PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گردهمایی کلوب سیستم های صوتی خودرو - P30Wrold

AmirELX
11-09-2017, 23:29
عرض سلام و ادب و احترام
با عنایت پروردگار مهربان و با همت اساتید بزرگوار و کاربران محترم فروم P30World، به منظور تبادل بیشتر اطلاعات و تجربیات عزیزان در مباحث سیستم های صوتی خودرو تصمیم گرفتیم تا گردهمایی هایی در فصول مختلف سال برگزار کنیم.
از دوستان شرکت کننده درخواست می کنیم که با نگرشی فنی و تخصصی به این همایش ها نگاه کنند.
مهم ترین هدفی که از برگزاری گردهمایی ها دنبال می کنیم، بهبود کیفیت صدا و بررسی منصفانه محصولات صوتی بازار می باشد. همچنین تبادل تجربیات دوستان در تحقق این هدف مؤثر است.
لذا سعی می کنیم تا از جنبه های نمایشی و بی هدف گردهمایی ها بکاهیم و برون دِه مثبتی را دریافت کنیم.

معمولاً سعی خواهد شد تا هر بار پیش از برگزاری همایش، در تاپیک " راهنمایی و مشاوره ی خرید محصولات صوتی خودرو " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، اطلاعیه ی گردهمایی درج شود. زیرا این تاپیک بسیار پربازدید هست و مورد توجه اغلب کاربران فروم قرار دارد.
اما تمامی اطلاعات مربوط به برگزاری همایش ها اعمّ از محل، زمان، اهداف و کیفیت برگزاری از طریق همین تاپیک اعلام خواهد شد.

AmirELX
12-09-2017, 00:22
طبق هماهنگی که با مدیریت محترم فروم سیستم های صوتی خودرو داشتیم، تصمیم گرفته شد تا میزبان عزیزان برای اولین گردهمایی سیستم های صوتی خودرو باشیم.

تاریخ برگزاری: پنجشنبه، سی اُم شهریور ماه 1396 - 96/6/30
ساعت شروع: 16 (4 عصر)
محل برگزاری: آبشار تهران

بخاطر سهولت در دسترسی عزیزان به محل برگزاری، تعدادی عکس آپلود می کنم.
از اونجایی که عکس های موجود در اینترنت و فروم های مجاور کافی نبود، بنده امروز از محل برگزاری بازدید کردم و چند عکس تهیه کردم.
مسیر دسترسی پیچیده و گنگ نیست، چون تابلو ها در محل مناسبی نصب شده اند.

آدرس دقیق: انتهای بزرگراه همت (به سمت غرب)، ابتدای بزرگراه شهید خرازی غرب، آبشار تهران، نرسیده به پارکینگ شماره 1، روبروی پمپ بنزین پِـــتــران

راهنمای تصویری: !!! به جملات موجود در لابه لای تصاویر دقت کنید !!!
تشریف میارید بزرگراه شهید همت (به سمت غرب)، به نزدیکی های دریاچه ی خلیج فارس که برسید در سمت راست جاده این تابلو ظاهر میشه که وارد خروجی آبشار تهران میشید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خروجی رو تشریف بیارید بالا و سپس وارد یک بلوار سه باندی میشید که بلوار رو تا انتها طی می کنید و به تصاویر زیر می رسید:

بعد از گذشتن از این تابلو ها در نهایت در سمت راست بلوار به ورودی پارکینگ شماره ی 1 و 2 آبشار تهران می رسید که دارای یک پست نگهبانی هست.
در تصویر زیر به راست می پیچید و پست نگهبانی رو رد می کنید و پس از 20 متر به پمپ بنزین پتران می رسید که یک جایگاه بسیار کوچک هست.

محل برگزاری گردهمایی دقیقاً روبروی پمپ بنزین شرکت پتران هست که در تصویر مشاهده می کنید.

این هم محل دقیق برگزاری گردهمایی در نمایی هلی بُرد!

رأس ساعت 4 عصر روز پنجشنبه، 30 شهریور 1396 منتظر شما هستیم.

