PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استرس بسیار شدید حتی با مصرف دارو تحت نظر متخصص

رومنس
28-07-2017, 23:47
سلام

من دو سالی میشه تحت نظر یه دکتر اعصاب و روان هستم. خیلی کمک کرده بهم ولی مسئله اینه مدام دوز دارو ها داره زیادتر میشه تعدادشون بیشتر میشه و استرس من هم که مدتی کم شده بود هی زیادتر میشه. میخواستم بدونم راه حل از نظر شما چیه؟

الان فلوکستین 20 روزی 2 تا

کلونازپام 1 روزی 3 تا

نورتریپتیلین 25 2 تا

پرفنازین 1 هم 1 دونه مصرف می کنم.

راه حلی غیر از مراجعه به پزشک اعصاب و روان هست؟ منظورم پزشکی با تخصص دیگری هست؟ مثل مغز و اعصاب

ممنون

MMERAA
29-07-2017, 11:50
دعای هشتم صحیفه سجادیه رو با جان دل و اعتقاد قلبی مداوم طی سه ماه هر جمعه عصر بخون و حجات بخواه . ان شالله خدا کمک میکنه

❤❤❤
29-07-2017, 13:30
روانشناس هم حتما برید...چنتا تکنیک بهتون یاد میده...رلکسیشن..ذهن آگاهی و یه نوع دوش گرفتن هستش که روانشناس بهتون یاد میده در کنارش نورو فیدبک خیلی کمک میکنه و وقتی اینهارو استفاده کنید کم کم دوز داروها رو کم میکنید...

روانپریش
29-07-2017, 13:34
سلام

من دو سالی میشه تحت نظر یه دکتر اعصاب و روان هستم. خیلی کمک کرده بهم ولی مسئله اینه مدام دوز دارو ها داره زیادتر میشه تعدادشون بیشتر میشه و استرس من هم که مدتی کم شده بود هی زیادتر میشه. میخواستم بدونم راه حل از نظر شما چیه؟

الان فلوکستین 20 روزی 2 تا

کلونازپام 1 روزی 3 تا

نورتریپتیلین 25 2 تا

پرفنازین 1 هم 1 دونه مصرف می کنم.

راه حلی غیر از مراجعه به پزشک اعصاب و روان هست؟ منظورم پزشکی با تخصص دیگری هست؟ مثل مغز و اعصاب

ممنون

چجوريه دكترها اس اس آر اي ها رو با سه حلقه اي ها همزمان تجويز ميكنن توي بروشور داروها نوشته شده باهم تداخل دارن

❤❤❤
29-07-2017, 13:48
چجوريه دكترها اس اس آر اي ها رو با سه حلقه اي ها همزمان تجويز ميكنن توي بروشور داروها نوشته شده باهم تداخل دارن

دوز پایینش فکر کنم تداخل نداره

❤❤❤
29-07-2017, 18:19
اینم خیلی کمکتون میکنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

❤❤❤
29-07-2017, 18:29
من شما رو پستهاتون رو نگاه کردم...فهمیدم حملات پانیک داشتید..پدرتون سرطان داره...خداروشکر شغل خوبی دارید..

فقط این استرس اذیتتون میکنه..

شما حتما روانشناس رو برو...حتما نوروفیدبک رو برو..حتما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این کار رو بکن

یه دکتر خیلی خوب هم میشناسم...که دکتر خودمه..09194222913 اینو زنگ بزن بهش وقت و آدرس مطب رو بگیر..دکتر فوق العاده با تجربه ایه..متخصص اعصاب و وران ولی باتجربه زیاد..

برو ایشالله خوب بشی..:n11:

خواهشا ماهی بخور ...ماهی بدون تیغ بخور اگر تیغش اذیتت میکنه...اگر توانشو داری خاویار بگیر روزی 1 قاشق بخور..ایشالله اعصابت بازسازی بشه..

ببین اگر میتونی حتما هیپنوتراپی برو..با هیپنوتیزم از شر استرس راحت بشی..

ماکارونی هفته ای 2 بار بخور..ماهی هفته ای 4 بار...نسکافه به هیچ عنوان...موز هر روز 2 عدد..چایی اشکال نداره.

بادکتر صحبت کن برات آمپول تقویتی ضد استرس مینویسه هفته ای 1 بار اونو میزنی..

به کوهنوردی کاری ندارم در کنارش شنا هم خیلی آرامش میده..حتما هفته ای 3 جلسه برو شنا..برو تو استخر اگر شنا بلد نیستی همینجوری راه برو..اینارو امتخصص اعصاب و وران بهم گفته

❤❤❤
29-07-2017, 20:02
شما باید ریشه استرستون رو پیدا کنید و خشکش کنید و از بین ببریدش مثلا اگر در کودکی حادثه بدی براتون پیش اومده که منجر به این شده که امروز اینقدر استرس دارید..به روانشناس که مراجعه کردید بگید از تکنیک emdr که مخفف
eye movement desensitization and reprocessing
حساسیت زدایی از طریق حرکت چشم و پردازش مجدد...اون زهر و سمی که در کودکی تو وجودتون ریختن رو از بین ببره..که ریشه استرستون از بین بره ..
واسه همینه که روانشناس و هیپنوتراپی به پیدا کردن ریشه استرس و از بین بردنش کمک میکنن..

رومنس
29-07-2017, 20:19
یک دنیا از محبت ها و راهنمایی هاتون سپاسگزارم

مرسی که در کنارم هستید و بهم کمک می کنید.

از همه شما متشکرم:n16::n16::n16: