PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای بررسی و خرید گوشی در رنج یک میلیون تومن

fariborz.j
30-06-2017, 17:55
با سلام خدمت همه استاید و دوستان انجمن

من میخوام یک گوشی در رنج یک میلیون تومان بخرم حالا نهایت اگر چیز عالی بود تا یک و صد
اول خواسته ها مو میگم که بتونید بهتر راه نماییم کنید
1- حتما دو سیم باشه
2- دوربین اصلی و سلفیش عالی باشن
3- رزولیشن حدالمکان فول اچ دی باشه
4-رمش بالا حداقل 3 گیگ باشه
5- اندرویدش هر چقدر ورژن بالاتری باشه بهتره
6-لگ نزنه در هنگام اجرای بازی ها مخصوصا کمبت ایکس و اسفالت ( چون به محض خرید میخوام نصب و بازی کنم )
7- باتریش پایدار باشه و مدت زمان بیشتری نگه داره ( چون از نت بسته اپراتوری استفاده میکنم )
8- برند مهم نیست برام کارایی مهمه که تو اون رنج پولی بهترین باشه
9- حتما برا این هزینه که میکنم تمامی سنسورها مخصوصا حسگر اثرانگشت داشته باشه
10- بعد از رفتن انتن هنگ نکنه و نیاز به روشن و خاموش نداشته باشه و هنگامی که انتن برگشت خودش اتوماتیک انتن رو بیاره رو گوشی (اغلب گوشی های جدید انگار بعضی وقت ها هنگ میکنن و انتن رو نمیدن )

لطفا هر گوشی خوبی که با این موارد میشناسید با دلیل معرفی کنید .

تحقیق های خودم تا بدین جا:

گوشی های زیاد رو مورد بررسی قرار دادم
میخواستم دوستان در مورد گوشی شیامی Mi 5s که خیلی بنظر از حالظ عددی ( به اصطلاح خودمون روی کاغذ ) خوب هست نظر بدید گوشی رنجش یک و صد هست .
ایا اصلا مارک شیامی خوب هست و ارزش یک میلون و به بالا رو داره ( من خیلی جمع کردم این هزینه واقعا برام زیاده )
یا نه

یا مارک سونی مدل xperia x که حدود رنج من هست ایا خوب هست ارزش خرید داره ؟ یه خورده از لحاظ روی کاغذی ضعیفه نسبت به بقیه برند ها ولی دوربینش رو نوشته 23 مگاپیکسل و جلو 13 مگا پیکسل (جدی این کیفیت رو داره ، خیلی با بقیه متفاوته عددش )

از هواوئ هم گوشی های p10 , nova+ ,nova can,shot x,honor7i
رو دیدم کدومش بهترینه و ارزش خرید داره
لطفا راه نماییم کنید
میخوام سریع تر بگیرم
اگرسایتی در زمینه مقایسه دوربین و یا سایر قطعات به طور تخصصی مثلا دوربین عکس هر سه گوشی رو نشون بده و مقایسه کنه لطفا معرفی نمایید
باتشکر

mhda69
30-06-2017, 18:53
با سلام خدمت همه استاید و دوستان انجمن

من میخوام یک گوشی در رنج یک میلیون تومان بخرم حالا نهایت اگر چیز عالی بود تا یک و صد
اول خواسته ها مو میگم که بتونید بهتر راه نماییم کنید
1- حتما دو سیم باشه
2- دوربین اصلی و سلفیش عالی باشن
3- رزولیشن حدالمکان فول اچ دی باشه
4-رمش بالا حداقل 3 گیگ باشه
5- اندرویدش هر چقدر ورژن بالاتری باشه بهتره
6-لگ نزنه در هنگام اجرای بازی ها مخصوصا کمبت ایکس و اسفالت ( چون به محض خرید میخوام نصب و بازی کنم )
7- باتریش پایدار باشه و مدت زمان بیشتری نگه داره ( چون از نت بسته اپراتوری استفاده میکنم )
8- برند مهم نیست برام کارایی مهمه که تو اون رنج پولی بهترین باشه
9- حتما برا این هزینه که میکنم تمامی سنسورها مخصوصا حسگر اثرانگشت داشته باشه
10- بعد از رفتن انتن هنگ نکنه و نیاز به روشن و خاموش نداشته باشه و هنگامی که انتن برگشت خودش اتوماتیک انتن رو بیاره رو گوشی (اغلب گوشی های جدید انگار بعضی وقت ها هنگ میکنن و انتن رو نمیدن )

لطفا هر گوشی خوبی که با این موارد میشناسید با دلیل معرفی کنید .

تحقیق های خودم تا بدین جا:

گوشی های زیاد رو مورد بررسی قرار دادم
میخواستم دوستان در مورد گوشی شیامی Mi 5s که خیلی بنظر از حالظ عددی ( به اصطلاح خودمون روی کاغذ ) خوب هست نظر بدید گوشی رنجش یک و صد هست .
ایا اصلا مارک شیامی خوب هست و ارزش یک میلون و به بالا رو داره ( من خیلی جمع کردم این هزینه واقعا برام زیاده )
یا نه

یا مارک سونی مدل xperia x که حدود رنج من هست ایا خوب هست ارزش خرید داره ؟ یه خورده از لحاظ روی کاغذی ضعیفه نسبت به بقیه برند ها ولی دوربینش رو نوشته 23 مگاپیکسل و جلو 13 مگا پیکسل (جدی این کیفیت رو داره ، خیلی با بقیه متفاوته عددش )

از هواوئ هم گوشی های p10 , nova+ ,nova can,shot x,honor7i
رو دیدم کدومش بهترینه و ارزش خرید داره
لطفا راه نماییم کنید
میخوام سریع تر بگیرم
اگرسایتی در زمینه مقایسه دوربین و یا سایر قطعات به طور تخصصی مثلا دوربین عکس هر سه گوشی رو نشون بده و مقایسه کنه لطفا معرفی نمایید
باتشکر

اون سونی رو بنظرم فراموش کنین کلا (باتری 2600!!!)
شیاومی هم با اینک شدیدا وسوسه انگیزه و قابل احترام اما دوربین هاش کلا رنگ های زنده و دلچسبی ندارن(همینطور صفحش)
ضمنا از مارک شیاومی همه انتظارات شما ب جز مورد 2 رو گوشی Xiaomi Redmi Note 4X جواب میده با حدود قیمت 700 !!!
از هواوی هم فقط nova plus قابل بحثه...ک اونم ظاهرا یه سری مشکلات نرم افزاری داره...
ب نظر من شما بین Samsung Galaxy C7 (با رام هنگ کنگ) یا Samsung Galaxy A7 2016 یکی رو انتخاب کنین...کاملا مطابق با انتظارات شماس و راضیتون میکنه...
مخصوصا احیانا اگر بتونین بودجه رو ب حدود 1.200 برسونین و Samsung Galaxy C7 Pro رو بخرین...
ب هیچ گزینه دیگه ای هم از سونی و الجی و اچ تی سی و...فکر نکنین!
صاحب اختیارین...
سایت بررسی هم زیاده مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و...

fariborz.j
02-07-2017, 12:31
اون سونی رو بنظرم فراموش کنین کلا (باتری 2600!!!)
شیاومی هم با اینک شدیدا وسوسه انگیزه و قابل احترام اما دوربین هاش کلا رنگ های زنده و دلچسبی ندارن(همینطور صفحش)
ضمنا از مارک شیاومی همه انتظارات شما ب جز مورد 2 رو گوشی Xiaomi Redmi Note 4X جواب میده با حدود قیمت 700 !!!
از هواوی هم فقط nova plus قابل بحثه...ک اونم ظاهرا یه سری مشکلات نرم افزاری داره...
ب نظر من شما بین Samsung Galaxy C7 (با رام هنگ کنگ) یا Samsung Galaxy A7 2016 یکی رو انتخاب کنین...کاملا مطابق با انتظارات شماس و راضیتون میکنه...
مخصوصا احیانا اگر بتونین بودجه رو ب حدود 1.200 برسونین و Samsung Galaxy C7 Pro رو بخرین...
ب هیچ گزینه دیگه ای هم از سونی و الجی و اچ تی سی و...فکر نکنین!
صاحب اختیارین...
سایت بررسی هم زیاده مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و...

