PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک جهت رفع میخچه دردناکه 4ماهه

OnlyRealMadrid
12-08-2017, 02:07
سلام دوستان عزیز. الان 4 ماهی میشه که میخچه پام از بین نرفته. تا الان از اسید سالیسیلیک و چسب میخچه فرانسوی و ایرانی استفاده کردم ولی فایده نداشته. به جایی هم که میگیره درد وحشتناکی ایجاد میکنه. زیر شست پای چپم زده. الان به عنوان راه آخر، رفتم عطاری یه پماد گیاهی خریدم به اسم پماد گیاهی ضد میخچه و زگیل ادیب. امیدوارم این یکی اثر کنه چون نمیخوام کار به جراحی برسه. لطفا اگر راه حل موثری دارید، ارائه بدین. پیشاپیش ممنونم

siava5h
12-08-2017, 11:52
سلام دوستان عزیز. الان 4 ماهی میشه که میخچه پام از بین نرفته. تا الان از اسید سالیسیلیک و چسب میخچه فرانسوی و ایرانی استفاده کردم ولی فایده نداشته. به جایی هم که میگیره درد وحشتناکی ایجاد میکنه. زیر شست پای چپم زده. الان به عنوان راه آخر، رفتم عطاری یه پماد گیاهی خریدم به اسم پماد گیاهی ضد میخچه و زگیل ادیب. امیدوارم این یکی اثر کنه چون نمیخوام کار به جراحی برسه. لطفا اگر راه حل موثری دارید، ارائه بدین. پیشاپیش ممنونم

قبلا این مورد رو با چسب میخک یا میخچه که از داروخانه ها میگرفتم حل کردیم.
چسب مشخصی نبود. اتفاقا همه جا هم نداشتن و بایستی زیاد به داروخانه ها سر میزدیم. از انواع مختلفش استفاده کردم. بلاخره بعد یک مدت طولانی رفع شد.
چسبش هم گرون نبود اونوقتا...
ولی بایستی پشت هم بزنی. نزاری با تاخیر انجام بدی. یک کم احساس کردی چسبه اثرش کم شده باید عوض کنی.

MMDFullHD
12-08-2017, 15:58
من بقل ناخن انگشت وسطی دستم یه میخچه زده بود
من هرچی میکندمش نیمرفت روز به روز بزرگ تر میشد
تا اخر سر داییم از فوتو فن قدیماش گفت گفت سیر رو با مشما له کن بذار روش منم کندمشو سیر له کردم با مشما بستم بهش
من این حرکتو زدم چنانننن سوزش و دردی داشت میخواستم سقفو گاز بگیرم خدا به روزتون نیاره ولی خیلی درد داشت ولی ازون موقع دیگه رفت که رفت
شمام یه بار همین کارو بکن اما قبلش چن تا مسکن یا الکلی چیزی بزن بگیر بخواب چون خیلی درد داره و برای شما پا هم هست و منم ادم بی طاقتیم میگم این کارو کنی اگرم که نه نیازی نیست

M.R.S.
13-08-2017, 16:44

درمان کلاسیک همون سالیسیلیک اسید و برداشتن با روش جراحی هست

البته جراحی که نمیشه گفت،سر پایی هست و با بی حسی موضعی انجام میشه و بسیار محدود هست
میخچه به تنهایی بجز درد و زیبایی مشکل دیگه ای ایجاد نمیکنه و بیشتر هم روی پیشگیری با استفاده از کفش مناسب یا استفاده از پد مخصوص در موارد شدید تاکید میشه
درمان هم همان هست که گفتم
از برداشتنش نترسین

روانپریش
18-08-2017, 14:32
درمان کلاسیک همون سالیسیلیک اسید و برداشتن با روش جراحی هست

البته جراحی که نمیشه گفت،سر پایی هست و با بی حسی موضعی انجام میشه و بسیار محدود هست
میخچه به تنهایی بجز درد و زیبایی مشکل دیگه ای ایجاد نمیکنه و بیشتر هم روی پیشگیری با استفاده از کفش مناسب یا استفاده از پد مخصوص در موارد شدید تاکید میشه
درمان هم همان هست که گفتم
از برداشتنش نترسین

سالیسیلیک اسید به چه فرمي توي بازار هست؟و اينكه ايا سريع اثر ميكنه؟

M.R.S.
19-08-2017, 06:50
سالیسیلیک اسید به چه فرمي توي بازار هست؟و اينكه ايا سريع اثر ميكنه؟

بیشتر بصورت چسب هست اما محلول های اماده هم موجود هست
درمان اصلی همین هست و باید اثر کنه

hamid3369
19-08-2017, 14:37
شما زیاد تحریکش نکنین که بزرگتر بشه ...پوست رو گرمی مرطوب کنین بعد از چسب استفاده کنین

arkadas
19-08-2017, 14:55
سلام
یک روش تضمینی و سنتی وجود داره که روی بدترین نوع میخچه هم اثر صد در صد داره و در مدت خیلی کم مثلا سه چهار روز جواب میده
دو تا گوجه را تیکه کنید، بریزید داخل کیسه فریزر، قبل خواب پاتون رو داخل کیسه بذارید طوری که محتوای گوجه کاملا با میخچه در تماس باشه و بعدش قشنگ چفت و بست کنید تا محتوا بیرون نزنه و بخوابید. البته می توانید می تونید گوجه رو بعد نصف کردن مستقیم با پلاستیک و چسب روی میخچه فیکس نگه دارید با اینحال باز در نهایت باید پاتون رو داخل فریزر بذارید تا رختخواب رو کثیف نکنه.
چند شب این کار رو پشت سر هم انجام بدید و هر بار از گوجه های تازه استفاده کنید.
بعد از چند روز کاملا میخچه نرم میشه و از بین میره.
روی بدترین و مهلک ترین نوع میخچه که نیاز به جراحی داره هم کاملا موثره.

روانپریش
20-08-2017, 00:54
بیشتر بصورت چسب هست اما محلول های اماده هم موجود هست
درمان اصلی همین هست و باید اثر کنه

نوع ايرانيشم تاثير گذار هست

nazanin_a7
20-08-2017, 15:12
با سرکه هم خشک و کنده میشه میخچه . البته تا جایی که من میدونم:n01:

nazanin_a7
20-08-2017, 15:20
با سرکه هم خشک و کنده میشه میخچه . البته تا جایی که من میدونم:n01:

OnlyRealMadrid
24-09-2017, 06:57
مرسی از تمامی دوستان بابت کمکشون. بعد از ماه ها زجر کشیدن بالاخره با همون دارو گیاهیه خوب شدم و نمیدونم چجوری از سازنده هاش تشکر کنم. برید عطاری بگید پماد گیاهی ضد میخچه ادیب میخوام. این آخرین راه حلم قبل از جراحی بود که خدا رو شکر به جراحی نکشید. معرکست فقط حواستون باشه هر دفعه میزنید با چسب زخم معمولی یا بانداژ، میخچه رو بپوشونید. بهترین تاثیرشم وقتی میذاره که از حموم اومده باشید یا پاتون رو بذارید تو آب داغ تا میخچه نرم بشه
:n19::n19::n19: