PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دروغگویی دیجی کالا

DVB 2009
16-07-2017, 09:26
سلام این روزا دیجی جشنواره ای گذاشته به اسم دمای بالا و ...

تخفیف های بزرگی داره مثل اینکه Ps4 رو میگه 566 تومان میفروشه

یا ساعت اپل رو 900 تومان
206 رو با 5 میلیون تخفیف میده و ...

اما جالبه همه تخفیف های بزرگش 5 دقیقه قبل از شروع تخفیفشون ناموجود شدن
یا کارمندا اینا رو برمیدارن
یا بلکن قضیه دروغگوییی که با توجه به جذب مشتری به نظر من کلاه برداری هم هست

Parsa_HZ
16-07-2017, 15:34
تخفيف شب يلدا هم همين برنامه بود
اجناس پر طرفدار در كمتر از يك دقيقه ناموجود ميشدن
چند جا هم شنيدم كه اجناس پلمپ نبودن و دسته دوم بودن... البته من كه باورم نميشه!
كلا كاري از دست ما برنمياد
به قول معروف Deal With It

xshya
16-07-2017, 18:01
شما انتظار زیادی داری از فروشگاه های انلاین ایرانی و همینطور بقیه وبسایتها و فرومها سطح توقع خودتون رو باید خیلی پایین بیاری باهاشون هیچ مشکلی نداشته باشی:n31:
مسئولین فروش و اوپراتورهای گیجی کالا هم همگی گیج تشریف دارند و مدیرش هم موجود گیجیه چون نمیتونه فروشگاه و پرسنلش رو بخوبی مدیریت کنه؟ دیدی دوست عزیز مشکل از خودتونه توقعتون بالاست:n09:

ardeshir n
16-07-2017, 18:31
اما از انصاف نگذریم دیجی اوایلش عالی بود.

Sent from my ASUS using Tapatalk

AhmadReza.
16-07-2017, 20:23
من یدونه خرید از دیجی کالا داشتم و ازش راضی ام..:n01:
خیلی اوقات هم امکانات و قیمت کالا ها رو ازین سایت چک میکنم.

Life24
18-07-2017, 00:28
الكي هست همش
يلدا هم همين بود

cotgnx
22-07-2017, 20:16
سلام این روزا دیجی جشنواره ای گذاشته به اسم دمای بالا و ...

تخفیف های بزرگی داره مثل اینکه Ps4 رو میگه 566 تومان میفروشه

یا ساعت اپل رو 900 تومان
206 رو با 5 میلیون تخفیف میده و ...

اما جالبه همه تخفیف های بزرگش 5 دقیقه قبل از شروع تخفیفشون ناموجود شدن
یا کارمندا اینا رو برمیدارن
یا بلکن قضیه دروغگوییی که با توجه به جذب مشتری به نظر من کلاه برداری هم هست

سلام ولی من همون روز که ps4 رو 565 تومن گذاشته بود تونستم بگیرم. منم فکر می کردم همش الکیه ولی در عین ناباوری خریدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shayan0o21
23-07-2017, 11:00
سلام ولی من همون روز که ps4 رو 565 تومن گذاشته بود تونستم بگیرم. منم فکر می کردم همش الکیه ولی در عین ناباوری خریدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مبــارکت باشــه عزیــز
منم خیلی خرید داشـتــم ازش
راضی ام ازش
نسبت به بیرون خیلی به صرفه است:n06:

Rhodes
23-07-2017, 15:55
میزاره ولی تعداد محدود ...
دوست بنده آشناش توی دی جی کالا هست.اصن توی سایت نرفت ! تماس گرفت گفت 3 تا PS4 برای من بزار کنار !!!
این مدلی میدن میره که گیر افراد عادی تو فروش آنلاین نمیاد !

امید رض
23-07-2017, 16:10
من یه کالایی رومیخوام بخرم بخش نظراتش ادم رو گیج میکنه یکی میگه هنوز نگرفتم ولی عالیه یکی میگه دارم بدرد نمیخوره هی خراب میشه یکی هم میگه من چندسال دارم حرف نداره وبرعکس :V9::V9::V9:خرید از دیجی کالا هم بعضی ها تونظرات میگن کالا خراب شد سریع پس گرفتن بعضی هابرعکس:sq_6::sq_6::sq_6::sq_6:درویی وچندرویی توسایت موج میزنه

omidscafild
23-07-2017, 16:29
میزاره ولی تعداد محدود ...
دوست بنده آشناش توی دی جی کالا هست.اصن توی سایت نرفت ! تماس گرفت گفت 3 تا PS4 برای من بزار کنار !!!
این مدلی میدن میره که گیر افراد عادی تو فروش آنلاین نمیاد !

دقیقا همین طوره . بنده + چندتا از دوستای خودم در شهرهای مختلف و با ISP های مختلف از همون ساعت 10 صبح حتی سایتو نتونستیم لود کنیم ! :) شک ندارم که اگه موجودیش بطور مثال 100 تا بوده باشه . 95 تاشو خود کارمندا برمیدارن 5 تاش هم هرکی تونست زودتر سایتو باز کنه . چندین مورد همین اتفاق تکرار شده .

یه بحث دیگه هست سرور این سایت هست که موقع تخفیف های خوب مثل همین PS4 بالا نمیاد هرکار بکنی . من حتم دارم که تو اون ساعت برای اینکه بگن خیلی فروش داشتیم ازین محصول و فلان پهنای باندو تو اون تایم لیمیت میکنن . بهرحال دیجی کالا این ترفندهارو خیلی وقته پیاده میکنه و نتیجه هم گرفته و همینطور هم ادامه خواهد داد .