PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟

behnamcp
28-06-2017, 04:41
سلام
صورت سئوال که مشخصه "از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟"(هم خانم و هم آقا جواب بدن)
هرچند ممکننه سئوال تایید نشه و لی اگه تایید شد با رعایت احترام به سئوال بپردازید ممنونم

pegah65
28-06-2017, 05:03
دختری اگه کسی دوست داشته باشه نمیتونه تو دلش نگه داره
دو بار بهش محبت کنین زود اعتراف میکنه به دوست داشتنتون.

sayanermia
28-06-2017, 12:37
آقایون که تکلیفشون روشنه! کسی رو دوست داشته باشیم با رفتار و کلاممون راحت به طرف مقابل بیان می کنیم...
اما خانم ها! :n02: در این مورد خیلی پیچیدگی وجود داره و به شخصه تجربه های ضد و نقیضی داشتم ازشون. طبق گفته ی دوستمون در بالا یک دسته از خانم ها کاملا شفاف بعد از مدت کوتاهی علاقه ی خودشون رو ابراز می کنند ولی یک دسته دیگر داریم که شدیدا تودار هستند. علی رغم اینکه دوستتون داره ولی اصلا رفتارش یا کلامش بیانگر این موضوع نخواهد بود و اصلا قدمی جلو نمی ذارند و فقط منتظر خواهند بود تا بلکه طرف مقابلش ابراز کنه... به نظرم در مورد خانم ها اصلا نمیشه یک فاکتور و معیار ثابتی در نظر بگیرید... بخاطر مسائل فرهنگی و اموزشی خاصی که در کشور داریم باعث شده که خانم ها در ابراز علاقه شون کمی محتاط تر و در لفافه ی خاص رفتاری خودشون قرار بگیرند

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-06-2017, 18:15
سلام

انسان بیش از هر جاندارِ دیگری قدرتِ نقش بازی کردن و ظاهرسازی و فریبکاری داره
میتونه خودش رو غمگین نشون بده اما قلباً شادِ شاد باشه یا برعکس
میتونه ابراز رضایت کنه اما در باطن ناراضی باشه و یا برعکس .
میتونه ابراز عشق کنه اما متنفر باشه و یا برعکس
اما هر چیزی یک نشانه ها و علامتهایی داره که رفته رفته در طولِ زمان مشخص میشه
چند تا از نشانه ها:
عاشق از معشوق بیگاری نمیکشه . برعکس, تا جائی که بتونه ازش نمیخواد کاری براش انجام بده بلکه خودش سعی میکنه به جای معشوق هم کار کنه

عاشق به معشوق با تندی و پرخاش و داد و ناسزا صحبت نمیکنه
عاشق نسبت به معشوق بی رحم و خشن نیست بلکه برعکس مهربان و لطیف هست
عاشق تا بتونه با سلیقه ی معشوق راه میاد و سلیقه ی خودش رو فدای خشنودیِ معشوق میکنه . یعنی بر فرض مثال اگر میخوان مبل بخرند رنگی رو که معشوق انتخاب میکنه رو قبول میکنن و از سلیقه خودش میگذره و این کار رو با خشنودی و رضایت انجام میده نه از روی بی میلی و اکراه و تا میتونه این رو پنهان میکنه و به معشوق نمیگه من اسن رو دوست ندارم اما به هاطر تو قبولش میکنم چون از علمتهای عشق حقیقی ایثار و از خودگذشتگی و حتی از جان گذشتگی هست
عاشق ضرر نمیزنه به معشوق
عاشق هرگز معشوق رو تحقیر نمیکنه خصوصاً جلوی دیگران
در مورد مهربانیِ عاشق نسبت به معشوق یک چیز بسیار مهم وجود داره:

