PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسایی که به واتس آپ واردن لطفا بیان

jilwww
08-08-2017, 09:12
سلام دوستان
یه سوال دارم.. زمانی که از واتس آپ استفاده نمیکنم همینجوری بالا هست,مثل اینستاگرام که ازش خارج نمیشی(لاگ اوت نمیشی) و رو گوشیت همیشه بالاس فقط کافیه انگشتتو روش بزنی..
خب تو واتس آپ زمانی که با کسی حرف نمیزنم آیا این قابلیتو داره صدای آدمو به گوش مخاطب برسونه؟ اصطلاحا صداتو ضبط کنه ؟
فقط من میدونم در یک صورت صدا رو میرسونه در صورتی که انگشتتو روی آیکون کنار چت گیر بدی وقتی داری حرف میزنی.

ShadowDragon
08-08-2017, 13:35
محل تاپیک درسته؟

jilwww
08-08-2017, 16:44
محل تاپیک درسته؟

آره درسته
منو بگو فکر کردم یکی جوابو بلده

pars20
08-08-2017, 17:08
سلام دوستان
یه سوال دارم.. زمانی که از واتس آپ استفاده نمیکنم همینجوری بالا هست,مثل اینستاگرام که ازش خارج نمیشی(لاگ اوت نمیشی) و رو گوشیت همیشه بالاس فقط کافیه انگشتتو روش بزنی..
خب تو واتس آپ زمانی که با کسی حرف نمیزنم آیا این قابلیتو داره صدای آدمو به گوش مخاطب برسونه؟ اصطلاحا صداتو ضبط کنه ؟
فقط من میدونم در یک صورت صدا رو میرسونه در صورتی که انگشتتو روی آیکون کنار چت گیر بدی وقتی داری حرف میزنی.

خیر.امکانش وجود نداره

ms1ove
08-08-2017, 17:11
سلام
معمولا برنامه های شبکه اجتماعی نظیر واتساپ و اینستا و تلگرام برای اتصال به سرور همیشه در حالت آماده به کار هستند و به اصطلاح بالا هستن .
در زمانی که با گوشی کار نمیکنید نمیشه که خودش صدا های اطراف رو برای یه نفر بفرسته فقط در صورتی میشه صدا ضبط کرد که روی آیکن میکروفون انگشتت رو بزاری .
موفق باشید

alireza20202003
08-08-2017, 17:16
تاپیک مربوط به این بخش نیست جاش اینجاست :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر خیلی نگران هستید وقتی با واتس اپ صحبت نمیکنید پرمیشن میکروفن و دوربین رو ازش بگیرید.

aidin0000
09-08-2017, 23:41
واسه هر سوال که یه تایپ نمیزنن