شما خودتون به غیر این ها چیز دیگری پیشنهادی ندارین ؟
اخه سامسونگ Samsung Galaxy A7 2016 در مقابل نوت 4 که تو سال 2014 منتشر شده و قدیمیه کم میاره
نوت 4 قیمتشم یک تومنه از اینم بهتره هم صفحه نماییش بهتره و ...
یک گوشی بهتر میخوام.

در مورد سایت هم جی اس ام و موبایل ایران و .... میدونم
منظورم سایت های بررسی فقط دوربین وعکس هست
مثلا هم از دوربین سامسونگ Samsung Galaxy A7 2016 عکس گذاشته هم شیامی و ..... بعد قشنگ میتونی تیک بزنی و چنا مدل رو وبیار کنار هم عکس های همشونو ببینی
منظورم چنین سایتیه
در مورد چیپست و بقیه چیز ها هم همین طور

ardeshir n
02-07-2017, 13:05
شما خودتون به غیر این ها چیز دیگری پیشنهادی ندارین ؟
اخه سامسونگ Samsung Galaxy A7 2016 در مقابل نوت 4 که تو سال 2014 منتشر شده و قدیمیه کم میاره
نوت 4 قیمتشم یک تومنه از اینم بهتره هم صفحه نماییش بهتره و ...
یک گوشی بهتر میخوام.

در مورد سایت هم جی اس ام و موبایل ایران و .... میدونم
منظورم سایت های بررسی فقط دوربین وعکس هست
مثلا هم از دوربین سامسونگ Samsung Galaxy A7 2016 عکس گذاشته هم شیامی و ..... بعد قشنگ میتونی تیک بزنی و چنا مدل رو وبیار کنار هم عکس های همشونو ببینی
منظورم چنین سایتیه
در مورد چیپست و بقیه چیز ها هم همین طورASUS ZenFone 3 max ZC553KL
Battery 4100 mAh
SD430
Ram:3GB
Internal Storage:32GB
Fingerprint up to 5
Camera:
Main:16MP full HD(up to 64MP)HDR,Laser focus and phase detection+HDR
Front:8 MP Full HD(up to 32MP)+HDR

Sent from my K00E using Tapatalk

fariborz.j
02-07-2017, 14:51
ASUS ZenFone 3 max ZC553KL
Battery 4100 mAh
SD430
Ram:3GB
Internal Storage:32GB
Fingerprint up to 5
Camera:
Main:16MP full HD(up to 64MP)HDR,Laser focus and phase detection+HDR
Front:8 MP Full HD(up to 32MP)+HDR

دوست عزیز اخه میگن صفحه نمایش ایسوز نسبت به سامسونگ و بعد هواویی پاین تره و خوب نیست
واسه سخت افزار هم سی پیوشو ننوشتی چه مدلی هست ؟
خودت همین گوشی رو دارین ؟

ardeshir n
02-07-2017, 16:14
دوست عزیز اخه میگن صفحه نمایش ایسوز نسبت به سامسونگ و بعد هواویی پاین تره و خوب نیست
واسه سخت افزار هم سی پیوشو ننوشتی چه مدلی هست ؟
خودت همین گوشی رو دارین ؟سی پی یو: Qualcomm[emoji768] Snapdragon[emoji769] 430 هست.
خیر ندارم،اما خریداران خیلی راضی بودن،در حد گوشی ۱.۵۰۰ کار میکنه برات.صفحه نمایش سامسونگ و سونی غوله ،اما از هوآوی، ایسوز خیلی بهتره.کیفیت این گوشی نسبت به پرداختی خیلی عالیه،باتری هم با اس ۷ برابری میکنه و بهتر هم هست.

fariborz.j
03-07-2017, 20:59
با رنج یک نومن اسنپ 430 خوب نیست ، اسنپ 430 برا هفصد تومن ایناست

fariborz.j
03-07-2017, 21:39
از دوستان دیگه هم لطفا پیشنهاد بدن

میخوام سریع تر گوشی بگیرم.

ممنون میشم استاید که خودشون گوشی دارن تو رنج یک تومن تو تاپیک شرکت کنن

MCSE MAN
03-07-2017, 22:38
Xperia X گوشی خوبیه ولی مثل هر گوشی دیگه ای ضعف هم داره
دوربینش تو روز خوبه ولی تو شب نویز پیدا میکنه مثل بقیه گوشی های سونی
باتریش متوسطه
ولی از نظر آپدیت و رووونی و کارایی هیچ مشکلی نداره

Galaxy C7 مشخصاتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه ولی کاراییش رو نمیدونم

شیائومی Mi 5 هم من از چند نفر شنیدم گوشی خوبیه

درباره سایت برای مقایسه دوربین ها هم هر سایتی نتیجه اش یه چیز میشه ولی در کل گوشی های سامسونگ عکس های راضی کننده تری میندازن

dokhtarak_e_darya
04-07-2017, 20:00
توی این رنج قیمت چه اندازه ای مد نظرتونه؟
اگرگوشی جمو جور میخواید که با یک دست بشه باهاش راحت کار کرد و نیاز دارید سخت افزار قوی داشته باشه (بازی های سنگین میکنید) mi 5s گزینه خیلی عالیه.
اگر سایز بزرگ با باتری خفن میخواید رو دست Mi Max 2 نیست. باتری 5300mAH, شارژ سریع 3 (70 درصد تو 1 ساعت شارژ میشه), پردازنده کم مصرف Snapdragon 625, رم 4 گیگابایت, حافظه داخلی 64/128 گیگابایت, درگاه USB Type-C, اندروید 7 که به 8 هم بعدا اپدیت میشه, حسگر اثر انگشت, دوربین مشابه استفاده شده در mi 6

ardeshir n
04-07-2017, 20:12
اگرگوشی جمو جور میخواید که با یک دست بشه باهاش راحت کار کرد و نیاز دارید سخت افزار قوی داشته باشه (بازی های سنگین میکنید) mi 5s گزینه خیلی عالیه.
اگر سایز بزرگ با باتری خفن میخواید رو دست Mi Max 2 نیست. باتری 5300mAH, شارژ سریع 3 (70 درصد تو 1 ساعت شارژ میشه), پردازنده کم مصرف Snapdragon 625, رم 4 گیگابایت, حافظه داخلی 64/128 گیگابایت, درگاه USB Type-C, اندروید 7 که به 8 هم بعدا اپدیت میشه, حسگر اثر انگشت, دوربین مشابه استفاده شده در mi 6این می مکس نوع رمش چیه ؟

Sent from my ASUS using Tapatalk

dokhtarak_e_darya
04-07-2017, 22:19
این می مکس نوع رمش چیه ؟

نمیدونم منظورتون از نوع رم چیه ولی تکنولوژی مموری رمش LPDDR3 933 MHz Single-channel 32-bit هست.

ardeshir n
04-07-2017, 23:05
نمیدونم منظورتون از نوع رم چیه ولی تکنولوژی مموری رمش LPDDR3 933 MHz Single-channel 32-bit هست.
آها.ممنون.منظورم LP بود.

dokhtarak_e_darya
06-07-2017, 14:20
آها.ممنون.منظورم LP بود.

sd 625 رمش ddr3 هست. سری 600 فقط 630/660 ddr4 هستن.

fariborz.j
06-07-2017, 15:38
Xperia X گوشی خوبیه ولی مثل هر گوشی دیگه ای ضعف هم داره
دوربینش تو روز خوبه ولی تو شب نویز پیدا میکنه مثل بقیه گوشی های سونی
باتریش متوسطه
ولی از نظر آپدیت و رووونی و کارایی هیچ مشکلی نداره

Galaxy C7 مشخصاتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه ولی کاراییش رو نمیدونم

شیائومی Mi 5 هم من از چند نفر شنیدم گوشی خوبیه

درباره سایت برای مقایسه دوربین ها هم هر سایتی نتیجه اش یه چیز میشه ولی در کل گوشی های سامسونگ عکس های راضی کننده تری میندازن

"گوشی های سونی فقط بخاطر اسم گران هستند"

ایا این عبارت درسته بنظرتون ؟؟

بعدشم میگن این مقدار پیکس گوشی های سونی که مثلا 20 و 21 مگا پیکسل هست برای ایکسپریا ایکس که حدود یک تومن هستن ، غیر واقعیه
واقعا این چنینه ؟ چون فاصله پیکسلش گه 21 هست با گوشی های سامسونگ و هواوی و شیامی خیلی زیاده

بعدشم سونی کمی اندازش کوچیکه من اندازه متوسط میخوام .

