PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با S700i كمك كنيد !!!!!!!!!!!!!!!!!

alirezamatinrad
26-09-2006, 15:01
سلام
آيا برنامه اي هست كه رو s700 نصب كنم كه بتونم باهاش آهنگ هاي با پسوند MP3 يا WAV رو براي زنگ گوشي بزارم يا روش هاي ديگه اي هست ...

هر راه كاري كه به ذهن تون ميرسه راهنمايي كنيد.......

EMPERATOUR
26-09-2006, 15:09
خیر هیچ راهی وجود نداره
ولی شما میتونی از طریق کامپیوتر زنگ دلخواه رو به فرمتهای دیگر مثل Amr تبدیل کنید

alirezamatinrad
26-09-2006, 16:05
خیر هیچ راهی وجود نداره
ولی شما میتونی از طریق کامپیوتر زنگ دلخواه رو به فرمتهای دیگر مثل Amr تبدیل کنید

خودم ميدونم ولي كيفيت AMR خيلي بده اون هم به عنوان زنگ يه فاجعه....

خيلي بد زدي تو ذوقم فكر كنم خودت S700 داري يا داشتي ....

به نظرت اگه نرم افزار گوشي رو آپديت كنم درست ميشه

يا نرم افزاري هست كه پسوند amr رو با كيفيت mp3 تبديل كنه حجمشم اصلا مهم نيست...

syamak790
26-09-2006, 16:34
سلام
من s700 دارم اما فكر نكنم نياز به برنامه اي باشه
مشكلي نداره خود گوشي
شايد من بد سوالتونو فهميدم

alirezamatinrad
27-09-2006, 19:36
سلام
من s700 دارم اما فكر نكنم نياز به برنامه اي باشه
مشكلي نداره خود گوشي
شايد من بد سوالتونو فهميدم

من s700 هاي جديد رو نمي دونم براي من قدميه و ساخت ژاپن هست و mp3وWAv رو براي گذاشتن زنگ گوشي قبول نميكنه

syamak790
28-09-2006, 10:19
سلام
فكر نكنم ربطي به قديمي جديد داشته باشه
براي منم ژاپني اونم 2004
شما فريمورتونو آپگريد كنيد حتما حله
البته فكر نكنم ربطي به اين داشته باشه خود گوشي از ابتده ساپورت مي كنه

ashkan_pk2
29-09-2006, 03:34
خودم ميدونم ولي كيفيت AMR خيلي بده اون هم به عنوان زنگ يه فاجعه....

خيلي بد زدي تو ذوقم فكر كنم خودت S700 داري يا داشتي ....

به نظرت اگه نرم افزار گوشي رو آپديت كنم درست ميشه

يا نرم افزاري هست كه پسوند amr رو با كيفيت mp3 تبديل كنه حجمشم اصلا مهم نيست...

بعيد ميدونم نتونه mp3 رو پخش كنه . خيلي خيلي عجيبه . . . در مورد نرم افزار هم با jet audio ميتوني بري تو قسمت convert بعد mp3 رو با هر كيفيتي كه ميخواي انتخاب كني و بعد هم بزاري تبديل بشه .
موفق باشي .

alirezamatinrad
29-09-2006, 19:37
بعيد ميدونم نتونه mp3 رو پخش كنه . خيلي خيلي عجيبه . . . در مورد نرم افزار هم با jet audio ميتوني بري تو قسمت convert بعد mp3 رو با هر كيفيتي كه ميخواي انتخاب كني و بعد هم بزاري تبديل بشه .
موفق باشي .

