PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا استفاده نکردن از هارد برای طولانی مدت باعث ایجاد مشکل میشه؟

noisymind
14-08-2017, 09:54
سلام.
با توجه به اینکه در ساختار هارد از قطعات مکانیکی استفاده شده ، آیا عدم استفاده طولانی مدت میتونه باعث خرابی اونها بشه؟! چون بالاخره اون قطعات حساس مکانیکی اگه ثابت جای خودشون بمونن خراب نمیشن؟ ( مثل ماشین!)؟ :n37:
تا حالا کسی چیزی شنیده؟ چون برای کسانی که آرشیوهای بزرگ دارن و شاید سالها نتونن اونها رو چک کنن مهمه.

ata.royalfalcon
14-08-2017, 21:00
سلام.
با توجه به اینکه در ساختار هارد از قطعات مکانیکی استفاده شده ، آیا عدم استفاده طولانی مدت میتونه باعث خرابی اونها بشه؟! چون بالاخره اون قطعات حساس مکانیکی اگه ثابت جای خودشون بمونن خراب نمیشن؟ ( مثل ماشین!)؟ :n37:
تا حالا کسی چیزی شنیده؟ چون برای کسانی که آرشیوهای بزرگ دارن و شاید سالها نتونن اونها رو چک کنن مهمه.

سلام .
پیشنهاد میکنم تاپیک زیر رو مطالعه کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی طبق تجربیات شخصی ، یکی از هاردهای اکسترنال که صرفاً برای آرشیو دیتا هست و به ندرت روشن میشه ، نه مشکلی برای اطلاعات پیش اومده و نه مشکلی برای خود هارد دیسک . این هارد اکسترنال رو شهریور سال 89 خریده بودم .

hamid3369
16-08-2017, 19:18
من هارد wd re دارم 1.5 سال خاموش بوده حالا بدون مشکل کار میکنه تازه صداشم قطع شده