من خودم علاقه به سونی داشتم ولی بعد شنیدن عبارات بالا یعنی قیمت بالاتر و دوربین غیر پیکسل واقعی
دو دل شدم بعدم که اندازه ای که من میخوام نیستن تقریبا

لطفا بگین اینا حقیقت داره و ایا سونی اکسپریا ایکس وایکس پرفورمنس ارزش خرید دارند یا تو رنج یک تومن تو سونی چیزی هست که به شرایط مواردی که من گفتم رو داشته باشه

fariborz.j
06-07-2017, 15:49
اگر سایز بزرگ با باتری خفن میخواید رو دست Mi Max 2 نیست. باتری 5300mAH, شارژ سریع 3 (70 درصد تو 1 ساعت شارژ میشه), پردازنده کم مصرف Snapdragon 625, رم 4 گیگابایت, حافظه داخلی 64/128 گیگابایت, درگاه USB Type-C, اندروید 7 که به 8 هم بعدا اپدیت میشه, حسگر اثر انگشت, دوربین مشابه استفاده شده در mi 6

" گوشی شیامی ارزش یک الی دو سال استفاده رو داره "
این عبارت درسته ؟؟

خیلی از گوشی های شیامی تعریف میشه ولی میگن بعد یک سال و بیشتر گوشی می پوکه یا از بین میره باتری و وسایلش

من هزینه یک تومن رو بازحمت زیاد جور کردم و واقعیتش میخوام حالا حالا ازش کاربکشم

Mi Max 2 این گوشی قیمتش چنده ؟

با اسنپ Snapdragon 625 میشه ب راحتی و بدون لگ اسفالت و مورتال کمبت ایکس بازی کرد ؟

منظور از یو اس بی تایپ سی چی هست ؟

لطفا هر چی که در مورد گوشی ها لازمه بدونم یه اجمالی توضیح بدین

شما درمورد سایت ها و مقایسه دوربین ها یک منبع معتبر میشناسین ؟؟

ardeshir n
06-07-2017, 19:34
" گوشی شیامی ارزش یک الی دو سال استفاده رو داره "
این عبارت درسته ؟؟

خیلی از گوشی های شیامی تعریف میشه ولی میگن بعد یک سال و بیشتر گوشی می پوکه یا از بین میره باتری و وسایلش

من هزینه یک تومن رو بازحمت زیاد جور کردم و واقعیتش میخوام حالا حالا ازش کاربکشم

Mi Max 2 این گوشی قیمتش چنده ؟

با اسنپ Snapdragon 625 میشه ب راحتی و بدون لگ اسفالت و مورتال کمبت ایکس بازی کرد ؟

منظور از یو اس بی تایپ سی چی هست ؟

لطفا هر چی که در مورد گوشی ها لازمه بدونم یه اجمالی توضیح بدین

شما درمورد سایت ها و مقایسه دوربین ها یک منبع معتبر میشناسین ؟؟درود بر شما.
میشه گفت تا ۲ سال میکشه بعد اون با خدا... .
قیمت رو نمیدونم.
میشه و به خوبی کار میکنه.اما نسبت به سری ۸۰۰ فریم کمتری میگیرین.همچنین مصرف کمی داره.
چند نوع یو اس بی داریم:Type-A Type-B Type-C که تایپ سی تا ۵ گیگابیت انتقال داره.
NDTV gadgets
GSMArena

fariborz.j
06-07-2017, 20:47
لطفا دوستان دیگه مخصوصا اونایی که گوشی حود یک تومنی الان دارن استفاده میکنن تو بحث شرکت کنن

واقعا گزینه زیاد هست و انتخاب بهترین سخته

باید از شما دوستان کمک بگیرم ، پس نظر بدین.
ممنون

MCSE MAN
06-07-2017, 21:32
"گوشی های سونی فقط بخاطر اسم گران هستند"

ایا این عبارت درسته بنظرتون ؟؟

بعدشم میگن این مقدار پیکس گوشی های سونی که مثلا 20 و 21 مگا پیکسل هست برای ایکسپریا ایکس که حدود یک تومن هستن ، غیر واقعیه
واقعا این چنینه ؟ چون فاصله پیکسلش گه 21 هست با گوشی های سامسونگ و هواوی و شیامی خیلی زیاده

بعدشم سونی کمی اندازش کوچیکه من اندازه متوسط میخوام .

