PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی راه اندازی مغازه ظروف یکبار مصرف

mahdi_z100
11-08-2017, 01:18
با سلام خدمت دوستان
من می خوام مغازه فروش ظروف یکبار مصرف راه اندازی کنم و درخواستم از شما دوستان مشاوره و راهنمایی هستش . اگه کسی تو این شغل هست یا قبلا داشته و یا هر راهنمایی که بتونه به من بکنه تا بتونم بهتر این کار را راه اندازی کنم ممنونش میشم . :n40:

ملا نصرالدین
29-08-2017, 11:50
با سلام خدمت دوستان
من می خوام مغازه فروش ظروف یکبار مصرف راه اندازی کنم و درخواستم از شما دوستان مشاوره و راهنمایی هستش . اگه کسی تو این شغل هست یا قبلا داشته و یا هر راهنمایی که بتونه به من بکنه تا بتونم بهتر این کار را راه اندازی کنم ممنونش میشم . :n40:

ببخشید میدونم مدتی از پرسش دوستمون گذشته ولی چون نزدیک به محرمه گفتم شاید دوستان دیگه ای هم در این مورد به کمک احتیاج داشته باشند

اول اینکه منطقه ای که توش مغازه تاسیس میشه خیلی مهمه.وضع مردم محل چجوریه.بعضی محلات انقدر فقیرند که حتی برای خونشون لیوان بلوری نمیخرن چه برسه یک بار مصرف.طبیعیه توی اون محله ها یکبار مصرف فروشی فایده نداره ولی در عوض پلاستیک 2000 و 5000 فروش رونق داره

دوم اینکه نزدیک مغازه ای که میخواهید اجاره کنید مغازه ی یک بار مصرف فروشی هست یا نه.اگر هست شما باید یک مغازه بزرگتر با اجناس بیشتر و قیمت مناسب تر بزنید تا بتوانید رقابت کنید.اگر مغازه ای که در اون محل هست یک مغازه بزرگ و شیک و ارزان هست کلا بیخیال این صنف بشوید

سوم اینکه وقت مغازه زدن برای صنف یکبار مصرف درست همین الانه.پس تا دیر نشده و نهایتا تا نیمه شهریور مغازه رو راه اندازی کنید که از نیمه شهریور تا محرم تبلیغات کنید

چهارم هر چه جنس شما بیشتر و جور تر باشه فروش شما بیشتره.هر چه انتخاب بیشتری به مشتری بدهید فروش شما بالاتر میرود پس اگر سرمایه ای دارید همش رو تبدیل به جنس کنید.الان وقت تعلل نیست.همچنین
حتما در برنامه خود داشته باشید که وسایل تولد هم به مغازه بیاورید.

پنجم هنگام خرید عمده جنس اگر ده تا مغازه هست هر ده تا و اگر صد تا مغازه است هر 100 تا رو بروید و سوال کنید و قیمت بپرسید.برای ظروف یکبار مصرف گاهی 100 تا تک تومن بالا یا پایین توی فروش شما به شدت تاثیر میذاره

امیدوازرم موفق و پر فروش باشید

mahdi_z100
06-09-2017, 20:46
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت