PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وارد نشدن به محیط ویندوز 7

مهشید22
18-06-2017, 11:23
سلام
من یه لپ تاپ دل دارم که یه مدتیه تو صفحه starting windows گیر میکنه و وارد محیط ویدوز نمیشه اصلا
بردمش تعمیر و بم گفتن رمش نیم سوز شده :|
اصلا چیزی به نام نیم سوز شدن رم هست؟یا کامل سوخته و باید تعویض شه؟
راهی نیست که بتونم تعمیرش کنم خودم؟

محمد7966
18-06-2017, 11:36
سلام
من یه لپ تاپ دل دارم که یه مدتیه تو صفحه starting windows گیر میکنه و وارد محیط ویدوز نمیشه اصلا
بردمش تعمیر و بم گفتن رمش نیم سوز شده :|
اصلا چیزی به نام نیم سوز شدن رم هست؟یا کامل سوخته و باید تعویض شه؟
راهی نیست که بتونم تعمیرش کنم خودم؟

سلام

شما ویندوز پاک کنید و دوباره یکی نصب کنید

شاید مشکل از ویندوز باشه نه رم

درباره نیم سوز شدن رم هم میتونید در اینترنت جست و جویی بکنید ولی من هم اولین بار میشنوم رم نیمسوز میشه

مهشید22
18-06-2017, 18:19
سلام

شما ویندوز پاک کنید و دوباره یکی نصب کنید

شاید مشکل از ویندوز باشه نه رم

درباره نیم سوز شدن رم هم میتونید در اینترنت جست و جویی بکنید ولی من هم اولین بار میشنوم رم نیمسوز میشه

راستش یه سرچی کردم و ظاهرا حالتی به اسم نیم سوز شدن برا رم وجود نداره
این مشکل که پیش اومد من دوتا ویندوز دیگه هم نصب کردم که یکیشون باز همین حالتو پیدا کرد اون یکی کلا نصب نشد کامل و تو نصبش مشکل پیش اومد!

محمد7966
18-06-2017, 19:42
راستش یه سرچی کردم و ظاهرا حالتی به اسم نیم سوز شدن برا رم وجود نداره
این مشکل که پیش اومد من دوتا ویندوز دیگه هم نصب کردم که یکیشون باز همین حالتو پیدا کرد اون یکی کلا نصب نشد کامل و تو نصبش مشکل پیش اومد!

1-در تمام موارد با همین سی دی ویندوز به این مشکل برخوردید.ممکنه سی دی ویندوزتون مشکل داشته باشه .اگر از کسی سی دی ویندوز قرض بگیرید و یکی نصب کنید بهتر باشه. شاید مشکل از سی دی ویندوزتون باشه

2-در اینترنت این مشکل زیاد پیش اومده چندتا موردش که مشکل طرف حل شده رو میذارم و اونو رو یکی یکی تست کنید

#15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gozar.com/forum567/thread10279.html
این سافت گذرو به هم بچسبونید

در آخر بگم اگر بتونید لبتابو خودتون باز کنید و رم رو یه نگاهی بندازید و در یک اسلات دیگه بندازید چون لبتابها معمولا 2 تا اسلات دارند.