آقا به خدا من همه اينها رو ميدونم و اون طور كه شما فكر ميكنيد يك آماتور بي عقل نيستم

مشكل من فقط اينه كه زنگ s700 رو نيشه با پسوند MP3 ياWAV انتخاب كرد همين

حالا راهي هست يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ashkan_pk2
30-09-2006, 03:22
پس الان فقط midi رو میتونی واسه زنگ بزاری .. درسته ؟ ببر آپدیت کن درست میشه.

alirezamatinrad
01-10-2006, 12:45
هر كي ميخواد آهنگ mp3 رو رو زنگ s700 بزاره بگه تا بگم چه جوريه..........حال كردين خودم فهميدم

ashkan_pk2
03-10-2006, 03:42
هر كي ميخواد آهنگ mp3 رو رو زنگ s700 بزاره بگه تا بگم چه جوريه..........حال كردين خودم فهميدم

باريكلا به تو پسر باهوش كه فهميدي بالاخره بعد از اين همه مدت كه گوشي داري . احسنت !!!!!

alirezamatinrad
03-10-2006, 13:19
باريكلا به تو پسر باهوش كه فهميدي بالاخره بعد از اين همه مدت كه گوشي داري . احسنت !!!!!

گوگولي مگولي من 4 يا 5 روزه كه S700 خريدم و حالم داره ازش به هم ميخوره ... احتمالا تا آخر هفته مي فرستمش بين باقاليا....

راستي اين طور كه شما گفتي مثله اين كه بلد بودي اگه خيلي مرد بودي راهنمايي ميكردي

ashkan_pk2
05-10-2006, 04:17
من نميدونم كه تا چند كلاس سواد داري و اصلا انگليسي بلدي يا نه .... وقتي معني كلمه use رو نميدوني مشكل خودته ديگه . . اول برو آموزشگاه زبان بعد برو با يه گوشي كه فارسي نيست كار كن .
و اما همون بهتر كه اس 700 رو رد كني بره و سريع بري يه گوشي 1100 بخري كه حالت ازش بهم نخوره . . البته حواست باشه كه منو فارسيشو بگيري كه راحتتر باشي . . . كار كردن با اون ال سي دي بزرگ و شفاف بدرد تو نميخوره .

alirezamatinrad
06-10-2006, 23:09
من نميدونم كه تا چند كلاس سواد داري و اصلا انگليسي بلدي يا نه .... وقتي معني كلمه use رو نميدوني مشكل خودته ديگه . . اول برو آموزشگاه زبان بعد برو با يه گوشي كه فارسي نيست كار كن .
و اما همون بهتر كه اس 700 رو رد كني بره و سريع بري يه گوشي 1100 بخري كه حالت ازش بهم نخوره . . البته حواست باشه كه منو فارسيشو بگيري كه راحتتر باشي . . . كار كردن با اون ال سي دي بزرگ و شفاف بدرد تو نميخوره .

عزيزم هر كسي به اندازه خودش چيزهايي بلده و شما هيچ وقت نبايد اين طور با كسي صحبت كنيد...

مشكل شما اينه كه منظور منو خوب نفهميديد من هم وقتي به شما اون پاسخ رو دادم بعدش يه s700 ديدم كه ژاپني نبود و طرف ميگفت آلمانيه و همون طور شما به عنوان يك استاد گفتيد از طريق گزينه use كه ما بي سواد ها نميدونيم چيه به راحتي هر آهنگي كه ميخواست set ميكرد ولي مدلي كه من دارم ژاپني و نرم افزارش قديميه و امكان set كردن mp3 و wav رو روي آهنگ گوشي نميده من هم فكر كردم همه s700 ها اين طوري هستن...

خلاصه اين حرفا رو رو حسابه كم اوردن نزار رو حساب ادب بزار و اميد وارم شما هم در قبال اشتباه فهميدن سوال من يه حركتي بكنيد.....

از طرف يك بي ثواد...

ashkan_pk2
07-10-2006, 03:10
اولا من حرفی نزدم که بخوای رو حساب بی ادبیم بزاری . دوما اس 700 اصلا آلمانی نداره . همشون ژاپنین .. . اس 700 خود من هم ژاپنیه . از طریقه use براحتی set میشه و حالم هم ازش بهم نخورده و هر وقت یه گوشی تو زیبایی و چیزای دیگه رو دستش اومد اونوقت عوضش میکنم .