PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید برای ادامه تحصیل

denzelmovie
03-07-2017, 01:17
دوستان عزیز من 28 سالمه و دوسال پیش دیپلم تجربی رو گرفتم
بخاطر مشکلاتی که توو زندگیم داشتم ناچارا نتونستم به درسم ادامه بدم، الان به مدرک نیاز دارم
میخواستم راهنمایی کنید اصلا ارزش داره وقت بزارم یا نه؟ چون احتمالا تا مثلا به مدرک لیسانس برسم 32-33 سالم میشه
توو این سن کار تقریبا خوب پیدا میشه؟
بعد راهنمایی کنید چه رشته هایی اینده شغلی خوبی داره، خودم به زبان و سیستم از نظر نرم افزاری تسلط دارم
کلا ممنون میشم کمک کنید چه دانشگاهی برم چه تصمیمی بگیرم بهتره خودم اطلاعات زیادی از سیستم دانشگاهی مملکت ندارم

rmahdi1377
03-07-2017, 12:11
سلام
طبق دانش فعلی تون که گفتین به سیستم نرم افزاری تسلط دارم به نظرم به سمت برنامه نویسی برید بهتره و همچنین اینو هم یادآور بشم که اگر خواستین دروس فنی بخونین از دانشگاه های فنی شروع کنین چون با پایه ی قوی تر میتونین آینده شغلی مناسبی هم داشته باشین.
تا جایی که میدونم رشته های کامپیوتر،عمران(معماری) و مکانیک آینده بهتری نسبت به سایر رشته های فنی دارن.

موفق باشین

Alireza SM
19-08-2017, 11:49
دوستان عزیز من 28 سالمه و دوسال پیش دیپلم تجربی رو گرفتم
بخاطر مشکلاتی که توو زندگیم داشتم ناچارا نتونستم به درسم ادامه بدم، الان به مدرک نیاز دارم
میخواستم راهنمایی کنید اصلا ارزش داره وقت بزارم یا نه؟ چون احتمالا تا مثلا به مدرک لیسانس برسم 32-33 سالم میشه
توو این سن کار تقریبا خوب پیدا میشه؟
بعد راهنمایی کنید چه رشته هایی اینده شغلی خوبی داره، خودم به زبان و سیستم از نظر نرم افزاری تسلط دارم
کلا ممنون میشم کمک کنید چه دانشگاهی برم چه تصمیمی بگیرم بهتره خودم اطلاعات زیادی از سیستم دانشگاهی مملکت ندارم

نه برای سن شما تحصیل برای به دست آوردن کار زیاد توصیه نمیشه مگر اینکه سرمایه ای چیزی برای شروع کار داشته باشین. تسلط به سیستم از نظر نرم افزاری به اون راحتی که فکر میکنین نیست خیلی از مهندسین باتجربه کلی وقت میزارن برای نرم افزار های مورد نیازشون.
رشته های آینده دار مثل برق و مکانیک و عمران و نرم افزار و .. هستند.

hamid3369
19-08-2017, 14:30
میتونین پیام نور یا ازاد مدرک بگرین و وقت ازاد رو تجربی نرم افزار کار کنین یا علمی کاربردی چیزی برین