من خودم علاقه به سونی داشتم ولی بعد شنیدن عبارات بالا یعنی قیمت بالاتر و دوربین غیر پیکسل واقعی
دو دل شدم بعدم که اندازه ای که من میخوام نیستن تقریبا

لطفا بگین اینا حقیقت داره و ایا سونی اکسپریا ایکس وایکس پرفورمنس ارزش خرید دارند یا تو رنج یک تومن تو سونی چیزی هست که به شرایط مواردی که من گفتم رو داشته باشه
بستگی داره گرون رو نسبت به چی بگی؟ اگه نسبت به برندهای چینی مثل هواوی و شیائومی منظورتونه بله ولی نسبت به سامسونگ، ال جی و HTC اصلا گرون نیست و همشون تو یه رده هستن

درباره مگاپیکسل هم هیچوقت یه برند معروف نمیاد همچین دروغ واضحی بگه. مگاپیکسل های سونی هم کاملا واقعی و درسته. مشکل اینه که تو کیفیت عکس فقط مگاپیکسل مهم نیست. خیلی موارد دیگه هم مهم هستن

x performance که رسمی تو ایران اصلا نیومد ولی X گوشی خوبیه

ardeshir n
06-07-2017, 21:32
این هم هست:
ZenFone 3 ZE552KL .
CPU:SD 625 2.0 GHz octa,Ram:4 GB,Camera:16MP 4k Video recording,HDR,Super Resolution(Up to 4x resolution),Selfie:8MP+HDR.Storage:64 GB,External:2000GB/2TB,Super IPS+ LCD,battery:3000mAh

ardeshir n
06-07-2017, 21:40
این هم هست:
ZenFone 3 ZE552KL .
CPU:SD 625 2.0 GHz octa,Ram:4 GB,Camera:16MP 4k Video recording,HDR,Super Resolution(Up to 4x resolution),Selfie:8MP+HDR.Storage:64 GB,External:2000GB/2TB,Super IPS+ LCD,battery:3000mAh

Sent from my ASUS using Tapatalkفینگرپرینت هم داره.

fariborz.j
09-07-2017, 10:17
دوستان واقعیتش بعد از تحقیقات اولویت اولم شده برند سامسونگ

یه گوشی هم از سامسونگ بهم پیشنهاد دادن سامسونگ گالکسی a5 2016 برای رنج یک نومن پیشنهاد شده
بنظرتون خوبه ؟؟

رم 2 - دوربین 13 - سلفی 5 - حافظه 16 - اسنپ 615 - باتری 2900

من که خودم زیاد خوشم نیومد .:n03:

ardeshir n
09-07-2017, 12:10

یه گوشی هم از سامسونگ بهم پیشنهاد دادن سامسونگ گالکسی a5 2016 برای رنج یک نومن پیشنهاد شده
بنظرتون خوبه ؟؟

من که خودم زیاد خوشم نیومد .:n03:حالا بازم میگم.ارزش خرید بالایی داره این: ZenFone 3 ZE552KL

fariborz.j
09-07-2017, 12:40
حالا بازم میگم.ارزش خرید بالایی داره این: ZenFone 3 ZE552KL

صفحه نمایش اخه خیلی پاین تر از سامسونگه بعد موقع فروش هم خواهان زیاد نداره
اینا رو هم باید در نظر گرفت دادا

ardeshir n
09-07-2017, 12:44
صفحه نمایش اخه خیلی پاین تر از سامسونگه بعد موقع فروش هم خواهان زیاد نداره
اینا رو هم باید در نظر گرفت دادا
صفحه نمایش کنتراست 600 که میتونید زیر نور آفتاب هم کار کنید.درسته که کمتره اما فقط صفحه نمایش نیست.اتفاقا اگر جایی برای فروش بذاری(خودم سراغ دارم)که خواهان داشته باشه خوب میفروشه.این گوشی حدافل برات 3-5 سال کار میکنه.
از من گفتن بود.اگر اطلاعات دقیق میخوای لینک سایت رسمی ایسوس رو میفرستم.
آپدیت:صفحه نمایش Super IPS PLus که رنگ ها خیلی طبیعی هستند.