AmirELX
12-09-2017, 00:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AmirELX
12-09-2017, 00:33
از تمامی دوستانی که قصد شرکت در گردهمایی را دارند خواهشمندیم تا در این تاپیک اعلام آمادگی نمایند.
برای هرگونه هماهنگی و یا کمک با شماره ی بنده تماس بگیرید: 09304321740
یا از طریق آیدی روبرو در تلگرام مطرح بفرمائید: dramirmehrazar@

mohammad farshadfa
12-09-2017, 10:14
سلام روز بخیر
بابت هماهنگی جهت برگزاری این گردهمایی بسیار سپاسگذارم
امیدوارم که این برنامه باعث ایجاد روابط دوستانه در خارج از فضای مجازی شود و همچنین باعث بهبود و پیشرفت صدا در خودروهایمان نیز باشد.
ایشالا من حضور خواهم داشت
سیستم من در حال حاضر :
کنوود 7056
کامپ گلیدن SQL دو جفت
آمپ ماسکنی 130.4

ساب کنوود 3000
آمپ کنوود 8106

hamidR15
12-09-2017, 11:44
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان.
با تشکر از امیر عزیز که این پیشنهاد رو دادند و همه زحمات افتاد گردن ایشون.
ان شاءالله همه دوستانی که میتوانند و روی خودروهاشون از برندهای مختلف Car Audio سیستم نصب هست تشریف بیارن تا هم از نزدیک و بیشتر از گذشته با هم آشنا بشیم و هم از تجربیات و نظرات همدیگه استفاده نمائید.
موفق باشید. ارادتمند،حمید:n16:

poloton7
12-09-2017, 17:09
سلام..کار بسیار خوبی کردید...
البته..من شهرستانی هستم ولی انجا مشکلی بابت.هماهنگی با مسئولش.. یا یا مجوز یا چیزی نیست؟؟

AmirELX
12-09-2017, 18:12
سلام..کار بسیار خوبی کردید...
البته..من شهرستانی هستم ولی انجا مشکلی بابت.هماهنگی با مسئولش.. یا یا مجوز یا چیزی نیست؟؟

سلام
اگر شلوغ کاری نباشه، خیر...
آبشار یه محل سیاحتی و عمومی محسوب میشه.

amirsein
12-09-2017, 18:30
سلام خدمت اساتید مخصوصا امیر خان.
به امید خدا منم میام.
امیر خان برای این موضوع خیلی زحمت کشیدند. ازشون تشکر میکنم.

moslem880
12-09-2017, 21:22
سلام به همه دوستان
ان شاء الله برا کسانی که تشریف میبرند مثمر ثمر باشه.
با حضور اساتیدی چون حمید آقا و امیر خان که تجربه بالاشون رو راحت در اختیار علاقه مندان قرار میدن.
با تشکر از اونها و همه بچه هایی که با حضورشون گرما میبخشن به همایش.

amirfrang
13-09-2017, 12:13
سلام وقت دوستان بخیر
واقعا کمبود این برنامه تو تاپیک احساس میشد که به لطف بزرگواران انجام شد
واقعا از آقا حمید و امیر جان عزیز تشکر میکنم
انشا.. که خوش بگذره

- - - Updated - - -

سلام وقت دوستان بخیر
واقعا کمبود این برنامه تو تاپیک احساس میشد که به لطف بزرگواران انجام شد
واقعا از آقا حمید و امیر جان عزیز تشکر میکنم
انشا.. که خوش بگذره

skyeagle
20-09-2017, 15:24
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
از این حرکت تشکر میکنم انشاله همه ساله با استفاده از تجارب قبلی شاهد برگذاریهای باکیفیت تر باشیم و این روند ادامه پیدا کنه
کاش میشد اساتیدی که با اسم کاربریشون آشنا هستیم رو اونجا بشه راحت پیدا کرد مثلا کارت شناسایی به اسم کاربری روی سینه داشته باشن چون اینجا متاسفانه چهره افراد برای اغلب کاربرا شناخته شده نیست

ahmadd
20-09-2017, 21:44
با تشکر از امیر خان بابت این کار ارزشمند

اگر سیستم نصب شده بود حتما شرکت می‌کردم تا از تجارب اساتید استفاده کنیم. ان شا الله این همایش در ایام عید هم تکرار بشه تا در خلوتی تهران دوستان شهرستانی هم بتونن شرکت کنن

