PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید یخچال خوووب

sinad
05-07-2017, 15:46
سلام دوستان
دنبال یه یخچال جادار خوب هستم با مصرف انرژی پائیین و موتور عالی همچنین اگه از الجی و سامسونگ هستش ساخت کشور کره باااشه چون بعضی مدل ها در کشورهای چین و ... مونتاژه میشه
درکل یخچال خووب جادار و عاااالی باشه چند مدل برام نام ببرید که بعد از خرید پشیمون نشم
درضمن دوستانی که تخصص در هود وسینک و فر دارند از برند خووب و عالی چند مدل ذکر کنند

amir_t6262
05-07-2017, 21:25
فقط یخچال یا یخچال فریزر؟
یخچال های دوقلو سامسونگ با گارانتی سام سرویس در ایران (کارخانه تکوین الکترونیک) مونتاژ میشود. دوقلوی ال جی با گارانتی گلدیران، مونتاژ کره است. شما در یخچال و فریزر را باز کنی، یک برچسب داخل یخچال و فریزر هست که نوشته made in korea یا made by Samsung و Made by LG که نمونه های اولیه مونتاژ کره و بقیه برای سایر کشورها و عمدتا ایران است.

sinad
06-07-2017, 12:33
مد نظر من یخچال و فریزر هستش و یه مدل خوب و جادار با موتور كم مصرف و كم صدا كه جدیدا اومده. از دوستان كسی مدل خاصی درنظرش هست كه راهنمایی كنند

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-07-2017, 13:06
سلام

گوش شیطون کر,ظاهراً الکترو استیل خودمون هم خوبه . چند تا از فامیلامون دارند و راضیند و مشکلی نداشته .قیمتش مناسبه , مصرفش هم 115 وات هست که عالیه (با کنتور دیجیتالِ خونه اندازه گرفتیم)
صداش کمه اما یرای اتاق خواب مناسب نیست (بعضیها در اتاق خوابشون یخچال کوچک میذارند برای آب خنک و نوشیدنیهای دیگه . اگر صدا داشته باشه نمیشه خوابید)

sinad
06-07-2017, 13:17
اگه از برند های خارجی باشه بهتره. چون ظاهرش هم برام مهمه

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-07-2017, 13:36
اگه از برند های خارجی باشه بهتره. چون ظاهرش هم برام مهمه
سلام
بنده خودم در تاپیکهای زیر به همه توصیه کرده ام که فریبِ شعار حمایت از تولید داخلی رو نخورید و کالاهای ساختِ دزدانِ کلاهبردارِ مال مردم خور و حامیانشون رو نخورید ولی از کالای وطنیِ باکیفیتِ با قیمتِ مناسب حمایت کنین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الکترو استیل ظاهرش هم شیک و مدرن و بادوامه

sinad
11-07-2017, 19:27
بین یخچال الجی و سامسونگ کدوم برند بهتر هستش نمونه G317 الجی چطور هستش

saeed.bp
12-08-2017, 11:54
من یخچال ساید ال جی دارم و تا الن ازش راضیم.میتونه انتخاب سلیقه ای باشه

saeed.bp
23-08-2017, 09:21
سلام سلیقه ای هستش من یخچال خونم ساید الجی هستش و خیلی ازش راضیم فقط هر چند وقت یکبار فیلتر تسویه آبش رو تعویض میکنم. در کل خیلی عالیه