PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشیدن قهوه و علت احساس نامناسب بعد از آن

alaydyn
30-07-2017, 11:37
سلام
رفتم یک قهوه جوش از این 40 تومانی تک نفره که سوپاپ داره خریدم همراه با یک نوع قهوه که طرف داخل همان مغازه اش اسیاب کرد بهم داد

بعد از درست کردن قهوه و نوشیدن ان به جای اینکه احساس خوب و سر خوشی بهم دست بده یه حالت بی حسی تو اندامم دارم سرم انگار یک جورایی تو هوا قرار داره انگار خونم غلیظ تر میشه امدم گفتم شاید کافین قهوه بالاست به همین دلیل رفتم یک نوع دیگر قهوه را گرفتم باز همین مشکل داشتم رفتم خونه اقوام اون هم یک نوع قهوه داشت درست کردیم خوردیم باز همین مشکل داشتم

من قبلا اصلا اینجور نبودم زمانیکه قهوه میخوردم بر عکس خیلی هم کیف میداد ولی جدیدا اینجوری شد ه ام حس بی حسی تو اندام انگار بدنم به تغذیه نیاز داره خون بدنم کمتر شده واقعا حسش گفتن دقیقا چه حسی دارم سخته ولی یک چیزای تو مایه بی حسی بدن و کاسته شدن از انرژی بدنم

اسم قهوه های که گرفتم و خوردم نمیدونم متاسفانه تا بگم

علت چیه کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده ؟؟؟ راه حل چیه ؟؟؟ من قهوه خوردن دوست دارم و تلخی ان اصلا برام ملاک نیست هر چقدر هم تلخ باشه برام مهم نیست فقط حس سر حالی و مخصوصا بیدار ماندن بیشتر ؟؟؟

MOHAMMAD2010
30-07-2017, 17:36
یه حالت گیجی هم پیدا میکنید ؟

alaydyn
01-08-2017, 09:48
خیلی کم خیلی خیلی کم

❤❤❤
01-08-2017, 10:16
پاک شود.....

MOHAMMAD2010
01-08-2017, 13:07
خیلی کم خیلی خیلی کم

منم اینجوری میشم ! دلیلشو نمیدونم

alaydyn
05-08-2017, 09:07
پاک شود.....

چرا ؟؟ به چه علت ؟؟؟

ehsan_iace
26-12-2017, 13:17
سلام
رفتم یک قهوه جوش از این 40 تومانی تک نفره که سوپاپ داره خریدم همراه با یک نوع قهوه که طرف داخل همان مغازه اش اسیاب کرد بهم داد

بعد از درست کردن قهوه و نوشیدن ان به جای اینکه احساس خوب و سر خوشی بهم دست بده یه حالت بی حسی تو اندامم دارم سرم انگار یک جورایی تو هوا قرار داره انگار خونم غلیظ تر میشه امدم گفتم شاید کافین قهوه بالاست به همین دلیل رفتم یک نوع دیگر قهوه را گرفتم باز همین مشکل داشتم رفتم خونه اقوام اون هم یک نوع قهوه داشت درست کردیم خوردیم باز همین مشکل داشتم

من قبلا اصلا اینجور نبودم زمانیکه قهوه میخوردم بر عکس خیلی هم کیف میداد ولی جدیدا اینجوری شد ه ام حس بی حسی تو اندام انگار بدنم به تغذیه نیاز داره خون بدنم کمتر شده واقعا حسش گفتن دقیقا چه حسی دارم سخته ولی یک چیزای تو مایه بی حسی بدن و کاسته شدن از انرژی بدنم

علت چیه کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده ؟؟؟ راه حل چیه ؟؟؟ من قهوه خوردن دوست دارم و تلخی ان اصلا برام ملاک نیست هر چقدر هم تلخ باشه برام مهم نیست فقط حس سر حالی و مخصوصا بیدار ماندن بیشتر ؟؟؟

سرچی در این باره کردم :

"گرچه مصرف قهوه ممکن است شما را از حالت خستگی به حالت هیجان زدگی در آورد، اما وقتی این احساس از بین می رود، احساس خستگی فوق العاده ای به شما دست می دهد. مطالعه ی چاپ شده ای در مجله ی نوروفیکوفارماکولوژی نشان داد کافئین موجب سست شدن افراد پرکار می شود. بسیاری از افراد برای هوشیار ماندن در طول روز کافئین مصرف می کنند، اما انرژی حاصل از آن تنها یک انرژی کاذب است.

راه حل: قهوه را برای ایجاد کمی انرژی مصرف کنید. اما بهتر است بدانید که تنها غذا است که می تواند سوخت حقیقی بدن شما را فراهم کند."

نکته تکمیلی‌اش این است که اگر خواب مناسبی نداشته باشید قهوه نمیتونه کمکی به کم خوابی و یا بی‌خوابی شما کند.

ehsan_iace
26-12-2017, 13:19
برای اینکه قهوه‌ی صبحگاهی‌تان حسابی سرحالتان بیاورد باید بین ساعت 9.30 تا 11.30 نوشیده شود. به خاطر این که در این ساعات از روز میزان کورتیزول (هورمون استرس) در پایین‌ترین میزان خود قرار دارد. این هورمون در ساعت 8 تا 9 صبح و همچنین 5.30 تا 6.30 عصر در بیش‌ترین میزان خود قرار دارد و بعد از آن کاهش می‌یابد.

ادامه آنرا اینجا بخوانید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بهترین-زمان-برای-نوشیدن-قهوه-چه-ساعتی-است-

paveej
26-12-2017, 16:06
معمولن وسایلی که آب توشون جوش میاریم بعد یه مدت استفاده یه لایه آهکی توشون تشکیل میشه که فکر میکنم باعث میشه املاح موجود در آب گرفته بشه.بخاطر همین وقتی یه وسیله نو میخریم چون هنوز این لایه توشون تشکیل نشده املاح موجود توی آب خوب تصفیه نمیشن و باعث سردرد میشن.به نظرم بهتر اینه تا چند وقت آب رو توشون بجوشونیم ولی استفاده نکنیم بعد که این لایه تشکیل شد استفاده کنیم.

Sent using Android ForumReader app

ملا نصرالدین
20-01-2018, 14:05
سلام

قهوه ای که میخورید چی هست؟قهوه ترک؟فرانسه؟کاپوچینو؟

من حدس میزنم احتمالا قهوه ترک میخورید یا قهوه رو خیلی غلیظ میخورید یا با شیر پر چرب میخورید.ممکنه بدنتان به یکی از اینها حساسیت داشته باشد.مثلا اگر چربی خونتان بالا باشد و کاپوچینو با شیر پر چرب بخورید قطعا به علت چربی بالا سرگیجه یا تهوع یا بی حالی میگیرید

قهوه رو رقیق تر درست کنید و مقدار مصرف رو به نصف کاهش بدید.ببینید چه تغییری میکنید.اگر حالتتان بهتر شد کم کم و به مرور زمان غلیظ تر کنید و مقدارش را هم بیشتر کنید

omidtt
10-02-2018, 15:01
قهوه برای مغزتون عالی ا ! حتما مصرف کنید

years
10-02-2018, 16:07
اگر هر روز قهوه مصرف میکنید این خطر هست که اثر خودشو از دست بده و بدن مقاوم بشه و احساس خوشحالی دیگه نمایان نشه