PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2018

صفحه ها : 1 [2] 3

pishoolii
15-09-2017, 12:32
کونامی فعلا عجیب غریب گند بالا آورده! دو روز از زمان انتشار بازی روی پلتفرم pc میگذره و هنوز تووی استیم سرورهای بازی درست نشدن و هیچکس هیجای دنیا نمیتونه آنلاین بازی کنه!!!!
آدمو یاد خدمات پس از فروش سایپا و ایرانخودرو میندازه کونامی! :n09:

ولی از این حرفا که بگذریم، در مورد گیم پلی بازی، به نظرم پیشرفت خوبی توو واقعی تر شدن بازی انجام شده ، اگه از لحاظ صرفا یه بازی بخوام نظر بدم 17 بیشتر آدمو جذب خودش میکرد، ولی از لحاظ بازی نزدیک به واقعیت اگه بخوام نظر بدم 18 منطقی تر و واقعی تره..

توپ گیری از کامپیوتر خیلی خیلی سخت شده توو این نسخه ، و این به حرفه ای بودن یا نبودن شما برنمیگرده ، نشون دهنده ی افزایش هوش مصنوعی بازیه که پیشرفت قابل توجهی داشته....

در کل به گرافیک بازی نمره ی 10 رو میدم ، و به گیم پلی بازی نمره 8.5 .. درکل نسبت به 17 یه قدم روو به جلو بوده قطعا ، من راضی ام! :n12:

saleh94
15-09-2017, 13:26
منم نسخه دموی pc رو دانلود و بازی کردم
انگار کونامی سال های پیش با ما شوخی میکرده و امسال این نسخه خوب رو ارائه کرده.
فقط بازی خیلی سنگینه و سیستم قوی ای میخواد

™...
15-09-2017, 15:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علاوه بر بازیکنان افسانه ای ( Legends ) باشگاه لیورپول که در بخش My Club حضور دارند ( تصویر بالا ) سه بازیکن دیگر ( Kevin Keegan - John Barnes - Steve MCManaman ) هم طی آپدیت های بعدی به بازی اضافه خواهند شد .

kamaaal
15-09-2017, 21:12
کرک شد؟

mahyar21
15-09-2017, 21:52
کرک شد؟

شد... :n19:

ESTEGHLAL 67
15-09-2017, 22:01
من نتونستم دان کنم میشه لینک بدید

mahyar21
15-09-2017, 22:08

منم نتونستم دانلود کنم
اما تو قسمت نظرات اومدن تشکر کردن
مشخصه یه خبری هست

ho3in2012
15-09-2017, 22:12
کرک شد؟

شد... :n19:

منم نتونستم دانلود کنم
اما تو قسمت نظرات اومدن تشکر کردن
مشخصه یه خبری هست
دوستان بازی هنوز کرک نشده
و گروه CPY هیچ سایتی نداره و بار ها هشدار داده تو این سایت نرین
این سایت اکثر فایلاش ویروسیه و هیچ کرکی هم در کار نیس

Cpygames.com is a fake site. It has nothing to do with CPY. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

One of the most common question asked in our community is that is this site real? The answer is no, it is not real. You should avoid/block this site as its probably a virus site. CPY does not have its own site, it works in secret. Please be careful when downloading things from some shady website.
CrackSupport team

kamaaal
16-09-2017, 01:43
ممنون من فقط گوگل کردم ببینم Cpy کرک نکرده که به این سایت رسیدم برای همین سوالی پست زدم
حالا واسم سوال شد اینا که تو خفا کار میکنن وقتی کرک میکنن از کجا به اشتراک میذارن؟

ho3in2012
16-09-2017, 02:55
ممنون من فقط گوگل کردم ببینم Cpy کرک نکرده که به این سایت رسیدم برای همین سوالی پست زدم
حالا واسم سوال شد اینا که تو خفا کار میکنن وقتی کرک میکنن از کجا به اشتراک میذارن؟
از طریق تورنت به اشتراک میزارن
شما میتونی وضعیت کرک بازیا رو از طریق لینک زیر پیگیری کنی
هر وقت اسم این بازی جز بازیای کرک شده اومد
اون موقع درون ترکر های تورنت دنبال بازی میتونی بگردی

™...
16-09-2017, 15:13
پست مشترک سوارز ، اوبامیانگ و کوتینیو در توییتر و اعلام انتشار بازی . :n01:

™...
16-09-2017, 15:56

؟! PES2018 - Who is your Legend

دانلود تریلر با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 40MB . 1080P

vivabarca
16-09-2017, 20:17
مشکل سرورهای آنلاین برطرف شد ؟

امکانات بخش آنلاین چیزی اضافه شده نسبت به 17 ؟

ho3in2012
16-09-2017, 23:28
گویا نسخه دمو بازی توسط Omar Ahmed آنلاک شده
الان فعلا امکان دریافت نسخه دمو و اضافه کردن تمامی تیم های بازی اصلی به اون وجود داره
PES 2018 Demo Unlocker رو میتونین سرچ و دانلود کنین

™...
17-09-2017, 14:55
مشکل سرورهای آنلاین برطرف شد ؟

امکانات بخش آنلاین چیزی اضافه شده نسبت به 17 ؟

بله سرورهای بازی خیلی بهتر شدن .

حدود دو ماه پیش برای اولین بار در تاریخ بازی PES برای مدت ده روز تست رایگان و عمومی بازی به صورت آنلاین ( PES2018 Beta Online ) برای کاربران PS4 و XONE فراهم شد که راضی کننده بود. سرورهای بازی بهبود پیدا کردن و با نسخه قبل قابل مقایسه نیستند .:n01:

™...
17-09-2017, 21:15
عکس العمل دروازه بان رو ببینید . تو هیچ بازی فوتبالی این انیمیشن ها رو نداریم. :n33::n04:
دانلود ویدیو با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . 4MB

Spaniuly
17-09-2017, 22:37
سلام
اولش یه تشکر ویژه می کنم از محمود عزیز بابت پشتیبانی بی نظیر و فوق العاده اش در مورد این تاپیک و بازی PES مثل همیشه پر انرژی و عالی هستی محمود جان دوست قدیمی و خوبم
بازی رو یه دست دموشو بازی کردم. اولین چیزی که باید بگم گیم پلی بازی هست که خیلی عوض شده و روان تر از نسخه 2017 و تمام نسخه های قبلیش شده انیمیشن های نسبتا زیادی اضافه شده ولی خب نباید با فیفا مقایسه بشه. دلیلش رو کسانی که زیاد فیفا بازی می کنن می دونن.
قسمت گرافیک رو من موندم چی بگم اینکه نسبت به نسخه 2017 عوض شده که شکی نیست حالا سوال اینجاس این تغییر مثبته یا منفی خودش بحثیه فلسفی. به نظرم قسمت بصری بازی انگار که ناقص مونده یعنی بازی گرافیک بالایی داره ولی انگار که مثلا یه کاریی بوده که ناقص رها شده. عجیبه که بازی توی حالت داینامیک شدیدا افت فریم داره با اینکه بازی رو توی حالت 60 فریم گذاشته بودم فریم پایینی داشت این فریم ریت 60 فقط در ریپلای مود ها خودشو نشون میده. در حالت شادی گل وقتی که بازی به حالت سینماتیک میره کلا نابود میشه تصاویر! تصاویر کاملا مات و نامفهوم میشه که انگار یه مشکلی وجود داره ولی وقت نشده اون مشکل رو برطرف کنن چون من توی نسخ قبلی بازی این شکلیشو دیگه ندیده بودم تصاویر توی حالت های سینماتیک بعد از گل بلور و مات میشه دیگه نمی دونم اینو عمدا اینطوری ساختن یا چی!
زمین چمن از نمای دینامیک و هنگام بازی توی ذوقم زد توی بازی فیفا حین بازی حتی تکون خوردن و زنده بودن چمن رو میشه لمس کرد و این قضیه از چند سال پیش توی فیفا بوده و هست فکر می کردم این مسئله رو توی این انقلاب گرافیکی شون دیگه جای بدن بروبکس کونامی که ظاهرا چیزیه که خارج از توان موتور ساخت بازی هست.
برای گفتن یه مسائل قطعی باید زیادتر بازی کنم با یه دست بازی نمی تونم زیاد در مورد بازی حرف بزنم. اما یه چیزی مشهوده و اون اینکه کسانی که ابدا فیفا بازی نمی کنن به هر دلیل و به اصطلاح PES باز هستن من مطمئنم از بازی راضی خواهند بود چون گیم پلی که مهمترین مسئله فوتبال گیمینگ هست توی این نسخه خوب هست و بدون شک روانترین گیم پلی ای که تا حالا سری PES به خودش دیده هست و من تقریبا مورد و نقص ناراحت کننده ای در مورد ضرب آهنگ بازی ندیدم و اگه به نحوی بازی برسه دستمون لحظات خوشی رو می تونیم باهاش سپری کنیم.
اما صادقانه بگم من دیشب فیفا 18 رو بازی کردم و امشب PES 2018 بدون تعصب می گم فیفا رو ترجیح می دم.

mahyar21
17-09-2017, 23:50
سلام
اولش یه تشکر ویژه می کنم از محمود عزیز بابت پشتیبانی بی نظیر و فوق العاده اش در مورد این تاپیک و بازی PES مثل همیشه پر انرژی و عالی هستی محمود جان دوست قدیمی و خوبم
بازی رو یه دست دموشو بازی کردم. اولین چیزی که باید بگم گیم پلی بازی هست که خیلی عوض شده و روان تر از نسخه 2017 و تمام نسخه های قبلیش شده انیمیشن های نسبتا زیادی اضافه شده ولی خب نباید با فیفا مقایسه بشه. دلیلش رو کسانی که زیاد فیفا بازی می کنن می دونن.
قسمت گرافیک رو من موندم چی بگم اینکه نسبت به نسخه 2017 عوض شده که شکی نیست حالا سوال اینجاس این تغییر مثبته یا منفی خودش بحثیه فلسفی. به نظرم قسمت بصری بازی انگار که ناقص مونده یعنی بازی گرافیک بالایی داره ولی انگار که مثلا یه کاریی بوده که ناقص رها شده. عجیبه که بازی توی حالت داینامیک شدیدا افت فریم داره با اینکه بازی رو توی حالت 60 فریم گذاشته بودم فریم پایینی داشت این فریم ریت 60 فقط در ریپلای مود ها خودشو نشون میده. در حالت شادی گل وقتی که بازی به حالت سینماتیک میره کلا نابود میشه تصاویر! تصاویر کاملا مات و نامفهوم میشه که انگار یه مشکلی وجود داره ولی وقت نشده اون مشکل رو برطرف کنن چون من توی نسخ قبلی بازی این شکلیشو دیگه ندیده بودم تصاویر توی حالت های سینماتیک بعد از گل بلور و مات میشه دیگه نمی دونم اینو عمدا اینطوری ساختن یا چی!
زمین چمن از نمای دینامیک و هنگام بازی توی ذوقم زد توی بازی فیفا حین بازی حتی تکون خوردن و زنده بودن چمن رو میشه لمس کرد و این قضیه از چند سال پیش توی فیفا بوده و هست فکر می کردم این مسئله رو توی این انقلاب گرافیکی شون دیگه جای بدن بروبکس کونامی که ظاهرا چیزیه که خارج از توان موتور ساخت بازی هست.
برای گفتن یه مسائل قطعی باید زیادتر بازی کنم با یه دست بازی نمی تونم زیاد در مورد بازی حرف بزنم. اما یه چیزی مشهوده و اون اینکه کسانی که ابدا فیفا بازی نمی کنن به هر دلیل و به اصطلاح PES باز هستن من مطمئنم از بازی راضی خواهند بود چون گیم پلی که مهمترین مسئله فوتبال گیمینگ هست توی این نسخه خوب هست و بدون شک روانترین گیم پلی ای که تا حالا سری PES به خودش دیده هست و من تقریبا مورد و نقص ناراحت کننده ای در مورد ضرب آهنگ بازی ندیدم و اگه به نحوی بازی برسه دستمون لحظات خوشی رو می تونیم باهاش سپری کنیم.
اما صادقانه بگم من دیشب فیفا 18 رو بازی کردم و امشب PES 2018 بدون تعصب می گم فیفا رو ترجیح می دم.

نقد بسیار خوبی بود
خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم با دید باز مزایا و معایب یک بازی گفته میشه
اصلا نیازی به جنگ و کل کل و حاشیه سازی نیست
یک بازی خوب حتما ایراداتی داره همونطور که یه اثر سینمایی فاخر هم همیشه ایراداتی بهش وارد هست
اما این مسئله که بیایم به علت تعصب قبول نکنیم ایرادات رو فقط خودمون رو گول میزنیم و بس
من خودم از زمان PS1 فقط و فقط PES بازی میکردم و واقعا تعصب کورکورانه ای رو این بازی داشتم
حتی حاضر نبودم به مدت یک دقیقه FIFA رو تست کنم!
این قضیه تا سال 2016 ادامه داشت که تو یه جمع مهمونی بودیم که پسرخاله ها کل کل فوتبال راه انداختن و بدبختانه یا خوشبختانه پسرخاله میزبان ما گفت که دی وی دی PES رو دادم به یکی و FIFA دارم
من با اکراه زیاد نشستم و چندین ساعت بازی کردم
دقیقا از اون موقع حس کردم نه بابا دید منفی من به FIFA خیلی کورکورانه بوده که از سال بعدش که 2017 میشد هر دو بازی رو نصب کردم رو پی سی
هرکدوم رو ساعت ها بازی کردم و با مقایسه همه جانبه احساس کردم که برنده واقعی فیفاست
اینا رو گفتم که بدونید الان دیگه تعصبی رو هیچ کدومشون ندارم و از سال پیش هردو رو نصب میکنم و امسال هم همینکارو انجام خواهم داد
من چند صفحه قبل پرسیدم آیا بازی از حالت سناریویی خارج شده یا نه؟!!!
کسی جواب نداد چون اکثرا از متعصبان PES هستن
منظورم از حالت سناریویی اینه که تو PES اتفاقات ، صحنه ها ، عکس العمل ها و ... بعد از حدود یکی دو ماه بازی دیگه قابل حدس زدنه و بعد یه مدت دیگه تکراری میشه واقعا
اما همه میدونن که FIFA به هیچ وجه اینطور نیست و میتونم بگم تا انتشار نسخه بعد اون جذابیت و تازگی رو برای کاربر داره
زمین چمن هم که طبق گفته شما همون موکت همیشگیه! :n02:
من که فعلا بازی نکردم و منتظر کرک بازی هستم تا بتونم این نسخه رو هم بررسی کنم
از تعاریف دوستان مشخصه که در این نسخه بازی واقعا تغییرات مثبتی داشته و این واقعا جای خوشحالی داره

nasrGod
18-09-2017, 07:20
سلام
منم تمام پیشرفت های فیفا رو قبول دارم، گرافیک فوق العاده، بازی روان، انمیشن های متنوع، جو پرشور، گزارش پرحرارت
فقط تنها چیزی که باعث شده من نتونم از Pes دل بکنم PlayerId هست، شما مثلا با دیبالا هم در فیفا و هم در Pes بازی کنید واقعا بدون هیچ تعصبی بگید کدومش احساس دیبالا بودن رو به شما القا می کنه
فیفا یا Pes?

Spaniuly
18-09-2017, 08:18
خوب من در پایان عرایضم گفتم که ترجیح من فیفاس و از دیگران هم که توی این تاپیک حضور دارند و مطمئنا اغلب دوستان PES باز هستند انتظار نداشتم که با من هم عقیده بشن برای همین تصور می کنم مطرح کردن سوالاتی مثل

کدومش احساس دیبالا بودن رو به شما القا می کنه
فیفا یا Pes?
می تونه تاپیک رو پر از پست های بی محتوا کنه چون همگی می دونیم همه اینا می تونه سلیقه ای باشه.
و اگر بخوام شخصا جواب این سوال رو بگم میگم هر دو ... چون واقعا هم همینطوره الان دیگه هر دو بازی از سنسور های فوق پیشرفته موشن کپچر استفاده می کنن و توی ساخت بازی از اونها استفاده میشه.
و البته یه مورد دیگه ای که امروز ما شاهدش هستیم نزدیک شدن این دو بازی به همدیگه هست. تا همین چند سال پیش تفاوت های بسیاری توی گیم پلی و حتی مودهای بازی وجود داشت ولی الان می بینیم رفته رفته این دو بازی دارن به همدیگه شبیه تر می شن که این باعث می شه گیمرها بیشتر متمایل بشن که در صورت در دسترس بودن این بازی ها هر دو رو تجربه کنن. و این به قول دوستمون منجر به دل کندن از یکی نمیشه.
من شخصا تصور می کنم که اگر طبق معمول چند سال اخیر PES بزودی کرک بشه زمان زیادی رو باهاش سپری می کنم. اتفاقی که پارسال افتاد بعد اومدن PES2017 خیلی زمان می ذاشتم ولی تیر ماه که فیفا 17 کرک شد بکوب فیفا بازی کردم.
امیدوارم خبر کرک شدن PES 2018 رو بزودی بشنویم. البته اگر ساکن ایران نبودم دعام برعکس میشد. چون توی ایران پایریسی یه حکم هست

™...
18-09-2017, 12:26
تصاویری از تور عمومی نمایش بازی در آلمان .

Spaniuly
18-09-2017, 21:56
وقتی با نیمار گلی به ثمر می رسونید می تونید پیرهن دربیارید و یه کارت زرد هم بگیرید جالب بود:n02:
این موضوع برای مسی و سوارز و راکیتیچ فعال نیست چون امتحان کردم اونا پیرهن در نمیارن

ولی خداییش گرافیک بازی خیلی توی ذوقه . به عقیده من اصلا گرافیک بازی مناسب یه فوتبال سیمولیشن نیست. چهره بازی خیلی تابلوئه که گیم هست ابدا نشانه ای از داینامیک بودن آب و هوا به چشم نمی خوره. ساده تر بگم کونامی فقط دل هوادارانش رو به کلوز آپ ها خوش کرده. همیشه عادت کردیم یه سری عکس هایی با نمای نزدیک از بازی نشونمون بده و با اونا فریب بده ولی توی نمای کلی بی نهایت داره خیانت می کنه به بازی و PES بازها

قضاوت با شما
هر دو رو همین الان اسکرین شات زدم و اینکه هر دو دارای بالاترین تنظیمات گرافیکی ممکن هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahyar21
18-09-2017, 22:21
وقتی با نیمار گلی به ثمر می رسونید می تونید پیرهن دربیارید و یه کارت زرد هم بگیرید جالب بود:n02:
این موضوع برای مسی و سوارز و راکیتیچ فعال نیست چون امتحان کردم اونا پیرهن در نمیارن

ولی خداییش گرافیک بازی خیلی توی ذوقه . به عقیده من اصلا گرافیک بازی مناسب یه فوتبال سیمولیشن نیست. چهره بازی خیلی تابلوئه که گیم هست ابدا نشانه ای از داینامیک بودن آب و هوا به چشم نمی خوره. ساده تر بگم کونامی فقط دل هوادارانش رو به کلوز آپ ها خوش کرده. همیشه عادت کردیم یه سری عکس هایی با نمای نزدیک از بازی نشونمون بده و با اونا فریب بده ولی توی نمای کلی بی نهایت داره خیانت می کنه به بازی و PES بازها

قضاوت با شما
هر دو رو همین الان اسکرین شات زدم و اینکه هر دو دارای بالاترین تنظیمات گرافیکی ممکن هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ای جانم چه گرافیکی داره فیفا !!! :n19:

™...
19-09-2017, 13:01
قضاوت با شما

دو تصویر در چه بازه زمانی هستند ؟!

PES رو فکر کنم شب هستش و FIFA روز !

ولی خداییش گرافیک بازی خیلی توی ذوقه . به عقیده من اصلا گرافیک بازی مناسب یه فوتبال سیمولیشن نیست.

این جمله رو هم نمیفهمم ؟! چی اون تو ذوق میزنه ؟! مشکل گرافیک بازی چیه ؟! موتور FOX مناسب نیست ؟!

mojtaba007
19-09-2017, 15:07
و اگر بخوام شخصا جواب این سوال رو بگم میگم هر دو ... چون واقعا هم همینطوره الان دیگه هر دو بازی از سنسور های فوق پیشرفته موشن کپچر استفاده می کنن و توی ساخت بازی از اونها استفاده میشه.

fifa 2018
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

™...
19-09-2017, 15:41
مقایسه .

امید رض
19-09-2017, 15:56
فیفا 18 ببنظیره از نظر گرافیک اگه رو تماشاچیا هم کارکرده باشه ولی واقعا اشکلات بزرگی دارن که pesهم دچار شده اونم ازادی عمل نداشتن دربازی هست راحت نیستی تو بازی ..انگار ادم اهنی کنترلی رومیرونی که دست وپاش روبستن
بهترین نسخه بازی ها همون pes2013هنوز قشنگ فوتبال رو به نمایش میذاره :n02:
ولی از 18به بعد بهترمیشه کاراشون

ESTEGHLAL 67
19-09-2017, 20:01

قضاوت با شما

در مورد چمن به این مقایسه ای که انجام شده بسنده میکنم و توضیح بیشتری نمیدم

alireza9t9
19-09-2017, 20:26
مقایسه .

بنظرم که pes بهتره... نظر شمام همینه؟

™...
19-09-2017, 22:17
فیفا 18 ببنظیره از نظر گرافیک اگه رو تماشاچیا هم کارکرده باشه ولی واقعا اشکلات بزرگی دارن که pesهم دچار شده اونم ازادی عمل نداشتن دربازی هست راحت نیستی تو بازی ..انگار ادم اهنی کنترلی رومیرونی که دست وپاش روبستن
بهترین نسخه بازی ها همون pes2013هنوز قشنگ فوتبال رو به نمایش میذاره :n02:
ولی از 18به بعد بهترمیشه کاراشون

فیفا موارد حاشیه بازی رو خوب کار کرده و شکی درش نیست اما در مورد گیم پلی حرفی برای گفتن نداره و عقب افتاده !

