PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن ایکون دی وی دی بعد از عوض کردن ویندوز سون

Vahidkadkhodaee
21-07-2017, 11:33
سلام. خسته نباشید.بعد از اینکه وینوز سون رو عوض کردم وقتی دی وی دی توی دستگاه میزارم ایکونش ناپدید میشه اما وقتی کامپوتر رو ریستارت میکنم برمیگرده و محتویات دی وی دی هم پخش میکنه اما وقتی در میارم دوباره میزارم ناپدید میشه اون نرم افزار دی وی دی ایکون ریپیر هم اجرا کردم فایده نداشت.تشکر از اینکه وقت میزارید و جواب میدید.

shaahani
21-07-2017, 12:00
پیشنهاد هایی که بنظرم میرسه یکی اینه که لحظه روشن شدن کامپیوتر به بایاس و بخش setup مادربرد خودتون برید و از اونجا بررسی کنید که پورت داده DVD شما که احتمالا از نوع SATA هست فعال باشه و یا اگر مستر ، اسلیو داره روی مستر تنظیم شده باشه و یک کابل مستقیم از مادربرد به DVD شما متصل شده باشه .

ممکنه کابل انتقال داده شما دچار ایراد شده باشه ، پیشنهاد میکنم کابل DVD خودتون رو با کابل نو تعویض کنید.
احتمال اینم وجود داره که دستگاه DVD شما خراب شده باشه.

Vahidkadkhodaee
21-07-2017, 22:36
ممنون از پاسختون. خودمم فک میکنم مشکل از کابل باشه چون وقتی بعدازظهری میخاستم دوباره ویندوز رو عوض کنم پیغام داد هارد دیسک وجود نداره و ویندوز هم بالا نمیومد با قطع و وصل کردن کابل مشکل حل شد. کلا باید کابلای سیستم رو عوض کنم.