اگر عاشق عاقل نباشه یا هوش و ذکاوت و علم و دانشش کم باشه اونوقت مهربانیش قویتر از عقلش میشه و همین مهربانیِ کورکورانه باعث میشه که کارهای اشتباه انجام بده
مثل مادری که بسیار مهربان هست اما مهربانیش عاقلانه نیست و فوق العاده بچه اش رو دوست داره . بچه اش معتاد به مواد مخدر هست و مادرش به جای اینکه بهش فشار بیاره تا ترک کنه ,براش همه چیز رو فراهم میکنه تا بخوره و بخوابه و مواد بکشه و روز به روز بیشتر غرق بشه و وقتی به مادرش میگن اینقدر از این بچه حمایت نکن , تو داری نابودش میکنی با مهربانیِ ناعاقلانه ات , مادرش میگه: دلم نمیاد بچه ام عذاب بکشه
===================================
از دیگر علائم عشق:
دست همدیگر رو گرفتن , بوسه با در نظر گرفتن شرم و حیا و ادب , وقتی معشوق خوابه سر و صدا راه نمیندازه و غیره

esmiz
01-07-2017, 08:16
همون اول برو صاف وایسا بگو من دوست دارم تو ام دوسم داری خیلی گفتنش سخته ولی حداقل بعدش تکلیفت معلوم می شه دو حالتم داره یا میگه آره که اگه گفت آره مبارک یا می گه نه که یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

behnamcp
01-07-2017, 11:19
دختری اگه کسی دوست داشته باشه نمیتونه تو دلش نگه داره
دو بار بهش محبت کنین زود اعتراف میکنه به دوست داشتنتون.

ممنونم اما من جایی دیدم نوشته بود دخترا هیچ وقت نمی گن دوستت دارم اگه بگن تو منو دوست داری
?یعنی تو قلب شون جا گرفته ای

حیزون
01-07-2017, 11:35
دخترا فقط حاجی بازاری دوست دارن ، که هم نیاز مادی شونر و براورده کنه هم معنوی .. یا باید حاجی بازاری باشه یا شاگرد کباب دونر محله

حیزون
01-07-2017, 18:40
من که به هر دختری رسیدم یا گفته این چقدر نازه ! یا به دوستاشون میگن ، نگاه کن یه جوریه ! یا به دوست پسرشون میگن من از این میترسم یه چیزی به این بگو ..

حیزون
02-07-2017, 09:02
یک تک نکته دوست گرامی که شاید برای شماها مفید تر باشه تا دخترا .. اونم اینکه اگه دیدید دختری کنار شما وایساده و خیره به زمین نگاه میکنه شما از نظر اون به اصطلاح "ناز" هستید ، اگر هم موقع حرف زدن با شما با موهاش بازی میکنه و فر و تاب میده معنی اش باز همونه .. ولی قضیه به همینجا ختم میشه ! اونا از پسر های "ناز" خوششون نمیاد ابدا ! فقط سعی میکنن رفتارشون رو از اونا تقلید کنند و ابدا با پسر های "ناز" ارتباط برقرار نمیکنند و "ازدواج" نمیزنن .. اونا در واقع از نازها متنفرند و اگه بهشون توجه نکنی توطئه میکنند علیه ات و برات حرف در میارن و اگر هم توجه کنی چیش و پیش میکنند !

اونا مرد هایی رو دوست دارن که "مرد" باشه ، بوی عرق بده و سیگار ، و بازوهاش هم استروئیدی تو باشگاه پیش بقیه مرد ها رشد کرده باشه و یه مغازه هم داشته باشه اونا به همون بسنده اند . اینو گفتم که شاید خیال تان راحت بشود و فکر های الکی نکنید

saeed.bp
12-08-2017, 11:46
الان ئوست داشتن واقعی خیلی کمه واقعا نمیشه متوجه شد چون بیشتر آدما الان پول و مادیات رو دووست دارن

Iloveu-ALL
23-08-2017, 00:16
به نام خدا

سلام
صورت سئوال که مشخصه "از کجا بدونیم کسی دوستمون داره؟؟"(هم خانم و هم آقا جواب بدن)
هرچند ممکننه سئوال تایید نشه و لی اگه تایید شد با رعایت احترام به سئوال بپردازید ممنونم

سلام حتما حتما حتما باید به این نکته توجه کنید که ،
آیا دونستن این قضیه اهمیت داره؟ - اگه نه هست پیشنهاد میکنم با اراده بیخیال این قضیه بشید برای مدتی آیا مثلا خودتون آماده پذیرش این شرایط هستید؟ که چه واکنشی رو بعدش بخوایید نشون بدید.
یا فرد مورد نظر ادم زندگی هست یا خیر؟ یک بار همون اول مشخص باید بشه و بعد با اراده تصمیم بگیرید
که اگه نه هست فراموش کنید و اگه بله هست برید مرحله بعدش
یعنی آیا میتونید پاسخگو به جنس مخالف هستید که رابطه بخواد جدی بشه و به ازدواج بکشه ...

