PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ با رم قابل ارتقا تا 32 گیگ

paranoid_android
22-07-2017, 10:03
سلام. دوستان، با بودجه 5 الی 5.5 میلیون لپ تاپی رو در بازار داریم که رم 32 گیگ داشته باشه یا قابلیت ارتقای رم تا 32 گیگ رو داشته باشه؟

amir_t6262
22-07-2017, 19:27
سلام. دوستان، با بودجه 5 الی 5.5 میلیون لپ تاپی رو در بازار داریم که رم 32 گیگ داشته باشه یا قابلیت ارتقای رم تا 32 گیگ رو داشته باشه؟

سلام.
سایر مشخصات مد نظرت را هم میگفتی بهتر بود.
بهرحال یکی از لپ تاپ های خوب بازار که اخیرا آمده مدل زیر است.
البته در بازار من حداکثر رم 12 گیگش را دیدم که شامل یک رم 8 و یک 4 است. اگر شما 32 گیگ بخواهی، باید دو تا 16 بگیری. رم 8GB ِِDDR4 حدود 250 هزار تومان قیمت دارد. مدل 16 ش را قیمت ندارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

paranoid_android
23-07-2017, 09:21
سلام.
سایر مشخصات مد نظرت را هم میگفتی بهتر بود.
بهرحال یکی از لپ تاپ های خوب بازار که اخیرا آمده مدل زیر است.
البته در بازار من حداکثر رم 12 گیگش را دیدم که شامل یک رم 8 و یک 4 است. اگر شما 32 گیگ بخواهی، باید دو تا 16 بگیری. رم 8GB ِِDDR4 حدود 250 هزار تومان قیمت دارد. مدل 16 ش را قیمت ندارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی ممنون. توان پردازش و رم بالا برای کارهای مجازی سازی خیلی بیشتر مدنظر بنده هستش. اینکه دو اسلات رم داشته باشه تا بتونم دو تا 16 روش بندازم هم کارم رو راه میندازه. فقط ظاهرا یه مشکل دیگه، پیدا کردن ماژول های رم 16 گیگ SODIMM هستش که بنده هر جایی تو اینترنت رو زیر و رو کردم نتونستم بالاتر از 8 گیر بیارم

amir_t6262
23-07-2017, 20:55
خیلی ممنون. توان پردازش و رم بالا برای کارهای مجازی سازی خیلی بیشتر مدنظر بنده هستش. اینکه دو اسلات رم داشته باشه تا بتونم دو تا 16 روش بندازم هم کارم رو راه میندازه. فقط ظاهرا یه مشکل دیگه، پیدا کردن ماژول های رم 16 گیگ SODIMM هستش که بنده هر جایی تو اینترنت رو زیر و رو کردم نتونستم بالاتر از 8 گیر بیارم

در حال حاضر در بازار شاید رم های 16 کم باشد ولی اگر صبر کنید، رم های با ظرفیت های بالاتر هم خواهد آمد.

با توجه به کاربری تون، خرید pc به صرفه تر نیست؟