الان واقعا شما تو نسخه 18 بازی اون حالت روباتیک رو میبینی ؟! اگر قرار بر رباتیک باشه همون نسخه 13 که شما ازش تعریف میکنی همین مشکل رباتیک رو داره ! PES2013 یک نسخه ارکید بود تا یک شبیه سار واقعی فوتبال :n01:

Spaniuly
19-09-2017, 23:21
محمود جان این دوست عزیزمون یه عکس مافوق کیفیت گذاشته فقط از ایشونم بپرس که این عکس توی روز هست یا شب خواستی فصل رو هم بپرس که زمستونه یا تابستونه شایدم بهار و شایدم پاییز. بازی بین دو تیم زرد و سفید هست که می تونید از آقای جواد خیابانی صحت و صقم این مطلب رو جویا باشید. دم سازنده این عکس هم گرم که زیر هر دو نوشته کدوم مال واقعیته کدوم بازی چون میشه جابجا هم نوشت چون حتی میشه گفت هر دو مال واقعیته و یا بر عکس میشه ادعا کرد هر دو گیم هستند. زیرکانه این عکس کیفیتش رو آوردن پایین که به مراد دلش برسه سازنده اش آخه این مقایسه اس یا خود تحویل گیری به سبک کونامی؟ باور کنید اگه همین خود تحویل گیری رو فیفا می خواست انجام بده الان حرف اول رو نمی زد دقیقا مشکل کونامی همینه مشکلی که طرفداران متعصبش هم دارن با یه عکس روتوش شده و بی نهایت کم کیفیت مقایسه انجام می دن و با افتخار توی فروم قرار می دن. فیفا درست وقتی که همه رو نا امید کرد حدود هشت سال پیش یه تحول اساسی ایجاد کرد. قبول کرد که مسیرش به سمت نابودیه و راه موفقیت رو پیدا کرد. اون چند تا فن فیفا هم فیفا رو رها کردن و همین نسخه درمان فیفا بود. ولی تا وقتی طرفداران متعصب PES که ایراداتش رو هم به پای نکات مثبت PES می ذارن نخواهند گذاشت کونامی به موفقیت دست پیدا کنه.
پر واضحه که تعصب چیزیه که از بین نمی ره و منم و یا هیچ کسی نه می تونه و نه اجازه داره که این انتظار رو داشته باشه که تعصب از بین بره. که اگه نگاه تعصبی وجود نداشت به عکسی به اون واضحی که گذاشتم نوشتی توی روز هست یا شب و زیر عکس بدون کیفتی که حتی تشخیص اینکه مربوط به واقعیت هستند یا گیم تشکر زدی:n39:
موفق باشید دوستان گلم:n18:

mahyar21
20-09-2017, 11:07
محمود جان این دوست عزیزمون یه عکس مافوق کیفیت گذاشته فقط از ایشونم بپرس که این عکس توی روز هست یا شب خواستی فصل رو هم بپرس که زمستونه یا تابستونه شایدم بهار و شایدم پاییز. بازی بین دو تیم زرد و سفید هست که می تونید از آقای جواد خیابانی صحت و صقم این مطلب رو جویا باشید. دم سازنده این عکس هم گرم که زیر هر دو نوشته کدوم مال واقعیته کدوم بازی چون میشه جابجا هم نوشت چون حتی میشه گفت هر دو مال واقعیته و یا بر عکس میشه ادعا کرد هر دو گیم هستند. زیرکانه این عکس کیفیتش رو آوردن پایین که به مراد دلش برسه سازنده اش آخه این مقایسه اس یا خود تحویل گیری به سبک کونامی؟ باور کنید اگه همین خود تحویل گیری رو فیفا می خواست انجام بده الان حرف اول رو نمی زد دقیقا مشکل کونامی همینه مشکلی که طرفداران متعصبش هم دارن با یه عکس روتوش شده و بی نهایت کم کیفیت مقایسه انجام می دن و با افتخار توی فروم قرار می دن. فیفا درست وقتی که همه رو نا امید کرد حدود هشت سال پیش یه تحول اساسی ایجاد کرد. قبول کرد که مسیرش به سمت نابودیه و راه موفقیت رو پیدا کرد. اون چند تا فن فیفا هم فیفا رو رها کردن و همین نسخه درمان فیفا بود. ولی تا وقتی طرفداران متعصب PES که ایراداتش رو هم به پای نکات مثبت PES می ذارن نخواهند گذاشت کونامی به موفقیت دست پیدا کنه.
پر واضحه که تعصب چیزیه که از بین نمی ره و منم و یا هیچ کسی نه می تونه و نه اجازه داره که این انتظار رو داشته باشه که تعصب از بین بره. که اگه نگاه تعصبی وجود نداشت به عکسی به اون واضحی که گذاشتم نوشتی توی روز هست یا شب و زیر عکس بدون کیفتی که حتی تشخیص اینکه مربوط به واقعیت هستند یا گیم تشکر زدی:n39:
موفق باشید دوستان گلم:n18:

دقیقا این دوستمون داره راست میگه
کسی که پدرکشتگی با PES نداره
من خودم منتظرم امسال جفتشونم بازی کنم از هرکدوم خوشم بیاد اونو بازی میکنم
در تکمیل صحبت های این عزیزمون بگم که شاید اگه طرفداران PES تعصب بیجای خودشون رو کنار میذاشتن الان PES خیلی جلوتر از فیفا بود
اما متاسفانه با گفتن به به و چه چه های بیجا مانع از این میشیم که ایرادهای بازی نمود پیدا کنه

mojtaba007
20-09-2017, 11:41
من نمیدونم چه اصراری دارید بگید فقط pes طرفداراش تعصبی هستند در صورتی که خوب و بد همه جا هست
من فیفا رو بازی میکنم ولی اصلا بهم حال نمیده هیجان نمیده این قدری که با دوستان pes بهمون هیجان میده فیفا نمیده
و این نشون دهنده برتری pes نیست به سلیقه من pes میخوره
اون دوست محترممون امدن گفتن الان علم اینقدر پبشرفت کرده که هر دو بازی تو حرکات بازیکنها مثل هم شدن
بنده هم با عکس نشون دادم که نه حرکت و هیکل بازیکنها و نحوه دویدن و سر زدن و دریبل و غیره pes یک سر و گردن بالاتره
همانطوری که فیفا تو گزارشگر و مودهای افلاین و انلاین یک سر و گردن بالاتره

Y@var
20-09-2017, 11:51
سلام دوستان
من جدیدا هر دو فوتبال رو کامل کنار گذاشتم ولی بگذارین حرف آخر رو اول بزنم
همش به سلیقتون بستگی داره
اما مقایسه جزیی
گرافیک از فاصله دور گرافیک فیفا بهتره از نزدیک pes
چهره سازی هر کدوم در بعضی از چهره ها بهتر از رقیب کار کردن ولی pes یه قدم جزئی جلوتره
Gameplay فیفا سعی در واقعی سازی بازی داره ولی pes جذاب کردن. من در این مورد حقیقتش pes رو بیشتر دوست دارم ولی کاملا بستگی به سلیقه داره. البته pes هم جدیدا چند ساله شروع کرده و داره به سمت واقعی کردن Gameplay پیش میره که امسال هم اوج واقعی سازیش بوده ولی بازم طبق نظر دوستان هنوز fifa واقعی تره. ولی میگم واسه من واقعی بودن مهم نیست و واقعی و جذاب باید با هم باید باشه
Player Id از این لحاظ pes بهتره. البته به نظر دوستان فیفا باز احترام میذارم ولی مشکل اصلی من با فیفا همینه. اعدادی که به قابلیت بازیکن ها دادند درسته ولی نمیدونم چرا بین بازیکن ها مختلف وقتی توپ دستشونه تفاوت زیادی احساس نمیشه. حالا نمیدونم به خاطر تفاوت دوربین pes و fifa هست یا ابعاد بازیکن رو pes بهتره زده یا... به هر حال بدون تعصب میگم از این لحاظ pes.
License قطعا فیفا با اختلاف بالا
و...
این بحث سر دراز داره و اکثرا سلیقه ایه پس بحث بیهوده که باعث کدورت میشه رو کنار بگذاریم و با احترام نظر باقی دوستان فقط نظر شخصیمون رو بگیم
موفق باشید

™...
20-09-2017, 13:50
خب بعد مدت ها گفتم کوتاه سخنی بگم :
تو زمین بازی نه فیزیک درست برای توپ ، بازیکن ها و برخوردها ( فیزیک چی هست ؟! :n08:) . نه انیمیشن درست . نه اسکلت و چهارچوب بدنی بازیکنان درست . نه چهره درست (با تبلیغاتی به نام اسکن سه بعدی !) . Player ID هم در حد اسم ! (PES2018 با هربازیکن پا به توپ میشی از دور قشنگ مشخص هستش کی هستش و استایل بدنی و ویژگی های فردی خودش رو داره و...)

موارد بالا از ویژگی های بازی پرطرفدار فیفا هستش !

این ها گیم پلی رو تشکیل نمیدن ؟! اگه یکی میگه این ها مهم نیست و جزگیم پلی نیست و گیم پلی جز مهمترین بخش های بازی نیست من حرفی ندارم !!!

فیفا هم مزیت هایی داره که بله عالی هستش از مهم ترین اون ها : جو و حواشی استادیوم ها - بخش آنلاین - لیسانس هستش ، اما تو گیم پلی که هسته بازی هستش واقعا بازنده هستش و عقب افتاده (هر کس خواست میتونم ویدیو و عکس بزارم و فجایع فیفا در گیم پلی رو نشون بدم :n01:)

تو بخش گرافیک هم موتور قدرتمند FOX هیچ حرفی رو باقی نگذاشته . خواهش می کنم به گرافیک بازی دیگه گیر ندید !

بخش آنلاین بازی هم امسال بعد سال ها بهبود پیدا کرده و مدتی پیش برای اولین باردر تاریخ PES تست رایگان و عمومی آنلاین بازی هم گذاشتن ! که نتایج رضایت بخش بود .

سوال همیشگی رو باز تکرار می کنم ؟! اگر فیفا به اندازه PES لیسانس میداشت چقدر میفروخت ؟! و چقدر می رفتن سمتش ؟! تازه فراموش نکنید نون لیسانس خوردن و رفتن سمت انحصاری کردن لیسانس ها تا زقیب نتونه استفاده کنه ! کثافت کاری تا کجا !!!

هیچ چیز نمیخواد تا ابد ثابت بمونه و تغییر نکنه ! فراز و نشیب ها وجود دارند ! واقعیت ها و تغییرات رو بپذیریم .:n01:

ESTEGHLAL 67
20-09-2017, 17:20
من اصلا آدمی نیستم که بشینم سر یه بازی کامپیوتری با دوستان کل کل کنم اما اینجا یه بحثی پیش اومد اونم تعصب !!!!
لااقل انگ فن بودن پیس به منی که چندین ساله دارم فیفا بازی میکنم نمیخوره من دموی پیس رو بازی کردم و از اولین آدمایی بودم که توی همینجا نقاط ضعف بازی رو گفتم
ولی بازی به دلم نشست ! بازی به دلم نشست که واقعا فیزیک رو تو اون حس کردم گیم پلی بازی واقعا روون بود انیمیشن های بازی فوق العاده کار شده بود ولی ایراداتی هم داشت که قبلا بهش اشاره کرده بودم و گویا نسخه اصلی برطرف شده (خودم هنوز نسخه اصلی رو بازی نکردم )
حالا دوستان اومدن کارشناس فتوشاپ شدن و ... من بهشون احترام میزارم ولی شمایی که نمیتونی روز و شب رو تشخیص بدی دلیلش اینه که چشات به نورپردازی افتضاح فیفا عادت کرده شما انصافا بازی تو شب فیفا دلت نمیگیره ؟:n02: البته عادت کردن این شکلی دلیل عمدش تعصب بیجایی هست که شما روی یه بازی کامپیوتری داری و جالب تر اینکه بقیه رو متهم میکنی
به شخصه امسال هر جفت بازی ها رو بازی میکنم برای من لذت بردن مهمه نه سر و کله شکستن واسه شرکتایی که فقط سود فروش براشون مهمه :n12:

پ ن :
این نقاط ضعف و قوت بازی رو گیم اسپات و زومجی گذاشتن که به شدت قبول دارم

نقاط قوت:

1-ارائه یه فوتبال عالی و هیجان انگیز و خارق العاده به لطف یه گیم پلی خوب

2-طبیعی بودن انیمیشن های مختلف بازیکنان و البته تماشاگران و مربیان و کادر فتی و داورها

3-منحصر به فرد بودن بازیکنان و تیم ها

4-جلوه های بصری خوب با جزییات

5-تکراری نشدن بازی در طولانی مدت

6-تنوع خوب حالت انلاین و افلاین

نقاط ضعف:

1-مشکلات لاینسس نبودن تیم هاو اسامیشون و کیت های اون ها

2-ضعف های گزارشگر و مفسر بازی (افتضاحن این گزارشگراش شما ریجن آل رو بگیرید که jon kabira گزارشگر معروفو خاطره انگیر پلی 1 رو داره )

3-یکنواخت بودن اتمسفر ورزشگاه ها در اکثر موارد(به جز ورزشگاه های خیالی همچون The Ultimate Stage)

نمره کلی:8.5 از 10

™...
20-09-2017, 22:30
تیم سارنده از فروش بازی نسخه PC رضایت دارن و اعلام کردن با توجه به این که فقط چند روزی بیشتر از انتشار بازی نگذشته تعداد کاربران بازی در استیم به نسبت سال قبل بیشتر شدن .:n01:

™...
20-09-2017, 23:28
خبرها حاکی از این داره که باشگاه آرسنال شریک تجاری جدید بازی هستش ! اگه این خبرها درست باشه و تایید بشه ورزشگاه امارات هم بازی طی آپدیت های آینده بازی میشه . :n36:

toufan
21-09-2017, 01:19
بازی چرا کرک نمیشه اصلا دیگه دستم به pes 17 نمیره
نشد مستر لیگشو بازی کنم بخاطر نمیدونم چی بود میپرید بیرون
میخوام pes 18 رو بکوب مسترش و BAL ش رو بازی کنم

vahidreza2007
21-09-2017, 11:07
نميدونم چرا بعضي از دوستان از موضع منت گذاشتن و نگاه بالا در مورد بازي و مقايسه اش با فيفا حرف ميزنند ! در اينكه فيفا از لحاظ موارد جنبي مثل اتمسفر بازي و گرافيك چمن و ساير جزييات جلوتر از پس هستش شكي نيست ولي مهمترين عامليكه هر بازي بايد در اولويت اول اونو داشته باشه گيم پلي خوب و عامه پسند هستش (حالا نه اينكه فيفا بازا خاص هستند :n09: ) كه در اون پس با اختلاف بسيار زيادي جلوتره و فيفا هيچ جوره در اون قسمت نميتونه بهش برسه . براي من گيمر مهمترين عامل از يك بازي فوتبال لذت بخشي بازي و بعد سرگرمي بازي هستش تا واقعه گرايانه بودنش ! به نظرم اگر كسي دنبال بخش واگرايه تو بازي مثل فوبتال باشه بهتره يه توپ برداره با دوستاش بره سالن :n02: تا بخواد از پشت مونيتور واقع گرايي رو تجربه كنه !

ولي در اينكه كونامي هم در جزييات كم كاري ميكنه شكي نيست حالا نميدونم نميتونه يانميخواد بكنه !فقط همين قدر بگم كونامي اولويت اصلي خودش رو گذاشته روي گيم پلي بازي و اين هم خوبه هم بد ! از طرفي با توجه به اينكه دست كونامي بد جور در قسمت لايسنس بسته است فكر كنم به همين خاطر توجه خودش رو گذاشته رو قسمت هاي ديگه !

فقط كاش مثلا ميومد 20-30 تا استاديوم فيك به بازي اضافه ميكرد يا استاديوم كريتر رو مثل قبل ميذاشت تو بازي !

پ . ن : از كرك بازي هم هنوز خبري نيست و فكر كنم بهتره بريم سمت سي دي كي ارجينال

ESTEGHLAL 67
21-09-2017, 13:07
در مورد کرک گروه CPY بعد از انتشار بازی گفت که تا دو روز آینده کرک رو تحویل میده واز اون روز تا الان این گروه رفته روی سایلنت :n02:
بازی ار قفل دنوو 4.5 بهره میبره و این نشون میده که کونامی چه اشغالی هست که واسه بازی که یه لیسانس درست و درمون نداره اومد همچین قفلی گذاشته ضمن اینکه داره واسش 60 دلار پول بی زبون رو از ملت میگیره
واقعا دلم نمیاد واسه ps4 پول بدم واسه این بازی (البته دلمم میخواد خیلی زود بازیش کنم ) :n14:
حالا وضعیت بچه های PC و PS4 خوبه میشه با آپشن فایل مشکل رو حل کنن بیچاره ملتی که پول واسه XboX میدن که هیچ جوره مشکل لیسانس توش راهی نداره

alireza00079
21-09-2017, 17:25
هر سال این خبر های داغ کننده برای pes بخش میشه و وقتی بازی میاد همه چی رو خراب میکنه

mahyar21
21-09-2017, 21:02
در مورد کرک گروه CPY بعد از انتشار بازی گفت که تا دو روز آینده کرک رو تحویل میده واز اون روز تا الان این گروه رفته روی سایلنت :n02:
بازی ار قفل دنوو 4.5 بهره میبره و این نشون میده که کونامی چه اشغالی هست که واسه بازی که یه لیسانس درست و درمون نداره اومد همچین قفلی گذاشته ضمن اینکه داره واسش 60 دلار پول بی زبون رو از ملت میگیره
واقعا دلم نمیاد واسه ps4 پول بدم واسه این بازی (البته دلمم میخواد خیلی زود بازیش کنم ) :n14:
حالا وضعیت بچه های PC و PS4 خوبه میشه با آپشن فایل مشکل رو حل کنن بیچاره ملتی که پول واسه XboX میدن که هیچ جوره مشکل لیسانس توش راهی نداره

منم هیچوقت پول نمیدم برای بازی حتی اگه قرار باشه چند مدت نتونم بازی کنم
مطمئنا اومدن کرک خیلی طول نمیکشه چون اگر بازی کرک نشه PES بازنده بزرگ امسال خواهد بود

™...
21-09-2017, 22:50
خبرها حاکی از این داره که باشگاه آرسنال شریک تجاری جدید بازی هستش ! اگه این خبرها درست باشه و تایید بشه ورزشگاه امارات هم بازی طی آپدیت های آینده بازی میشه . :n36:

خب طبق عکس های منتظر شده آرسنال به طور حتم همکار و شریک تجاری جدید بازی هستش و این تیم در آپدیت های آینده به بازی اضافه خواهد شد . در مورد اضافه شدن ورزشگاه امارات هنوز چیزی نمیدونیم .

بازیکنان تیم آرسنال در حال اسکن سه بعدی ! .

vahidreza2007
22-09-2017, 02:03
مطمئنا اومدن کرک خیلی طول نمیکشه چون اگر بازی کرک نشه PES بازنده بزرگ امسال خواهد بود

داداش ميشه اين جمله رو برام توضيح بدي !!!!!!!!!!!!!:n04::n04: اگر كرك نشه بازنده بزرگ ؟؟؟!! چرا به چه دليل ؟ ! يعني اگر نشه مفت بازي كنيم كونامي كمرش ميشكنه به خاطر ناراحتي روحي ما ؟ !!

تا همين جا هم پس با اين نسخه برنده بزرگ هستش بدون شك ! با پيشرفتي كه تو بخش گيم پلي و انيميشن هاي جديد داشته !كاملا يه گام رو به جلو براش محسوب ميشه !

| SoRoush 8K |
22-09-2017, 08:56
افتخار میکنی الان ؟ :))

™...
22-09-2017, 12:12

شرکت HO SOCCER تولید کننده محصولات ورزشی به ویژه دستکش های دروازه بانی از قرارداد جدید با KONAMI برای مجوز استفاده از دستکش های تولید شده توسط این شرکت در PES2018 خبر داد .

™...
22-09-2017, 19:03
اظهار نظر Masut Ozil در مورد نمره کلی این بازیکن در PES2018 .

mojtaba007
22-09-2017, 20:57

mahyar21
22-09-2017, 21:12

خبری هست یا اینم سرکاریه؟:n13:

teraktor2003
22-09-2017, 21:21
خبری هست یا اینم سرکاریه؟:n13:

مثه اینکه کرک شده، تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم تایید شد و ایمیلش برای من اومد...

ESTEGHLAL 67
22-09-2017, 21:24
دوستان خبر درسته بازی کرک شد :n02:

mahyar21
22-09-2017, 21:27
مثه اینکه کرک شده، تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم تایید شد و ایمیلش برای من اومد...

بله بعد از 10 روز بالاخره کرک شد
مرسی CPY :n40:
بازی رفت واسه دانلود انشالا کرک هم تا همین امشب به دستمون میرسه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

teraktor2003
22-09-2017, 21:37

البته مثه اینکه کار نمیکنه کرک سایت فوق:n27:
بهرحال کرک شدنش قطعیه فقط باید منتظر کرک سالم موند...

mahyar21
22-09-2017, 21:49
این کرک با نسخه 3dm سازگاره آیا؟
دانلودها نسخه 3dm رو حذف کرده و نوشته نسخه CPY داره آپلود میشه

teraktor2003
بله بعد از 10 روز بالاخره کرک شد
مرسی CPY :n40:
بازی رفت واسه دانلود انشالا کرک هم تا همین امشب به دستمون میرسه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بارسلونا ادیشن رو دانلود کن مثه اینکه این نسخه کرک شده...نسخه فول با کرک فعلا کار نمیکنه:n27:احتمالا ولی حلش میکنن...

ESTEGHLAL 67

البته مثه اینکه کار نمیکنه کرک سایت فوق:n27:
بهرحال کرک شدنش قطعیه فقط باید منتظر کرک سالم موند...