مثلا نگاه کنه همه جا * یطوری خاص خیره بشه * به شما لبخند بزنه همیشه و یطوری سر صحبت رو باز کنه ... *** البته نمیشه صد در صدی گفت قطعی نیست این چیزا
چرا که آدم ممکنه همینطوری جذب یک نفر باشه و مسئله ممکنه عشق و دوست داشتن اونطوری نباشه . توجه مهم ترین و بعد زبان بدن :n01: البته اگه بپرسید ممکنه طرف انکار کنه بنا به هر دلیلی اما اما من طبق تجربه میگم - نمیدونم چطور ادمی ممکنه باشید بهت بر نخوره - اما من ترجیه میدم بهتره که ، اول آدم آمادگی و شرایط خودش رو بسنجه و بعد دیگر مسائل پیگیری کنه . مثل کیس مناسب امیدوارم کمک کرده باشم :n01:

shangil
23-08-2017, 05:47
هیچ جوری وقتی طرف خودشم نمیدونه جواب این سوال رو:n02:

Maryam_kasper
19-02-2019, 00:35
بهش بگیددارید میمیرید وسرطان دارید...

Maryam_kasper
19-02-2019, 00:36

sasan.69
19-02-2019, 01:11

چرا بدبخت گناه داره:n02:
البته تا الان گفته دوستمون

moon60
19-02-2019, 08:26
خیلی سادس

از نشانه های ابراز علاقه ی دختران اینه که ...

شروط سخت و درخواستای نابجا ندارن.

در شبکه های اجتماعی دنبال دیده شدن و دنبال کننده نیستن.

موقعیت رو درک میکنن و برای زندگی بهتر پیشنهادهای ارزشمندی میدن.

بجای صرف کردن وقتشون برای دیگران یا کارهای مختلف برای شما زمان میذارن.

خیلی دنبال استقلال فردی نیستن و متعصبانه از اون طرفداری نمیکنن ( استقلال بیش از حد یعنی عدم وابستگی به زندگی و ضعف رابطه در درازمدت )

shohreh91
20-02-2019, 17:20
از اونجایی که خانما محتاط هستن بله ممکنه در بیشتر موارد رفتار مرد رو زیر نظر بگیرن که ببینن واقعا دوستشون داره یا نه؟ و این زیر نظر گرفتن می تونه همون جمله ی سوالی هم باشه...

چه خوب میشه اگر قبول کنیم که همه چیز از رفتارها نشأت می گیره یعنی اگر کسی من رو دوست نداشته باشه اما فقط یکم محبت رو بفهمه قطعا من با رفتار خوبم میتونم کاری کنم اون فرد من رو دوست داشته باشه اما اگر اصلا من در آیتم های اون آدم قرار نداشته باشم به هیچ وجه دیگه کاری نمیشه کرد.

عاشق همه چیز رو به نفع طرف مقابل انجام میده اما عاشقی کردن و رفتار درست داشتن در کنار هم پایداری عشق رو فراهم می کنه .

موفق و موید باشید

shohreh91
10-04-2019, 15:21
فقط زمان در این مورد میتونه قضاوت کننده باشه اما این مورد که همه به دنبال یه رویا هستن که نجاتشون بده زیاده و این ریشه در تربیت و کودکی و همیجنین مشکلات جامعه داره که این گونه ذهن ما تربیت میشه و می خواد که ما رو همیشه در یک جای امن نگه داره و امید به ایجاد معجزه از طریق فرد یا افراد دیگه رو میده.. امیدوارم دست در دست همدیگه به رشد جامعه نزدیک بشیم ..

shohreh91
10-04-2019, 15:22
فقط زمان در این مورد میتونه قضاوت کننده باشه اما این مورد که همه به دنبال یه رویا هستن که نجاتشون بده زیاده و این ریشه در تربیت و کودکی و همیجنین مشکلات جامعه داره که این گونه ذهن ما تربیت میشه و می خواد که ما رو همیشه در یک جای امن نگه داره و امید به ایجاد معجزه از طریق فرد یا افراد دیگه رو میده و بسیاری موارد دیگه که با مطالعه و خواستن تغییر واقعی درون خودمون پیدا می کنیم .. اگر به جای حرف عمل کنیم و به جای رویا پردازی فکر کنیم.. امیدوارم دست در دست همدیگه به رشد جامعه نزدیک بشیم ..