PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خجالت میکشم

❤❤❤
23-07-2017, 11:59
یه مغازه ای هستش توش 2 تا دختر کار میکنند...من باید هر روز برم ازشون خرید کنم..خیلی میترسم...هول میشم..صدام میلرزه..28 سالمه..چیکار کنم؟

❤❤❤
23-07-2017, 13:18
فکر کنم تنها راهش همون ریسپریدون باشه ..دوپامین مغز رو دستکاری میکنه..باعث میشه کمتر بترسی از دخترا..امشب 1 دونه میخورم جوابشو فردا میدم اگر اثر کرد یا نکرد میگم

❤❤❤
23-07-2017, 13:21
کلا تو کل آدمهایی که از مغازه این دخترا خرید میکنن فقط من اینقدر ترسوئم...روزی 1000 نا مرد و پسر و زن میان ازشون خرید میکنن..هیچ نمیترسن...فقط من میترسم

روانپریش
23-07-2017, 13:47
دوست عزيز العان مگه رسپريدون مصرف نمكنين؟روزانه چند ميل؟

❤❤❤
23-07-2017, 13:57
دوست عزيز العان مگه رسپريدون مصرف نمكنين؟روزانه چند ميل؟

نه عزیزم مصرف نمیکنم...

❤❤❤
23-07-2017, 13:59
تو بازار همه پسرها سینشونو سپر میکنن.. سر بالا...اعتماد به نفس..حرمت نفس..آرامش و متین....فقط من از دخترها هم ترسوترم...سرم پایین...خجالتی..ترسو..

رومنس
23-07-2017, 22:50
یه مغازه ای هستش توش 2 تا دختر کار میکنند...من باید هر روز برم ازشون خرید کنم..خیلی میترسم...هول میشم..صدام میلرزه..28 سالمه..چیکار کنم؟

سلام.
یکی از دوستان من یه همچین مشکلی داشت ولی خیلی شدیدتر از این چیزی که شما دارید. یه پزشک براش تجویزاتی کرد که کاملا مشکلش در حدود 2 ماه حل شد. ظاهرا تو سایت نمیشه دارو معرفی کرد و خلاف قوانینه. ولی می تونم ازش بپرسم اسم و آدرس دکتر رو بهتون بدم. چیز دیگه ای هم که یادمه اینه که دکتر بیمه رو قبول داره پس ویزیت زیادی نیازی نیست بپردازید. و این دکتر 3 تخصص داره قلب - داخلی - اعصاب و روان. در نوع خودش بی نظیره.

منم یکی از فامیل رو برای قلب پیشش فرستاده بودم خیلی تعریف می کرد.

مشکل مهمی نیست. حل میشه. چون من به چشم خودم دیدم مورد بدتر از شما و خیلی شدیدتر درمان شده.

❤❤❤
23-07-2017, 23:13
سلام.
یکی از دوستان من یه همچین مشکلی داشت ولی خیلی شدیدتر از این چیزی که شما دارید. یه پزشک براش تجویزاتی کرد که کاملا مشکلش در حدود 2 ماه حل شد. ظاهرا تو سایت نمیشه دارو معرفی کرد و خلاف قوانینه. ولی می تونم ازش بپرسم اسم و آدرس دکتر رو بهتون بدم. چیز دیگه ای هم که یادمه اینه که دکتر بیمه رو قبول داره پس ویزیت زیادی نیازی نیست بپردازید. و این دکتر 3 تخصص داره قلب - داخلی - اعصاب و روان. در نوع خودش بی نظیره.

منم یکی از فامیل رو برای قلب پیشش فرستاده بودم خیلی تعریف می کرد.

مشکل مهمی نیست. حل میشه. چون من به چشم خودم دیدم مورد بدتر از شما و خیلی شدیدتر درمان شده.

باشه دستت درد نکنه عزیزم ..آدرس رو بزار همینجا...قرصها رم معرفی کن مشکلی نیست...خلاف قوانین نیست خیالت راحت ...معرفی کن تا بخورم..

Shape of Despair
24-07-2017, 00:12
دوست عزیز به نظرم شما روان درمانی باید بشی دارو برای اینکار به نظرم به درد نمیخوره! خودتون فکر کنید واسه یه همچین مشکی که ریشه در درون ادم داره باید دارو خورد؟
شما اول باید اعتماد به نفست رو ببری بالا،حتماً ورزش کن و فیزیک بدنی خوبی داشته باشن و خوشتیب و اراسته باش همیشه این مورد خیلی باعث میشه حالت بهتر شه، یعنی اینکه همیشه یادت باشه دختر و پسر با هم فرقی ندارن.شما هم مثل همه انسان هستی و شخصیت داری و نباید عیب هایی که دارید رو به روتون بیارید و بابت این موضوع خودتون رو سرزنش کنید.باید ارامش خودتون رو حین ورود حفظ کنید و با خیال راحت وارد بشی.پیش خودت بگو اونا دوتا دختر عادی هستن و مثل من ادم هستن و راجع به من هیچ فکری نمیکنن و من رو مسخره نمیکنن (این طرز تفکر، وای مردم بهم نگاه میکنن وای مردم چی میگن پشتم هم باید درون خودت بکشی چون زندگی ادم رو نابود میکنه.به حرف مردم اهمیت نده و خودت باش و سعی نکن شبیه کسی باشی.خیلی خیلی در درمانت تاثیر داره.) خیلی راحته درمانش.من هم اینطوری بودم خیلی خیلی وقت پیش ولی الان بین 1000 تا زن و دختر هم بخوای میرم و سخنرانی هم میکنم تازه:n02: و پیشنهادم اینه حتماً حتماً به روانشناس (نه روانپزشک) مراجعه کنید درصورتی که مشکلتون حاد و خارج از کنترله

روانپریش
24-07-2017, 22:45
منم اينجوريم اين يه ترسه كه از بچگي تو ذهنمون مونده

❤❤❤
25-07-2017, 16:42
اصلا دکتر نمیخواد..الان تو مغازشونم دارم پست میدم....خیلی آرومم...دکتر نیازی نیست...عادت کردم ترسم ریخت

Masoud-2014
25-07-2017, 21:02
سلام ... دارو رو ولش ... بهترین راه مواجهه با ترس و مشکلات رویرو شدن با اوناست ... قاطی دخترها شو و سعی کن باهاشون رفیق شی
از این ور اون ور مجازی طبیعی ... اگر اوایل برات سخته از یکی کمک بگیر
همه چیز طبیعیش خوبه

❤❤❤
26-07-2017, 20:47
حقیقتش عاشق یکیشون شدم...بد جوری رفتم تو فکرش...چه جوری میشه فهمید مجرده و دوست پسر نداره...خیلی دختر مهربون و خوبی به نظر میاد...هی تصور میکنم لباس عروس تنشه..بدجور گیر کردم.....امروز رفتم 10 هزار تومن پول خورد کنم پیشش گفتم 10 تومن خورد دارید؟ گفت مگه میشه به شما نه گفت! با خودم گفتم شاید منظورش این بوده که اگر بهش بگم شمارتو بده نه نمیگه....دلم گیر کرد پیشش:n37:

M o h a m m @ d
27-07-2017, 21:04
بقیه مشکلتون تو انجمن آداب معاشرت دنبال کنید
آداب معاشرت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])