من نسخه انلاک رو داشتم کرک روش جواب نداد گویا کرک برای نسخه بارسا ادیتیشن هست ...

mahyar21
22-09-2017, 21:55
اگه از نسخه بارسا ادیشن لینک داریدن بدین لطفا

mahyar21
22-09-2017, 23:03
دانلودها یه فایل مبدل قرار داد با حجم 650 مگ
دارم دانلود میکنم بببینم نتیجه میده

آموزش انتقال از نسخه 3DM به CPY بازی:
1) فایل فشرده دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت نمایید. یک فایل exe به شما داده می شود. این فایل را به درون پوشه دانلودی نسخه 3DM یعنی پوشه PRO EVOLUTION SOCCER 2018 منتقل کنید. 2) فایل اجرایی 3dm.to.cpy-dlha.exe را اجرا کنید و گزینه Extract را بزنید تا فایل های آپدیت برای شما نصب شوند. 3) بازی را توسط فایل اجرایی PES2018.exe اجرا کنید.

alex_love
22-09-2017, 23:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahyar21
22-09-2017, 23:23
دوستان تبریک :n16:
بازی با نسخه 3dm اجرا شد :n19:

vahidreza2007
23-09-2017, 00:05
خوب منم بازي رو با اين فايل تبديل اجرا كردم و همون اول كار تو اجراي بازي يكه خوردم ! بازي بشدت كند اجرا ميشد و همون اول نااميدم كرد نگو علت از اين بود كه تو قسمت ستينگ بازي رو روي 30 فريم قفل كرده بودم با گذاشتن روي 60 فريم مشكل كندي هم حل شد .

به نظر ميرسه بازي نسبت به دمو رله تر و بهتره و به نوعي بهينه تر شده و با اينكه تو قسمت رندر همه چي رو گذشاتم رو حالت هاي ولي بدون مشكل اجرا ميشه و لگ نداره !

البته فكر كنم موشن بلور رو خاموش كنيم بهتره چون بازي رو يه جورايي مات كرده تصويرش رو !

mahyar21
23-09-2017, 00:13
من دو بازی انجام دادم
برای شروع اینا رو بگم که
گرافیک بسیااااااار خیره کننده ست به جرات میتونم بگم در برخی صحنه های نمای نزدیک نمیشه هیچ تفاوتی بین بازی با واقعیت قائل شد!
صحنه های آهسته هم که نیازی به تعریف نداره...!
حرکت بازیکنان و توپ هم بسیار نرم تر و واقعی تر شده
PES نسخه فوق العاده امیدوار کننده ای منتشر کرده
انشالا روزهای بعد با بازیهای بیشتر بررسی های دقیق تری میتونیم انجام بدیم

البته فكر كنم موشن بلور رو خاموش كنيم بهتره چون بازي رو يه جورايي مات كرده تصويرش رو !
گزینه موشن بلر رو ندیدم جایی!

vahidreza2007
23-09-2017, 00:26
من دو بازی انجام دادم
برای شروع اینا رو بگم که
گرافیک بسیااااااار خیره کننده ست به جرات میتونم بگم در برخی صحنه های نمای نزدیک نمیشه هیچ تفاوتی بین بازی با واقعیت قائل شد!
صحنه های آهسته هم که نیازی به تعریف نداره...!
حرکت بازیکنان و توپ هم بسیار نرم تر و واقعی تر شده
PES نسخه فوق العاده امیدوار کننده ای منتشر کرده
انشالا روزهای بعد با بازیهای بیشتر بررسی های دقیق تری میتونیم انجام بدیم

گزینه موشن بلر رو ندیدم جایی!

برو تو قسمت گيم ستينگ داخل بازي و قسمت رندر ستينگ اونجاست

vahidreza2007
23-09-2017, 00:48
بازي نسبت به دمو مشخصات بهينه تر شده و به نظرم كاملتر !

دو دست بازي كردم واقعا همه چي عالي بوده تنها نياز به يه پچ خوبه هستش كه بياد و بازي رو كامل كنه . مطمئنا امسال كونامي براي نسخه پي سي سنگ تموم گذاشته !

تنها نكته اي كه منو ميترسوند سيستم مورد نياز بالاي بازي بود كه به نظر ميرسه با سيستم هاي متوسط هم بشه به راحتي و خوب بازي كرد .

در انتها پيش به سوي مستر ليگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n02::n02:

™...
23-09-2017, 14:06

کاور مجله Depor از کشور پرو .

mahyar21
23-09-2017, 15:25
به نظرتون نسخه فول آنلاکد برا پچ ها جواب میده یا بارسا ادیشن رو هم دانلود کنیم؟:n41:

ESTEGHLAL 67
23-09-2017, 17:20
به نظرتون نسخه فول آنلاکد برا پچ ها جواب میده یا بارسا ادیشن رو هم دانلود کنیم؟:n41:

شما پچ تبدیل انلاک به باراسا ادیت رو بگیر مشکلت حل میشه نیازی به دانلود دوباره نیست سایت دانــــــلود هــــا

vahidreza2007
23-09-2017, 18:40
والا من كه علاوه بر نسخه فول انلاكد نسخه بارسا اديشن رو هم ميزارم دانلود بشه بعد ها با اومدن پچ هاي جديد ممكنه نياز به پاك كردن بازي و نصب دوباره بشه اينجوري به دردسر نميافتيم .

از دوستان كسي تفاوت اين نسخه بارسااديشن رو ميدونه چيه دقيقا ؟

™...
23-09-2017, 23:44
والا من كه علاوه بر نسخه فول انلاكد نسخه بارسا اديشن رو هم ميزارم دانلود بشه بعد ها با اومدن پچ هاي جديد ممكنه نياز به پاك كردن بازي و نصب دوباره بشه اينجوري به دردسر نميافتيم .

از دوستان كسي تفاوت اين نسخه بارسااديشن رو ميدونه چيه دقيقا ؟

نسخه Barca Edition مزیت ها و امتیازات زیر رو داره که بیشتر مربوط به بخش My Club بازی هستش . محتویات انحصاری دیگه ای هم آینده برای این نسخه منتظر خواهد شد .

1x FCB Special Agent

1x FCB Legend Special Agent

1,000 myClub coins

More exclusive items will be announced soon +

™...
24-09-2017, 01:06

طبق اخبار منتشر شده از Steam فروش PES2018 نسخه PC در هفته اول انتشار بازی نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 44 درصدی را نشان می دهد . :n01:

hts1369
24-09-2017, 08:34
سلام
این که نوشتن نسخه
Barca Edition کرک شده یعنی چی؟
با نسخه اصلی چه فرقی میکنه؟ ایا محدودیت خاصی داره یا همین رو بگیرم خود بازی اصلی هست ؟

amirpcp30
24-09-2017, 09:25
سلام دوستان
من 2017 رو روی i7 2630qm و amd 6770m روی فول اچ دی و high هم اجرا میکردم اما حالا 2018 روی رزولوشن 1366 و low هم فریم مناسب نمیده..
خودم اول حدسم به درایور هست که متاسفانه خیلی وقته درایور جدید براش نیومده
دوم به نظرتون بازی مشکل خاصی نداره که با پچ حل شه؟ چون روی تنظیمات low دیگه واقعا چیز خاصی نداره که بخواد فریم پایین بده
با سپاس

vahidreza2007
24-09-2017, 10:04
سلام دوستان
من 2017 رو روی i7 2630qm و amd 6770m روی فول اچ دی و high هم اجرا میکردم اما حالا 2018 روی رزولوشن 1366 و low هم فریم مناسب نمیده..
خودم اول حدسم به درایور هست که متاسفانه خیلی وقته درایور جدید براش نیومده
دوم به نظرتون بازی مشکل خاصی نداره که با پچ حل شه؟ چون روی تنظیمات low دیگه واقعا چیز خاصی نداره که بخواد فریم پایین بده
با سپاس

متاسفانه كارت گرافيكتون براي اجراي بازي مناسب نيست ! بازي به حداقل 2 گيگ رم گرافيك نياز داره حتي بيشتر ! يعني من با كارت خودم كه 2 گيگ و كارت بروزي هم هستش باز نميتونم بهترين كيفيت رو بگيرم ازش .

با تنظيمات هم نميشه كونامي اومده نسخه نسل هشتمي رو براي پي سي ارايه كرده كه هم خوبه هم براي كساني كه سيستمشون پايين بد

با تعويض كارت گرافيك راحت ميتونيد بازي كنيد

- - - Updated - - -

سلام
این که نوشتن نسخه
Barca Edition کرک شده یعنی چی؟

با نسخه اصلی چه فرقی میکنه؟ ایا محدودیت خاصی داره یا همین رو بگیرم خود بازی اصلی هست ؟

فرق خاصي نداره همين رو بگيريد . بيشتر تغييرات مربوط به بخش ماي كلاب هستش كه اونم بدرد كر ك باز ها نميخوره

amirpcp30
24-09-2017, 10:24
متاسفانه كارت گرافيكتون براي اجراي بازي مناسب نيست ! بازي به حداقل 2 گيگ رم گرافيك نياز داره حتي بيشتر ! يعني من با كارت خودم كه 2 گيگ و كارت بروزي هم هستش باز نميتونم بهترين كيفيت رو بگيرم ازش .

با تنظيمات هم نميشه كونامي اومده نسخه نسل هشتمي رو براي پي سي ارايه كرده كه هم خوبه هم براي كساني كه سيستمشون پايين بد

با تعويض كارت گرافيك راحت ميتونيد بازي كنيد
ممنون
نه آخه مشکل همین جاست ، من 2017 رو روی high و fhd بازی میکردم اما 2018 روی low که چیز خاصی نسبت به high 2017 نداره فریم خوبی ندارم ، و مشکل اینجا جالب تر میشه که روی 1366 هم فریم خوبی نمیده...
بله کار خوبی کرده اما انشاالله یک پچ بیاد براش ، برای حالت low که بشه 60 فریم رو گرفت
اگه pcبود مشکلی نداشتم و اتفاقا روی pc تست نکردم چون خیالم راحته ، اما چون pes رو بیشتر برای بیرون از شهر میخوام اول روی لپ تاپ تست کردم و یجورایی چون این لپ تاپ همه جوره کارم رو راه میاندازه حیفم میاد برای یک بازی تعویضش کنم
اگر دوستان راهی به ذهنشون خورد که بشه یک چیزی رو در pes غیر فعال کرد که فریم بالاتری رو بده یا پچ اومد خبرش رو بدن ممنون میشم
با سپاس

ESTEGHLAL 67
24-09-2017, 11:15
آقا این ورزشگاه خیالی که دوستان عکسش رو گذاشته بودن با چه نامی هست ؟ مگه ultimate stage نیست من تو ورزشگاه هایی که دارم این یه مورد نیست (نسخه بارسا ادیتیشن )

یه مورد دیگه من روی حالت Low بازم تو بازی لگ دارم این مشخصات سیستم هست به نظرتون رم رو افزایش بدم مشکل حل میشه ؟

Y@var
24-09-2017, 11:34
آقا این ورزشگاه خیالی که دوستان عکسش رو گذاشته بودن با چه نامی هست ؟ مگه ultimate stage نیست من تو ورزشگاه هایی که دارم این یه مورد نیست (نسخه بارسا ادیتیشن )

یه مورد دیگه من روی حالت Low بازم تو بازی لگ دارم این مشخصات سیستم هست به نظرتون رم رو افزایش بدم مشکل حل میشه ؟

سلام
اینکه جلو رم نوشته N/A یعنی رم رو نمیشناسه یا اینکه چون حداقل رم 8 گیگ رو نداره این رو نوشته؟ واسه یکی از دوستانم به همین شکله میخواستم ببینم مشکل از کجاست
با تشکر

vahidreza2007
24-09-2017, 11:45
ممنون
نه آخه مشکل همین جاست ، من 2017 رو روی high و fhd بازی میکردم اما 2018 روی low که چیز خاصی نسبت به high 2017 نداره فریم خوبی ندارم ، و مشکل اینجا جالب تر میشه که روی 1366 هم فریم خوبی نمیده...
بله کار خوبی کرده اما انشاالله یک پچ بیاد براش ، برای حالت low که بشه 60 فریم رو گرفت
اگه pcبود مشکلی نداشتم و اتفاقا روی pc تست نکردم چون خیالم راحته ، اما چون pes رو بیشتر برای بیرون از شهر میخوام اول روی لپ تاپ تست کردم و یجورایی چون این لپ تاپ همه جوره کارم رو راه میاندازه حیفم میاد برای یک بازی تعویضش کنم
اگر دوستان راهی به ذهنشون خورد که بشه یک چیزی رو در pes غیر فعال کرد که فریم بالاتری رو بده یا پچ اومد خبرش رو بدن ممنون میشم
با سپاس

خواهش ميكنم

والا بحث 2017 و 2018 جداست كلا ! نسخه 2018 براي اجراي درست نياز به كارت گرافيكي با وي رم حداقل 2 گيگ داره ! و اين موردي نيست كه بشه با پچ و ... حلش كرد ! و تنها راه علاجش تعويض كارت گرافيك هستش ! مورد بعدي اينكه حداقل 8 گيگ رم نياز داره بازي براي اجراي بدون مشكل و سي پي يو شما هم كاملا اوكي هستش براي اجرا بازي . به نظرم هر چه زودتر كارت گرافيك رو تعويض كنيد و كارتي بخريد كه حداقل 2 گيگ حافظه داشته باشه ! ( اين موارد براي پي سي بود )

البته به نظرم با توجه به اينكه لب تاپه به نظرم اجراي اين بازي فشار زيادي به لب تاپ مياره و ريسك نكنيد بهتره ! براي لب تاپ همين 2017 و يا اگر اهلش باشيد 2013 بهترين گزينه هستش (البته براي لب تاپ هاي گيمينگ قضيه فرق ميكنه )

vahidreza2007
24-09-2017, 11:47

سي پي يو و رمت پايينه دوست عزيز .

به نظرم براي اينكه مشكل لگ كمتر بشه علي الحساب يه 2 گيگ م بنداز بشه 8 گيگ .

سي پي يو منم اي ام دي هستش و براي بازي ها چيز زياد جالبي نيست .

اون ورزشگاه رو منم نديدم تو بازي يعني دقت نكردم بهش نگاه ميكنم خبرش ميدم من نسخه فول انلاكد رو دارم

mineworld
24-09-2017, 12:54

روی Low گذاشتید؟‌! تا جایی که من اطلاع دارم ۲۰۱۸ اصلا همچین اپشنی واسه انتخاب نداره

بخوام خیلی خلاصه بتون بگم تو نسخه های قبل فارغ از روونی بازی و مقدار FPS ما میومدیم انتخاب میکردیم که چه کیفیتی (low.medium,high) رو میخوام ببینیم . حالا نتیجه ۱۵ فریم بود یا ۱۵۰ فریم مهم نبود واسه بازی . مهم این بود که کیفیت منتخب ما رو از بین اون سه تا اجرا کنه .
اما تو نسخه ۲۰۱۸ این حالت برقرار نیست . اینجا ما میایم میگیم ۳۰ فریم باشه و خود بازی به صورت اتوماتیک با توجه به سخت افزارمون یه رده از کیفیت رو برامون ست میکنه . یعنی یه لپتاپ سطح نسبتا پایین با یه لپتاپ گیمینگ تو نرخ فریم هیچ فرقی ندارن و هردوتا ۳۰ فریمن اما این بازیه که تصمیم میگیره واسه سیستم اول کیفیت افتضاخ و واسه دومی حداکثر گرافیک ممکن رو اجرا کنه

در مورد عکس spec . ما دو تا لپتاپ داریم خونه . یکی ۸ گیگ رم اون یکی ۶ گیگ . واسه اولی good داد و واسه دومی عین همین مورد شما ناشناخته N/A زد . اما هر دو لپتاپ بدون یه فریم کمتر فیکس رو ۳۰ فریم بازی رو اجرا کردن . میخوام بهتون بگم اینکه رم رو N/A زده ملاک لگ زدن حتمی نیست . پیشنهاد اکید من نصب اخرین ورژن درایور انویدیا هستش . بعینه فرق رو احساس کردم داداش واسه همین زیاد از حد خوشبینم . اگه خواستید Fraps رو هم نصب کتید و متوسط fps رو تو حالت های مختلف (وسط بازی ُ انیمشین ُ کرنر) ذکر کنید

ESTEGHLAL 67
24-09-2017, 13:30
روی Low گذاشتید؟‌! تا جایی که من اطلاع دارم ۲۰۱۸ اصلا همچین اپشنی واسه انتخاب نداره

بخوام خیلی خلاصه بتون بگم تو نسخه های قبل فارغ از روونی بازی و مقدار FPS ما میومدیم انتخاب میکردیم که چه کیفیتی (low.medium,high) رو میخوام ببینیم . حالا نتیجه ۱۵ فریم بود یا ۱۵۰ فریم مهم نبود واسه بازی . مهم این بود که کیفیت منتخب ما رو از بین اون سه تا اجرا کنه .
اما تو نسخه ۲۰۱۸ این حالت برقرار نیست . اینجا ما میایم میگیم ۳۰ فریم باشه و خود بازی به صورت اتوماتیک با توجه به سخت افزارمون یه رده از کیفیت رو برامون ست میکنه . یعنی یه لپتاپ سطح نسبتا پایین با یه لپتاپ گیمینگ تو نرخ فریم هیچ فرقی ندارن و هردوتا ۳۰ فریمن اما این بازیه که تصمیم میگیره واسه سیستم اول کیفیت افتضاخ و واسه دومی حداکثر گرافیک ممکن رو اجرا کنه

در مورد عکس spec . ما دو تا لپتاپ داریم خونه . یکی ۸ گیگ رم اون یکی ۶ گیگ . واسه اولی good داد و واسه دومی عین همین مورد شما ناشناخته N/A زد . اما هر دو لپتاپ بدون یه فریم کمتر فیکس رو ۳۰ فریم بازی رو اجرا کردن . میخوام بهتون بگم اینکه رم رو N/A زده ملاک لگ زدن حتمی نیست . پیشنهاد اکید من نصب اخرین ورژن درایور انویدیا هستش . بعینه فرق رو احساس کردم داداش واسه همین زیاد از حد خوشبینم . اگه خواستید Fraps رو هم نصب کتید و متوسط fps رو تو حالت های مختلف (وسط بازی ُ انیمشین ُ کرنر) ذکر کنید

شما از داخل بازی system setting=>قسمت render میتونید تنظیمات گرافیکی رو انجام بدید
من آخرین ورژن درایور کارت گرافیک رو نصب کردم ولی لگ داره
اینجوری باشه پول رم اضافی نمیدم و ظرفیت 2 یا 3 ps4 رو میگیرم یکی از دلایل اینکه میخوام رو پی سی بازی کنم اینه که واسه ادیت دست و بال آدم باز تره

™...
24-09-2017, 13:39
ایشون از طرفدارهای دو آتیشه PES هستن . :n01:

amirpcp30
24-09-2017, 15:43
خواهش ميكنم

والا بحث 2017 و 2018 جداست كلا ! نسخه 2018 براي اجراي درست نياز به كارت گرافيكي با وي رم حداقل 2 گيگ داره ! و اين موردي نيست كه بشه با پچ و ... حلش كرد ! و تنها راه علاجش تعويض كارت گرافيك هستش ! مورد بعدي اينكه حداقل 8 گيگ رم نياز داره بازي براي اجراي بدون مشكل و سي پي يو شما هم كاملا اوكي هستش براي اجرا بازي . به نظرم هر چه زودتر كارت گرافيك رو تعويض كنيد و كارتي بخريد كه حداقل 2 گيگ حافظه داشته باشه ! ( اين موارد براي پي سي بود )

البته به نظرم با توجه به اينكه لب تاپه به نظرم اجراي اين بازي فشار زيادي به لب تاپ مياره و ريسك نكنيد بهتره ! براي لب تاپ همين 2017 و يا اگر اهلش باشيد 2013 بهترين گزينه هستش (البته براي لب تاپ هاي گيمينگ قضيه فرق ميكنه )
برای پی سی مشکلی ندارم ولی روی لپ تاپ این 2 گیگ فضا برای گرافیک رو به نظرم زیاد زده (البته یوزیج رم رو چک نکردم هنوز) ، اما با پچ به طور مثال بیاد تماشاگر ها رو حذف کنه ، این خیلی در رم گرافیکی تاثیر میزاره و همچنین پردازش گرافیکی
یا میتونه با پچ گزینه های render setting رو زیاد کنه مثلا anti aliasing رو نمیشه الان خاموش کرد همچنین shader رو (همین دو فک می کنم تاثیریش رو بزاره که 37 فریم من به نزدیک 60 برسه)
با سپاس

mojtaba007
24-09-2017, 16:28
ایشون از طرفدارهای دو آتیشه PES هستن . :n01:

زن زندگی به روایت تصویر

mahyar21
24-09-2017, 20:31
شما از داخل بازی system setting=>قسمت render میتونید تنظیمات گرافیکی رو انجام بدید
من آخرین ورژن درایور کارت گرافیک رو نصب کردم ولی لگ داره
اینجوری باشه پول رم اضافی نمیدم و ظرفیت 2 یا 3 ps4 رو میگیرم یکی از دلایل اینکه میخوام رو پی سی بازی کنم اینه که واسه ادیت دست و بال آدم باز تره

در مورد لگ زیاد سخت گیری نکنید مثل اینکه مشکل از خود بازیه که احتمالا با اولین آپدیت رسمی کونامی برطرفش کنن
من خودم با سیستم زیر گاها بعضی جاهای بازی گیرهای کوچیکی میبینم!:n27:

™...
24-09-2017, 21:29
زن زندگی به روایت تصویر

و اگه بشینه با شوهرش PES بازی کنه که دیگه خیلی عالی میشه . :n02:

™...
24-09-2017, 23:41
برای دیدن سایز واقعی کلیک کنید .

Pogba و موهای جدید !

طراحان چهره بازی دست به کار شدند . به زودی پچ های کامل برای بازی منتشر میشه .
با نصب پچ ها و رفع کمبودهای بازی و وجود این گرافیک بالا و خیره کننده در نسخه PC امسال بازی واقعا لذت بخش هستش . :n12:

mojtaba007
25-09-2017, 09:18
م

برای دیدن سایز واقعی کلیک کنید .

Pogba و موهای جدید !

