PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ژارتيشن بندي هارد

mehrdadsaadat
27-09-2006, 03:47
با سلام
من يکي از درايوهاي کامپيوترم را توسط نرم افزار hard disk manager افزايش حجم دادم ولي بعد از ان پارتيشن من از fat32 به unknow تغيير پيدا کرد به طوري که بعد از ريستارت کردن ديگر ويندوز بالا نيامد به هر زحمتي بود ان را به fat 32 بدون فرمت کردن تبديل کردم حالا درايو من حجم 40gb use را نشان مي دهد در حاليکه حجم پوشه هاي داخل به همراه فايل هاي hiden به 30mb هم نمي رسد لطفا راهنمايي کنيد من چيکار کنم ضمنا تمام فايلها mp3,dat بودن و من مطمءنم که اطلاعات من پاک نشده چون من سي دي هايي به اين صورت ديده بودم که در وي سي دي اجرا ولي در کامپيوتر با اينکه حجمش را مي نوشت ولي حجم پوشه داخلي 1mb بود لطفا کمکم کنيد

Sherpa
27-09-2006, 09:14
با سلام
من يکي از درايوهاي کامپيوترم را توسط نرم افزار hard disk manager افزايش حجم دادم ولي بعد از ان پارتيشن من از fat32 به unknow تغيير پيدا کرد به طوري که بعد از ريستارت کردن ديگر ويندوز بالا نيامد به هر زحمتي بود ان را به fat 32 بدون فرمت کردن تبديل کردم حالا درايو من حجم 40gb use را نشان مي دهد در حاليکه حجم پوشه هاي داخل به همراه فايل هاي hiden به 30mb هم نمي رسد لطفا راهنمايي کنيد من چيکار کنم ضمنا تمام فايلها mp3,dat بودن و من مطمءنم که اطلاعات من پاک نشده چون من سي دي هايي به اين صورت ديده بودم که در وي سي دي اجرا ولي در کامپيوتر با اينکه حجمش را مي نوشت ولي حجم پوشه داخلي 1mb بود لطفا کمکم کنيد

سلام

دوست عزیز
1- تا فایل هات را کامل بدست نیاورده ای توی پارتیشن مذکور چیزی ننویس .
2- اگر لازم شد از برنامه های ریکاوری استفاده کن.
3- ببین اگر hard disk manager گزینه ای مثل Undo داره سعی کن اونو به حالت اول برگردانی .
4- اگر نشد شاید نرم افزار پارتیشن مجیک کار تو راه بندازه .

موفق باشی

divoonejoon
27-09-2006, 12:12
من فکر میکنم بهتره فرمت کنی و با 1 برنامه قوی ریکاوری بازیابی کنی اطلاعاتتو . البته برنامه easy recovery 1 قسمتی داره با اسم raw Format که فرمت های ناشناخته رو ریکاوری میکنه . اونم تست کن

m45m
27-09-2006, 13:13
با سلام
پوشه هاي مذكور بايد در درايو مخفي قرار گرفته باشد و از حالت مخفي در بياوريد.

موفق باشيد.

reza12100
27-09-2006, 14:17
بهترین روش و بی دردسر ترین روش استفاده از System Restore است