k1ozil
09-07-2017, 13:34
شیایومی می 5 هم انتخاب خوبیه

dokhtarak_e_darya
10-07-2017, 17:12

بنظرتون خوبه ؟؟

من که خودم زیاد خوشم نیومد .:n03:

این گوشی مال دو سال پیشه قدیمی شده اپدیتیم دیگه دریافت نمیکنه.گوشیای 500 تومنی 2 گیگ رم 16 گیگ حافظه داخلی دارن نه 1 میلیونی.
شما باید میان رده امسال یا پرچمدار پارسال رو بخری و حداقل تا یکی دو سال اپدیت اندروید میگیرن. میان رده امسال snapdragon 630/660 و پرچمدار پارسال snapdragon 820/821 هست. (قدرت snapdragon 660 پانزده درصد کمتر از 835 و در حد 820/21 هست). اگر عجله داری گوشی های پرچمدار پارسال رو بررسی کن مثل همون mi5s که گفتی. اگر عجله نداری و مدت زمان دوام باتری برات مهمه 3-4 ماه صبر کن میان رده های امسال عرضه بشن از بین اونا انتخاب کن.
نظر شخصی: گوشی های میان رده سامسونگ ارزش خرید ندارن.

fariborz.j
11-07-2017, 21:12
این گوشی مال دو سال پیشه قدیمی شده اپدیتیم دیگه دریافت نمیکنه.گوشیای 500 تومنی 2 گیگ رم 16 گیگ حافظه داخلی دارن نه 1 میلیونی.
شما باید میان رده امسال یا پرچمدار پارسال رو بخری و حداقل تا یکی دو سال اپدیت اندروید میگیرن. میان رده امسال snapdragon 630/660 و پرچمدار پارسال snapdragon 820/821 هست. (قدرت snapdragon 660 پانزده درصد کمتر از 835 و در حد 820/21 هست). اگر عجله داری گوشی های پرچمدار پارسال رو بررسی کن مثل همون mi5s که گفتی. اگر عجله نداری و مدت زمان دوام باتری برات مهمه 3-4 ماه صبر کن میان رده های امسال عرضه بشن از بین اونا انتخاب کن.
نظر شخصی: گوشی های میان رده سامسونگ ارزش خرید ندارن.

ایول داداش منم با نظرت موافقم
از پرچم دار های سال قبل چی پیشنهاد میدی برای رنج یک تومن ؟
اگه میان رده خوب هم سراغ داری قیمت کمتر و مناسب بگو چون از بس سرچ کردم و برای یک تومن گوشی مناسب ندیدم
با حرفت موافقم اگر پرچم دار خوب پیدا نشه حداقل پول مفت وبیشتر ندم به این نوع گوشی ها.
شایمی رو تو تاپیک های قبلی و تاپیک اول خودم هم مد نظر داشتم ولی چون میگن بعد دو سال دیگه می پوکه و دوربیناش ضعیفن ، قیدشو زدم.
نه 3-4 ماه نمیخوام صبر کنم گوشی لازمم دیگه
لطفا راه نماییم کن
بنظرت گوشی های هوای و وان پلاس خوبه ؟

ardeshir n
11-07-2017, 21:26
ایول داداش منم با نظرت موافقم
اگه میان رده خوب هم سراغ داری قیمت کمتر و مناسب بگو چون از بس سرچ کردم و برای یک تومن گوشی مناسب ندیدم
با حرفت موافقم اگر پرچم دار خوب پیدا نشه حداقل پول مفت وبیشتر ندم به این نوع گوشی ها.
شایمی رو تو تاپیک های قبلی و تاپیک اول خودم هم مد نظر داشتم ولی چون میگن بعد دو سال دیگه می پوکه و دوربیناش ضعیفن ، قیدشو زدم.
لطفا راه نماییم کن
بنظرت گوشی های هوای و وان پلاس خوبه ؟هوآوی:چینی و بنجل
وان پلاس:کپی :(
پرچمدار های سال قبل ایسوس :
ZenFone Zoom تا ۱۵۰۰،
ZenFone 2 Deluxe ۸۹۰ تومن
پیشنهادم دیلاکس هست.تنها گوشی ایسوس که پول خون باباشو میگیره زنفون زوم هست!