طراحان چهره بازی دست به کار شدند . به زودی پچ های کامل برای بازی منتشر میشه .
با نصب پچ ها و رفع کمبودهای بازی و وجود این گرافیک بالا و خیره کننده در نسخه PC امسال بازی واقعا لذت بخش هستش . :n12:
من که فعلا خورده تو ذوقم

این قدرت لب تاپ منه لب تاپم گیمینگه تا حالا هیچ بازی رو نا امیدم نکرده
بازی رو حتی رو low هم اجرا کردم باز لگ میزنه
تو تصویر نگاه کنید خط اخر یه چیزی درباره لب تاپ نوشته یعنی چی
اخرین درایو انویدیا رو هم نصب کردم
تکلیف مایی که لب تاپ داریم چیه
و اینکه دسته من شوک داره ولی شوکی نمیبینم شما شوک دستتون کار میکنه؟
و اینکه من لب تاپم و وصل میکنم به تلویزیون ولی موقعی که بازی رو اجرا میکنم فیلمی که اول بازی نمایش پیدا میکنه صدا داره ولی بعدش دیگه کلا صدا قطع میشه

mahyar21
25-09-2017, 09:27
م
من که فعلا خورده تو ذوقم

این قدرت لب تاپ منه لب تاپم گیمینگه تا حالا هیچ بازی رو نا امیدم نکرده
بازی رو حتی رو low هم اجرا کردم باز لگ میزنه
تو تصویر نگاه کنید خط اخر یه چیزی درباره لب تاپ نوشته یعنی چی
اخرین درایو انویدیا رو هم نصب کردم
تکلیف مایی که لب تاپ داریم چیه
و اینکه دسته من شوک داره ولی شوکی نمیبینم شما شوک دستتون کار میکنه؟
و اینکه من لب تاپم و وصل میکنم به تلویزیون ولی موقعی که بازی رو اجرا میکنم فیلمی که اول بازی نمایش پیدا میکنه صدا داره ولی بعدش دیگه کلا صدا قطع میشه

چند پست بالاتر رو اگه ببینید عرض کردم که مشکل از خود بازیه که لگ میزنه
سیستمی که من سال پیش خریداری کردم برای طراحی و کارهای 3D هستش و تو هیچ بازی کم نمیاره ولی تو PES 2018 منم لگ دارم
اون جمله آخر هم نوشته کاربرانی که با لب تاپ بازی میکنن توسط ما پشتیبانی نمیشن

mojtaba007
25-09-2017, 09:48
یعنی چی اونوقت تکلیف ماها چیه
انویدیا کاری ممکنه بکنه؟
به نظرتون سیستم بنده در چه حدی هست
یکی از دوستان اینو یه چک بکنه
مود افزایش فریم بازی

PES 2018 Demo More FPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امید رض
25-09-2017, 10:14
چند پست بالاتر رو اگه ببینید عرض کردم که مشکل از خود بازیه که لگ میزنه
سیستمی که من سال پیش خریداری کردم برای طراحی و کارهای 3D هستش و تو هیچ بازی کم نمیاره ولی تو PES 2018 منم لگ دارم
بازی احتمالا گرافیک بالا نیاز داره پردازنده ورم هرچقدر بالا باشه گرافیک پایین باز بدرد نمیخوره
مخصوصا باسیاستی که شرکت ها درنظر گرفتن با بالا رفتن تکنولوژی هست یا باید خونتو بفروشی گرافیک بخری چون گرافیک 1ملیونی دیگه جواب نمیده یا مجبور به خرید کنسول بشی وزیربار مشکلات خرید بازی :n35:

mojtaba007
25-09-2017, 10:32
مشکل we cannot provide support to users playing on laptop computer pes 2018
که تو تنظیمات بازی بهش اشاره کنه یکی لطف میکنه پیگیری کنه تا درستش کنند ظلمه که اونهایی فقط با لب تاپ بازی میکنند بازی روش خیلی مشکلات داشته باشه

دوستان لطفا پیگیری کنند

لطفا این مورد رو با سازندگان در میان بزارند

خیلی ها فقط لب تاپ دارند یعنی چه ساپورت نمیکنند لب تاپ ها رو

amirpcp30
25-09-2017, 10:53
یعنی چی اونوقت تکلیف ماها چیه
انویدیا کاری ممکنه بکنه؟
به نظرتون سیستم بنده در چه حدی هست
یکی از دوستان اینو یه چک بکنه
مود افزایش فریم بازی

PES 2018 Demo More FPS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
فریم من به این صورت بود
medium 32 -- low 34
بعد از جایگزینی پچ
medium 38 -- low 39
اونقدر ها تفاوتی نکرد ، به هر حال انشاالله با پچ های بعدی مشکل حل بشه تا اینکه بخواد با درایور گرافیک حل شه....
با سپاس :n40:

vahidreza2007
25-09-2017, 10:59
دوستاني كه كارت گرافيك نويديا دارن درايو كارت گرافيكشون رو اگر به اخرين نسخه برزورساني كردن اونو برگردونند به درايو قبلي نه درايو قبل تر از اون يعني دو درايو قبل ببينند چي نشون ميده .

براي من با اون درايو هيچ لگ و ... نيست ولي با اخرين درايو پر لگ و ... ميشه بازي .

تست كنيد نتيجه رو بگيد اگر اوكي شد براتون يه دعايي بكنيد برامون :n02:

Pooryia_khan
25-09-2017, 10:59
سلام به همگی

من PES2018.v1.0.1.02-FitGirl رو از سایت دانلودها دانلود کردم . همون اول نصب ارور می ده در صورتی که من با ی برنامه چک کردم تمام فایل های bin سالمن .
کسی این مشکلو حل کرده ؟

mojtaba007
25-09-2017, 11:04
دوستاني كه كارت گرافيك نويديا دارن درايو كارت گرافيكشون رو اگر به اخرين نسخه برزورساني كردن اونو برگردونند به درايو قبلي نه درايو قبل تر از اون يعني دو درايو قبل ببينند چي نشون ميده .

براي من با اون درايو هيچ لگ و ... نيست ولي با اخرين درايو پر لگ و ... ميشه بازي .

تست كنيد نتيجه رو بگيد اگر اوكي شد براتون يه دعايي بكنيد برامون :n02:
ورژن درایو رو بگو دانلود کنیم

vahidreza2007
25-09-2017, 11:15
ورژن درایو رو بگو دانلود کنیم

385.41-Desktop-Win8-Win7-Winvista-64bit:n06:

mojtaba007
25-09-2017, 11:23
385.41-Desktop-Win8-Win7-Winvista-64bit:n06:
من ویندوز 10 دارم خدا کنه جواب بده
شما الان رو چه درجه گرافیکی بدون لگ بازی میکنی؟
تو تنظیمات بازی به سیستمت چه واکنشی داده
میشه عکسی بگیری
همه رو بهت good داده بود؟

vahidreza2007
25-09-2017, 11:34
من ویندوز 10 دارم خدا کنه جواب بده
شما الان رو چه درجه گرافیکی بدون لگ بازی میکنی؟
تو تنظیمات بازی به سیستمت چه واکنشی داده
میشه عکسی بگیری
همه رو بهت good داده بود؟

من رو ويندوز 8 بازي ميكنم . والا بازي رو گذاشتم رو هاي :n02: تو تنظيمات سيستم همه گود هستش به جز سي پي يو كه زده بد :n02: فكر كنم ديگه عكس هم نياز نداره :n02:

vahidreza2007
25-09-2017, 11:40
خوب من دوباره برگشتم به همون درايوي كه بالا معرفي كردم و لگ بازيم از بين رفت اميدوارم براي شما ههم كارساز باشه اين روش .

پ . ن : دوستان من بشدت با اون شيوه جديد شماره انداختن رو بازيكن مشكل دارم همون مثلث بالا سر بازيكن كه قرمز و ابي ميشه نميشه كاري كرد مثل 2017 بشه چون اينجوري كنترل بازيكن ها واقعا مشكله مثلا رو كرنر ها وقتي طرف سانتر ميكنه كافيه توپ بره رو سر بازيكني كه بازيكن خودت علامت رو سرش قرمزه تا بياي عوض كنه و ابي بشه طرف سر رو زده !

mojtaba007
25-09-2017, 11:43
من رو ويندوز 8 بازي ميكنم . والا بازي رو گذاشتم رو هاي :n02: تو تنظيمات سيستم همه گود هستش به جز سي پي يو كه زده بد :n02: فكر كنم ديگه عكس هم نياز نداره :n02:
الان از منم مثل خودته همه رو زده گود ولی برای سی پی یو زده اوکی یعنی سیستمم کمی بهتر از توست
شما رو لب تاپ بازی میکنید یا کیس
یعنی شما رو تنظیمات های و قرار دادن 60 فریم برای بازی و صحنه اهسته بدون هیچ مشکل و لگی بازی میکنید دیگه؟
اگر اینطور باشه میشه امید داشت با پچ یا درایو در اینده بازی بدون لگ بشه

vahidreza2007
25-09-2017, 11:49
الان از منم مثل خودته همه رو زده گود ولی برای سی پی یو زده اوکی یعنی سیستمم کمی بهتر از توست
یعنی شما رو تنظیمات های و قرار دادن 60 فریم برای بازی و صحنه اهسته بدون هیچ مشکل و لگی بازی میکنید دیگه؟

بله دقيقا روي 60 فريم و هاي البته موشن بلور رو غير فعال كردم چون تصوير رو تار ميكنه !

من رو كيس بازي ميكنم .

بله ميشه اميد داشت البته اميدوار همين درايو كه معرفي كردم كارت رو راه بندازه

mojtaba007
25-09-2017, 11:56
بله دقيقا روي 60 فريم و هاي البته موشن بلور رو غير فعال كردم چون تصوير رو تار ميكنه !

من رو كيس بازي ميكنم .

بله ميشه اميد داشت البته اميدوار همين درايو كه معرفي كردم كارت رو راه بندازه
ترس منم همین لب تاپه دیگه
وقتی تو سیستینگ بازی نوشته
we cannot provide support to users playing on laptop computer pes 2018

mahyar21
25-09-2017, 12:17

شما برعکس گفتین
سی پی یو شما رو زده گود و بقیه رو زده اوکی
این یعنی سی پی یو عالیه و بقیه مشخصات هم قابل قبوله
اینو در نظر داشته باشید که Good بهترین رتبه ست و بعد اون Ok هستش

mahyar21
25-09-2017, 12:22
خوب من دوباره برگشتم به همون درايوي كه بالا معرفي كردم و لگ بازيم از بين رفت اميدوارم براي شما ههم كارساز باشه اين روش .

پ . ن : دوستان من بشدت با اون شيوه جديد شماره انداختن رو بازيكن مشكل دارم همون مثلث بالا سر بازيكن كه قرمز و ابي ميشه نميشه كاري كرد مثل 2017 بشه چون اينجوري كنترل بازيكن ها واقعا مشكله مثلا رو كرنر ها وقتي طرف سانتر ميكنه كافيه توپ بره رو سر بازيكني كه بازيكن خودت علامت رو سرش قرمزه تا بياي عوض كنه و ابي بشه طرف سر رو زده !

منم این مشکل سوئیچ نشانگر بازیکنا رو دارم از دوستان هرکس که میدونه راهنمایی کنه لطفا

vahidreza2007
25-09-2017, 13:50
منم این مشکل سوئیچ نشانگر بازیکنا رو دارم از دوستان هرکس که میدونه راهنمایی کنه لطفا

اقا من خودم شخصا حلش كردم اين مورد رو . ميشه اون حالت رو از تو بازي اف كرد . بايد بريد تو قسمت پرسونال ديتا و همونجا كه تنظيمات مربوط به اينكه حالت دسته بازي به چه صورت باشه يه قسمت داره به اسم نكست پلير انديكاتور اونو بايد اف كني حل ميشه

Spaniuly
25-09-2017, 16:43
اون دموی مسخره کجا و این بازی اصلی کجا...
همونطور که قبلا هم گفتم این نسخه بهترین عملکرد کونامی هست گیم پلی روان و چالش برانگیز واقع گرا... دیروز چند بازی مود مورد علاقه ام که بال هست رو بازی کردم ولی بی نهایت مشکل اسامی و لباس ها و لوگوها رفت روی تک تک اعصابم. امیدوارم جنکی سان عزیز لطف کنه و حماسه کیت سرور رو بازم برای علاقمندان به PES رقم بزنه هیچوقت تا این اندازه برای ویرایش کردن بازی و مشکلات برطرف کردن لایسنس هاش ذوق و شوق نداشتم

گرافیک بازی در روز و عصر خیلی قشنگ هست برعکس دمو که فقط در شب بود و تغییر داده نمی شد.
مشکل لگ هم که ظاهرا برای خیلیا پیش اومده برای من بروز نکرده خدارو شکر.
فعلا باید پیگر اخبار مربوط به ویرایش بازی باشم چون حیفه این بازی رو توی این حالت بدون لایسنس بازی کرد
مرسی کونامی مرسی

برگرد جنکی سان برگردددد. من کیت سرور می خوام

™...
25-09-2017, 21:15
اون دموی مسخره کجا و این بازی اصلی کجا...
همونطور که قبلا هم گفتم این نسخه بهترین عملکرد کونامی هست گیم پلی روان و چالش برانگیز واقع گرا... دیروز چند بازی مود مورد علاقه ام که بال هست رو بازی کردم ولی بی نهایت مشکل اسامی و لباس ها و لوگوها رفت روی تک تک اعصابم. امیدوارم جنکی سان عزیز لطف کنه و حماسه کیت سرور رو بازم برای علاقمندان به PES رقم بزنه هیچوقت تا این اندازه برای ویرایش کردن بازی و مشکلات برطرف کردن لایسنس هاش ذوق و شوق نداشتم

گرافیک بازی در روز و عصر خیلی قشنگ هست برعکس دمو که فقط در شب بود و تغییر داده نمی شد.
مشکل لگ هم که ظاهرا برای خیلیا پیش اومده برای من بروز نکرده خدارو شکر.
فعلا باید پیگر اخبار مربوط به ویرایش بازی باشم چون حیفه این بازی رو توی این حالت بدون لایسنس بازی کرد
مرسی کونامی مرسی

برگرد جنکی سان برگردددد. من کیت سرور می خوام

آرمین عزیز پس توهم گول دمو ناقص رو خوردی ! :n02:

بعضی دوستان دیگه هم با بازی کردن دمو خیلی نا امید شده بودن اما بعد از اومدن نسخه اصلی نظرشون به کل عوض شد و الان دارن از بازی لذت میبرن :n01:

™...
25-09-2017, 23:38
چهره آپدیت شده برخی بازیکنان که طی Data Pack 1.0 بازی منتشر میشود . تاریخ انتشار Data Pack 1.0 هنوز مشخص نیست .

و مقایسه چهره های آپدیت شده با چهره هم اکنون آنها در بازی .

Spaniuly
25-09-2017, 23:59
ادیت بازی عملا رفته داخل بازی
ایولا کونامی حال کردم
یادتونه توی 2017 وقتی یه عکس لوگو رو ایمپورت می کردیم کلا کیفیت لوگو تغییر می کرد طوری که تابلو بود ادیت شده هست؟
الان یه پوشه به نام WEPES داخل پوشه بازی توی مای داکیومنت ایجاد میشه شما باید تمامی فایل های با فرمت عکس PNG از کیت گرفته تا لوگو و حتی استادیوم داخل این پوشه بریزید!!! واو واو واو این یعنی دیگه نیازی به کیت سرور نیست یعنی کیت سرور رو خود کونامی داخل بازی تعبیه کرده شما هر فایلی رو می تونید توسط همین پوشه به داخل بازی بفرستید.
در حال حاضر نشستم دارم اسامی تیم ها + لوگوها رو اصلاح می کنم با توجه به CALL NAME شهر ها میشه اسم شهر رو هم متصل کرد اینطوری داخل بازی گزارشگر اسم چلسی منچستر و اورتون و کلا اون تیم رو هم میگه این کونامی خیلی خوب تونسته مشکل لایسنس رو حل کنه آفرین به کونامی. واقعا سورپرایز شدم. حس بی نهایت خوب و تحسین آمیزی نسبت به کونامی دارم که اینقدر با هوش و زیرک هست و بیشترین احساس مسئولیت رو در قبال کسانی می کنه که می خوان بازیشون رو به حالت لایسنس شده در بیارن و لذت بازی کردن رو چند برابر کنن.
مرسی کونامی:n16:

mahyar21
26-09-2017, 07:30
چهره آپدیت شده برخی بازیکنان که طی Data Pack 1.0 بازی منتشر میشود . تاریخ انتشار Data Pack 1.0 هنوز مشخص نیست .

ای جانم لوکاکو!:n20:
خداییش تو بحث قیافه ها کونامی جای هیچ حرفی باقی نذاشته!

™...
26-09-2017, 08:30

ویدیوی B/R ) Bleacher Report ) از اسکن سه بعدی بازیکنان آرسنال برای PES2018 . دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .mp4) . 7MB

™...
26-09-2017, 13:19

تیم سازنده بازی از انتشار آپدیتی (Patch) در مورد سویچ بین بازیکن ها در بازی خبر داد .! بعد انتشار بازی بعضی کاربران از مشکل سویچ بین بازیکنان ها گله داشتند.

™...
26-09-2017, 16:16
مقایسه .

| SoRoush 8K |
26-09-2017, 20:41

WOW !!!!
واقعا فیفا باید بیاد یاد بگیره با اون اسکنای به حساب سه بعدیش :n23:

™...
26-09-2017, 22:19

پیشنهاد میکنم حتما این ویدیوی کوتاه رو دانلود کنید و یکی از جزییات عالی گیم پلی بازی رو ببینید. :n04::n02::n33:دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). 4MB

vivabarca
27-09-2017, 01:47
ادیت بازی عملا رفته داخل بازی
ایولا کونامی حال کردم
یادتونه توی 2017 وقتی یه عکس لوگو رو ایمپورت می کردیم کلا کیفیت لوگو تغییر می کرد طوری که تابلو بود ادیت شده هست؟
الان یه پوشه به نام WEPES داخل پوشه بازی توی مای داکیومنت ایجاد میشه شما باید تمامی فایل های با فرمت عکس PNG از کیت گرفته تا لوگو و حتی استادیوم داخل این پوشه بریزید!!! واو واو واو این یعنی دیگه نیازی به کیت سرور نیست یعنی کیت سرور رو خود کونامی داخل بازی تعبیه کرده شما هر فایلی رو می تونید توسط همین پوشه به داخل بازی بفرستید.
در حال حاضر نشستم دارم اسامی تیم ها + لوگوها رو اصلاح می کنم با توجه به CALL NAME شهر ها میشه اسم شهر رو هم متصل کرد اینطوری داخل بازی گزارشگر اسم چلسی منچستر و اورتون و کلا اون تیم رو هم میگه این کونامی خیلی خوب تونسته مشکل لایسنس رو حل کنه آفرین به کونامی. واقعا سورپرایز شدم. حس بی نهایت خوب و تحسین آمیزی نسبت به کونامی دارم که اینقدر با هوش و زیرک هست و بیشترین احساس مسئولیت رو در قبال کسانی می کنه که می خوان بازیشون رو به حالت لایسنس شده در بیارن و لذت بازی کردن رو چند برابر کنن.
مرسی کونامی:n16:

تو حالت آنلاین هم این ویرایش ها باقی می مونن یا فقط تو آفلاین نمایش داده میشن ؟

™...
27-09-2017, 08:11

لیست افسانه ها (Legends) که دربخش My Club بازی حضور خواهند داشت (تایید نشده).

Spaniuly
27-09-2017, 10:09

سلام والا نمی دونم من نسخه کرک شده رو بازی می کنم که ابدا به شبکه کونامی نمی ذاره متصل بشم

™...
27-09-2017, 20:53

بعضی پچ ها در حالت آنلاین هم براشون مشکلی نیست و میتونید بازی کنید . تو توضیحات پچ های معتبر و معروف توضیحاتی راجع به اینکه آیا در حالت آنلاین هم جواب میده یا نه داده میشه .

™...
27-09-2017, 23:34
چهره آپدیت شده برخی بازیکنان که طی Data Pack 1.0 بازی منتشر میشود . تاریخ انتشار Data Pack 1.0 هنوز مشخص نیست .به کیفیت ساخت چهره ها توجه کنید . :n01:

™...
28-09-2017, 00:59
طراجی لباس ها (Kit) به بهترین نحو ممکن انجام میشه و به کوچکترین جزییات توجه می کنن . لباس های تیم هارو بهتر از تیم سازنده بازی می سازن . :n02:

toufan
28-09-2017, 06:02
اپدیت واسه اسما و لوگو نیومده؟ رونی هنوز تو منچستره :n35::n13:

™...
28-09-2017, 08:32
اپدیت واسه اسما و لوگو نیومده؟ رونی هنوز تو منچستره :n35::n13:

آپدیت های جزیی و ساده همون روزهای اول انتشار بازی منتشر شدن اما هنوز پچ های معتبر و معروف مثل PTE منتشر نشدن .

این هم یک پچ با مشخصات زیر که میتونین دانلود کنین.

FBNZ Option File 2018 Version 1.0

- All 18 teams of the Bundes (complete squad, jerseys, coats, stadiums, etc.)
- All Bundes players with correct stats, sizes, nationalities, etc.
- 70% of the players with correct faces, shoes, accessories
- PL with jerseys, coat of arms and correct names
- Championship with jerseys, coat of arms and correct names
- Serie A with jerseys, coat of arms and correct names
- La Liga with jerseys, coat of arms and correct names
- ALL other teams with coat of arms and correct names
- ALL national teams with correct names and jerseys

IMPORTANT, NEW INSTRUCTIONS:
1. LIVE update in the PES 2018 main menu to get all current stats and squad
2. Copy the WEPES folder to the USB stick
3. In the editor, import all teams EXTERNAL "NT-" and "GER1-" and set the "Overlay images with same names" checkbox.
4. Afterwards, import all teams with "NT-" and "GER1-" and put the checkmark "Apply player and squad data" AND "Overlay images with same name".
5. Do the same for COMPETITION again.
6. Save and exit the editor.

دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

™...
28-09-2017, 12:30
Usain Bolt افسانه ای در بخش My Club بازی .

™...
29-09-2017, 08:13

بعد از شایعات فراوان به طور رسمی تیم AC Milan به عنوان همکار و شریک تجاری PES2018 معرفی شد . در همین زمینه تریلری کوتاه منتشر شد .

PES2018 AC Milan Partner Trailer
دانلود تریلر با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 080P.mp4). 16MB . 1080P

™...
29-09-2017, 09:18
چهره آپدیت شده برخی بازیکنان که طی Data Pack 1.0 بازی منتشر میشود . تاریخ انتشار Data Pack 1.0 هنوز مشخص نیست .به کیفیت ساخت چهره ها توجه کنید . :n01:

+

چهره آپدیت شده برخی بازیکنان که طی Data Pack 1.0 بازی منتشر میشود . تاریخ انتشار Data Pack 1.0 هنوز مشخص نیست . به کیفیت ساخت چهره ها توجه کنید .

toufan
29-09-2017, 10:10
آپدیت های جزیی و ساده همون روزهای اول انتشار بازی منتشر شدن اما هنوز پچ های معتبر و معروف مثل PTE منتشر نشدن .

