PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه شما در مورد لاغر شدن

vahid484
05-08-2017, 17:50
سلام.20 کیلو اضاف وزن دارم.میخواستم اگر راه خوبی غیر از ورزش بلدید یاد بدید.

مثلا اگر قرص که اشتها رو خیلی کم کنه؟ یا مثلا پودری بخوری که معده پر بشه و خیلی کم کالری باشه؟

اگر چیز خوب و مفیدی و تاثیر گذاری بلدید لطفا یاد بدید.که این چربی ها 20 کیلو خیلی اذیتم میکنه

تانکر
05-08-2017, 18:16
اگه امکان دوچرخه سواری داری بهترین کار دوچرخه سواریه.

vahid484
06-08-2017, 18:17
قرص جدیدی چیزی برای لاغری اختراع نشده؟

vahid484
06-08-2017, 18:20
من 117 کیلو هستم. نزدیک 40 کیلو اضافه وزن دارم...ولی من 20 کیلو شم کم کنم راضیم..
یه راهی یه چیزی...یه کمکی...یه قرصی که لاغر کنه...

قرصی که اشتها رو کم کنه؟سالادی که معده رو پر کنه؟دستور غذایی خاصی که معده رو پر کنه؟ و کم کالری باشه:n40:

vahid484
06-08-2017, 18:23
اگه امکان دوچرخه سواری داری بهترین کار دوچرخه سواریه.

ممنون از کمکتون :n40:دوچرخه سواری نمیتونم بکنم زانوهام درد میکنه.کلا ورزش نمیتونم بکنم زانو درد دارم..فقط میتونم تو آب راه برم..

M.R.S.
09-08-2017, 20:45
انتخاب های درمانی در درمان چاقی بطور خلاصه الف)غیر درمانی
1-ورزش 2-رژیم غذایی 3- تغییر رفتار
ب) مداخلات درمانی:1-دارو 2-جراحی 3-لیپوساکشن 4-طب مکمل

در مورد جراحی در بیمارانی که با روش غیر درمانی نتوانسته اند کاهش وزن داشته بان و برای BMI بالای 40 و یا 35 در صورت وجود بیماری زمینه ای انجام میشه
در مورد دارو ها تنها داروی بدون نسخه و با عوارض کم ارلیستات هست و برای سایر داروها که بر اساس شرایط بیمار انتخاب میشه تجویز پزشک نیاز هست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

MOHSEN_A1371
09-08-2017, 22:06
من دو روش رو پیشنهاد میکنم که خودم انجام دادم و راحت نزدیک 10 کیلو کم کردم

1. حذف کامل برنج
2. جایگزین کردن "نان جو" به جای نان های موجود

معجزه میکنه و سریع لاغر میشید ....به شرطی فست فود هم و شیرینی جات مصرف نکنید

vahid484
18-08-2017, 13:47
ما خانوادمون کم کاری تیروئید داریم. اگر چاقیم برای کم کاری تیروئیدم باشه ..برم دکتر تیروئیدم رو درمان کنم لاغر میشم؟

danielo
18-08-2017, 14:36
بدن ادم مثل یک ماشین هست دیگه. اگه ماشین را بنزین نزنی نمیتونه راه بره و خاموش میشه. حالا بدن ما فرقش اینه که قابلیت داره که از قبل چربی ها و قند ها یعنی بنزین بدن یعنی انرژی را درخودش ذخیره میکنه. هر چی کمتر بخوری بدن برای فعالیت مجبوره از مواد داخل بدن استفاده کنه .
هر چی مواد کم کالری تر بخوری زودتر لاغر میشی.شما اگر غذا بسیار کم بخوری حتی خوابیدی تو شب هم بدنت کالری مصرف میکنه .حساب 2 2 تا چهار تاست معجزه قرار نیست رخ بده

vahid484
18-08-2017, 22:27
بدن ادم مثل یک ماشین هست دیگه. اگه ماشین را بنزین نزنی نمیتونه راه بره و خاموش میشه. حالا بدن ما فرقش اینه که قابلیت داره که از قبل چربی ها و قند ها یعنی بنزین بدن یعنی انرژی را درخودش ذخیره میکنه. هر چی کمتر بخوری بدن برای فعالیت مجبوره از مواد داخل بدن استفاده کنه .
هر چی مواد کم کالری تر بخوری زودتر لاغر میشی.شما اگر غذا بسیار کم بخوری حتی خوابیدی تو شب هم بدنت کالری مصرف میکنه .حساب 2 2 تا چهار تاست معجزه قرار نیست رخ بده

حرفتون کاملا درسته از شانس بد من افسردگی و اضطراب و وسواس هم دارم..
داروهایی که مصرف میکنم خرس رو میخوابونه...و روی خورد خوراک هم تاثیر میزاره
یعنی بدجوری گیر افتادم...اگر داروها رو قطع کنم حالم بد میشه به خونه نشینی و گوشه گیری و ترس از اجتماع میفتم...اگر دارو ها رو مثل الان بخورم...چاقم میشم چون تمرکز ندارم و نمیتونم خودمو کنترل کنم ...شانس من هم چاقم هم مشکل اعصاب دارم...

MMDFullHD
19-08-2017, 00:01
حرفتون کاملا درسته از شانس بد من افسردگی و اضطراب و وسواس هم دارم..
داروهایی که مصرف میکنم خرس رو میخوابونه...و روی خورد خوراک هم تاثیر میزاره
یعنی بدجوری گیر افتادم...اگر داروها رو قطع کنم حالم بد میشه به خونه نشینی و گوشه گیری و ترس از اجتماع میفتم...اگر دارو ها رو مثل الان بخورم...چاقم میشم چون تمرکز ندارم و نمیتونم خودمو کنترل کنم ...شانس من هم چاقم هم مشکل اعصاب دارم...

بهتره از کامپیوتر و لوازم الکترونیکی گجت ها دوری کنید کم کاری قدیمی هاتو کم کن
باشگاه برید اگر زانو درد دارید بالاتنه کار کنید
برای درمان استرس اضطراب و وسواسی هم به باید پیش ی روان پزشک بری
یا اینکه خودت درمانش کنی تمام دکترا کمکت میکنن کم کم خودت رو درمان کنی ولی اگ بتونی خودت خودتو معالجه کنی نیاز به دکتر نداشته باشی
خیلی بهتره من یکی زیاد افسردگی دارم گاهی اوقات از سکوت بیش از حد تو واقعیت ها و خونه و بیرون و کم حرف بودن رنج میبرم خلاصه زیاد اجتماعی بار نیومدم
ولی چن وقتیه خودمو درست با همه افراد مطابقت میدم فعلا که سر حال ترو شاد تر هستم
همیشه روزی یبار تحرکاتتو مثل من یهو بزن از خونه بیرون یهو باشگاه به خودت فشار بیار از حالت لشی بیا بیرون