PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا سقف 1/800

MƐΛИĪИƓĿƐSS
16-07-2017, 19:44
سلام دوستان گرامی . وقت بخیر

بنده قصد خرید گوشی تا مبلغ 1.800 دارم ، تقریبا چندماهی هست که تحقیق می کنم و در نهایت به دو گزینه LG V20 و S7 edge رسیدم ، خیلی کلیپ ها و تست های مختلف ارشون دیدم و کلی نظرات رو دربارشون خوندم و تقریبا همه نقاط ضعف و قوتشون رو می دونم،اما مطمئن نیستم کدوم رو انتخاب کنم.
میشه نظراتون رو راجع به این دو گوشی بگید ؟

mhda69
16-07-2017, 21:31

بنده قصد خرید گوشی تا مبلغ 1.800 دارم ، تقریبا چندماهی هست که تحقیق می کنم و در نهایت به دو گزینه LG V20 و S7 edge رسیدم ، خیلی کلیپ ها و تست های مختلف ارشون دیدم و کلی نظرات رو دربارشون خوندم و تقریبا همه نقاط ضعف و قوتشون رو می دونم،اما مطمئن نیستم کدوم رو انتخاب کنم.
بین گزینه های شما s7 edge بنظرم انتخاب بهتریه قطعا...
حتما یه نگاهی هم ب Xiaomi Mi 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و OnePlus 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بندازین شدییییییدا وسوسه انگیزن...

ardeshir n
16-07-2017, 21:48

میشه نظراتون رو راجع به این دو گوشی بگید ؟نظر من هم روی S7 Edge هست.البته موارد زیادی هست برای خرید مثل ZenFone 3 zoom
اونور خبری ازت نیست؟ :/

Sent from my ASUS using Tapatalk

MƐΛИĪИƓĿƐSS
16-07-2017, 23:36
بین گزینه های شما s7 edge بنظرم انتخاب بهتریه قطعا...
حتما یه نگاهی هم ب Xiaomi Mi 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و OnePlus 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بندازین شدییییییدا وسوسه انگیزن...
ممنونم
درسته من خودم هم نظرم روی سامسونگ هست و اونو بیشتر مایل هستم بخرم
اون گزینه های که فرمودین هم قبلا دیدمشون،مشخصاتشون خیلی خوبه اما از چند نفر که پرس و جو کردم از خریدشون منصرف شدم

نظر من هم روی S7 Edge هست.البته موارد زیادی هست برای خرید مثل ZenFone 3 zoom
اونور خبری ازت نیست؟ :/

ممنون از نظرتون .
کدوم ور ؟ کجا ؟ :n02:

VAHID
16-07-2017, 23:49

سلام

جی6 هم با این قیمت میتونه انتخاب خوبی باشه
ی نگاه بندازین

ardeshir n
16-07-2017, 23:49
ممنونم
درسته من خودم هم نظرم روی سامسونگ هست و اونو بیشتر مایل هستم بخرم
اون گزینه های که فرمودین هم قبلا دیدمشون،مشخصاتشون خیلی خوبه اما از چند نفر که پرس و جو کردم از خریدشون منصرف شدم

ممنون از نظرتون .
کدوم ور ؟ کجا ؟ :n02:تشکر از اونایی که منصرف کردن از اون دوتا.دکتر*پی سی دیگه :) من Vonarianام

k1ozil
17-07-2017, 00:07
بهترین انتخاب تو این رنج قیمت g6 الجیه
بین مواردی که گفتید s7 edge گزینه مناسبتریه
mi 6 هم مشخصات خوفی داره منتهی خرید چینی تو این قیمت رو پیشنهاد نمی کنم

k1ozil
17-07-2017, 00:08
بنظرم از اونجایی ک در اینده صفحه بدون حاشیه خیلی رواج پیدا میکنه جی 6 بگیرید تا ظاهر گوشیتون بروز بمونه

ardeshir n
17-07-2017, 00:08
mi 6 هم مشخصات خوفی داره منتهی خرید چینی تو این قیمت رو پیشنهاد نمی کنمموافقم با شما.
جی ۶ خیلی عالیه.اما شیاومی و چینی در قیمت بالا ریسکش بالاست.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
17-07-2017, 00:29
سلام

جی6 هم با این قیمت میتونه انتخاب خوبی باشه
ی نگاه بندازین
سلام،G6 هم که گوشی دوست داشتنی هست با V20 مقایسه کردم،مشخصات G6 بهتره ،گوشیه خوش دستی هست و یه سری امکانات بهتر نسبت به V20 داره مثل نسبت تصویر 2:1 ، ضد آب بودن ، عملکرد بهترش تو محیط های کم نور و ... تقریبا مشخصاتش مثل S7 هست که بین این 2 تا S7 رو انتخاب کردم مقابل V20 گذاشتم

mi 6 هم مشخصات خوفی داره منتهی خرید چینی تو این قیمت رو پیشنهاد نمی کنم
سلام،درسته ریسک خرید این برند ها با این قیمت بالاست
البته گوشی های ال جی هم مشکل Bootloop و سایه انداختن دارن،گوشی های v10 و g5 هم مشکل سوختن برد داشتن

k1ozil
17-07-2017, 00:33
سلام،وقتتون بخیر
G6 رو هم که فرمودین با V20 مقایسه کردم،مشخصات G6 بهتره ،گوشیه خوشدستی هست و یه سری امکانات بهتر نسبت به V20 داره مثل نسبت تصویر 2:1 ، ضد آب بودن ، عملکرد بهترش تو محیط های کم نور و ... تقریبا مشخصاتش مثل S7 هست که بین این 2 تا S7 رو انتخاب کردم مقابل V20 گذاشتم

درسته ریسک خرید این برند ها با این قیمت بالاست
البته گوشی های ال جی هم مشکل Bootloop و سایه انداختن دارن،گوشی های v10 و g5 هم مشکل سوختن برد داشتن
درسته
تو جی 6 خیلی کم بوده
و الجی حلشون کرده

mhda69
17-07-2017, 05:34
سلام،G6 هم که گوشی دوست داشتنی هست با V20 مقایسه کردم،مشخصات G6 بهتره ،گوشیه خوش دستی هست و یه سری امکانات بهتر نسبت به V20 داره مثل نسبت تصویر 2:1 ، ضد آب بودن ، عملکرد بهترش تو محیط های کم نور و ... تقریبا مشخصاتش مثل S7 هست که بین این 2 تا S7 رو انتخاب کردم مقابل V20 گذاشتم

سلام،درسته ریسک خرید این برند ها با این قیمت بالاست

الان قیمت جی6 رو دیدم،اولش فکرنمیکردم زیر۲.۱۰۰ باشه!و گرنه پیشنهاد میدادم!
پس ب نظر منم الجی جی6 انتخاب خیلی خوب و بروزتریه...
البته گوشیای الجی معمولا افت قیمت زیاددارن!
صاحب اختیارین...