fariborz.j
12-07-2017, 21:13
هوآوی:چینی و بنجل
وان پلاس:کپی :(
پرچمدار های سال قبل ایسوس :
ZenFone Zoom تا ۱۵۰۰،
ZenFone 2 Deluxe ۸۹۰ تومن
پیشنهادم دیلاکس هست.تنها گوشی ایسوس که پول خون باباشو میگیره زنفون زوم هست!

از پیشنهادت
ممنون
ولی میخوام سامسونگ بگیرم نشد هواویی
چرا به هوایی میگی چینی ؟
همشون چینین حتی سامسونگ ، شایامی هم که رو شاخشه

اصلا خدایی موندم تو کار شرکت سامسونگ نوت 4 مال 2014 رو با سامسونگ ا پنج 2016 مقایسه کن
حداقل 3 سال از تولیدشون میگزه ولی بغیر سلفی جلو هیچ چیز 20165 از اون بهتر نیس :n35:

یعنی چی اخه ؟!!

fariborz.j
12-07-2017, 21:28
اطفا همه دوستانی که گوشی خوب دارن و محدوده رنجی شون یک تومنه تو بحث شرکت کنن

ماشالاه که الان همه گوشی رو دارن

dokhtarak_e_darya
13-07-2017, 18:23
اگر سامسونگ مدنظرته تو میان رده سری های مختلفی داره. سری های J, A, C. هر روز یه گوشی با پسوندهای مختلف میده بیرون 2016 2017 2018 Pro Pime Max...
تو رنج 1 تومن و گوشی های امسال سامسونگ میتونی J7 Pro 2017, A3 2017 یا C5 Pro بخری.
J7 Pro 2017 و A3 2017 از چیپست Exynos 7870 استفاده میکنن که قدیمی شده مال دو سال پیشه و از Snapdragon 625 ضعیف تره. این درحالیه که گوشی های میان رده امسال حداقل از Snapdragon 630 بهره میبرن.
C5pro باز مشخصات بهتری نسبت به این دو گوشی داره با باتری ضعیف تر و رم حافظه داخلیه 4/64
a5 2017 هم هست با 200 تومن قیمت بالاتر که باتری بهتر (بهمراه شارژ سریع) و ضد اب بودن ولی رم حافظه داخلیش 3/32 هست.

لطفا راه نماییم کن
بنظرت گوشی های هوای و وان پلاس خوبه ؟

mi5/mi5s
من خودم 1 ساله redmi note 3 شیائومی دارم حرف نداره منتظرم redmi note 5 بیاد اپگرید کنم. دوربیناش توی نور کم ضعیفه نویز داره ولی شما هم خداد تومن پول گوشی نمیدی که انتظار بهترین دوربینو داشته باشی.
در مورد هواوی و وان پلاس نظری ندارم.

fariborz.j
23-07-2017, 10:51
سامسونگ رو بخاطر صفحه نمایش خوب و اینکه تو بازار میتونی راحت تر بفروشی میخواستم اما هر چی فکر میکنم میبینم سامسونگ الان میان ردش از پرچم دار های سال 2014 که سه سال پیش باشه ضعیف تره.

الان اصلا نمیدونم چی بخرم ؟

mi5s رو از لحاظ سخت افزاری خیلی قبول دارم ولی دوستان میگن شیامی گوشیاش برا دو سال جوابه و بعدش مشکلات باتری و استهلاک گوشی پیش میاد واسه همون رو /mi5s هم گیر کردم

هوایی نوا پلاس چطوره ؟ برا ی یکتومن ارزش داره بدم هواوی بگیرم یا دست دوم نوت 7 اچ که یکی از دوستام داره و میگه 1450000 هزارتومن میفروشه رو بخرم ؟؟ البته یک رو نقد میدم و 450 رو طی دو ماه 250 و 200 میدم ؟؟