در پایان از دوستان اصفهانی درخواست میکنم به من پیام بدن تا بتونیم با هم هماهنگ باشیم و از این دست گردهمایی‌ها برگزار کنیم

AmirELX
20-09-2017, 22:58
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید
از این حرکت تشکر میکنم انشاله همه ساله با استفاده از تجارب قبلی شاهد برگذاریهای باکیفیت تر باشیم و این روند ادامه پیدا کنه
کاش میشد اساتیدی که با اسم کاربریشون آشنا هستیم رو اونجا بشه راحت پیدا کرد مثلا کارت شناسایی به اسم کاربری روی سینه داشته باشن چون اینجا متاسفانه چهره افراد برای اغلب کاربرا شناخته شده نیست
سلام
یک از اهداف این گردهمایی، آشنایی هر چه بیشتر با دوستان هست.
این فضای دوستانه به همراه حس هم یاری که بین دوستان هست، بسیار عالیه.

با تشکر از امیر خان بابت این کار ارزشمند

اگر سیستم نصب شده بود حتما شرکت می‌کردم تا از تجارب اساتید استفاده کنیم. ان شا الله این همایش در ایام عید هم تکرار بشه تا در خلوتی تهران دوستان شهرستانی هم بتونن شرکت کنن

در پایان از دوستان اصفهانی درخواست میکنم به من پیام بدن تا بتونیم با هم هماهنگ باشیم و از این دست گردهمایی‌ها برگزار کنیم
خواهش می کنم احمد آقای عزیز
اتفاقاً میشه زمان هایی رو هماهنگ کرد که اکثر دوستان بتونن شرکت کنند، حتی کسانی که از راه دور تشریف میارن.

mohammad farshadfa
22-09-2017, 07:11
سلام خدمت تمام دوستان و سروران گرامی
جا داره که تشکر ویژه ای از بانی این گردهمایی اینجا داشته باشم امیدوارم این برنامه ها در آینده نیز باز هم تکرار بشه تا بیشتر بتونیم با همیدیگر آشنا بشیم
در جمع دوستانه و صمیمانه دیروز مطالب بسیار خوبی ردو بدل شد و صدای سیستمهای بسیار خوب و عالی رو از نزدیک شنیدیم
من به شخصه الان بهتر میتونم تفاوت صدای خوب و معمولی رو تشخیص بدم
جای تمام دوستانی که به هر دلیلی نتونستن تشریف بیارن خالی بود.
امیدوارم گردهمایی بعدی اعضای بیشتری تشریف بیارن
به امید دیدار مجدد
با تشکر فرشادفر

- - - Updated - - -

سلام خدمت تمام دوستان و سروران گرامی
جا داره که تشکر ویژه ای از بانی این گردهمایی اینجا داشته باشم امیدوارم این برنامه ها در آینده نیز باز هم تکرار بشه تا بیشتر بتونیم با همیدیگر آشنا بشیم
در جمع دوستانه و صمیمانه دیروز مطالب بسیار خوبی ردو بدل شد و صدای سیستمهای بسیار خوب و عالی رو از نزدیک شنیدیم
من به شخصه الان بهتر میتونم تفاوت صدای خوب و معمولی رو تشخیص بدم
جای تمام دوستانی که به هر دلیلی نتونستن تشریف بیارن خالی بود.
امیدوارم گردهمایی بعدی اعضای بیشتری تشریف بیارن
به امید دیدار مجدد
با تشکر فرشادفر

amirsein
22-09-2017, 19:19
سلام. روز بسیار خوبی بود . با تشکر از همه عزیزان

moslem880
22-09-2017, 23:02
سلام
ماشاء الله به بچه هایی که تو گردهمایی شرکت کردند.
دم همگی تون گرم زحمت کشیدید.
مخصوصا حمید آقا و امیر خان عزیز
خواهشا عکس ها رو با کیفیت بالا قرار بدید.
اینجور زیبایی کار دو چندان خواهد شد.
سپاس از همگی

