخت و ...، از مدل های هارد متفاوت در ساخت اینها استفاده بشه که فقط میشه بعد از خرید و با نرم افزارهایی مثل hd tune pro این موضوع را فهمید. مثلا اخیرا مدل My Book 3TB خریده بودم که تست کردم و متوجه شدم هاردش WD Blue است. در حالیکه قبلا روی این مدل هاردهای WD Green استفاده میشد.

اینکه روی تلویزیون هم خوب کار نکنه، عمومیت نداره. بستگی به مدل تلویزیون شما و حتی میزان پر بودن هارد داره و اینطور نیست که بگی مثلا مای پاسپورت روی تلویزیون خوب کار نکنه و المنت خوب کار میکنه.
مسلما لود شدن یه هارد ظرفیت بالا که پر از فیلم هم هست روی تلویزیون بیشتر طول میکشه تا یه هارد با ظرفیت کمتر و فضای خالی بیشتر.

farshad0123
05-10-2017, 17:04
سفارش دادم به دستم رسید خوشبختانه تایلندیه