PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این صافی یا فیلتر توی ایران گیر میاد؟

Ali_softcenter
11-09-2017, 12:22
سلام دوستان

این صافی و فیلتر که معمولا باهاش شیر نارگیل یا شیر بادام یا شیر شاهدانه رو صاف میکنن ..توی ایران گیر میاد؟؟از کجا میشه خرید؟؟
کسی دیده تا حالا؟
هر چی سرچ میکنم توی سایت های فارسی هیچی نیست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ملا نصرالدین
11-09-2017, 12:59
چرا از این صافی های چایی استفاده نمیکنی؟

پلاستیک فروشی ها همه دارند

Ali_softcenter
11-09-2017, 14:02
چرا از این صافی های چایی استفاده نمیکنی؟

پلاستیک فروشی ها همه دارند

آخه باید یه چیزی باشه ک اون دستمالش قابل چلوندن باشه...این از زیر چقدر میاد پایین؟ میشه چلوندش از پایین؟؟؟؟ فک نکنم ..احتمالا چون برای چایی هست از زیر زیاد اضافه نداره که بشه چلوندش

ملا نصرالدین
12-09-2017, 08:26
آخه باید یه چیزی باشه ک اون دستمالش قابل چلوندن باشه...این از زیر چقدر میاد پایین؟ میشه چلوندش از پایین؟؟؟؟ فک نکنم ..احتمالا چون برای چایی هست از زیر زیاد اضافه نداره که بشه چلوندش

اینی که من توی خونه دارم استفاده میکنم قد توریش حدود 7-8 سانت هست
ولی این ها سایز بندی داره.مثلا برای قوری های بزرگ مثل قوری هیات هم از این صافی ها هست.