این هم یک پچ با مشخصات زیر که میتونین دانلود کنین.

FBNZ Option File 2018 Version 1.0

- All 18 teams of the Bundes (complete squad, jerseys, coats, stadiums, etc.)
- All Bundes players with correct stats, sizes, nationalities, etc.
- 70% of the players with correct faces, shoes, accessories
- PL with jerseys, coat of arms and correct names
- Championship with jerseys, coat of arms and correct names
- Serie A with jerseys, coat of arms and correct names
- La Liga with jerseys, coat of arms and correct names
- ALL other teams with coat of arms and correct names
- ALL national teams with correct names and jerseys

IMPORTANT, NEW INSTRUCTIONS:
1. LIVE update in the PES 2018 main menu to get all current stats and squad
2. Copy the WEPES folder to the USB stick
3. In the editor, import all teams EXTERNAL "NT-" and "GER1-" and set the "Overlay images with same names" checkbox.
4. Afterwards, import all teams with "NT-" and "GER1-" and put the checkmark "Apply player and squad data" AND "Overlay images with same name".
5. Do the same for COMPETITION again.
6. Save and exit the editor.

دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

توضیحات انگلیسیشو رو کامل نفهمیدم میشه بگید دقیقا چکارش کنم؟

dik
29-09-2017, 12:53
دوست عزیز شما باید بری تو قسمت تنظیمات edit personal data و گزینهnext player Indicatorرو غیر فعال کنی مشکلتون حل میشه

™...
29-09-2017, 16:00
توضیحات انگلیسیشو رو کامل نفهمیدم میشه بگید دقیقا چکارش کنم؟

من بازی رو هنوز ندارم .

™...
29-09-2017, 16:20

هم اکنون تور رایگان بازی ویژه کودکان با همکاری KONAMI UK و کانون طرفدارن محلی باشگاه لیورپول ( Red Neighbours ) در محل ورزشگاه آنفیلد در جریان است .

katlots
29-09-2017, 21:19
سلام به تمامی دوستان
یه گلایه دارم ازاتون قبلا تو این فروم لینک دانلود بازی قرار میگرفت اما الان هیچی دوستانی که بازی رو دان کردن یه لطفی کنن حداقل لینک بزارن تا بقیه راحت دانلود کنند

toufan
01-10-2017, 04:38
سلام به تمامی دوستان
یه گلایه دارم ازاتون قبلا تو این فروم لینک دانلود بازی قرار میگرفت اما الان هیچی دوستانی که بازی رو دان کردن یه لطفی کنن حداقل لینک بزارن تا بقیه راحت دانلود کنند

سلام دوست عزیز اینم لینک دانلود

katlots
01-10-2017, 20:03
سلام دوست عزیز اینم لینک دانلود

منون دوست عزیز جای نقطه چین چی بزارم

Mehran14233
01-10-2017, 21:56
منون دوست عزیز جای نقطه چین چی بزارم

به انگلیسی بنویس دانلودها
download+ha
علامت + رو نزار اینجوری نوشتم که متوجه بشی چون اگه پشت سر هم می نوشتم باز --------- می شد :n02:

™...
02-10-2017, 00:56

هم اکنون تور رایگان بازی ویژه کودکان با همکاری KONAMI UK و کانون طرفدارن محلی باشگاه لیورپول ( Red Neighbours ) در محل ورزشگاه آنفیلد در جریان است .

Wijnaldum و Flanagan دو بازیکن تیم فوتبال لیورپول میهمان ویژه این مراسم بودند .

برای دیدن در اندازه واقعی کلیک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

™...
02-10-2017, 10:14

™...
02-10-2017, 13:48

بر اساس قوانین کپی رایت و قوانین مربوط به آن بعد از انتشار جدیدترین آپدیت بازی دیگر
تتو های نیمار در PES2018 وجود نخواهد داشت چون باشگاه پاریس سنت ژرمن به صورت انحصاری با بازی FIFA18 قرارداد دارد.!

™...
02-10-2017, 23:01
دوستان کسی از تکنولوژی Nvidia Ansel استفاده کرده و عکس از محیط بازی گرفته ؟!

™...
03-10-2017, 00:07
تغییر حالت مو بازیکنان در طول بازی ! :n05::n04:

™...
03-10-2017, 09:33

ویدیویی کوتاه از PES2018 که مدتی پیش در حاشیه مسابقات قوتبال DanaCUP به نمایش و تست عمومی در اومد . موقع بازی چه هیجانی دارن:n02:یاد دوران نوجوانی خودم افتادم. :n14:

دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . 23MB. 720P . 1:40

™...
03-10-2017, 16:03
تصاویر بسیار زیبا از PES2018 نسخه PC که توسط تکنولوژی انحصاری NVIDIA Ansel از محیط بازی گرفته شده است . برای اطلاع بیشتر در مورد این تکنولوژی و کارت هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

™...
03-10-2017, 22:43

ایشون از طراحان لباس (Kit) برای تیم های بدون لیسانس هستن .:n33::n02:

pedram9
03-10-2017, 23:00
دوستان من بازی برام استاپ ورکینگ میده ویندوزم 8 هست و تمامی پیش نیاز ها هم نصبه
کسی روی ویندوز 8 اجرا کرده ؟
چکار کنم ؟

mahyar21
03-10-2017, 23:26
بازی فعلا با این لگ افتضاح و بدون لایسنس قابل تحمل نیست
منتظر آپدیتی از کونامی هستیم و یه پچ خوب!:n33:

™...
04-10-2017, 01:28
دوستان من بازی برام استاپ ورکینگ میده ویندوزم 8 هست و تمامی پیش نیاز ها هم نصبه
کسی روی ویندوز 8 اجرا کرده ؟
چکار کنم ؟

پیشنهاد میکنم نه فقط برای این بازی برای همه بازی های جدید که میاد Windows 10 رو نصب کن چون بازی های جدید همه بر اساس این نسخه بهینه شدن و تو اجرای بازی های جدید مشکلی نداری اما نسخه های قبلی ویندوز مشکلاتی برای اجرا بازی ها دارن .

و اینکه درایور کارت گرافیک رو به آخرین نسخه به روز زسانی کن .

™...
04-10-2017, 06:50
صبح بخیر ...

™...
04-10-2017, 12:54

طبق اعلام رسمی گروه معتبر PTE Patch اولین پچ این گروه بین 5 تا 7 اکتبر (13 تا 15 مهر) منتشر خواهد شد.

mj77
04-10-2017, 13:49
کامپیوتر من فیفارو گرافیک فول راحت اجرا میکنه واسه pes همه گزینه ها اوکی داده ولی تو بازی لگ داره حتی گرافیکو رو LOW میزارم! چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mj77
04-10-2017, 13:59
تو game setting بازی میشه حالت low گزاشت..
الان همچی اوکی هست چرا روون نیست؟ نمیشه کاری کرد؟
این کارت گرافیک قوی تره یا قبلی؟

™...
04-10-2017, 14:57
کامپیوتر من فیفارو گرافیک فول راحت اجرا میکنه واسه pes همه گزینه ها اوکی داده ولی تو بازی لگ داره حتی گرافیکو رو LOW میزارم! چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایل رو دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تو مسیر نصب بازی بریز تو پوشه Data تا جایگزین بشه . بعد تست کن ببین بازی روون میشه یا نه . ( فراموش نکن اول از فایلی که میخواد جایگزین بشه یه پشتیبان بگیر )

و اینکه درایور گرافیک رو هم به روز کن .

تو game setting بازی میشه حالت low گزاشت..
الان همچی اوکی هست چرا روون نیست؟ نمیشه کاری کرد؟
این کارت گرافیک قوی تره یا قبلی؟

هر دو کارت تفریبا یکی هستند GT740 کمی قویتر هستش .

mahyar21
04-10-2017, 15:06
اینجا کسی از دوستان تنظیمات کارت گرافیک nVidia رو بلده؟

mj77
04-10-2017, 15:55
برای دانلود گرافیک nvidid geforce gt740 لینکشو از کجا باید گرفت؟

™...
04-10-2017, 17:04
تنظیمات کارت گرافیک یعنی چی ؟!:n36:

برای دانلود گرافیک nvidid geforce gt740 لینکشو از کجا باید گرفت؟

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahyar21
04-10-2017, 20:30
تنظیمات کارت گرافیک یعنی چی ؟!:n36:

تنظیمات پنل کارت گرافیک nVidia!

™...
04-10-2017, 21:03
تنظیمات پنل کارت گرافیک nVidia!

تنظیمات خاصی نداره که ! فقط موقع اجرا بازی با لپ تاپ ،بازی رو با کارت گرافیک اجرا کنید.

mahyar21
04-10-2017, 21:50
تنظیمات خاصی نداره که ! فقط موقع اجرا بازی با لپ تاپ ،بازی رو با کارت گرافیک اجرا کنید.

نفرمایید خواهشا!
مال من لپتاپ نیست پی سیه
شما اگه وارد پنل تنظیمات انویدیا بشید کلی تنظیمات داره
حتی شرکت انویدیا به دلیل اینکه کلی کاربر از سراسر دنیا به لگ بازی اعتراض کردن داره نسخه جدیدی از GeForce Experience رو میده که کاربران بتونن تنظیمات بهینه ای نسبت به سیستمشون داشته باشن

™...
04-10-2017, 23:51
نفرمایید خواهشا!
مال من لپتاپ نیست پی سیه
شما اگه وارد پنل تنظیمات انویدیا بشید کلی تنظیمات داره
حتی شرکت انویدیا به دلیل اینکه کلی کاربر از سراسر دنیا به لگ بازی اعتراض کردن داره نسخه جدیدی از GeForce Experience رو میده که کاربران بتونن تنظیمات بهینه ای نسبت به سیستمشون داشته باشن

منظور شما این صفحه هستش ؟! من اخرین نسخه درایور گرافیک رو نصب دارم و الان چیزی جز این ندارم ! ممنون میشم بگید اون تنظیماتی که میگی رو بگی کجاست !.:n36:

mahyar21
05-10-2017, 02:06

منظور شما این صفحه هستش ؟! من اخرین نسخه درایور گرافیک رو نصب دارم و الان چیزی جز این ندارم ! ممنون میشم بگید اون تنظیماتی که میگی رو بگی کجاست !.:n36:

بله اینی که شما قرار دادین GeForce Experince هست که برنامه مکمل درایور nVidia ست و این برنامه بصورت اتوماتیک بهترین تنظیمات رو متناسب با سیستم شما انجام میده که شرکت nVidia قول داده تو آخرین نسخه این برنامه بازی pes 2018 هم به لیستش اضافه بشه
اما تنظیماتی که من میگم تنظیمات دستی گرافیک nVidia هست که میتونید تو محیط دسکتاپ راست کلیک کنید و گزینه nVidia Control Panel رو انتخاب کنید تا وارد بشید
من گاها تو فروم های خارجی میبینم که کاربران با تغییرات در این تنظیمات گفتن که گرافیک بازیشون بصورت خارق العاده ای بهتر شده اما کسی نیست که دقیقا بگه کدوم تنظیمات باید انجام بشن!:n01:
اگر تونستین بهترین تنظیمات این قسمت رو از سطح وب پیداش کنید ممنون میشم به اشتراک بگذارید تا همه بتونن استفاده کنن:n16:

™...
05-10-2017, 04:00
بله اینی که شما قرار دادین GeForce Experince هست که برنامه مکمل درایور nVidia ست و این برنامه بصورت اتوماتیک بهترین تنظیمات رو متناسب با سیستم شما انجام میده که شرکت nVidia قول داده تو آخرین نسخه این برنامه بازی pes 2018 هم به لیستش اضافه بشه
اما تنظیماتی که من میگم تنظیمات دستی گرافیک nVidia هست که میتونید تو محیط دسکتاپ راست کلیک کنید و گزینه nVidia Control Panel رو انتخاب کنید تا وارد بشید
من گاها تو فروم های خارجی میبینم که کاربران با تغییرات در این تنظیمات گفتن که گرافیک بازیشون بصورت خارق العاده ای بهتر شده اما کسی نیست که دقیقا بگه کدوم تنظیمات باید انجام بشن!:n01:
اگر تونستین بهترین تنظیمات این قسمت رو از سطح وب پیداش کنید ممنون میشم به اشتراک بگذارید تا همه بتونن استفاده کنن:n16:

اینجارو که من میدونم کجاست فکر کردم چیز جدیدی هستش ! اما خب خیلی کم اینجا اومدم اون هم در لپ تاپ برای اینکه تنظیم کنم بازی یا نرم افزار با کدوم گرافیک اجرا یشه و یا فیزیک از کدوم گزافیک پردازش بشه . دیگه بقیه تنظیمات رو من دست نزدم . اما اگر با این تنظیمات بشه نتایج مطلوب گرفت که خوب هستش . اون گزینه ها هم جایی در مورد هر برنامه و بازی میشه جداگانه مشخص کرد و تغییر داد . با رنگ آبی مشخص کردم .

™...
05-10-2017, 06:13

اولین DataPack رسمی بازی امروز منتشر می شود که شامل چهره به روز بسیاری از بازیکنان خواهد بود .

mj77
05-10-2017, 10:06
این فایل رو دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تو مسیر نصب بازی بریز تو پوشه Data تا جایگزین بشه . بعد تست کن ببین بازی روون میشه یا نه . ( فراموش نکن اول از فایلی که میخواد جایگزین بشه یه پشتیبان بگیر )

مرسی.خیلی بهتر شد ولی یکم لگ داره فقط

mojtaba007
05-10-2017, 14:39
اینجارو که من میدونم کجاست فکر کردم چیز جدیدی هستش ! اما خب خیلی کم اینجا اومدم اون هم در لپ تاپ برای اینکه تنظیم کنم بازی یا نرم افزار با کدوم گرافیک اجرا یشه و یا فیزیک از کدوم گزافیک پردازش بشه . دیگه بقیه تنظیمات رو من دست نزدم . اما اگر با این تنظیمات بشه نتایج مطلوب گرفت که خوب هستش . اون گزینه ها هم جایی در مورد هر برنامه و بازی میشه جداگانه مشخص کرد و تغییر داد . با رنگ آبی مشخص کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8/

™...
05-10-2017, 15:10

DataPack1.0 بازی منتشر شد و در استیم در دسترس است .

ویژگی ها :

1. به روز رسانی چهره 117 بازیکن .

ARGENTINA

Gonzalo Escalante
Alejandro Gomez
Oscar Trejo
Dario Conca
Lucas Licht
Lisandro Lopez (Lisandro Ezequiel Lopez)
Lautaro Acosta
Lautaro Martinez
BELGIUM

Romelu Lukaku
Guillaume Gillet
BOSNIA

Sead Kolasinac
BRAZIL

Deyverson (Deyverson Silva)
Felipe (Felipe Augusto de Almeida Monteiro)
Jefferson (Jefferson Nascimento)
Jean (Jean Raphael Vanderlei Moreira)
Petros (Petros Matheus dos Santos Araujo)
Giovanni Augusto
Taison (Taison Barcellos Freda)
Somalia (Wergiton do Rosario Calmon)
Rhodolfo (Luiz Rhodolfo Dini Gaioto)
Dudu (Eduardo Pereira Rodrigues)
Rodrigo Caio
Jucilei
Neymar
Nene (Anderson Luiz de Carvalho)
CAMEROON

Francois Moubandje
CHILE

Cristopher Toselli
Jean Beausejour
Arturo Vidal
COLOMBIA

Davinson Sanchez
Gustavo Cuellar
Orlando Berrio
James Rodriguez
CROATIA

Duje Cop
Andrej Kramaric
Marko Rog
DENMARK

Jonas Lossl
ENGLAND

Adam Smith
Jordan Pickford
Tom Davies
Tom Ince (Thomas Christopher Ince)
FRANCE

Franck Tabanou
Nicolas Pallois
Paul Baysse
Morgan Sanson
Issa Diop
Anthony Knockaert
Jordan Veretout
Youssouf Sabaly
Valentin Eysseric
Yannick Cahuzac
Ronny Rodelin
Yoan Gouffran
Sebastien Haller
GABON

Bruno Ecuele Manga
GERMANY

Timo Werner
GREECE

Marios Oikonomou
GUINEA

Naby Keita
Sadio Diallo
ICELAND

Gylfi Sigurdsson
ITALY

Mattia Caldara
Adam Masina
Daniele de Rossi
Marco Verratti
JAPAN

Oda Itsuki
Abe Hiroki
Itakura Ko
Chinen Kei
Tanaka Ao
Jefferson David Tabinas
Abe Hiroyuki
Nagasawa Shun
MONTENEGRO

Marko Basa
NETHERLANDS

Jan Arie van der Heijden
Adil Auassar
Justin Kluivert
NORWAY

Alexander Soderlund
Ole Selnaes
Markus Henriksen
Stefan Johansen
PERU

Andre Carrillo
Christian Cueva
POLAND

Lukasz Skorupski
Thiago Cionek
PORTUGAL

Cedric Soares
SCOTLAND

Andrew Robertson
Matt Ritchie (Matthew Ritchie)
SENEGAL

Mame Biram Diouf
SERBIA

Ljubomir Fejsa
Lazar Markovic
SPAIN

Vicente Iborra
Jaume Costa
Juanfran (Juan Francisco Moreno Fuertes)
Gerard Moreno
Victor Sanchez (Victor Sanchez Mata)
Dani Ceballos (Daniel Ceballos)
Jonny (Jonathan Castro Otto)
Victor Ruiz
Sergi Darder
David Silva
SWITZERLAND

Marwin Hitz
Nico Elvedi
TUNISIA

Jamel Saihi
UKRAINE

Marlos (Marlos Romero Bonfim)
Taras Stepanenko
URUGUAY

Diego Rolan
Martin Campana
Santiago Silva
Martin Silva
Luis Suarez
Diego Lugano
WALES

Paul Dummett

2. اضافه شدن کفش های جدید .

3. اضافه شدن و به روز رسانی چهره واقعی بازیکنان در اندازه کوچک در صفحه Formation .

4. به روز رسانی لباس بعضی تیم ها شامل اتلتیکو مادرید ، ا اس رم و... در Uefa Champions Leagues .

و...

vahidreza2007
05-10-2017, 18:29
اقا اين نرمافزار جي فورس اكسپرينس رو هر كار يميكنم ميگه اي پي شما پشتيباني نميشه و نرم افزار كار نميده برام . حتي فيل شكن رو هم روشن ميكنم كه اي پي رو تغيير بده باز همين پيام رو ميده راه و روش خاصي داره استفاده اش ؟

GeForce Experince

™...
06-10-2017, 00:30
اقا اين نرمافزار جي فورس اكسپرينس رو هر كار يميكنم ميگه اي پي شما پشتيباني نميشه و نرم افزار كار نميده برام . حتي فيل شكن رو هم روشن ميكنم كه اي پي رو تغيير بده باز همين پيام رو ميده راه و روش خاصي داره استفاده اش ؟

GeForce Experince

نباید مشکل خاصی باشه . من با جی میل واردش شدم و مشکلی ندیدم ! :n13:

™...
06-10-2017, 04:37
چهره به روز شده برخی بازیکنان که با انتشار DataPack1.0 منتشر شد .

sami-z
06-10-2017, 17:47
سلام ...موقع اجرای بازی با کارت گرافیک جی فورس این ارور رو میده

ئو من این تنظیمات رو هم انجام میدم ولی بازم همون ارور قبل رو میده و با intel HD graphic اجرا میشه.....

کلی عصبیم کرده...کسی سر در نمیاره نجاتمون بده؟!!!

mojtaba007
07-10-2017, 08:34
چند تا کار میگم بکنید برنامه rivatuner رو دانلود کنید بازی رو بهش اضافه کنید level رو بزارید رو high و گزینه های دیگه شوon کنید framerate limit رو بزارید روی ۶۰ و هر موقع که میخواهید بازی رو اجرا کنید این برنامه خم باز باشه تو خود تنظیمات انویدیا بنده v sync رو گذاشتم on باشه بعد برنامه razer cortex رو دانلود و اجرا کنید و بازی رو بهش بشناسونید وارد بازی بشید بعد حالت game mode ویندوز ۱۰ رو اجرا کنید موقع بازی بعدش وارد قسمت task manager ویندوز بشید تو تپ processes بازی رو پیدا کنید روش راست کلیک بکنید و گزینه go to details بشید دوباره بازی رو پیدا کنید روش راست کلیک کنید وارد set priorityبشید و گزینهrealtime رو بزنید بنده روی حالت مدیوم بازی لگ داشتم با این کارها روی های بدون لگ بازی میکنم شماها هم تست کنید ببینید بهتر میشه یا نه

misagh8900
07-10-2017, 22:25
دوستان من حدود 20 دست تک نفره بازی کردم. تیم مقابلم هم رئال مادرید بود. بنزما خیلی قوی هست و اصلا انگار یه سر و گردن از کریس و بیل بهتر هست. کامپیوتر هم به طرز عجیبی فقط توپ رو میبره کناره ها و سانتر میکنه و یا به هر نحوی که مونده باید توپ رو ارسال کنه روی دروازه و جالب اینکه خیلی هم خوب این کار رو میکنه و در مقابل من حتی یک ضربه سر نتونستم به سمت دروازه کامپیوتر بزنم. کلا زیاد سانتر نمیکنم ولی حتی توی کرنر ها هم نمیتونم بزنم و یا وقتی شانسی یکی میزنم با اختلاف زیادی به بیرون میره. مورد بعدی اینکه وقتی بازی شروع میشه کامپیوتر زیاد قوی نیست و بعد از حدود 10 دقیقه انگار مثلا خودش رو پیدا میکنه و توپ رو در اختیار میگیره و تقریبا تمام گلهام رو توی همون 10 دقیقه اول زدم . نمیدونم چرا بازیکنای من پرس رو به خوبی انجام نمیدن در صورتی که دقیقا همون تاکتیک های توی 2017 رو هم اینجا گذاشتم و توی 2017 خیلی شدید پرس میکردن ولی اینجا اصلا انگار نه انگار. مورد بعدی اینکه من یک مدافع وسط رو با بنزما مارک کردم ولی بنزما خیلی آزادانه میچرخه و هرکاری دلش میخواد میکنه. شوتهاش هم خیلی پر قدرته و چند بار از پشت محوطه جریمه گل زده.
بعضی وقتها پاس عمق هاش رو دقیق نمیندازه. مثلا با بازیکن سمت راستت داری حرکت میکنی و مهاجم نوکت داره در عمق حرکت میکنه و وقتی پاس عمقی میدی، میندازه برای بازیکنی که از چپ داره حرکت میکنه.
اینا ایراداتی بود که من دیدم. بقیه چیزاش خوبه و راضیم.
شاید مشکل از منه و هنوز قلقش نیومده دستم و بعدا عادت کردم.

alone_boy
10-10-2017, 14:36
به عنوان یه فیفا فن قدیمی باید اعتراف کنم که پیشرفت بازی چشمگیر بوده
از نوع حرکت هر بازیکن گرفته تا کنترل توپ و از همه مهمتر چمن بازی واقعا پیشرفت چشمگیری داشته.مثل سابق بازی سراسر سرعتی نیست و باید با فکر جلو رفت
در کل بازی حس خوبی میده اما بزرگترین نقطه ضعفش این لگشه که من با لپتاپ Asus N550 هم مشکل لگ دارم

™...
10-10-2017, 16:23

تریلر رسمی تیم فوتبال آرسنال منتشر شد .
دانلود ویدیو با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . 22MB. 1080P .

