PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در نصب ویندوز

Sanshel
19-09-2017, 21:41
سلام.
چند روز پیش داشتم یک بازی رو بازی میکردم. کاری پیش اومد. ویندوز رو خاموش نکردم. وقتی برگشتم دیدم که در حال ری استارت شدنه. بعد از اون صفحه آبی یا مرگ باز شد.بعد از ریست شدن دوباره صفحه بوت خط خطی شد (مثل به سی دی که خش داشته باشه
) من بعد از اون وارد safemode شدم و ویندوز رو عوض کردم.یه اشتباهی که کردم ویندوز قبلی رو نگه داشتم.ویندوز رو فکر میگردم درست شده ولی با نصب درایور پک ویندوز دوباره خراب شد.حالا که میخوام ویندوز رو دوباره نصب کنم میگه باید ویندوز قبلی رو حذف کنید.حالا حتی به safemode هم دسترسی ندارم.

ardeshir n
19-09-2017, 21:49
سلام.
چند روز پیش داشتم یک بازی رو بازی میکردم. کاری پیش اومد. ویندوز رو خاموش نکردم. وقتی برگشتم دیدم که در حال ری استارت شدنه. بعد از اون صفحه آبی یا مرگ باز شد.بعد از ریست شدن دوباره صفحه بوت خط خطی شد (مثل به سی دی که خش داشته باشه
) من بعد از اون وارد safemode شدم و ویندوز رو عوض کردم.یه اشتباهی که کردم ویندوز قبلی رو نگه داشتم.ویندوز رو فکر میگردم درست شده ولی با نصب درایور پک ویندوز دوباره خراب شد.حالا که میخوام ویندوز رو دوباره نصب کنم میگه باید ویندوز قبلی رو حذف کنید.حالا حتی به safemode هم دسترسی ندارم.درود.
شما باید اول از همه درایو C یا هر درایوی که ویندوز رو نصب کردین فرمت کنید(کامل اطلاعات درایو میره)
بعدش ویندوز رو بریزید.

Sent from my ASUS using Tapatalk

hamid3369
20-09-2017, 08:18
شما چرا ویندوز رو تعمیر نکردی من هر وقت اینطور شده تعمیرش میکردم نه نصب وینوز مگه اینکه کلا پاک شده باشه که برای من پیش نیومده...شما چطوری خاموش میکنی

Sanshel
22-09-2017, 06:58
توی درایو c هستش .فقط یک سوال اگر دیسک c رو فرمت کنم اشکالی داره؟ هیچ خرابی به بار نمی آره؟