PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داغی هارد لپتاپ

iceweek
22-07-2017, 16:20
هارد لپتاپ دماش در حالت عادی که نرم افزار خاصی کار نمیکنه 46 درجه هست.بعضی وقت ها صفحه ابی ویندوز میاد و میگه unmountable boot volume .
مشکل فقط میتونه از هارد باشه؟

iceweek
25-07-2017, 10:51
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد7966
25-07-2017, 11:11
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما لبتاب رو سرویس کردید؟

اگه فن cpu خیلی کار میکنه و زیر لبتاب هم خیلی داغ بهتره لبتاب رو سرویس کنید چون هر چقدر فن بیشتر کار کنه یعنی لبتاب در حال داغ شدنه

منم لبتابم خیلی داغ میکرد و زیرش هم داغ بود.گردگیریش کردم خیلی بهتر شد.حتی فن لبتاب هم خیلی کار نمیکرد نسبت به قبل

الان هم هر از گاهی که خیلی کار سنگین کنم باش مثلا بازی سنگین کنم دمای هارد تا 50 درجه هم میره ولی اگه کار خاصی باش نکنم نه دما تا 42 الی 46 میمونه

بهتره لبتاب رو سرویس کنید.احتمالا الان کلی پرز گرفته باشه

iceweek
25-07-2017, 20:27
شما لبتاب رو سرویس کردید؟

اگه فن cpu خیلی کار میکنه و زیر لبتاب هم خیلی داغ بهتره لبتاب رو سرویس کنید چون هر چقدر فن بیشتر کار کنه یعنی لبتاب در حال داغ شدنه

منم لبتابم خیلی داغ میکرد و زیرش هم داغ بود.گردگیریش کردم خیلی بهتر شد.حتی فن لبتاب هم خیلی کار نمیکرد نسبت به قبل

الان هم هر از گاهی که خیلی کار سنگین کنم باش مثلا بازی سنگین کنم دمای هارد تا 50 درجه هم میره ولی اگه کار خاصی باش نکنم نه دما تا 42 الی 46 میمونه

بهتره لبتاب رو سرویس کنید.احتمالا الان کلی پرز گرفته باشه
ممنون از پاسختون.هاردش که اصلا فن نداره.ولی بازش کردم تمیزه خیلی قدیمی نیستش.hdtune میگه که هارد داغه و بهتره عوض بشه.ولی میترسم عوضش کنم داغی به خاطر یه چیز دیگه باشه.منظورم داغی پردازنده نیست چون اون دماش مناسبه

محمد7966
25-07-2017, 20:42
ممنون از پاسختون.هاردش که اصلا فن نداره.ولی بازش کردم تمیزه خیلی قدیمی نیستش.hdtune میگه که هارد داغه و بهتره عوض بشه.ولی میترسم عوضش کنم داغی به خاطر یه چیز دیگه باشه.منظورم داغی پردازنده نیست چون اون دماش مناسبه

فکر نکنم ربطی به هارد داشته باشه و اگر هارد جدیدی هم بگیرید احتمالا باز دما همین مقداره

منم اول صبح که لبتاب رو روشن کنم دماش 38 درجه است ولی کم کم دما میره بالا

طبق برنامه hard disk sentinel دما تا 50 درجه هم باشه مشکلی نیست

الان هم چون زیر کولرم دما رو 39 درجه زده.اینم بگم لبتاب رو الان 7 ساله دارم و خیلی هم ازش کار کشیدم ولی تا حالا دماش خیلی بالا نرفته

یه سر این برنامه hard disk sentinel رو نصب کنید ببینید این برنامه چی میگه؟

یه راه دومی هم تست کنید:همین پیام unmountable boot volum رو در اینترنت جستجو کنید.منظورم فروم های خارجی

ببینید راه حل هایی که دادن مشکل شما رو حل میکنه یا خیر

ata.royalfalcon
25-07-2017, 21:06
هارد لپتاپ دماش در حالت عادی که نرم افزار خاصی کار نمیکنه 46 درجه هست.بعضی وقت ها صفحه ابی ویندوز میاد و میگه unmountable boot volume .
مشکل فقط میتونه از هارد باشه؟

اگر زیر لپتاپ مخصوصاً جایی که هارد دیسک قرار گرفته شبکه و منافذ تهویه هوا وجود داره از کول پد استفاده کنید که در کاهش دما موثر هست . کولپدهایی تهیه کنید که فن بزرگ و قوی داشته باشند مثلاً DeepCool Wind Pal FS .

iceweek
25-07-2017, 21:25
اگر زیر لپتاپ مخصوصاً جایی که هارد دیسک قرار گرفته شبکه و منافذ تهویه هوا وجود داره از کول پد استفاده کنید که در کاهش دما موثر هست . کولپدهایی تهیه کنید که فن بزرگ و قوی داشته باشند مثلاً DeepCool Wind Pal FS .
موضوع اینه این لپتاپ مال خواهرمه از اول فقط با افیس کار میکرده و الانم همینه.اینکه توی 3 سال استفاده الان به مشکل خورده حتما لپتاپ یچیزیش شده.

iceweek
25-07-2017, 21:26
فکر نکنم ربطی به هارد داشته باشه و اگر هارد جدیدی هم بگیرید احتمالا باز دما همین مقداره

منم اول صبح که لبتاب رو روشن کنم دماش 38 درجه است ولی کم کم دما میره بالا

طبق برنامه hard disk sentinel دما تا 50 درجه هم باشه مشکلی نیست

الان هم چون زیر کولرم دما رو 39 درجه زده.اینم بگم لبتاب رو الان 7 ساله دارم و خیلی هم ازش کار کشیدم ولی تا حالا دماش خیلی بالا نرفته

یه سر این برنامه hard disk sentinel رو نصب کنید ببینید این برنامه چی میگه؟

یه راه دومی هم تست کنید:همین پیام unmountable boot volum رو در اینترنت جستجو کنید.منظورم فروم های خارجی

ببینید راه حل هایی که دادن مشکل شما رو حل میکنه یا خیر
چند روزه اون ارور را نداده.من یه دور ویندوز عوض کردم.بعدش اون ارور را باز میداد.ولی از فرداش دیگه اون ارور را نداد ولی هنوز hddtune 2 خط ارور داره

ata.royalfalcon
25-07-2017, 22:15
ولی هنوز hddtune 2 خط ارور داره

لطفاً یه عکس از قسمت Health برنامه HD Tune اینجا بذارید چون این قسمت چندین attribute داره و معلوم نیست منظور شما از دو خط کدام یکی هست .

iceweek
25-07-2017, 23:47
لطفاً یه عکس از قسمت Health برنامه HD Tune اینجا بذارید چون این قسمت چندین attribute داره و معلوم نیست منظور شما از دو خط کدام یکی هست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iceweek
27-07-2017, 10:14
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