ورزشگاه Emirates نیز در بازی حضور خواهد داشت و طی آپدیت های بعدی به بازی اضافه خواهد شد .

به همراه چندین تصویر از اسکن سه بعدی بازیکنان آرسنال .

mahyar21
10-10-2017, 17:08
من امروز پچ pte رو نصب کردم با درایور انویدیا که دیروز منتشر شد
مشکل لگ بازی تاحدود زیادی حل شد:n01:

™...
11-10-2017, 16:34

اولین نسخه از پچ PESGALAXY که به عنوان معتبرترین و کامل ترین پچ برای بازی شناخته می شود منتشر شد .

توضیحات و لینک دانلود بعد از تصاویر

FEATURES
- 10 new completely licensed Bundesliga teams with correct logos, kits (Beta) and squads
- All other Bundesliga teams with correct logos, kits and ingame players
- Completely licensed Premier League, Championship, Serie A, LIGA NOS and La Liga with correct team names, logos and kits
- Serie B and La Liga 123 with correct team names and logos
- Fake players of all national teams, the Campeonato Brasileiro and classic teams replaced or correctly renamed
- Kits for all national teams added (some PES2017 Kits)
- Coaches and Homestadiums of all european teams corrected incl. pictures for coaches and stadiums for all european first division teams
- Rivals for all european teams
- Stadium banner labelings for all Bundesliga teams and some european Topclubs added
- Minifaces (Formation pictures) for Premier League, Bundesliga and Classic Teams added
- Switch incl. DPFileList Editor, 21 ML press rooms, Replay wipes and controller button graphics (XBOX, PS)
- 12 new player tattoos incl. the return of Neymar's tattoos
- Teams sorted alphabetically in their respective leagues
- Last Live Update and Data Pack 1.0 implemented
- online compatible

دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!bYFlCbLC!vdAHorJ8r9vvrRuJLkEDqeDMRmDAbZce42vGngg 8EHY
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!CYcHSZxA!SeXa_IEdDBo5f3jJTmhKO4wLO2r8RvyIoWkIY0A zg90
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!yBc1WSgK!516pS-CzN56vGMOQ7I_1pZWGaHgkSw9knhMV-2tNxH0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!WV8UwIjI!X3JpnqQdeRkzyLu3uk91Cu8F5qjNtEv-pfSP5HmMze0

pedram9
11-10-2017, 19:06
یعنی همه ی تک له تک ها رو چیپ بزنید همه گل میشه ( دروازبان در مقابل چیپ فلجه ) خیلی مزخرفه

Captain_America
11-10-2017, 20:30

اولین نسخه از پچ PESGALAXY که به عنوان معتبرترین و کامل ترین پچ برای بازی شناخته می شود منتشر شد .

توضیحات و لینک دانلود بعد از تصاویر

FEATURES
- 10 new completely licensed Bundesliga teams with correct logos, kits (Beta) and squads
- All other Bundesliga teams with correct logos, kits and ingame players
- Completely licensed Premier League, Championship, Serie A, LIGA NOS and La Liga with correct team names, logos and kits
- Serie B and La Liga 123 with correct team names and logos
- Fake players of all national teams, the Campeonato Brasileiro and classic teams replaced or correctly renamed
- Kits for all national teams added (some PES2017 Kits)
- Coaches and Homestadiums of all european teams corrected incl. pictures for coaches and stadiums for all european first division teams
- Rivals for all european teams
- Stadium banner labelings for all Bundesliga teams and some european Topclubs added
- Minifaces (Formation pictures) for Premier League, Bundesliga and Classic Teams added
- Switch incl. DPFileList Editor, 21 ML press rooms, Replay wipes and controller button graphics (XBOX, PS)
- 12 new player tattoos incl. the return of Neymar's tattoos
- Teams sorted alphabetically in their respective leagues
- Last Live Update and Data Pack 1.0 implemented
- online compatible

دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!bYFlCbLC!vdAHorJ8r9vvrRuJLkEDqeDMRmDAbZce42vGngg 8EHY
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!CYcHSZxA!SeXa_IEdDBo5f3jJTmhKO4wLO2r8RvyIoWkIY0A zg90
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!yBc1WSgK!516pS-CzN56vGMOQ7I_1pZWGaHgkSw9knhMV-2tNxH0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!WV8UwIjI!X3JpnqQdeRkzyLu3uk91Cu8F5qjNtEv-pfSP5HmMze0

این نکته رو در نظر داشته باشید وقتی بازیکنی رو تغییر بدید با پج تتو اضافه کنید یا فیس اون بازیکن ادیت شده حساب میشه و در به روزرسانی رسمی اکه بخواید فیس جدیدش رو اعمال کنید باید به دیفالت برش گردونید.

pedram9
11-10-2017, 21:09
برای استاپ ورکینگ راه حلی نیومده؟

™...
11-10-2017, 22:57
این نکته رو در نظر داشته باشید وقتی بازیکنی رو تغییر بدید با پج تتو اضافه کنید یا فیس اون بازیکن ادیت شده حساب میشه و در به روزرسانی رسمی اکه بخواید فیس جدیدش رو اعمال کنید باید به دیفالت برش گردونید.

در این پچ به روز رسانی های رسمی بازی هم اعمال شده و با بخش آنلاین بازی هم مشکلی نداره .

mahyar21
12-10-2017, 12:09
در این پچ به روز رسانی های رسمی بازی هم اعمال شده و با بخش آنلاین بازی هم مشکلی نداره .

یعنی میشه آنلاین بازی کرد؟

dead wolf
12-10-2017, 13:03
من هم پچ pte رو نصب کردم با درایور انویدیا آخربن ورژن
مشکل لگ دیگه ندارم

™...
12-10-2017, 14:08

بر اساس گزارش ها در اولین ماه انتشار PES2018 ، فروش این بازی در شبکه استیم به نسبت مدت مشابه سال گذشته 53% رشد داشته است .

.:: Ali ::.
12-10-2017, 21:39
دوستان کدوم پچ بهتره پچ pte یا Galaxy
خصوصن برای رفع لگ کدوم پیشنهاد میشه
گرافیک البته ati هست

mahyar21
12-10-2017, 21:46
مزخرفترین مسترلیگی که تا حالا بازی کردم
همون اول کار به مسعود اوزیل و محمد صلاح و لواندوفسکی و جیمز رودریگز و نیمار پیشنهاد دادم
به جز نیمار همه قبول کردن
این چه وضعشه آخه :n34:

قبلا در مورد گرافیک و گیم پلی استثنایی بازی صحبت کردیم
اما 2 مورد رو هم در مورد اتفاقات آزار دهنده بازی بگم
1-در حالت سوپر استار حریف چه رئال مادرید باشه و چه آفتابه سازان شنگول آباد به حدی تیکی تاکا میزنن که فقط باید بشینی نگاه کنی! 99% ضربات سر رو هم حریف میزنه
2-حریف عمرا روت خطا بکنه ! من تا نیمه نهایی چمپیونزلیگ رفتم نزدیک 10 بازی انجام دادم حریف حتی یه خطای ساده هم روم انجام نداد! مگه میشه آخه؟؟؟

تنها نکته جالبی که تو این چند بازی دیدم این بود که با فلینی رونالدو رو تو محوطه جریمه هل دادم داور خطای دایو رونالدو رو گرفت!:n02:
جالب بود...

™...
12-10-2017, 23:00
دوستان کدوم پچ بهتره پچ pte یا Galaxy
خصوصن برای رفع لگ کدوم پیشنهاد میشه
گرافیک البته ati هست

کامل ترین پچ PESGALAXY هستش .

در مورد رفع لگ این رو بگم که پچ ها هیچ نسبتی با رفع لگ بازی ندارن ! یعنی ویژگی های پچ رو هم بخونید هیچ چیزی در مورد رفع لگ بازی نگفته ! حالا ممکنه با نصب اون لگ بازی کمی بهتر بشه .

™...
12-10-2017, 23:33
مزخرفترین مسترلیگی که تا حالا بازی کردم
همون اول کار به مسعود اوزیل و محمد صلاح و لواندوفسکی و جیمز رودریگز و نیمار پیشنهاد دادم
به جز نیمار همه قبول کردن
این چه وضعشه آخه :n34:

قبلا در مورد گرافیک و گیم پلی استثنایی بازی صحبت کردیم
اما 2 مورد رو هم در مورد اتفاقات آزار دهنده بازی بگم
1-در حالت سوپر استار حریف چه رئال مادرید باشه و چه آفتابه سازان شنگول آباد به حدی تیکی تاکا میزنن که فقط باید بشینی نگاه کنی! 99% ضربات سر رو هم حریف میزنه
2-حریف عمرا روت خطا بکنه ! من تا نیمه نهایی چمپیونزلیگ رفتم نزدیک 10 بازی انجام دادم حریف حتی یه خطای ساده هم روم انجام نداد! مگه میشه آخه؟؟؟

تنها نکته جالبی که تو این چند بازی دیدم این بود که با فلینی رونالدو رو تو محوطه جریمه هل دادم داور خطای دایو رونالدو رو گرفت!:n02:
جالب بود...

درجه سختی Legend رو هم امتحان کردید ؟!
نسخه اصلی بازی یا نسخه کرکی رو داری؟!
در مورد خطاها تیم سازنده اعلام کرده که آپدیتی در این مورد منتشر خواهد کرد.

™...
13-10-2017, 10:16
دوستانی که سیستم ضعیف و در بازی لگ دارن طبق تنظیمات این ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عمل کنید ببینید مشکل تا حدودی بر طرف میشه یا نه ! :n13:

™...
13-10-2017, 10:40

درایور کارت گرافیک رو به روز کردید ؟!

نسخه ویندوز شما ؟!

pedram9
13-10-2017, 11:02
درایور کارت گرافیک رو به روز کردید ؟!

نسخه ویندوز شما ؟!

آره داداش این حرفا نیست ( درایور و نت فرام ورک و ... )
الان 7
قبلا 8
هر دو استاپ میداد

™...
13-10-2017, 11:08
آره داداش این حرفا نیست ( درایور و نت فرام ورک و ... )
الان 7
قبلا 8
هر دو استاپ میداد

نسخه های قبلی ویندوز این مشکلات رو داره . پیشنهاد می کنم Windows 10 رو نصب کنید .

™...
13-10-2017, 12:19

مشکل شما حل شد ؟!

لینک ویدیویی که چند پست بالاتر گذاشتم رو برید و مطابق اون تنظیمات رو انجام بدید . اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

™...
13-10-2017, 16:59

برای رفع مشکل Stop Working بازی در ویندوز 7 و 8 این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و نصب کنید . سیستم رو ریستارت کنید و بعد بازی رو اجرا کنید ! :n01:

pedram9
13-10-2017, 17:25
برای رفع مشکل Stop Working بازی در ویندوز 7 و 8 این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود و نصب کنید . سیستم رو ریستارت کنید و بعد بازی رو اجرا کنید ! :n01:

داداش نصبه

™...
13-10-2017, 17:35

داداش نصبه

ویندوزت رو هم آپدیت کن .

والا خیلی ها این مشکل رو داشتند و با نصب این فایل مشکلشون حل شده !

pedram9
13-10-2017, 18:13
ویندوزت رو هم آپدیت کن .

والا خیلی ها این مشکل رو داشتند و با نصب این فایل مشکلشون حل شده !

واسه من نمیشه همه کارا رو کردم

™...
13-10-2017, 23:17
واسه من نمیشه همه کارا رو کردم

ویدیوهای زیر رو برو و مطابق اون انجام بده ببین درست نمیشه !

یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedram9
13-10-2017, 23:42
ویدیوهای زیر رو برو و مطابق اون انجام بده ببین درست نمیشه !

یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه نمیشه
ما که از خیرش گذشتیم

light
14-10-2017, 01:04
چرا تو بازی نمیشه شماره بازیکن تغییر کنه ؟
توپ رو حریف داره شماره بازیکن من تغییر نمیکنه و کلا یه نفر هست ! با ادون که دکمه هاش درسته

™...
14-10-2017, 08:39
نه نمیشه
ما که از خیرش گذشتیم

نمیدونم دیگه . برای ویندوز 7 و 8 که از قبل هستند و بازی در اونها Stop Working میده راه حل این هستش که ویندوز خودشون رو آپدیت کنند و یا این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کنند . برای عده ای خیلی کم هم بازی با تنظیمات صدا مشکل داره و بالا نمیاد که تو پست قبل ادرس ویدیویی رو گذاشتم که برای صدا یه تنظیماتی رو انجام میده . در نهایت چرا به Windows 10 کوچ نمی کنید تا این مشکلات رو نداشته باشید ؟! این مقاومت برای چیه ؟! :n02::n01:

14-10-2017, 10:04
دوستانی که سیستم ضعیف و در بازی لگ دارن طبق تنظیمات این ویدیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عمل کنید ببینید مشکل تا حدودی بر طرف میشه یا نه ! :n13:
برای گرافیک amd چیزی ندیدین؟

™...
14-10-2017, 13:35
برای گرافیک amd چیزی ندیدین؟

برای لگ بازی مطابق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عمل کنید . دوست عزیزمون مجتبی تایید کرد که با انجام این مراحل مشکل لگ براش به کل برطرف شده !

™...
14-10-2017, 16:05
نمایش عمومی نسخه Winning Eleven بازی در ژاپن .

pedram9
15-10-2017, 11:42
نمیدونم دیگه . برای ویندوز 7 و 8 که از قبل هستند و بازی در اونها Stop Working میده راه حل این هستش که ویندوز خودشون رو آپدیت کنند و یا این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کنند . برای عده ای خیلی کم هم بازی با تنظیمات صدا مشکل داره و بالا نمیاد که تو پست قبل ادرس ویدیویی رو گذاشتم که برای صدا یه تنظیماتی رو انجام میده . در نهایت چرا به Windows 10 کوچ نمی کنید تا این مشکلات رو نداشته باشید ؟! این مقاومت برای چیه ؟! :n02::n01:
رو سیستمم نصب نیمشه وندوز 10 موقع نصب گیر میکنه

™...
15-10-2017, 14:07
رو سیستمم نصب نیمشه وندوز 10 موقع نصب گیر میکنه

مشکل از سیستم و یا بازی شما هستش اگرنه بازی در Windows 10 بدون مشکل نصب میشه و الان ملت دارن بازی می کنن . خود من هم الان بازی رو در Windows 10 نصب کردم و راحت و بدون هیچ خطایی نصب و اجرا شد .

17-10-2017, 14:48
چند تا کار میگم بکنید برنامه rivatuner رو دانلود کنید بازی رو بهش اضافه کنید level رو بزارید رو high و گزینه های دیگه شوon کنید framerate limit رو بزارید روی ۶۰ و هر موقع که میخواهید بازی رو اجرا کنید این برنامه خم باز باشه تو خود تنظیمات انویدیا بنده v sync رو گذاشتم on باشه بعد برنامه razer cortex رو دانلود و اجرا کنید و بازی رو بهش بشناسونید وارد بازی بشید بعد حالت game mode ویندوز ۱۰ رو اجرا کنید موقع بازی بعدش وارد قسمت task manager ویندوز بشید تو تپ processes بازی رو پیدا کنید روش راست کلیک بکنید و گزینه go to details بشید دوباره بازی رو پیدا کنید روش راست کلیک کنید وارد set priorityبشید و گزینهrealtime رو بزنید بنده روی حالت مدیوم بازی لگ داشتم با این کارها روی های بدون لگ بازی میکنم شماها هم تست کنید ببینید بهتر میشه یا نه
یک سوال، چطور بازی رو به برنامه razer cortex بشناسونیم؟
من نصب کردم واکانتش هم ایجاد کردم اما قسمتی برای ادد کردن داخل این برنامه نیست تا pes رو بهش بشناسونم

™...
18-10-2017, 03:49
دنیای واقعی یا دنیای واقعی ؟!

!?Real life or real life

:n01::n05::n04:

golmohammadi
18-10-2017, 23:49
سلام
pes 2018 و fifa 18 امسال چه زود هکک شدن
خیلی خوبه
هفته گذشته من این بازیو دانلود کردم
دو نسخه دانلود کردم ولی اجرا نشدند
یکیش stopped working میداد و دیگری هم هیچی باز نمیشد
آخرش نسخه CPY را دانلود کردم براحتی و بدون مشکل نصب و اجرا شد
این نسخه چون ایمیج بازی هست به خاطر همین نه فایلهاش خراب میشن و نه ویروسی میشه و توصیه من هم دانلود این نسخه هست

بازیو اجرا کردم متاسفانه کسی نبود پیشم مجبورا با کامپیوتر بازی کردم
فقط 2 ست بازی کردم در سخت ترین درجه
ریال با بارسا که دو تاشم به بارسا باختم
عجیبه هرچی توپ میرسید دست سوارز گل میکرد چه هوایی چه زمینی :n13:
مثل اینکه کامپیوتر در این نسخه خیلی قویتر شده
توپگیری مثل بقیه سری از این بازیها نیست یعنی اون توپگیری اتعوماتیک ظاهرا برداشته شده. حالا تنظیماتو نگشتم احتمالا مثل فیف بشه بعدا فعال کرد
گیم پلی خیلی بهتر از 2017 شده
شوت از پشت 18 هم میشه زد و خوبه
چمن ورزشگاه که قبلا خیلی بدرنگ بود در این نسخه خیلی خوب و شادابتر شده
هنوز خوب بازی نکردم نمیتونم نظرات بیشتری بدم
کلا خطا نمیگیره و این خیلی خوبه بازیو توقف نمیکنه داور الکی الببته در بازی نرمال (در صورت خطای عمد کارت میده ولی اینطوری هم نیست بازیکنان خودبخورد خطا کنن)

راستی در سیستم من با 1080 به نرخ ثابت 55 فریم در ثانیه میرسه
افت فریم و لگ هم تو این 2 تا بازی نداشتم

خب حالا دوستان توصیه های شما برای این بازی چیه؟
dlc نسخه اول آیا اپدیت نقل و انتقالات روش اعمال شده؟

golmohammadi
18-10-2017, 23:50
سلام
pes 2018 و fifa 18 امسال چه زود هکک شدن
خیلی خوبه
هفته گذشته من این بازیو دانلود کردم
دو نسخه دانلود کردم ولی اجرا نشدند
یکیش stopped working میداد و دیگری هم هیچی باز نمیشد
آخرش نسخه CPY را دانلود کردم براحتی و بدون مشکل نصب و اجرا شد
این نسخه چون ایمیج بازی هست به خاطر همین نه فایلهاش خراب میشن و نه ویروسی میشه و توصیه من هم دانلود این نسخه هست

بازیو اجرا کردم متاسفانه کسی نبود پیشم مجبورا با کامپیوتر بازی کردم
فقط 2 ست بازی کردم در سخت ترین درجه
ریال با بارسا که دو تاشم به بارسا باختم
عجیبه هرچی توپ میرسید دست سوارز گل میکرد چه هوایی چه زمینی :n13:
مثل اینکه کامپیوتر در این نسخه خیلی قویتر شده
توپگیری مثل بقیه سری از این بازیها نیست یعنی اون توپگیری اتعوماتیک ظاهرا برداشته شده. حالا تنظیماتو نگشتم احتمالا مثل فیف بشه بعدا فعال کرد
گیم پلی خیلی بهتر از 2017 شده
شوت از پشت 18 هم میشه زد و خوبه
چمن ورزشگاه که قبلا خیلی بدرنگ بود در این نسخه خیلی خوب و شادابتر شده
هنوز خوب بازی نکردم نمیتونم نظرات بیشتری بدم
کلا خطا نمیگیره و این خیلی خوبه بازیو توقف نمیکنه داور الکی الببته در بازی نرمال (در صورت خطای عمد کارت میده ولی اینطوری هم نیست بازیکنان خودبخورد خطا کنن)

راستی در سیستم من با 1080 به نرخ ثابت 55 فریم در ثانیه میرسه
افت فریم و لگ هم تو این 2 تا بازی نداشتم

خب حالا دوستان توصیه های شما برای این بازی چیه؟
dlc نسخه اول آیا اپدیت نقل و انتقالات روش اعمال شده؟
آیا میشه آنلاین بازی کرد؟ (بازی خوبیه و ارزش داره)
اگر نه با چقدر هزینه میشه؟

™...
19-10-2017, 03:55
پیشنهاد می کنم پچ PESGalaxy رو دانلود و نصب کنید . توضیحات و لینک دانلود اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

اگر لینک های دانلود در ادرس بالا کار نکرد و مورد داشت . لینک های زیر از سایتی دیگه جهت دانلود :

مگه میشه آنلاین بازی نکرد ؟!
شما نسخه اصلی بازی رو بخرید و آنلاین بازی کنید و لذت ببرید . :n01:

- - - Updated - - -

پیشنهاد می کنم پچ PESGalaxy رو دانلود و نصب کنید . توضیحات و لینک دانلود اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

اگر لینک های دانلود در ادرس بالا کار نکرد و مورد داشت . لینک های زیر از سایتی دیگه جهت دانلود :

مگه میشه آنلاین بازی نکرد ؟!
شما نسخه اصلی بازی رو بخرید و آنلاین بازی کنید و لذت ببرید . :n01:

