PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی تبلت ویندوزی ارزان مناسب برنامه نویسی

mohaddeseh87
24-05-2017, 10:38
​با سلام

من نیاز به یک تبلت ویندوزی برای مشاهده فیلم های آموزشی و برنامه نویسی در حد ابتدایی دارم.:n26:

نمیخوام هزینه زیادی بکنم چون خودم یه لب تاپ قوی دارم که تقریباً 2 کیلو هست و کم وزن محسوب میشه اما خب میدونین که بازم حمل و نقلش مشکله.:n27:

در اینترنت که جستجو کردم ، مدلهای زیادی با حدود قیمت 700 الی 1.200 بود، اما متاسفانه کسی در این رابطه تبلتش رو مورد بررسی قرار نداده که توانایی اجرای اس کیو ال و ویژوال رو داره یا خیر

نظرات مختلفی هم هست ، بعضیا میگن مدلهای رده پایین نمیتونه جوابگو باشه و بعضیا میگن در حد ابتدایی و با نصب حداقل های این دو نرم افزار امکان اجرا رو داره.:n13:

لطفاً اگه کسی در این مورد تجربه یا نظری داره مدل مورد نظرش رو معرفی کنه ، ممنون.:n16:

mohaddeseh87
26-05-2017, 16:23
چه جالب !!!

کسی تا به حال تجربه استفاده از تبلت در این زمینه رو نداشته؟!!!!!:n36::n36::n36:

iraniantranslate
09-06-2017, 00:34
سلام دوست من
من یه وب نویسم که کارم فقط پی اچ پی هست. من چند ماه پیش یه تبلت ویندوزی خریدم که واقعا ازش راضی ام.
تبلت با دو گیگ رم که فابریک داک کیبورد داره. ilife zed book w
من 750 خریدم ولی الان دیجی کالا زده 599
اگه برای کارای معمولی میخوای من میگم این تبلت عاااااااالیه. صفجش تاچه و کیبوردش برای نوشتن عالیه. الان روش آفیس 2016 و نت بینز و ومپ و Kasper نصبه و راحت کار میکنه. البته بازم بگم من کارم پی اچ پی هست و این لپتاب-تبلت کارمو راحت راه میندازه. حالا اگه دوربین و ... برات مهمه باید بیشتر هزینه کنی
باتریش هم عااااااالیه. شش ساعت تا هشت ساعت مدام روشن باشه ججواب میده