PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اتصال لب تاب به مودم از طریق Wi-Fi

Ahmad77888
12-09-2017, 19:13
سلام به همه
من یه لب تاب ایسوس N46VM دارم با ویندوز 10 Enterprise مودمم هم D-Link DSL2750U هست
وقتی که ویندوز رو نصب میکنم تا یه مدت مشکلی برای اتصال وجود نداره، اما بعد از یه مدت SSID مودم میپره و دیگه توی لیست شبکه ها نشون داده نمیشه. فقط زمانی که مودم رو ریست میکنم یک بار نشون داده میشه و زمانی که رمز شبکه رو میزنم ارور میده که Cannot connect to network و بعد از اون دوباره SSID میپره

* قطعا رمز عبور رو درست و بدون ایراد وارد میکنم
* اتصال با گوشی و تبلت و ... بدون هیچ مشکلی انجام میشه
*توی لیست شبکه ها حتی شبکه های وای فای همسایه ها و ساختمان های اطراف رو نشون میده و پیدا میکنه

1- مودم رو بدون رمز عبور هم ست کردم باز هم کانکت نمیشه
2- با WPS مودم هم کانکت نمیشه و روی Connecting می مونه ( فقط دو سه بار اول از این طریق وصل شد اما بعد از 2.3 روز دوباره پرید)
3-درایور Wi-Fi رو چند بار حذف کردم و دوباره نصب کردم فقط بار اول شبکه رو نشون میده و باز هم....
4-زمانی که Connection وای فای رو در اینجا (داخل تصویر) Disable/Enable میکنم بازهم یک بار شبکه رو نشون میده و باز هم....

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

ardeshir n
12-09-2017, 20:30
سلام به همه
من یه لب تاب ایسوس N46VM دارم با ویندوز 10 Enterprise مودمم هم D-Link DSL2750U هست
وقتی که ویندوز رو نصب میکنم تا یه مدت مشکلی برای اتصال وجود نداره، اما بعد از یه مدت SSID مودم میپره و دیگه توی لیست شبکه ها نشون داده نمیشه. فقط زمانی که مودم رو ریست میکنم یک بار نشون داده میشه و زمانی که رمز شبکه رو میزنم ارور میده که Cannot connect to network و بعد از اون دوباره SSID میپره

*توی لیست شبکه ها حتی شبکه های وای فای همسایه ها و ساختمان های اطراف رو نشون میده و پیدا میکنه

2- با WPS مودم هم کانکت نمیشه و روی Connecting می مونه ( فقط دو سه بار اول از این طریق وصل شد اما بعد از 2.3 روز دوباره پرید)
3-درایور Wi-Fi رو چند بار حذف کردم و دوباره نصب کردم فقط بار اول شبکه رو نشون میده و باز هم....
4-زمانی که Connection وای فای رو در اینجا (داخل تصویر) Disable/Enable میکنم بازهم یک بار شبکه رو نشون میده و باز هم....

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنیددرود.
SSID و PASSWORD رو عوض کنید.

Sent from my ASUS using Tapatalk

Ahmad77888
12-09-2017, 20:47
قبلا تست کرده بودم. بازهم بی فایدست

xshya
13-09-2017, 11:07
شما نرمافزار شرکت ایسوس بنام wireless console برروی ویندوز نصب کردید ؟ اگر این نرمافزار بصورت دیفالت نصب شده آنرا کاملا پاک کنید و دستگاه رو ریستارت کنید

Ahmad77888
13-09-2017, 15:24
شما نرمافزار شرکت ایسوس بنام wireless console برروی ویندوز نصب کردید ؟ اگر این نرمافزار بصورت دیفالت نصب شده آنرا کاملا پاک کنید و دستگاه رو ریستارت کنید

نه همچین برنامه ای هیچ وقت روی سیستمم نصب نیبوده. الان هم نیست.

xshya
13-09-2017, 18:32
آی پی کارت شبکه را بصورت دستی تنظیم کردی یا اینکه خودکار آی پی دریافت میکند ؟

behnamlider
13-09-2017, 19:14
سلام به همه

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

به صورت دستی تاحالا امتحان کردی؟
1- برو Network and Sharing Center
2- انتخاب Setup a new connection or network
3- سپس انتخاب Manually connect to a wireless network

اینجا باید استاندارد امنیت شبکه رو درست انتخاب کنی دقیقا همون چیزی که رو مودمت هست بزار

2 تا چک باکس آخری رو حتما انتخاب کن.

Ahmad77888
13-09-2017, 20:01
آی پی کارت شبکه را بصورت دستی تنظیم کردی یا اینکه خودکار آی پی دریافت میکند ؟

روی DHCp هستش. خودکار میگیره. البته اصلا کانکت نمیشه که بخواد آی پی بگیره

Ahmad77888
13-09-2017, 20:04
به صورت دستی تاحالا امتحان کردی؟
1- برو Network and Sharing Center
2- انتخاب Setup a new connection or network
3- سپس انتخاب Manually connect to a wireless network

اینجا باید استاندارد امنیت شبکه رو درست انتخاب کنی دقیقا همون چیزی که رو مودمت هست بزار

2 تا چک باکس آخری رو حتما انتخاب کن.

این کار رو هم کردم. فایده ایی نداشت. فقط اسم شبکه میاد توی Known Network ولی باز هم نه بهش کانکت میشه و نه توی لیست شبکه های وای فای میاد.
پس ورد رو میزنم میره روی حالت Connecting بعد از چند ثانیه میزنه Cannot Connect to this network بعد که OK میکنم کلا اسم شبکه وای فای از توی لیست نتورک های موجود میپره

Ahmad77888
13-09-2017, 20:28
حل شد

صرفا جهت اطلاع دوستان :

Wireless Channel رو تغییر دادم. بلافاصله درست شد. احتمالا اختلال وای فای با چنل تلفن بوده. درجریان باشید
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن:n12::n12:

xshya
13-09-2017, 20:57
خسته نباشی جناب Ahmad77888 این تجربه خوبی برای شما میشود
ما فقط میتونستیم حدس بزنیم مشکل از کجاست اما شما خودت اونجا هستی تنظیمات رو میبینی سریعتر متوجه میشوی

Ahmad77888
14-09-2017, 17:00
خسته نباشی جناب Ahmad77888 این تجربه خوبی برای شما میشود
ما فقط میتونستیم حدس بزنیم مشکل از کجاست اما شما خودت اونجا هستی تنظیمات رو میبینی سریعتر متوجه میشوی

مخلصیم. ممنون از راهنماییاتون