ESTEGHLAL 67
20-10-2017, 09:34
سلام
دوستان این مشکل دسته دو تو ps4 رو چجوری حل کنم
وقتی یه دسته فعاله مشکلی نیست و پچ های بازی مشکلی نداره ولی وقتی دسته دو روشن میشه دیگه پچ غیر قابل استفاده میشه و همون نسخه اولیه بازی رو باید بازی کرد (بدون ادیت) .در کل دو نفره نمیشه با پچ بازی کرد!!
دوستانی که پلی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

misagh8900
20-10-2017, 09:43
دوستان من از همون روزی که بازی کرک شده دارم بازی میکنم ( تک نفره) و چندتا مشکل دیدم ببینم برای شما هم هست یا نه؟؟ ( در تمامی این موارد تیم مقابل من، رئال مادرید بوده).
اول اینکه وقتی بازی شروع میشه کامپیوتر یه مقدار بازی رو شل میگیره ( حدودا ده دقیقه اول) بعد هر چی جلوتر میریم قوی تر میشه. حالا کافیه یه گل بخوره، دیگه اصلا نمیشه کنترلش کرد.
تمام بازی رو در اختیار میگیره و خیلی شدید پرس میکنه. در صورتی که من اصلا نمیتونم اونجوری که دلم میخواد پرس کنم. دقیقا همون سیستم و ترکیب و تاکتیک های 2017 رو ریختم ولی انگار نه انگار. توی 2017 با این تاکتیک ها اصلا اجازه نفس کشیدن به حریف رو نمیدادم ولی الان اصلا پرس نمیکنن. بنزما خیلی تخیلی بازی میکنه. همه ضربات سر رو میزنه و وقتی پا به توپ هست هم اصلا نمیشه توپ رو ازش گرفت. باور کنید از رونالدو بیل راحت ترمیشه توپ رو گرفت تا بنزما. تعوض منطقه اصلا انجام نمیشه. مثلا وقتی توی رادار نگاه میکنی وینگ چپ یا راستت خالیه و توپ رو با پاس عمق هوایی میفرستی براش، یهو میبینی مدافع کناری مثل تیر میاد و توپ رو یا استوپ میکنه یا با سر میزنه. توی کرنرها و سانترها من تا حالا نتونستم ضربه سر بزنم. و اگر شانسی یکی زدم توپ از کناره دروازه میره بیرون. یعنی اصلا نتونستم توی چاچوب بزنم. اما وقتی کامپوتر حمله میکنه، با وجود اینکه من خط آفسایدم رو موقع دفاع تا آخر بردم پایین، اما یه 2&1 میکنه و خیلی راحت توپ رو ازبالای سر مدافعان من عبور میده و سانتر میکنه و در اکثر موارد یا گل میشه و یا به شکل خطرناکی میره بیرون. و همونطور که گفتم با وجود اینکه مدفعام رو تا آخر آوردم پایین بازم کامپیوتر موقع حمله، خیلی راحت تک به تک میشه. توی 2017 با این تاکتیک خیلی کم پیش میومد که کامپیوتر تک به تک بشه.
همه این موارد روی Super star بوده. دیگه فکر کنم روی Legend باید فقط بشینم و نگاه کنم و در صد مالکیت هم 98 به 2 بشه. ( اون 2 درصد فقط شروع مجدد بازی بعداز گل خوردن و بیرون رفتن توپه.).

golmohammadi
23-10-2017, 13:47
دوستان من از همون روزی که بازی کرک شده دارم بازی میکنم ( تک نفره) و چندتا مشکل دیدم ببینم برای شما هم هست یا نه؟؟ ( در تمامی این موارد تیم مقابل من، رئال مادرید بوده).
اول اینکه وقتی بازی شروع میشه کامپیوتر یه مقدار بازی رو شل میگیره ( حدودا ده دقیقه اول) بعد هر چی جلوتر میریم قوی تر میشه. حالا کافیه یه گل بخوره، دیگه اصلا نمیشه کنترلش کرد.
تمام بازی رو در اختیار میگیره و خیلی شدید پرس میکنه. در صورتی که من اصلا نمیتونم اونجوری که دلم میخواد پرس کنم. دقیقا همون سیستم و ترکیب و تاکتیک های 2017 رو ریختم ولی انگار نه انگار. توی 2017 با این تاکتیک ها اصلا اجازه نفس کشیدن به حریف رو نمیدادم ولی الان اصلا پرس نمیکنن. بنزما خیلی تخیلی بازی میکنه. همه ضربات سر رو میزنه و وقتی پا به توپ هست هم اصلا نمیشه توپ رو ازش گرفت. باور کنید از رونالدو بیل راحت ترمیشه توپ رو گرفت تا بنزما. تعوض منطقه اصلا انجام نمیشه. مثلا وقتی توی رادار نگاه میکنی وینگ چپ یا راستت خالیه و توپ رو با پاس عمق هوایی میفرستی براش، یهو میبینی مدافع کناری مثل تیر میاد و توپ رو یا استوپ میکنه یا با سر میزنه. توی کرنرها و سانترها من تا حالا نتونستم ضربه سر بزنم. و اگر شانسی یکی زدم توپ از کناره دروازه میره بیرون. یعنی اصلا نتونستم توی چاچوب بزنم. اما وقتی کامپوتر حمله میکنه، با وجود اینکه من خط آفسایدم رو موقع دفاع تا آخر بردم پایین، اما یه 2&1 میکنه و خیلی راحت توپ رو ازبالای سر مدافعان من عبور میده و سانتر میکنه و در اکثر موارد یا گل میشه و یا به شکل خطرناکی میره بیرون. و همونطور که گفتم با وجود اینکه مدفعام رو تا آخر آوردم پایین بازم کامپیوتر موقع حمله، خیلی راحت تک به تک میشه. توی 2017 با این تاکتیک خیلی کم پیش میومد که کامپیوتر تک به تک بشه.
همه این موارد روی Super star بوده. دیگه فکر کنم روی Legend باید فقط بشینم و نگاه کنم و در صد مالکیت هم 98 به 2 بشه. ( اون 2 درصد فقط شروع مجدد بازی بعداز گل خوردن و بیرون رفتن توپه.).
داداش این نسخه کلا کامپیوتر قویه شده
تو پست قبلی منم گفتم که حریف کامپیوتر نشدم
باید تاکتیکها و روشهای حمله و دفاع را عوض کرد
منم به سبک ورژنهای قبلی بازی میکنم ولی جواب نمیده

Milad4171
26-10-2017, 12:14
سلام. این پچ هایی که اومده به چه دردی میخوره ؟ لطفاً راهنمایی کنید.

MyPES ورژن 0.1
PESGalaxy ورژن 0.5
Professionals ورژن 1
PTE ورژن 1.0
PTE ورژن 1.1
PTE ورژن 2.2
SMoKE X ورژن‌ 10.0Beta
SMoKE X ورژن‌ 10.1

پچی که اسم تیم ها و استادیومها رو درست میکنه همون PES Galaxy هست ؟

™...
27-10-2017, 10:41
عکس سلفی Reus ، Bartra ، Kagawa همراه با نسخه PES2018 BVB Edition بازی . این نسخه فقط در فروشگاه رسمی باشگاه دورتموند در دسترس است .

Captain_America
27-10-2017, 14:39
سلام. این پچ هایی که اومده به چه دردی میخوره ؟ لطفاً راهنمایی کنید.

MyPES ورژن 0.1
PESGalaxy ورژن 0.5
Professionals ورژن 1
PTE ورژن 1.0
PTE ورژن 1.1
PTE ورژن 2.2
SMoKE X ورژن‌ 10.0Beta
SMoKE X ورژن‌ 10.1

پچی که اسم تیم ها و استادیومها رو درست میکنه همون PES Galaxy هست ؟
همشون کارشون ادیت و تصحیح تیم هاست و لگو و کیت و ...
توضیحات هر کدوم رو بخون بعضیا یه چیزایی اضافه تر دارن مثلا یکی بوندس لیگا یکی جی لیگ یکی سوپر لیگ چین یا ام ال اس و ... البته رو پی سی اگه هستی چون محدودیت اسلات خالی نیست میشه همه رو اضافه کرد ، قبل از نصب توضیحات هر کدوم رو بخونید ببینید کدوم مناسب تره برای شما من از پیس یونیورس استفاده میکنم .

redman1368
02-11-2017, 12:04
دوستان من نسخه کامپیوتر شرکت گردو رو گرفتم ولی اصلا ورزشگاه الدترافورد رو نداره؟یعنی چی این؟

توی ویدیوهای بازی ورزشگاه الدترافورد رو دیده بودم.

راه حلش چیه؟

fandak
03-11-2017, 10:16
دوستان من نسخه کامپیوتر شرکت گردو رو گرفتم ولی اصلا ورزشگاه الدترافورد رو نداره؟یعنی چی این؟

توی ویدیوهای بازی ورزشگاه الدترافورد رو دیده بودم.

راه حلش چیه؟

از خود شرکت گردو و فندق می پرسیدی

™...
03-11-2017, 11:11

تیم سازنده به شدت مشغول ساخت پچ برای رفع ایرادات گیم پلی بازی هستش که طبق اعلام رسمی Konami موارد زیر بهبود پیدا میکنه .

1. بهبود سویچ کردن بین بازیکنان
2. افزاریش و متعادل کردن خطای CPU
3. بهبود عملکرد دروازه بان ها در مقابل شوت ها
4. بهبود عملکرد هوش مصنوعی مدافعان

منبع سایت Konami
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad..kh
03-11-2017, 14:02
سلام به اساتید
من نسخه CPY رو دانلود و بازی اجرا شد
بعد اومدم دیتا پک 1 رو ا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-85162) دانلود و نصب کردم
بعددانلود آپشن فایل ورژن 9.2 توسط InMortal برای PES 2018 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو هم دانلود و به گفته خودشون فایلارو انتقال دادم ولی هیچ تغییری مشاهده نکردم
نمیدونم این موارد با هم سازگار هستن یا نه
من یه تغییری در حد آپشن فایل 9.2 بالا می خوام .
ممنون میشم راهنماییم کنید

katlots
03-11-2017, 17:51
داداش این نسخه کلا کامپیوتر قویه شده
تو پست قبلی منم گفتم که حریف کامپیوتر نشدم
باید تاکتیکها و روشهای حمله و دفاع را عوض کرد
منم به سبک ورژنهای قبلی بازی میکنم ولی جواب نمیده
با سلام
جاداره از تمام کسانی که نظرات خودشون رو بدون هیچ غرض ورزی ویا تعصب کور کورانه میدن تشکر کنم و ام بعد
متاسفانه چند سالیه که شرکت کونامی به جای تغییر ساختاری تو بازی اومده دست به یه کار خیلی اشتباهی زده و اون ارتقای هوش کامپیوتره ابته توجه داشته باشین این اشتباه به معنی بد بودن ارتقا و سخت شدن نیست بلکه کار اصلی این بوده که نسبت هوش کامپیوتر نسبت به هوش بقیه بازیکنان داخل تیم شما افزایش پیدا کرده. من چند وقتیه این نسخه رو بازی میکنم اما ایرادات که از نسخه های قبل وجود داشت هنوز هم وجود داره اولین نکته بد تو این نسخه اینه که تمامیه تیمها با اینکه بازیکنان متفاوتی دارن فقط از یه شیوه استفاده میکنن یک دو هوایی که این دور از واقعیت فوتباله که شرکت ازاش حرف میزد جالبه تیم شما هم با همین روش راحت گل میزنه
ایراد دوم اینه که بازیکن اسپید 99 شما تو کورس از اسپید 70 تیم حریف عقب میمونه
تایم عملکرد دسته ها هم که بی نهایت بیخود شده
و یه عیب بزرگ دیگه اینه که شما در بازی بطور معمول روی یه بازیکن کنترل داری و وقتی حتی میدونی بازیکن حریف کجا میره اما نمی تونی تغییرات خواسته شده بازیکنت رو ایجاد کنی
وقتی خطا کردی و داور آوانتاژ داد اگر مستحق دریافت کارت زرد بودی با زدن گل کلا حافظه داور ریست میشه و کلی ایرادات دیگه که نیازی به گفتنش نیس
اما بزرگترین عیب فریب مردم به القای بازی واقعی هستش که یه دروغ شاخداره

Jadda
03-11-2017, 23:42
تیم سازنده به شدت مشغول ساخت پچ برای رفع ایرادات گیم پلی بازی هستش که طبق اعلام رسمی Konami موارد زیر بهبود پیدا میکنه .

منبع سایت Konami

دقیقا مشکلات بازی همین هاست..... بازیکن از فاصله چهل متری شوت میزنه دروازه بان نمیتونه مهار کنه و همه را دوضرب میکنه یا میفرسته کرنر یا برگشتی میده میندازه جلوی مهاجم.

مدافع ها هم جامیمونن... مثلا اگه یکیو دو بکنید مخصوصا یک و دو هوایی..مدافع عملا از بازی خارج میشه.

کلا توپ گیزی هم خیلی سخت شده....

ولی در مجموع راضی کنندست. سرعت سرورها برای بازی آنلاین بهتر شده و بازی روونتر شده و اینجوری نیست که مثل سابق بری از کنارها سانتر کنی و مهاجم بزنه تو گل. تو این نسخه باید فوتبال بازی کرد.

golmohammadi
04-11-2017, 13:42

منبع سایت Konami

عالی میشه
مخصوصا سویچ بین بازیکنان
اساسی ایراد داره
توپگیری هم خیلی سخته
شاید هم بدین خاطر کامپیوتر قوی شده چون ما نمیتونیم خوب توپگیری کنیم

دقیقا مشکلات بازی همین هاست..... بازیکن از فاصله چهل متری شوت میزنه دروازه بان نمیتونه مهار کنه و همه را دوضرب میکنه یا میفرسته کرنر یا برگشتی میده میندازه جلوی مهاجم.

مدافع ها هم جامیمونن... مثلا اگه یکیو دو بکنید مخصوصا یک و دو هوایی..مدافع عملا از بازی خارج میشه.

کلا توپ گیزی هم خیلی سخت شده....

ولی در مجموع راضی کنندست. سرعت سرورها برای بازی آنلاین بهتر شده و بازی روونتر شده و اینجوری نیست که مثل سابق بری از کنارها سانتر کنی و مهاجم بزنه تو گل. تو این نسخه باید فوتبال بازی کرد.
شما نسخه اصلیو خریدین پس؟
چند خریدین؟

Jadda
04-11-2017, 16:33
عالی میشه
مخصوصا سویچ بین بازیکنان
اساسی ایراد داره
توپگیری هم خیلی سخته
شاید هم بدین خاطر کامپیوتر قوی شده چون ما نمیتونیم خوب توپگیری کنیم

شما نسخه اصلیو خریدین پس؟
چند خریدین؟

سلام

فکرکنم 150 هزار خریدم.

اگر آنلاین بازی نمیکنید همون نسخه کرک شده خوبه.

redman1368
05-11-2017, 12:16
دوستان من ورژن fitgirl رو رفتن دانلود کردم و بدون مشکل اکسترکت شد.

حالا موقع نصب و آنپکینگ توی درصد 28.4 گیر میکنه و زمان میگذره ولی جلو نمیره.توی فایل dt30_g4.cpk.

دردسری شده این pes 2018 برای من.:n27:

™...
06-11-2017, 15:33
دوستان من ورژن fitgirl رو رفتن دانلود کردم و بدون مشکل اکسترکت شد.

حالا موقع نصب و آنپکینگ توی درصد 28.4 گیر میکنه و زمان میگذره ولی جلو نمیره.توی فایل dt30_g4.cpk.

دردسری شده این pes 2018 برای من.:n27:

درایوی که میخوایید بازی رو نصب کنید چقدر فضا خالی داره ؟! به احتمال زیاد مشکل از کمبود فضا هستش !

redman1368
06-11-2017, 17:14
درایوی که میخوایید بازی رو نصب کنید چقدر فضا خالی داره ؟! به احتمال زیاد مشکل از کمبود فضا هستش !

فکر نکنم دیگه بیشتر از 90 گیگ لازم داشته باشه.:n27:

redman1368
06-11-2017, 17:15
یه نفر میتونه یه لینک درست و کامل از بازی رو بده که خودش تستش کرده و الدترافورد رو داشته؟

ورژن fitgirl و corepack رو از 1-2 تا سایت دانلود کردم هر دوشون مورد داشت.

™...
06-11-2017, 21:15
من نسخه Fitgirl رو دانلود کردم و بازی به درستی نضب شد ! Fitgirl و CorePack بسیار معتبر هستند .

در ضمن این رو بگم ورزشگاه مورد نظر شما در بازی وجود نداره و طی آپدیت های رسمی بازی نیز به بازی اضافه نمیشه و نخواهد شد مگر اینکه با پچ های غیر رسمی اون رو به بازی اضافه کنید .:n01:

redman1368
07-11-2017, 00:30
من نسخه Fitgirl رو دانلود کردم و بازی به درستی نضب شد ! Fitgirl و CorePack بسیار معتبر هستند .

در ضمن این رو بگم ورزشگاه مورد نظر شما در بازی وجود نداره و طی آپدیت های رسمی بازی نیز به بازی اضافه نمیشه و نخواهد شد مگر اینکه با پچ های غیر رسمی اون رو به بازی اضافه کنید .:n01:

من چند تا ویدیو از گیم پلی بازی تو یوتیوب دیدم.همش منچستر تو الدترافورد بود.:n13:

samyar_red
07-11-2017, 01:39
سلام دوستان من پینگ نتم نمیدونم چنده ولی سرعت دانلودم 1 مگابایت هست میتونم انلاین بازی کنم؟؟
و سوال بعدی اینکه هر بازی ده دقیقه چقدر تقریبا حجم میبره از نت

™...
07-11-2017, 17:36
من چند تا ویدیو از گیم پلی بازی تو یوتیوب دیدم.همش منچستر تو الدترافورد بود.:n13:

با پچ غیر رسمی ورزشگاه به بازی اضافه شده .

سلام دوستان من پینگ نتم نمیدونم چنده ولی سرعت دانلودم 1 مگابایت هست میتونم انلاین بازی کنم؟؟
و سوال بعدی اینکه هر بازی ده دقیقه چقدر تقریبا حجم میبره از نت

تو بازی آنلاین پینگ مهم هستش سرعت مهم نیست . شما نصف این هم سرعت داشته باشی اما پینگ خوبی داشته باشی میتونی راحت و بی هیچ مشکلی بازی کنی . حجم رو یادم نیست اما این بازی حجم خیلی کمی میبره نگران نباش .:n02:

katlots
07-11-2017, 17:50
با سلام دوستان این مصدومیت بازیکنان تو مسترلیگ چقدر ادامه داره بازیکن من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک ساله بازی نمی کنه

pedram9
08-11-2017, 15:43
کسی راهی برای اجرا و خطای استاپ ورکینک روی ویندوز 8 پیدا نکرده ؟

misagh8900
08-11-2017, 17:38
با سلام
جاداره از تمام کسانی که نظرات خودشون رو بدون هیچ غرض ورزی ویا تعصب کور کورانه میدن تشکر کنم و ام بعد
متاسفانه چند سالیه که شرکت کونامی به جای تغییر ساختاری تو بازی اومده دست به یه کار خیلی اشتباهی زده و اون ارتقای هوش کامپیوتره ابته توجه داشته باشین این اشتباه به معنی بد بودن ارتقا و سخت شدن نیست بلکه کار اصلی این بوده که نسبت هوش کامپیوتر نسبت به هوش بقیه بازیکنان داخل تیم شما افزایش پیدا کرده. من چند وقتیه این نسخه رو بازی میکنم اما ایرادات که از نسخه های قبل وجود داشت هنوز هم وجود داره اولین نکته بد تو این نسخه اینه که تمامیه تیمها با اینکه بازیکنان متفاوتی دارن فقط از یه شیوه استفاده میکنن یک دو هوایی که این دور از واقعیت فوتباله که شرکت ازاش حرف میزد جالبه تیم شما هم با همین روش راحت گل میزنه
ایراد دوم اینه که بازیکن اسپید 99 شما تو کورس از اسپید 70 تیم حریف عقب میمونه
تایم عملکرد دسته ها هم که بی نهایت بیخود شده
و یه عیب بزرگ دیگه اینه که شما در بازی بطور معمول روی یه بازیکن کنترل داری و وقتی حتی میدونی بازیکن حریف کجا میره اما نمی تونی تغییرات خواسته شده بازیکنت رو ایجاد کنی
وقتی خطا کردی و داور آوانتاژ داد اگر مستحق دریافت کارت زرد بودی با زدن گل کلا حافظه داور ریست میشه و کلی ایرادات دیگه که نیازی به گفتنش نیس
اما بزرگترین عیب فریب مردم به القای بازی واقعی هستش که یه دروغ شاخداره
خوب بالاخره یکی پیدا شد و همین ایراداتی که من گفتم، رو تقریبا گفت. من دو یا سه بار همینجا چند خط از مشکلات بازی نوشتم و دیدم کسی چیزی نمیگه، گفتم شاید مشکل از نحوه بازی کردن من هست نمیتونم حریف کامپیوتر بشم.
در کنار این مواردی که ذکر کردین، چند مورد دیگه هم من بیان میکنم:
بعضی وقت ها که کامپیوتر عقب هست، به شکل وحشتناکی خوب بازی میکنه. پاس کاری های پشت سر هم و سریع و جالب اینکه به محض اینکه با هزار بدبختی توپ رو ازش میگیری، آرایش بازیکن هاش جوری میشه که به هیچ کدوم از بازیکنای خودی نمیتونی پاس بدی و بلافاصله میاد توپ رو با قلدری میگریه. بعضی وقتا توپ با پوگبا هست مثلا میبینی بازیکنی مثل ایسکو که از لحاظ بدنی خیلی از پوگبا ضعیف تر هست با یه تنه میاد توپ رو میگره و یا اگر پاس هم بدی، به کامپیوتر میرسه. در کل بگم که وقتی بخواد توپی رو گل کنه، حتما گلش میکنه و هیچ چیزی جلودارش نیست.
مورد بعدی اینکه تاکتیکش اکثرا 1&2 و عبور توپ از بالای سر مدافعان و یا فرستادن توپ به کناره هست. وقتی که در کناره ها حرکت میکنه، یه جوری سر توپ میزنه که بازیکن من محو میشه و توپ رو سانتر میکنه و در اکثر موارد گل میشه و یا از کناره حرکت عرضی میکنه و پاس میده و توی دروازه. ( این حرکتش رد خور نداره و حتما گله:n02:). در صورتی که من هرچی سرتوپ میزنم، سرعت بازیکنم کم میشه و توپ هم از پاش جدا میشه و بازیکن حریف به راحتی توپ رو میگیره. توی قسمت تمرینی هم هر کاری کردم نتونستم این روش سرتوپ زدن کامپیوتر رو پیدا کنم.
یک مورد دیگه اینکه توی 2017 وقتی حرکت عرضی میکردیم و شوت میزدیم، یا گل میشد و یا دروازه بان میگرفت، در صورتی که در فوتبال واقعی این روش زیاد استفاده میشه و همیشه موقعیت خطرناک روی دروازه ایجاد میشه. اما در 2018 تقریبا میشه گفت همه حرکات در عرض و شوت به سمت دروازه، از کنار دروازه میرن بیرون.
مورد بعد اینکه موقعی که از پشت 18 شوت میزنم و چندتا مدافع توی 18 حضور دارن ( منظورم توپهای برگشتی توی حملات و یا کرنرها هست)، شوتها به مدافعان حریف برخورد میکنن که حالا این رو زیاد سخت نمیگیریم.:n02:

من توی 2017 و نسخه های قبل تر، بعد از یک مدت بازی کردن میرفتم یه تیم درست میکردم همه بازیکنای قوی رو میبردم توی همون تیم و در مقابلش بازی میکردم ولی توی 2018 برعکس این کار رو انجام دادم و تیم قوی رو خودم برمیدارم، با هزار بدبختی کامپیوتر رو میبرم. من تا الان 2 نفره بازی نکردم ولی توی این نسخه کامپیوتر خیلی قوی هست و به نظرم کونامی باید یه تغییر کوچک در نحوه بازیش ایجاد بکنه.
موارد دیگه ای به ذهنم نمیرسه و چندتا رو قبلا گفتم و چندتا هم همینا بود که عرض کردم.

mohsen14014
09-11-2017, 22:53
کدوم نسخه برای دانلود بهتره ؟

matr!x_2008
10-11-2017, 01:21
ترکیب چیدن تو بازی چطوریه؟ مثلا چطوری 4.3.3 بزارم ترکیب رو؟ من قبلا با پلی استیشن 2 بازی میکردم خیلی بازی راحت و همه چیش معلوم بود...ولی روی ps4 واقعا همه چی عوض شده کاش میشد مثل قبل بازی کرد بازی رو

golmohammadi
10-11-2017, 10:13
به نظر من cpy

misagh8900
10-11-2017, 11:28
نسخه Cpy. درسته که حجم بیشتری داره ولی از اونطرف زودتر نصب میشه و در هنگام اجرا هیچ مشکلی نداره و تمام پچ ها و ادیت ها رو به راحتی قبول میکنه.