AmirELX
22-09-2017, 23:20
سلام بر عزیزان:n16:
خدا رو شکر گردهمایی در زمان مقرر و بدون مشکل برگزار شد.
از دوستانی که تشریف آوردند بسیار سپاسگزاریم که موفق شدیم به برکت حضورشون، چند قطعه ی جدید تست کنیم.
از آقای جمشیدی هم بخاطر پذیرایی تشکر می کنم.
از امیرحسین عزیز هم بابت بارگذاری عکس ها متشکرم.

1) کامپوننت آقا امیرحسین (amirsein) رو تست کردیم که به نظر من کاملاً در رنج قیمتی خودش ارزشمنده و من صدای خشن یا بی دقتی از توئیتر نشنیدم. صدای Focal ES 165K رو پسندیدم و به عنوان یک گزینه ی جدید و یک رقیب برای DLS UPi6 پیشنهادش میدم.
2) یکی از مهم ترین نتیجه هایی که دوستان در این دیدار گرفتند، بم شدن صدا در استیج عقب هست. وقتی در ماشین آقای فرشادفر که دو دست Gladen SQL داشتند، Rear رو از روی پخش بستیم صدا زیر و رو شد و ولوم دادن لذت بخش تر بود.
3) دو تن از عزیزان در حال ارتقاء سیستم و خریداری قطعاتی ارزشمند هستند که با مشورت ها و اشتراک نظرات، به نتیجه ی دلخواه در انتخاب اجزاء سیستم دست پیدا کردند.
4) آقا حمید هم قرار شد سیستم رو به اکتیو ارتقاء بدن که یک آمپ Zero 3 ماسکنی به کلکسیون سیستم گران قیمتشون اضافه میشه.
5) پخش Kenwood K-CD01، پیرمرد Audiophile هم تست شد که نظر دوستان جالب بود و ان شاء الله به زودی یه بررسی مفصل در فروم بارگذاری خواهد شد.
6) راجع به ساب Gladen RS 12 به این نتیجه رسیدیم که یکی از بهترین ها در رده ی سابووفر های ارزان قیمت هست.
7) یک تصور غلط و اشتباه راجع به آمپ های سری رفرنس ساند استریم از ذهن دوستان پاک شد. یعنی ضعف در میدبیس. 145 وات RMS رو به Gladen Zero PP دادیم و نتیجه اش احساس کردن کیک بیس با سلول های پورکینژ قلب بود!:n08:

از بابت عدم تهیه ی عکس و فیلم هم از دوستان غایب عذرخواهی می کنیم، چون همه عزیزان در حال گفت و شنود و مشورت بودند و فرصتی برای این کار نبود.
ان شاء الله در گردهمایی بعدی شاهد حضور عزیزان غایب باشیم و به تبادل تجربیات ارزنده بپردازیم.
به ما که خیلی خوش گذشت...

mohamad skystar
22-09-2017, 23:25
خیلی دوست داشتم تو این گردهمایی در کنار دوستان عزیز باشم
اما مقدور نبود
خیلی خوبه از نزدیک با کاربران عزیز آشنا شدن
این گردهمایی ها بسیار کارآمد هست
تشکر از زحمات همه شما عزیزان

amirsein
23-09-2017, 01:31
سلام من هم نظرمو خیلی کوتاه خدمت دوستان میگم. البته استاد عزیز امیر خان خیلی کامل توضیح دادند.

