PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپ تاپ حدود دو و هفتصد

13rahgozar71
29-06-2017, 19:10
سلام خسته نباشید
راستش من بار اولمه میخوام لپ تاپ بخرم و میخوام یک لپ تاپ در محدوده دو و نیم میلیون تا دو و هفتصد بگیرم...
لپ تاپی میخوام که در این رنج قیمت بهترین باشه یعنی هم واقعا کیفیت مانیتور خوب باشه
و هم اینکه از نظر گرافیک و پردازنده از پس کارهای گرافیکی تا حد تقریبا حرفه ای بر بیاد مثلا فتوشاپ و همچنین برای انجام بازی هایی مثل fifa و pes خیلی خوب و روان اجراشون کنه..

کلا در این رنج قیمتی یه لپ تاپ تقریبا همه فن حریف میخوام هم برای نت هم فیلم هم فتوشاپ و گرافیک هم بازی ..
لطفا از همه برندها بهترین لپ تاپ هارو بهم بگید تا بتونم یکیشو بگیرم ...

ممنون از لطفتون

amir_t6262
29-06-2017, 20:05
سلام خسته نباشید
راستش من بار اولمه میخوام لپ تاپ بخرم و میخوام یک لپ تاپ در محدوده دو و نیم میلیون تا دو و هفتصد بگیرم...
لپ تاپی میخوام که در این رنج قیمت بهترین باشه یعنی هم واقعا کیفیت مانیتور خوب باشه
و هم اینکه از نظر گرافیک و پردازنده از پس کارهای گرافیکی تا حد تقریبا حرفه ای بر بیاد مثلا فتوشاپ و همچنین برای انجام بازی هایی مثل fifa و pes خیلی خوب و روان اجراشون کنه..

کلا در این رنج قیمتی یه لپ تاپ تقریبا همه فن حریف میخوام هم برای نت هم فیلم هم فتوشاپ و گرافیک هم بازی ..

ممنون از لطفتون

سلام.
اگر اجرای روان بازی را فاکتور بگیری، چون با این قیمت، نمیتوانی لپ تاپ خیلی مناسب برای بازی بگیری، بگرد دنبال Lenovo Ideapad 510 . چون از نظر قیمت پرداختی یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه هاست.

Core i5 6200
4 گیگ رم DDR4
گرافیک GeForce 940MX
هارد 1 ترابایت
صفحه نمایش FullHD

با گارانتی سازگار، حدود 2500

13rahgozar71
29-06-2017, 20:39
ممنون از پاسخ شما ..اما من توی سایت های فروش لپ تاپ که نگاه میکنم و لیست قیمت به روز لپ تاپ ها رو نگاه میکنم لپ تاپ های برند های مختلف رو دیدم که امکاناتی بالاتر از این که شما گفتین داره ولی قیمتش دو و ششصد یا کمی بیشتر بوده ..مثلا رم هشت گیگ یا پردازنده نسل هفتم اینتل .. که در نظرات خریداران هم که نگاه میکردم میدیدم خیلباشون میگفتن برای انجام بازیها خیلی روان هستند ..یعنی واقعا با این هزینه یه لپ تاپ که یه بازی فوتبال رو به راحتی اجرا کنه توی بازار نیست؟؟برندش مهم نیست فقط کیفیت و قدرتش مهمه واسم ...

ardeshir n
29-06-2017, 21:38
سلام خسته نباشید

ممنون از لطفتوندرود بر شما.
فک کنم این بهتر باشه:
‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل X541UJ-F
رم ۸
سی پی یو Core i7،فرکانس تا ۳.۵ گیگاهرتز.

Sent from my K00E using Tapatalk

amir_t6262
29-06-2017, 22:07
درود بر شما.
فک کنم این بهتر باشه:
‏لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل X541UJ-F
رم ۸
سی پی یو Core i7،فرکانس تا ۳.۵ گیگاهرتز.

این مدل، قیمتش حدود 150 هزار تومان گرانتر است. کارت گرافیک ضعیف تری هم دارد ولی CPU قوی تر و به روز تر دارد.

ardeshir n
29-06-2017, 22:09
این مدل، قیمتش حدود 150 هزار تومان گرانتر است. کارت گرافیک ضعیف تری هم دارد ولی CPU قوی تر و به روز تر دارد.قیمت:2،750،000
با تخفیفی که دیجی%کالا داده ۲،۶۷۹،۰۰۰

amir_t6262
29-06-2017, 22:14
قیمت:2،750،000
با تخفیفی که دیجی%کالا داده ۲،۶۷۹،۰۰۰

جالب اینکه براساس مقایسه ی سایت زیر، CPU لنوو بهتر است. بخاطر GPU قوی ترش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد قیمت هم الان مدلی که من گفتم را دیجیکالا گذاشته 2589 که البته در بازار بگردید، ارزانتر هم گیر میاد. ایسوس هم ارزانتر گیر میاد ولی در کل گرانتر از لنوو است.

13rahgozar71
30-06-2017, 11:22
جالب اینکه براساس مقایسه ی سایت زیر، CPU لنوو بهتر است. بخاطر GPU قوی ترش

در مورد قیمت هم الان مدلی که من گفتم را دیجیکالا گذاشته 2589 که البته در بازار بگردید، ارزانتر هم گیر میاد. ایسوس هم ارزانتر گیر میاد ولی در کل گرانتر از لنوو است.

ممنون از پاسختون
فقط من خودم باتوجه به جست و جو هایی که این چن روز انجام دادم خیلی این مدل از اچ پی چشممو گرفته میخواستم نظر شمارو هم بدونم که ارزش خرید داره برای کارهای گرافیکی و تاحدی حرفه ای مثل بازی و فتوشاپ یا خیر

Hp ay118ne 15 inch
Ram: 8 ddr4
Hard:1000gig
Cpu: i5 7200u 2.5ghz to 3.1ghz
Graphic: amd radeon r7 m440 4gig
Lcd: fullhd
با روکش مات

و قیمتش هم حدود 2600

به نظر شما ارزش خرید داره؟

ravi
27-11-2017, 22:32
دوست عزیز شما بالاخره چه مدلی خریدی ؟