Captain_America
10-11-2017, 12:30
ترکیب چیدن تو بازی چطوریه؟ مثلا چطوری 4.3.3 بزارم ترکیب رو؟ من قبلا با پلی استیشن 2 بازی میکردم خیلی بازی راحت و همه چیش معلوم بود...ولی روی ps4 واقعا همه چی عوض شده کاش میشد مثل قبل بازی کرد بازی رو
بهترین ترکیب تو این نسخه ۴۳۳ هست بنا به سبک بازیت برو ترکیب رئال مادرید یا بارسلونا رو دیفالتش بزار بعد اونو ذخیره (سیو) کن بعد واسه تیم خودت بارگزاری (لود) کن.

golmohammadi
11-11-2017, 01:22
بهترین ترکیب تو این نسخه ۴۳۳ هست بنا به سبک بازیت برو ترکیب رئال مادرید یا بارسلونا رو دیفالتش بزار بعد اونو ذخیره (سیو) کن بعد واسه تیم خودت بارگزاری (لود) کن.
توپگیری چطوری کنیم؟
به سبک ورژنهای قبلی توپگیری میکنم ولی نمیشه و حریف رد میشه
البته خیلی کم بازی میکنم فعلا

Captain_America
11-11-2017, 20:52
توپگیری چطوری کنیم؟
به سبک ورژنهای قبلی توپگیری میکنم ولی نمیشه و حریف رد میشه
البته خیلی کم بازی میکنم فعلا
تو قسمت استراتژی پیشرفته یه قسمتی هست که با ال ۲ و جهت فعال میشه اونجا میتونی دو تا استراتژی پیشرفته حمله و دو تا هم برای دفاع بزاری میتونی پرس کنی واسه توپ گیری.
+
توپ گیری بهتر شده مثل فیفا شده دیگه اینکه x رو بگیری بری دنبال توپ نیست باید دستی به حریف نزدیک بشی تو زمان مناسب توپ گیری کنی ، یا اینکه یار دومت رو با دکمه مربع بفرستی.

Captain_America
11-11-2017, 20:56
با سلام دوستان این مصدومیت بازیکنان تو مسترلیگ چقدر ادامه داره بازیکن من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک ساله بازی نمی کنه
خود کونامی اعلام کرده اگر تو قسمت دوستانه مصدومیت رو خاموش کرده باشید و بعدش مستر لیگ رو شروع کنید این احتمال هست که بازیکن مصدوم دیگه بر نگرده راهش اینه که تو دوستانه مصدومیت رو فعال کنید از اول مستر لیگ شروع کنید ، ولی برای اونهایی که از قبل این مشکل پیش اومده تنها راه کار اینه که صبر کنند تا آپدیت جدید ارائه بشه.

mahyar21
12-11-2017, 10:14
خوب بالاخره یکی پیدا شد و همین ایراداتی که من گفتم، رو تقریبا گفت. من دو یا سه بار همینجا چند خط از مشکلات بازی نوشتم و دیدم کسی چیزی نمیگه، گفتم شاید مشکل از نحوه بازی کردن من هست نمیتونم حریف کامپیوتر بشم.
در کنار این مواردی که ذکر کردین، چند مورد دیگه هم من بیان میکنم:
بعضی وقت ها که کامپیوتر عقب هست، به شکل وحشتناکی خوب بازی میکنه. پاس کاری های پشت سر هم و سریع و جالب اینکه به محض اینکه با هزار بدبختی توپ رو ازش میگیری، آرایش بازیکن هاش جوری میشه که به هیچ کدوم از بازیکنای خودی نمیتونی پاس بدی و بلافاصله میاد توپ رو با قلدری میگریه. بعضی وقتا توپ با پوگبا هست مثلا میبینی بازیکنی مثل ایسکو که از لحاظ بدنی خیلی از پوگبا ضعیف تر هست با یه تنه میاد توپ رو میگره و یا اگر پاس هم بدی، به کامپیوتر میرسه. در کل بگم که وقتی بخواد توپی رو گل کنه، حتما گلش میکنه و هیچ چیزی جلودارش نیست.
مورد بعدی اینکه تاکتیکش اکثرا 1&2 و عبور توپ از بالای سر مدافعان و یا فرستادن توپ به کناره هست. وقتی که در کناره ها حرکت میکنه، یه جوری سر توپ میزنه که بازیکن من محو میشه و توپ رو سانتر میکنه و در اکثر موارد گل میشه و یا از کناره حرکت عرضی میکنه و پاس میده و توی دروازه. ( این حرکتش رد خور نداره و حتما گله:n02:). در صورتی که من هرچی سرتوپ میزنم، سرعت بازیکنم کم میشه و توپ هم از پاش جدا میشه و بازیکن حریف به راحتی توپ رو میگیره. توی قسمت تمرینی هم هر کاری کردم نتونستم این روش سرتوپ زدن کامپیوتر رو پیدا کنم.
یک مورد دیگه اینکه توی 2017 وقتی حرکت عرضی میکردیم و شوت میزدیم، یا گل میشد و یا دروازه بان میگرفت، در صورتی که در فوتبال واقعی این روش زیاد استفاده میشه و همیشه موقعیت خطرناک روی دروازه ایجاد میشه. اما در 2018 تقریبا میشه گفت همه حرکات در عرض و شوت به سمت دروازه، از کنار دروازه میرن بیرون.
مورد بعد اینکه موقعی که از پشت 18 شوت میزنم و چندتا مدافع توی 18 حضور دارن ( منظورم توپهای برگشتی توی حملات و یا کرنرها هست)، شوتها به مدافعان حریف برخورد میکنن که حالا این رو زیاد سخت نمیگیریم.:n02:

من توی 2017 و نسخه های قبل تر، بعد از یک مدت بازی کردن میرفتم یه تیم درست میکردم همه بازیکنای قوی رو میبردم توی همون تیم و در مقابلش بازی میکردم ولی توی 2018 برعکس این کار رو انجام دادم و تیم قوی رو خودم برمیدارم، با هزار بدبختی کامپیوتر رو میبرم. من تا الان 2 نفره بازی نکردم ولی توی این نسخه کامپیوتر خیلی قوی هست و به نظرم کونامی باید یه تغییر کوچک در نحوه بازیش ایجاد بکنه.
موارد دیگه ای به ذهنم نمیرسه و چندتا رو قبلا گفتم و چندتا هم همینا بود که عرض کردم.

دقیقا همینجوریه!
چندین صفحه قبل منم راجع به این موارد و برتری عجیب و غریب حریف کامپیوتر نوشتم!
اون موردی هم که گفتین "اگه قرار باشه کامپیوتر یه توپی رو گل کنه حتما گل میکنه" از وقتی بازی PES هست اینم هست!
من اسمشو گذاشتم حالت سناریویی!:n02:
چون مثل اینکه یه جورایی سناریوی هر بازی قبلش نوشته شده و شما هرکاری بکنی نمیتونی از این سناریو خارج بشی!
متاسفانه این موضوع در این نسخه بیشتر شده و بازی با کامپیوتر و مسترلیگ هیچ لذتی نداره...
روز اولی که بازی رو نصب کردم واقعا از گرافیک فوق العاده بازی لذت بردم اما متاسفانه این ایرادات اجازه نداد تا بیشتر از دو هفته بتونم بازی کنم
فیفا هم یجور گند زده تو این نسخه ولی باز فیفا خیلی قابل تحمل تره برام
قیافه بازیکناش خوب نیست گرافیکشم در حد PES نیست اما در عوض لذت بازی تیمی و تلاش بازیکنان رو آدم به خوبی لمس میکنه
امسال هم تا نسخه های 2019 با فیفا سر میکنیم:n01:

katlots
12-11-2017, 12:31
خود کونامی اعلام کرده اگر تو قسمت دوستانه مصدومیت رو خاموش کرده باشید و بعدش مستر لیگ رو شروع کنید این احتمال هست که بازیکن مصدوم دیگه بر نگرده راهش اینه که تو دوستانه مصدومیت رو فعال کنید از اول مستر لیگ شروع کنید ، ولی برای اونهایی که از قبل این مشکل پیش اومده تنها راه کار اینه که صبر کنند تا آپدیت جدید ارائه بشه.

بالاخره یه راه پیدا کردم اونم اینه که بازیکن مصدومت رو قرضی ترانسفر کنی اونوقت مشکل حل میشه. اینم یه ایراده دیگه از pes2018

™...
15-11-2017, 14:38
Data Pack 2.0 رسمی بازی فردا منتشر خواهد شد که شامل آپدیت جدید برای برخی چهره ها ، تتوی برخی بازیکن ها ، لباس تیم ها ، کفش های جدید ، استادیوم جدید ، اضافه شدن تیم های لیسانس شده جدید و ... به بازی خواهد بود .

farshad_pes9
20-11-2017, 21:08
با سلام به همه .راستش من اصلا واسه همین اومدم نظرها رو بخونم در کل زیاد اهل نظر دادن نیستم .چیزی خوشم بیاد بازی میکنم خوشم هم نیاد بازی نمیکنم.دیدم دوستان زیادی مشکلاتی که من دارم رو دارن.من نظراتم تخصصی نیست اما واقعا حال آدم بد میشه.در تمام طول این مدت مستر لیگ بازی کردم.روی Legend .در تمامی موارد بازیکن حریف با هر اورالی تو رو میخوره اما تو عمرا نمیتونی ازش توپ بگیری.در بهترین حالت تونستم 6 7 هفته بازی کنم.شاید بهم بگید که آدم قفلی هستم اما در تمامی موارد میومدم دوباره از اول بازی میکرد و فکر میکردم اگه درصد تیمی بالا بهتر میشه بازی کرد اما اینطور نشد.یادمه در نسخه های قبلی تیم که هماهنگ تر میشد بازی کردن هم راحت تر میشد اما توی این نسخه بازیکن اورال 60 نرسیده به بازیکن اورال 85 از پشت توپ رو ورمیداره میره.در کل زده شدم از بازی.
در پایان نظرات شخصی من بود و اصراری بر درست بودنش نیست.با تشکر از همه

SPIRIT PALST III
21-11-2017, 16:14
سلام
دو تا سوال داشتم...ممنون می شم راهنمایی کنید...

1- توی 2017 موقعی که حریف ضربه کاشته پشت محوطه جریمه می زنه میشد با دکمه پاس تو عمق دروازه بان رو جا به جا کرد قبل از زدن ضربه ولی توی 2018 نمیشه!!!

2- با کدوم دکمه باید موقعی که کرنل می زنیم یه بازیکن بیاد سمت بازیکنی که کرنل می زنه تا پاس بهش بدیم؟ توی 2017 دکمه L1 بود ولی الان با L1 نمیشه...!

مرسی/ممنون.... .

mahyar21
23-11-2017, 12:46
با سلام به همه .راستش من اصلا واسه همین اومدم نظرها رو بخونم در کل زیاد اهل نظر دادن نیستم .چیزی خوشم بیاد بازی میکنم خوشم هم نیاد بازی نمیکنم.دیدم دوستان زیادی مشکلاتی که من دارم رو دارن.من نظراتم تخصصی نیست اما واقعا حال آدم بد میشه.در تمام طول این مدت مستر لیگ بازی کردم.روی Legend .در تمامی موارد بازیکن حریف با هر اورالی تو رو میخوره اما تو عمرا نمیتونی ازش توپ بگیری.در بهترین حالت تونستم 6 7 هفته بازی کنم.شاید بهم بگید که آدم قفلی هستم اما در تمامی موارد میومدم دوباره از اول بازی میکرد و فکر میکردم اگه درصد تیمی بالا بهتر میشه بازی کرد اما اینطور نشد.یادمه در نسخه های قبلی تیم که هماهنگ تر میشد بازی کردن هم راحت تر میشد اما توی این نسخه بازیکن اورال 60 نرسیده به بازیکن اورال 85 از پشت توپ رو ورمیداره میره.در کل زده شدم از بازی.
در پایان نظرات شخصی من بود و اصراری بر درست بودنش نیست.با تشکر از همه
همه دارن یکی یکی زده میشن چون PES بجز گرافیک هیچ چیزی برای ارائه نداره!!!
همش تکرار و تکرار و ...
برای اینکه بتونی یه بازی فوتبال رو دقیقا یک سال بازی کنی باید برات تو این مدت جذابیت لازم رو داشته باشه!
اما PES بعد از یکی دو هفته همه چیزش تکراری میشه
یه مقایسه خیلی ساده تو چند مورد انجام میدم :

1-انیمیشن ها :
-تو PES اگه بازیکن حریف رو زمین بزنی نهایتا 10 تا انیمیشن (با اغراق) داره که بازیکن به تو این حالتا زمین میخوره!
-اما تو FIFA با توجه به تکلی که میری بازیکن زمین میخوره و هیچ تکراری در انیمیشن ها مشاهده نمیشه
2-گزارشگر :
-گزارشگر PES بازی یه تعداد جملات محدود داره که فقط تکرار میکنه!(با نصب هیچ پچی هم بهتر از این نمیشه)
-اما گزارشگر FIFA فقط باید بشینی گوش بدی لذت ببری (با توجه به روند بازی تحلیلش رو میگه ، اگه نقل و انتقال بزرگی انجام شده باشه حین بازی بهش اشاره میکنه ، اگه دو تا بازیکنت تو چند بازی اخیر باهم خوب همکاری کنن اعلام میکنه که خیلی خوب باهم مچ شدن و ...)
3-جو ورزشگاه :
- جوی کاملا یکنواخت رو در استادیوم های PES مشاهده میکنیم نیاز به توضیحات زیادی نداره!
- تو FIFA تماشاگران دقیقا با توجه به شرایط بازی تشویق میکنن (تو یه بازی که با منچستر انجام میدادم تو اولدترافورد 3 تا از لسترسیتی عقب افتادم ورزشگاه به طرز عجیبی به سکوت رفت! تاکتیک رو سراسر هجومی کردم و پس از چندین حمله دوباره به وجد اومدن و با شدت فوق العاده ای تشویق کردن!)
4-نقل و انتقالات :
-تو PES خیلی ساده به بازیکن پیشنهاد میدی قبول میکنه میاد یا قبول نمیکنه نمیاد ، همین!
-اما تو این نسخه از FIFA نقل و انتقالات خیلی جذاب شده ، دقیقا خودت میشینی سرمیز مذاکره با بازیکن ، مربی و یا ایجنت سر هر موردی مانند قیمت و دستمزد هفتگی و مدت قرارداد و دیگر پاداش ها چونه میزنی ، واقعا هیجان انگیزه!

این چهار مورد فکر کنم برای کسی که بخواد یکسال از یه بازی لذت ببره کافی باشه!

misagh8900
23-11-2017, 19:09
همه دارن یکی یکی زده میشن چون PES بجز گرافیک هیچ چیزی برای ارائه نداره!!!
همش تکرار و تکرار و ...
برای اینکه بتونی یه بازی فوتبال رو دقیقا یک سال بازی کنی باید برات تو این مدت جذابیت لازم رو داشته باشه!
اما PES بعد از یکی دو هفته همه چیزش تکراری میشه
یه مقایسه خیلی ساده تو چند مورد انجام میدم :

1-انیمیشن ها :
-تو PES اگه بازیکن حریف رو زمین بزنی نهایتا 10 تا انیمیشن (با اغراق) داره که بازیکن به تو این حالتا زمین میخوره!
-اما تو FIFA با توجه به تکلی که میری بازیکن زمین میخوره و هیچ تکراری در انیمیشن ها مشاهده نمیشه
2-گزارشگر :
-گزارشگر PES بازی یه تعداد جملات محدود داره که فقط تکرار میکنه!(با نصب هیچ پچی هم بهتر از این نمیشه)
-اما گزارشگر FIFA فقط باید بشینی گوش بدی لذت ببری (با توجه به روند بازی تحلیلش رو میگه ، اگه نقل و انتقال بزرگی انجام شده باشه حین بازی بهش اشاره میکنه ، اگه دو تا بازیکنت تو چند بازی اخیر باهم خوب همکاری کنن اعلام میکنه که خیلی خوب باهم مچ شدن و ...)
3-جو ورزشگاه :
- جوی کاملا یکنواخت رو در استادیوم های PES مشاهده میکنیم نیاز به توضیحات زیادی نداره!
- تو FIFA تماشاگران دقیقا با توجه به شرایط بازی تشویق میکنن (تو یه بازی که با منچستر انجام میدادم تو اولدترافورد 3 تا از لسترسیتی عقب افتادم ورزشگاه به طرز عجیبی به سکوت رفت! تاکتیک رو سراسر هجومی کردم و پس از چندین حمله دوباره به وجد اومدن و با شدت فوق العاده ای تشویق کردن!)
4-نقل و انتقالات :
-تو PES خیلی ساده به بازیکن پیشنهاد میدی قبول میکنه میاد یا قبول نمیکنه نمیاد ، همین!
-اما تو این نسخه از FIFA نقل و انتقالات خیلی جذاب شده ، دقیقا خودت میشینی سرمیز مذاکره با بازیکن ، مربی و یا ایجنت سر هر موردی مانند قیمت و دستمزد هفتگی و مدت قرارداد و دیگر پاداش ها چونه میزنی ، واقعا هیجان انگیزه!

این چهار مورد فکر کنم برای کسی که بخواد یکسال از یه بازی لذت ببره کافی باشه!

من امسال برای اولین بار fifa رو نصب کردم و بازی کردم. تا حدودی راه افتاده بودم ولی بزرگترین مشکلی که فیفا داره، فیس بازیکن ها هست که حداقل برای من قابل قبول نبود. مثلا فیس آسنسیو رو ببینید هیچ شباهتی به خودش نداره.
مورد دیگه ای من Pes رو به fifa ترجیح میدم ( جدای از اینکه زودتر کرک میشه) اینه که، دوستان و اطرافیان من همه Pes باز هستن و وقتی دورهمی با هم بازی میرنیم، همه میگن فیفا بلد نیستن و باید Pes یزنیم.
من هر سال Pes بازی کردم و همه برای من جذابیت خودشون رو تا اومدن نسخه بعدی حفظ کردن. ( به جز 2014 که بدترین نسخه اش بود).
اما 2018 همه چیزش خوبه فقط یه کم کامپیوتر رو زیادی قوی کردن تا جایی که بعضی وقتها کاملا غیر واقعی بازی میکنه. مثلا دقیقه 90 هست و یه خطایی چندین متر پشت محوطه جریمه به دست میاره و همون رو هم به شکل کاملا غیر واقعی گل میکنه( یا مستقیم و یا یه جوری میزنه که توی ریباند حتما به بازیکن خودش میرسه).
الان دیتاپک 2 منتشر شده و قرار بوده بعضی از این موارد اصلاح بشن. منم منتظرم پچ ها آپدیتهای خودشون رو با دیتاپک2 ارائه بدن ببینم تغییری کرده یا نه.

golmohammadi
25-11-2017, 18:36
Data Pack 2.0 رسمی بازی فردا منتشر خواهد شد که شامل آپدیت جدید برای برخی چهره ها ، تتوی برخی بازیکن ها ، لباس تیم ها ، کفش های جدید ، استادیوم جدید ، اضافه شدن تیم های لیسانس شده جدید و ... به بازی خواهد بود .

سلام
اگر نسخه سازگار با cpy پیدا کردین بگین

mojtabaivi
29-11-2017, 13:01
سلام دوستان. از این نسخه های CPY و دو نسخه کم حجم FatGirl و CorePack کدوم یکی رو پیشنهاد میدین دانلود کنم؟! مسئله حجم ندارم و فقط میخوام با پچ‌های PTE سازگار باشه. ممنون