اول این که اجزای سیستم صوتی بعد از نصب به چندین هفته زمان احتیاج دارند تا هم بریک بشن و هم این که اون اعضا به هم عادت کنن. این موضوع خیلی مهمه چون بسیاری از ما بعد از خرید یک قطعه همون اول نا امید میشیم . بدون این که به اون قطعات زمان بدیم. الان من صدایی که از فوکال میگیرم قابل قیاس با روزهای اول نیست. توییتر نرمتر شده ووفر تیزیش گرفته شده و جزئیاتی رو میشنوم که در ابتدا نمیشنیدم.
دوم در تایید صحبت امیر خان . من صدای ساب زیرو رو شنیدم. این ساب به قدری بیس نرمی داره که وقتی میزنه حس میکنی یکی داره شما رو با مهربانی نوازش میکنه و در کنار اون وقتی صدای rs12 خودمو مقایسه کردم دیدم با توجه به اختلاف قیمتی که دارند rs خیلی ارزشمنده. در اهنگ های مختلف که تست شد هیچ جوری منو نا امید نکرد. البته باز هم این قضیه مشهود بود که باکس های پورتد اصلا به درد sq نمیخورن و دقت ساب در باکس سیلد یه چیز دیگس.
در مورد استیج عقب چون بنده دو استیج رو ترجیح میدم برای همین بسیار مهمه که بدونید اگر شمام مثل من دو استیج میخواید نصب کنید، لول استیج عقب حداقل 30 درصد از استیج جلو باید کمتر باشه و گر نه صدای عقب بدجور رو اعصاب میره. اگر قصد خرید دو جفت کامپ مثلا با بودجه 2 تومن دارید، اینجور عمل کنید که مثلا 1350 برای جلو بدید و 650 برای عقب. چون فقط یه صدای تکمیلی باید از عقب بیاد و اصل صدا باید از جلو باشه. الان من که mx عقب دارم با این که اصلا با فوکال قابل قیاس نیست ولی ناراضی نیستم. گین عقب رو 9 ولته و گین جلو رو 4 ولت. البته این صحبت ها برای خودرو های ایرانی خودمون بیشتر صادقه.
در اخر برای کسانی که وضع مالیشون خوبه و میخوان سیستم های اند بگیرن ، به نظر من اول نرید سراغ های اند ها و به چند قطعه در دره قیمتی متوسط گوش کنید. بعد برید سراغ رده های اند که ارزش صداش رو بدرستی متوجه بشید.

باز هم از همه دوستان تشکر میکنم. به امید همایش های دیگر و پرشورتر.
مخلص.

amirsein
23-09-2017, 01:37
سلام
ماشاء الله به بچه هایی که تو گردهمایی شرکت کردند.
دم همگی تون گرم زحمت کشیدید.
مخصوصا حمید آقا و امیر خان عزیز
خواهشا عکس ها رو با کیفیت بالا قرار بدید.
اینجور زیبایی کار دو چندان خواهد شد.
سپاس از همگی

سلام عکس ها با گوشی من گرفته شدن و چون بنده هر چی پول داشتم سیستم خریدم برای همین گوشی خوب ندارم الان :n08: دیگه به بزگواری خودتون ما رو عفو کنید.
ایشالا همایش بعدی با یه گوشی بهتر میرم . :n02:
مخلص.

hamidR15
23-09-2017, 11:05
سلام عرض میکنم خدمت دوستان.
ببخشید من واقعا طی دیروز و پنج شنبه تمام وقتم پر بود و فرصت نشد از تک تک دوستانی که تشریف اوردن تشکر کنم.
جناب جمشیدی عزیز که واقعا شرمنده کردن
و همه عزیزانی که در خدمتشون بودیم و قبول زحمت کردند و تشریف آوردند جای دوستانی هم که حضور نداشتند خیلی خالی بود.
توضیحات کامل رو هم که امیر جان دادن.
ان شاءالله در گرد همائیهای آینده از حضور و تجربیات بیشتری از دوستان استفاده نمائیم.
موفق وپیروز باشید.:n16::n12:

un4g1v3n
29-09-2017, 10:45
همایش بعدی کی هست؟ شدیدا به راهنمایی دوستان نیازمندم

AmirELX
29-09-2017, 12:30
همایش بعدی کی هست؟ شدیدا به راهنمایی دوستان نیازمندم
سلام
احتمالاً سال بعد...
اگر نیازمند راهنمایی هستید در تاپیک راهنمایی و مشاوره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درج بفرمائید.