PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم تا ۴ تومن

loseroneous
18-05-2017, 18:49
با سلام .
یکی از دوستان بنده میخواد یه سیستم بخره کاربردش هم بیشتر دیدن فیلم و سریال وب گردی و گهگاهی بازی هست ..فقط یه سیستمی میخواد که برای چند سال مشکلی نداشته باشه به روز باشه و جوری باشه که اگه بعدا خواست سیستم رو ارتقا بده راحت بشه این کار رو کرد .. ..مانیتورش هم ۲۴ اینج باشه رمش هم 16///هاردش هم بالا باشه .. لطفا سیستم رو بر پایه اینتل بگید با گرافیک nvidia.. بودجه ۴ میلیون .. با تشکر ..

ardeshir n
18-05-2017, 20:07
با سلام .
یکی از دوستان بنده میخواد یه سیستم بخره کاربردش هم بیشتر دیدن فیلم و سریال وب گردی و گهگاهی بازی هست ..فقط یه سیستمی میخواد که برای چند سال مشکلی نداشته باشه به روز باشه و جوری باشه که اگه بعدا خواست سیستم رو ارتقا بده راحت بشه این کار رو کرد .. ..مانیتورش هم ۲۴ اینج باشه رمش هم 16///هاردش هم بالا باشه .. لطفا سیستم رو بر پایه اینتل بگید با گرافیک nvidia.. بودجه ۴ میلیون .. با تشکر ..
درود بر شما.
‏کامپیوتر دسکتاپ مخصوص بازی ایسوس مدل GR6-R031M
را در دیجی‌کالا ببین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]****/5ar7WxgJfD
بجای ستاره ها بزنید digikala.app.link

Sent from my K00E using Tapatalk

loseroneous
19-05-2017, 00:54
با سلام
والا اینو رفتم مشخصاتش رو دیدم ...چیر دندون گیری هم نیست . موجود هم نیست .. جدا جدا قطعات رو بگیریم فکر کنم از این بهتر در بیاد پیشنهاد دیگه ای نبود؟

zed2
19-05-2017, 23:17
مانیتور هم می خواد؟:n01:

loseroneous
20-05-2017, 18:30
سلام . بله

zed2
28-05-2017, 18:48
اگر حدسم درست باشه این سیستم رو فکر کنم حداکثر چیزی که شاید اپدیت کنه طرف بعد ازچند سال کارت گرافیک و هارد/ SSD باشه.:n15:

فعلا این رو به عنوان یک پیشنهاد اولیه داشته باش، شاید بتونی با یکم جستجو موارد بهتر با قیمت مناسب تر پیدا کنی:n39:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]