PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بوت شدن ویندوز 7 در لبتاپ

35lko098
27-07-2017, 12:22
سلام
من یه لبتاپ توشیبا با ویندوز 7 دارم که باتریش خرابه برای همین باتریشو در اوردم و با برق شهری روشنش میکنم یه بار که روشن بود بعد از استفاده خواستم خاموشش کنم دکمه shut down زدم و رو صفحه نوشته بود shutting down ولی من حواسم نبود پریزو از برق کشیدم حالا این دفعه که خواستم روشن کنم خطای
windows did not shut down successfully
میده بعد که ویندوز بالا میاد وقتی رمزو وارد میکنم یه صفحه ابی میاد و لبتاپ ریستارت میشه.
سخت افزارش مشکل پیدا کرده یا میشه نرم افزاری حلش کرد???

amir_t6262
27-07-2017, 19:14
سلام
من یه لبتاپ توشیبا با ویندوز 7 دارم که باتریش خرابه برای همین باتریشو در اوردم و با برق شهری روشنش میکنم یه بار که روشن بود بعد از استفاده خواستم خاموشش کنم دکمه shut down زدم و رو صفحه نوشته بود shutting down ولی من حواسم نبود پریزو از برق کشیدم حالا این دفعه که خواستم روشن کنم خطای
windows did not shut down successfully
میده بعد که ویندوز بالا میاد وقتی رمزو وارد میکنم یه صفحه ابی میاد و لبتاپ ریستارت میشه.
سخت افزارش مشکل پیدا کرده یا میشه نرم افزاری حلش کرد???
سلام.
فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشد. شما یا ویندوز عوض کن یا اگر ویندوزش اریجینال بوده، restore کن.

35lko098
27-07-2017, 22:21
ویندوزش از همون روز اول که خریدم روش نصب بوده ولی سی دیشو گم کردم .
راهی نیست؟اخه از طریق safe mode که روشن میکنم وقتی بالا میاد مینویسه دوخطا یافت شد

amir_t6262
28-07-2017, 15:19
ویندوزش از همون روز اول که خریدم روش نصب بوده ولی سی دیشو گم کردم .
راهی نیست؟اخه از طریق safe mode که روشن میکنم وقتی بالا میاد مینویسه دوخطا یافت شد
ممکنه که فایل های بک آپ ویندوز روی لپ تاپ باشد. اگر نبود و سی دی های ویندوزش در دسترس نیست، ناچاری که از سی دی ویندوز دیگر استفاده کنی.

مدل لپ تاپت چیه؟

35lko098
28-07-2017, 18:36
نمیشه با safe mode درستش کرد؟؟؟؟؟

desperanish
29-07-2017, 10:29
1, بنویسید روی چه اروری گیر میکنه

2. بهترین راه اینه که یک ویندوز لایو 7 دانلود کنید و کامپیوتر را راه اندازی کنید
بعد که بالا اومد درایو C رو چک دیسک کنید و بگذارید کامل فایل های مفقود رو ریکاوری کنه
اگر مشکل سخت افزاری نباشه حل میشه.

35lko098
29-07-2017, 11:46
ممنون دوستان.
این بار که روشن کردم خودش درست شد و نوشته
بود ویندوز ریستور شد